Buffalo Bills
33 feliratkozó
több mint 5 éve
Majdnem 30 eve szurkolok a csapatnak, es most zavarban vagyok. PO, csopottgyozelem. Mi jön még. Kezdjük elveszteni az identitasunkat🙂😁 azt se gondoltam volna, hogy Allen kepes lesz vezer lenni, de klassz srác. Van franchise QB-nk. Eletidegen dolog errefele. Még egy kört menjünk PO-ban most márAzert jo latni h szepen a csoportellenfelek is ertelmes es szep futballt kezdenek el jatszani (mint ugye tette azt a Bills es Dolphins regen) es remelhetoleg a kultura is valtozik es nem a durva trashtalk fog menni mint korabban szokas volt.
fodoroli
Ha a Pats is osszekapja magat jovore (remelem), akkor az elkovetkezendo evekben szep ki-ki meccses csoportmeccsek lesznek (hatha a Jetshez is talalnak vkit) es az AFC East egesze veszelyes ellenfel lesz mindenkinek.
több mint 5 éve

Drágaszág. (el a kezekkel divatok mert boksz lesz)
"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Borzasztó volt németül NFL-t nézni, de akkor nem volt más 😛 A Eurosport és utána a Screensport is adta a meccseket de utána hallgatni hogy erste down , pfff 😊Gengszter Zoltán Billses volt?Ezt most nem értem. Amikor én érettségiztem, még hírét sem hallották felénk ennek a kapitalista szórakozásnak. Általában amerikai rögbinek nevezték.92-ben kezdtem el drukkolni a Billsnek, Ganxta (akkor még Zana) Zoli hatására. Eleinte érdekes volt, de később kezdtem belefásulni a pofonokba, az eredménytelenségbe. De akkor is azt mondtam, hogy ez a csapatom, nem választhatok másikat, ahogy a gyerekét sem cserélgeti az ember. És Istenem, felnőtt a kis drága, és leérettségizett! Érdemes volt kitartani! Hajrá Bills!Gratula, de azért azt vedd figyelembe, hogy általában 18 és nem 28 évesen érettségizek a gyerekek...😊
Buffalo Bill
csi77
Buffalo Bill
Én divat drukker vagyok. Mikor elkezdtem nézni DSFen, akkor a Bills volt a legjobb, legszebb focit játszotta. Csak hött kétszer Emmitt Smith és bandája...
fodoroli


NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Neeeem, ő a Raiders-nek drukkolt. Én nem akartam a legjobbnak szurkolni (Cowboys), ezért inkább a Billst választottam. Nem bántam meg.Gengszter Zoltán Billses volt?Ezt most nem értem. Amikor én érettségiztem, még hírét sem hallották felénk ennek a kapitalista szórakozásnak. Általában amerikai rögbinek nevezték.92-ben kezdtem el drukkolni a Billsnek, Ganxta (akkor még Zana) Zoli hatására. Eleinte érdekes volt, de később kezdtem belefásulni a pofonokba, az eredménytelenségbe. De akkor is azt mondtam, hogy ez a csapatom, nem választhatok másikat, ahogy a gyerekét sem cserélgeti az ember. És Istenem, felnőtt a kis drága, és leérettségizett! Érdemes volt kitartani! Hajrá Bills!Gratula, de azért azt vedd figyelembe, hogy általában 18 és nem 28 évesen érettségizek a gyerekek...😊
Buffalo Bill
csi77
Buffalo Bill
Én divat drukker vagyok. Mikor elkezdtem nézni DSFen, akkor a Bills volt a legjobb, legszebb focit játszotta. Csak hött kétszer Emmitt Smith és bandája...
fodoroli
több mint 5 éve
Gengszter Zoltán Billses volt?Ezt most nem értem. Amikor én érettségiztem, még hírét sem hallották felénk ennek a kapitalista szórakozásnak. Általában amerikai rögbinek nevezték.92-ben kezdtem el drukkolni a Billsnek, Ganxta (akkor még Zana) Zoli hatására. Eleinte érdekes volt, de később kezdtem belefásulni a pofonokba, az eredménytelenségbe. De akkor is azt mondtam, hogy ez a csapatom, nem választhatok másikat, ahogy a gyerekét sem cserélgeti az ember. És Istenem, felnőtt a kis drága, és leérettségizett! Érdemes volt kitartani! Hajrá Bills!Gratula, de azért azt vedd figyelembe, hogy általában 18 és nem 28 évesen érettségizek a gyerekek...😊
Buffalo Bill
csi77
Buffalo Bill
Én divat drukker vagyok. Mikor elkezdtem nézni DSFen, akkor a Bills volt a legjobb, legszebb focit játszotta. Csak hött kétszer Emmitt Smith és bandája...
több mint 5 éve
Ezt most nem értem. Amikor én érettségiztem, még hírét sem hallották felénk ennek a kapitalista szórakozásnak. Általában amerikai rögbinek nevezték.92-ben kezdtem el drukkolni a Billsnek, Ganxta (akkor még Zana) Zoli hatására. Eleinte érdekes volt, de később kezdtem belefásulni a pofonokba, az eredménytelenségbe. De akkor is azt mondtam, hogy ez a csapatom, nem választhatok másikat, ahogy a gyerekét sem cserélgeti az ember. És Istenem, felnőtt a kis drága, és leérettségizett! Érdemes volt kitartani! Hajrá Bills!Gratula, de azért azt vedd figyelembe, hogy általában 18 és nem 28 évesen érettségizek a gyerekek...😊
Buffalo Bill
csi77
több mint 5 éve
92-ben kezdtem el drukkolni a Billsnek, Ganxta (akkor még Zana) Zoli hatására. Eleinte érdekes volt, de később kezdtem belefásulni a pofonokba, az eredménytelenségbe. De akkor is azt mondtam, hogy ez a csapatom, nem választhatok másikat, ahogy a gyerekét sem cserélgeti az ember. És Istenem, felnőtt a kis drága, és leérettségizett! Érdemes volt kitartani! Hajrá Bills!Gratula, de azért azt vedd figyelembe, hogy általában 18 és nem 28 évesen érettségizek a gyerekek...😊
Buffalo Bill
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
www.youtube.com/watch?v=hX2pUfb6C4k&feature=emb_titleCovid ide, vagy oda, azért a reptéren csoportgyőztesnek járó fogadtatás várta a csapatot!
több mint 5 éve
92-ben kezdtem el drukkolni a Billsnek, Ganxta (akkor még Zana) Zoli hatására. Eleinte érdekes volt, de később kezdtem belefásulni a pofonokba, az eredménytelenségbe. De akkor is azt mondtam, hogy ez a csapatom, nem választhatok másikat, ahogy a gyerekét sem cserélgeti az ember. És Istenem, felnőtt a kis drága, és leérettségizett! Érdemes volt kitartani! Hajrá Bills!
több mint 5 éve
Gratula, végre! Remélem a Főcsoport döntőt esetleg ti játsztok a Chiefsel (ha ez a sorsolás szerint majd lehetséges lesz) 😊
több mint 5 éve
gedam
6 508
akkor a managerének kellett volna szólni, hogy egy rookie mögött fogsz padozni öreg. ez a manager érdeke is lett volna, mert gyűrű ide vagy oda, ha nem játszik, az az értékén semmit sem dob, sőt.. na mind1, off vége. csak azért ide írom, mert ebbe a csapatba nagyon illett volna és azért a billsben is bőven benne van az sb win.El tudod képzelni, hogy úgy volt vele, majd elég ha az 53-ba bekerül és van 8-10 játéka meccsenként, de gyűrűt nyer!? Én nem ilyen Bellt ismertem anno, szerintem ő tényleg úgy gondolta, szerepet fog kapni a KC-ben. Komolyabbat ennél.Ha az volt a cél, hogy gyűrűt nyerjen, akkor ez volt a legjobb döntés. Ha szeretet volna játszani+esélyt kapni a gyűrűre, akkor nem.a legkomplettebb csapat az nfl-ben. akkor lett volna tökéletes, ha bell hozzátok ír alá. azt még mindig nem értem miért a kc-t választotta, na mindegy.Szerintem Bell egész pályafutása alatt furcsa döntéseket hozott...ha majd egyszer visszanéz ő is ezt fogja látni. Nagyon rossz manager kezébe került sajnos.
gedam
Klaci79
ThySoul
Klaci79
Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Majdnem 30 eve szurkolok a csapatnak, es most zavarban vagyok. PO, csopottgyozelem. Mi jön még. Kezdjük elveszteni az identitasunkat🙂😁 azt se gondoltam volna, hogy Allen kepes lesz vezer lenni, de klassz srác. Van franchise QB-nk. Eletidegen dolog errefele. Még egy kört menjünk PO-ban most már
több mint 5 éve
Emelem kalapom, remelem lesz PO meneteles is! 😊
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 5 éve
McDermott beépített embere? 😀Amióta én jelen vagyok ezen a fórumon, azóta 3 évből kétszer playoff. FRANCHISE SZURKOLÓ!!!!!!!CONTRACT YEAR!!!!! #3/4
Muffalo_Bafia
Muffalo_Bafia
több mint 5 éve
Amióta én jelen vagyok ezen a fórumon, azóta 3 évből kétszer playoff. FRANCHISE SZURKOLÓ!!!!!!!CONTRACT YEAR!!!!! #3/4
Muffalo_Bafia
"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Épp ezért írtam, hogy ha gyűrűt akart, játék mellett akkor szarul döntött. Valszeg erre ment, mert mostanság azt írta twitterre össze van zavarodva (valószínűleg azert mert nem kap sok szerepet). Nem is tudom mit várt, elmegy oda ahol főképp passzjáték van+egy elsőkörös futó. Na mindegy, esélye igy lett a legnagyobb egy SB-re, aztán valami max közepes szerződésért elmegy valahova levezetniEl tudod képzelni, hogy úgy volt vele, majd elég ha az 53-ba bekerül és van 8-10 játéka meccsenként, de gyűrűt nyer!? Én nem ilyen Bellt ismertem anno, szerintem ő tényleg úgy gondolta, szerepet fog kapni a KC-ben. Komolyabbat ennél.Ha az volt a cél, hogy gyűrűt nyerjen, akkor ez volt a legjobb döntés. Ha szeretet volna játszani+esélyt kapni a gyűrűre, akkor nem.a legkomplettebb csapat az nfl-ben. akkor lett volna tökéletes, ha bell hozzátok ír alá. azt még mindig nem értem miért a kc-t választotta, na mindegy.Szerintem Bell egész pályafutása alatt furcsa döntéseket hozott...ha majd egyszer visszanéz ő is ezt fogja látni. Nagyon rossz manager kezébe került sajnos.
gedam
Klaci79
ThySoul
Klaci79
több mint 5 éve
El tudod képzelni, hogy úgy volt vele, majd elég ha az 53-ba bekerül és van 8-10 játéka meccsenként, de gyűrűt nyer!? Én nem ilyen Bellt ismertem anno, szerintem ő tényleg úgy gondolta, szerepet fog kapni a KC-ben. Komolyabbat ennél.Ha az volt a cél, hogy gyűrűt nyerjen, akkor ez volt a legjobb döntés. Ha szeretet volna játszani+esélyt kapni a gyűrűre, akkor nem.a legkomplettebb csapat az nfl-ben. akkor lett volna tökéletes, ha bell hozzátok ír alá. azt még mindig nem értem miért a kc-t választotta, na mindegy.Szerintem Bell egész pályafutása alatt furcsa döntéseket hozott...ha majd egyszer visszanéz ő is ezt fogja látni. Nagyon rossz manager kezébe került sajnos.
gedam
Klaci79
ThySoul
több mint 5 éve
Gratulálok!Magunknak nem vizionálok túl hosszú PO futást, így a Steelers mellett nektek szurkolok alapvetően idén - megérdemelné a csapat a Super Bowlt 😊
több mint 5 éve
Ha az volt a cél, hogy gyűrűt nyerjen, akkor ez volt a legjobb döntés. Ha szeretet volna játszani+esélyt kapni a gyűrűre, akkor nem.a legkomplettebb csapat az nfl-ben. akkor lett volna tökéletes, ha bell hozzátok ír alá. azt még mindig nem értem miért a kc-t választotta, na mindegy.Szerintem Bell egész pályafutása alatt furcsa döntéseket hozott...ha majd egyszer visszanéz ő is ezt fogja látni. Nagyon rossz manager kezébe került sajnos.
gedam
Klaci79
több mint 5 éve
a legkomplettebb csapat az nfl-ben. akkor lett volna tökéletes, ha bell hozzátok ír alá. azt még mindig nem értem miért a kc-t választotta, na mindegy.Szerintem Bell egész pályafutása alatt furcsa döntéseket hozott...ha majd egyszer visszanéz ő is ezt fogja látni. Nagyon rossz manager kezébe került sajnos.
gedam
több mint 5 éve
a legkomplettebb csapat az nfl-ben. akkor lett volna tökéletes, ha bell hozzátok ír alá. azt még mindig nem értem miért a kc-t választotta, na mindegy.Neki a gyűrű kell, ott meg nagyobb esélyt lát rá. Sztem ebbe a kálcsörbe nem is passzolna, sokkal inkább el tudnék itt képzelni mondjuk egy Lindsay-t.
gedam
több mint 5 éve
Királyság srácok, nagy grat! Remélem jövőre mi is felülhetünk az Észak trónjára 😊Azt sajnálom, h. sanszosan Bills-Browns lesz a Wild Card első körében, KCn kívül bárki mást szívesebben látnék. Nem csak az esélyek miatt.
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Jaj istenem, amit művelnek a srácok a red zone-ban a büntikkel :"D
több mint 5 éve
Nagyon kijart mar nektek ez. Sok sikert a PO-ban!
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath