Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Na Frazier is marad, úgyhogy jó előjelekkel indulunk neki a következő szezonnak. 😊
Hungarian Bill
Mondjuk idén a védelmet annyira nem lehetett dicsérni 😀
ThySoul
Beane azt mondta erositeni akarja a védelmet.
Bazsinho
Mindezt úgy, hogy hagyják Milanót tesztelni a piacot. Mondjuk az tény, hogy ha Allen (és akár Diggs) hosszabbít jópénzé', akkor szükség lesz némi varázslatra, és bizony kivágásokra is.

TE-poszt is prioritás, nincsenek megelégedve a jelenlegi állománnyal.
Hungarian Bill
Varázsolni kell mert, Kevés a hely a sapka alatt.
Brownt küldöd el vagy Milanot?
Én inkább smokiet. Davis elég jó újonc szezont hozott.
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Na Frazier is marad, úgyhogy jó előjelekkel indulunk neki a következő szezonnak. 😊
Hungarian Bill
Mondjuk idén a védelmet annyira nem lehetett dicsérni 😀
ThySoul
Beane azt mondta erositeni akarja a védelmet.
Bazsinho
Mindezt úgy, hogy hagyják Milanót tesztelni a piacot. Mondjuk az tény, hogy ha Allen (és akár Diggs) hosszabbít jópénzé', akkor szükség lesz némi varázslatra, és bizony kivágásokra is.

TE-poszt is prioritás, nincsenek megelégedve a jelenlegi állománnyal.
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Na Frazier is marad, úgyhogy jó előjelekkel indulunk neki a következő szezonnak. 😊
Hungarian Bill
Mondjuk idén a védelmet annyira nem lehetett dicsérni 😀
ThySoul
Beane azt mondta erositeni akarja a védelmet.
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Na Frazier is marad, úgyhogy jó előjelekkel indulunk neki a következő szezonnak. 😊
Hungarian Bill
Mondjuk idén a védelmet annyira nem lehetett dicsérni 😀
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Na Frazier is marad, úgyhogy jó előjelekkel indulunk neki a következő szezonnak. 😊
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Ilyenkor kell azt írni vesztes döntő után, hogy "Most hagyjatok" "Most haggyatok" 😀
Jó kis év volt és ami fontosabb, a jövő még fényesebbnek ígérkezik.
HB leírta a szakmai részét , remélem a sok itthoni TV-s szereplés még több Bills szurkolót fog eredményezni.
Sőt , a mostani játékvezető képzésre is jelentkezett egy Bills szurker, már nem vagyok egyedül! 😉
Na de hol van Helm? Ha megy a szekér be se néz ide? 😊

BillsMaffia Hungary FB oldal:
 www.facebook.com/buffalobillshu
BillsFan
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Jó kis év volt és ami fontosabb, a jövő még fényesebbnek ígérkezik.
HB leírta a szakmai részét , remélem a sok itthoni TV-s szereplés még több Bills szurkolót fog eredményezni.
Sőt , a mostani játékvezető képzésre is jelentkezett egy Bills szurker, már nem vagyok egyedül! 😉
Na de hol van Helm? Ha megy a szekér be se néz ide? 😊

BillsMaffia Hungary FB oldal:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-1/327113823_710455777424711_8797760743509811589_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx960x960&ctp=s720x720&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=3ab345&_nc_ohc=T1Pb9yUVVzwQ7kNvwEjBMF0&_nc_oc=AdowVsb0QgtmBfAfs9B7Gv6YmIEAWI3ukoj5as7OdX9oBOhnAE_CYsAc2aLVz2r6_5U&_nc_zt=24&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=IfxSU8RVmiYJREoNk1ykQQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-jGXdm5oofbiqVqtvkfOzoHgco6s7Rj620JsnYf-Q8-w&oe=6A400410
Bills Mafia Hungary
Bills Mafia Hungary. Gefällt 247 Mal. A Buffalo Bills magyar szurkolói oldala.


Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Beasley törött szárkapoccsal játszott a Poban. Kemény. 😎
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Hiányzik a védelemből egy igazi főnök, aki mondja a többieknek, hogy ki mire figyeljen. Remélem, a szünetben sikerül felrázni a csapatot.
Buffalo Bill
Sajnos ez alapvetően a koordinátor és a pozíciós edzők feladata, a koordinátorunk pedig már lehet fél lábbal Houstonban van... Persze vannak/voltak olyan legendák, akik a labda mindkét oldalán egyfajta OC (P. Manning), vagy DC (Ray Lewis, Patrick Willis) minőségben is brillíroztak, de nálunk védelmi oldalon nincs ilyen, és jóideig még nem is lesz. Megjegyzem, ilyen magas football IQ-val rendelkező játékosokból egyre kevesebb van, nem ez a trend már manapság.

A meccsről annyit, hogy egyértelmű, melyik volt a jobb csapat, egy hangyabokányi esélyt éreztem akkor, amikor 9-0-ra vezettünk, de aztán kiderült, hogy ez csak a szokásos meccs eleji szerencsétlenkedés a Kansastől. Utána kőkemény erődemonstrációt láthattunk.

Azért ha belegondolunk, hogy az elmúlt durván 20 év azzal telt, hogy 2-3-4 évente bemutatkozó sajtótájékoztatók követték egymást, és azon morfondíroztunk, hogy az új vezetőedző alatt mikor kezd el forrósodni a pad, jelentőset léptünk előre. Kár, hogy McDermott a tökeit Buffalóban hagyta. Többször is hallani lehetett, mikor Dick Jauron elégedetten csettintett a konzervativizmusa láttán.

Én nagyon hálás vagyok a csapatnak azért, hogy ilyen meccseket láthattunk idén tőlük, és hogy nemcsak vasárnap esténként érte meg a TV/stream elé leülni, de még a primetime-meccsekért is megérte fennmaradni, és virrasztani! Több álmatlan éjszakát okozott a Bills, mint a Mónika showban a kardoskútiaknak a gyújtogató, és ha valami, akkor ez azért komoly fegyvertény. 😊

Allennek oda kell idén adni a nagyobb gubát, de ugyanakkor meg azért van pár szabadügynökünk, akiktől nem szívesen válnék meg, Milano megtartása pl. prioritás kellene, hogy legyen. A holtszezonban alighanem a védelmet fogjuk turbózni, és nagyon örülnék egy 2014-es Mario Williamsnek is!

Most egy hosszabb pihi, jövőre remélhetőleg ugyanekkor, ugyanitt! Borzasztó nehéz lesz, de talán franchise QB-val könnyebben vesszük az akadályokat. 😊
Hungarian Bill
A tökösség hiánya nekem is fájt, valszeg úgy sincs meg a Chiefs, de így olyan volt mintha meg sem próbáltuk volna, mintha úgy mentünk volna ki hogy ne kapjunk ki nagyon.

Az Allen szerződést viszont én tolnám egy évvel akármennyire is szeretem, túl sokan fáztak rá a korai QB hosszabbításra, egy plusz év alatt kiderül hogy egyszeri fellágolás volt e a dolog vagy nem.

A holtszezonban két dolgot várok : valamit találjanak ki a futójátékunkra, és valamit kezdjenek a deffel mert ez borzalom volt idén 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Hiányzik a védelemből egy igazi főnök, aki mondja a többieknek, hogy ki mire figyeljen. Remélem, a szünetben sikerül felrázni a csapatot.
Buffalo Bill
Sajnos ez alapvetően a koordinátor és a pozíciós edzők feladata, a koordinátorunk pedig már lehet fél lábbal Houstonban van... Persze vannak/voltak olyan legendák, akik a labda mindkét oldalán egyfajta OC (P. Manning), vagy DC (Ray Lewis, Patrick Willis) minőségben is brillíroztak, de nálunk védelmi oldalon nincs ilyen, és jóideig még nem is lesz. Megjegyzem, ilyen magas football IQ-val rendelkező játékosokból egyre kevesebb van, nem ez a trend már manapság.

A meccsről annyit, hogy egyértelmű, melyik volt a jobb csapat, egy hangyabokányi esélyt éreztem akkor, amikor 9-0-ra vezettünk, de aztán kiderült, hogy ez csak a szokásos meccs eleji szerencsétlenkedés a Kansastől. Utána kőkemény erődemonstrációt láthattunk.

Azért ha belegondolunk, hogy az elmúlt durván 20 év azzal telt, hogy 2-3-4 évente bemutatkozó sajtótájékoztatók követték egymást, és azon morfondíroztunk, hogy az új vezetőedző alatt mikor kezd el forrósodni a pad, jelentőset léptünk előre. Kár, hogy McDermott a tökeit Buffalóban hagyta. Többször is hallani lehetett, mikor Dick Jauron elégedetten csettintett a konzervativizmusa láttán.

Én nagyon hálás vagyok a csapatnak azért, hogy ilyen meccseket láthattunk idén tőlük, és hogy nemcsak vasárnap esténként érte meg a TV/stream elé leülni, de még a primetime-meccsekért is megérte fennmaradni, és virrasztani! Több álmatlan éjszakát okozott a Bills, mint a Mónika showban a kardoskútiaknak a gyújtogató, és ha valami, akkor ez azért komoly fegyvertény. 😊

Allennek oda kell idén adni a nagyobb gubát, de ugyanakkor meg azért van pár szabadügynökünk, akiktől nem szívesen válnék meg, Milano megtartása pl. prioritás kellene, hogy legyen. A holtszezonban alighanem a védelmet fogjuk turbózni, és nagyon örülnék egy 2014-es Mario Williamsnek is!

Most egy hosszabb pihi, jövőre remélhetőleg ugyanekkor, ugyanitt! Borzasztó nehéz lesz, de talán franchise QB-val könnyebben vesszük az akadályokat. 😊
több mint 5 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
futójáték hatékonyságán kell még javítani, bár nyilván nem segített, hogy kiesett Moss még a Colts ellen. plusz a front7-be kell még pár playmaker, főleg az LB sorba, aztán hajrá 😊 remélem Allen nem one year wonder volt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Szerintem is emelt fővel lehet summázni ezt a szezont.
Van potenciál ebben a csapatban, csak sajnos a KC most ennyivel jobb.
Jövőre simán lehet ugyanez a konferencia döntő, csak remélhetőleg más kimenettel 😊
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Gratula a szeonhoz! Sajnálom, hogy nem nyertetek, de jó kis csapat ez. Fel a fejjel!
több mint 5 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Tegnapi napot írjuk a tapsztalatszerzés rovatba. Szerintem szép, hogy idáig eljutottunk. Daboll marad, az még egy évet ad ennek az offensenek. Talán nincs komoly FA-nk, és ha tudnánk hozni D-be egy két playmakert, akkor fényes lehet 2021.

Szép volt Számlák!
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Ez a Bills egy fasza csapat! Még érnie kell, de van benne fantázia. Örültem volna ha kiütitek a Chiefst. Fogalmam sincs miért, de egyszerűen ki nem állhatom őket.
Jöhet a SB. Most szurkoljak Bradynek? Hát a túrót! Hosszú évek óta ez lesz az első SB ahol nem érdekel ki nyer.
Nektek meg gratula a szezonhoz!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Nekem rohadt meglepő volt ez a töketlen játék mcdermottól, de közbe mégse mert ugyan ezt csináltuk mi is “fénykorunkban”.
Ilyen pussycoverrel felküldeni a védelmet teljes öngyilkosság volt.

Ha ezt párosítom azzal hogy 2 yardrólFG rújg meg nem megy neki 4&1 nek, akkor jogossal fellehet tenni a kérdést mi az anyámmal akarták megverni a Chiefst.

Mert az világos volt hogy az O igy nem fog többet, csinálni a D meg nem fog kevesebbet engedni.
több mint 5 éve
Ati78 Buffalo Bills California Golden Bears 37
Ez nagyon nem jött össze. Esélyünk nem volt. Teljesen lemeccselték a csapatot.
A szezonért viszont gratulálni kell, ami bennünk volt azt kihoztuk.
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Ez loszar mama, az egész.

Mindegy Grat a Kansasnek. Azt csináltak ma amit akartak.
Reid nagyon megverte az egész Bills stabot.

Ez a szezon igy is szép volt.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Itt a szünet. A Kansas nagyon jól őrzi a futóinkat, Allen nem tud passzolni. A Baltimor elleni gyémántkemény védelemnek csak a töredékét látom. Edmund csak a létszémot viszi Kelce ellen semmit sem ér. Hiányzik a védelemből egy igazi főnök, aki mondja a többieknek, hogy ki mire figyeljen. Remélem, a szünetben sikerül felrázni a csapatot.
Buffalo Bill
A vedelem most szembetalalta magat a liga top passzjatekkal. Az nem Baltimore style. No offense.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Itt a szünet. A Kansas nagyon jól őrzi a futóinkat, Allen nem tud passzolni. A Baltimor elleni gyémántkemény védelemnek csak a töredékét látom. Edmund csak a létszémot viszi Kelce ellen semmit sem ér. Hiányzik a védelemből egy igazi főnök, aki mondja a többieknek, hogy ki mire figyeljen. Remélem, a szünetben sikerül felrázni a csapatot.
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Edmund miért nemk kér cserét? Már megint csak kolbászol a pályán, és keresi a labdát.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Buffalóban kicsit átnevezték mára az utakat:

 news.wbfo.org/post/niagara-square-transforms-bills-mafia-square-ahead-afc-championship-game-1

több mint 5 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner

hajrá Bills! 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Hajrá Bills!!!! Bajnokverés rendel 😀