Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
Szánalmas csapat, azt a passzt a talpammal leütöttem volna!!
Muffalo_Bafia
Pöcsszőrrel 🙂
ThundersNFL
kifingtam vón húszjardról


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 247 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Szánalmas csapat, azt a passzt a talpammal leütöttem volna!!
Muffalo_Bafia
Pöcsszőrrel 🙂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Szánalmas csapat, azt a passzt a talpammal leütöttem volna!!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Pozitívumok tegnapról:
Bass játéka tetszett. Eddig szabályosan rosszul voltam, ha rúgni ment, most egy fokkal jobb érzéssel tekintek rá, de azért meggyőznie még nem sikerült. De rajta tegnap nem múlt semmi.
A védelem. Az első félidőben remekül limitálták az egész Cardinalds offense-t, a másodikban meg szerezték a labdákat. Az utolsó játék nyilván nagyon nagyon csúnya volt, de az utóbbi 2 meccsen elég pofásan néztek ki.
És Beasley. Nálam hivatalosan is kedvenc játékos lett (egy mezet beszerzek a nevével), semmi hiszti, teszi a dolgát.
+1: GW drive. Lehet akárhogy szidni Allent, ha az utolsó percekben kell egy jó drive fixen odarakja.
Ami nagyon nem tetszett:
Daboll és a playhivás. Mintha a tavalyi Texans elleni PO meccs jött volna szembe. Egy jó drive az elején, egy jó félidő, aztán ki is fújt minden. Tavaly lehetett védeni Allen teljesítménye miatt, de idén kezdem benne elveszíteni a hitem.
Nincs futójáték. Semmi. A támadósor abból áll hogy passzolunk, futni 90%ban csak hátrafelé tudunk negatív yardért, play action esélytelen, így nehéz lesz. Nem a futók a hibások szerintem a témában, inkább a fal vagy a play hívás, de ez vállalhatatlan jelenleg.
És McDermott. Nem az első hogy leolvadunk a harmadik negyedre. Nem is a második. Ezt két Td előnynél le kellett volna zárni, nem kellett volna eljutni a Hail Murray-ig, ezen valamit változtatni kell. Ez pedig a HC feladata.
Többiek köztesek, Allent lehetne kiemelni, közepes volt, de konkrétan az elkapókon kívül nem kap segítséget se a faltól, se a futóktól, sw Dabolltól.
A hátralévő meccsekből a Steelers tűnik nagyon nehéznek, a többi hozható, de egy 10-6tól egy 12-4ig bármit kitudok nézni a csapatból. Viszont ha így haladunk, az utolsó heti Dolphins meccs a csoportról fog dönteni, és bizony ők jobbnak néznek ki idén
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Az idény legnagyobb edzői hibája volt az utolsó időkérés. Fel tudtak készülni a harmadik és gól támadásukra...
Buffalo Bill
Bocsi, lehet, hogy én másik meccset néztem, de nem ugrik be az utolsó időkérésnél 3rd&goal, 1st&10 volt a mi 43-asunkon. Feltéve, ha arra a játékra gondolsz, ami a végén megfordította a meccset.
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Az idény legnagyobb edzői hibája volt az utolsó időkérés. Fel tudtak készülni a harmadik és gól támadásukra...
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Same ol' Bills...

Nagyon jókor jön a bye, mert ehhez kevés egy hét, hogy feldolgozzuk.
Hungarian Bill
Ehhez az egész idény kevés lesz
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Same ol' Bills...

Nagyon jókor jön a bye, mert ehhez kevés egy hét, hogy feldolgozzuk.
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Valaki nézi a meccset?
Buffalo Bill
Próbálok nem megőrülni közben
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Valaki nézi a meccset?
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Valaki rendelt már Bills cuccot valahonnan? Honnan érdemes? Van olyan hely ahol véletlen nem 3 hónap a kiszállitási idő?
ThySoul
nfl shop europe , fanatics europe , kb 2 hét alatt megjön és 10euro alatt van a szállítás!
BillsFan
A fanatics europe-ot most nem ajánlom, az usa-ból előbb megkapod a csomagot, mint uk-ből
r.baggio
Nfl EU shopról is hallottam olyat hogy két hónap volt míg megérkezett valami, de ez az elsődleges hely ahonnan akarok rendelni majd, mar csak az lesz a kérdés kinek a neve lesz rajta
ThySoul
fanatics europe szeptemberben 3 hét volt, most rendeltem onnan megint 10-én és 24.-ére írja az érkezést.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Valaki rendelt már Bills cuccot valahonnan? Honnan érdemes? Van olyan hely ahol véletlen nem 3 hónap a kiszállitási idő?
ThySoul
nfl shop europe , fanatics europe , kb 2 hét alatt megjön és 10euro alatt van a szállítás!
BillsFan
Köszönöm, karácsonyra gondoltam magamnak egy mezt, meg most láttam egy salute to service sapkát facebookon, ha lesz véletlen még akkor egy olyan is beugrana 😀
ThySoul
Adok egy replika McCoy meg TT mezt, ha gondolod, nekem csak a helyet foglalja.

Amúgy meg, ne vegyél ilyen szarokat, hanem csináltass egyedi relikviát, ezzel is támogatva a hazai kisvállakozásokat!

Itt az enyém:


Muffalo_Bafia
Hátha majd februárban egy gyűrűt kell gyártani majd a fiúk teljesítménye miatt 😊
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Valaki rendelt már Bills cuccot valahonnan? Honnan érdemes? Van olyan hely ahol véletlen nem 3 hónap a kiszállitási idő?
ThySoul
nfl shop europe , fanatics europe , kb 2 hét alatt megjön és 10euro alatt van a szállítás!
BillsFan
Köszönöm, karácsonyra gondoltam magamnak egy mezt, meg most láttam egy salute to service sapkát facebookon, ha lesz véletlen még akkor egy olyan is beugrana 😀
ThySoul
Adok egy replika McCoy meg TT mezt, ha gondolod, nekem csak a helyet foglalja.

Amúgy meg, ne vegyél ilyen szarokat, hanem csináltass egyedi relikviát, ezzel is támogatva a hazai kisvállakozásokat!

Itt az enyém:


"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Valaki rendelt már Bills cuccot valahonnan? Honnan érdemes? Van olyan hely ahol véletlen nem 3 hónap a kiszállitási idő?
ThySoul
nfl shop europe , fanatics europe , kb 2 hét alatt megjön és 10euro alatt van a szállítás!
BillsFan
A fanatics europe-ot most nem ajánlom, az usa-ból előbb megkapod a csomagot, mint uk-ből
r.baggio
Nfl EU shopról is hallottam olyat hogy két hónap volt míg megérkezett valami, de ez az elsődleges hely ahonnan akarok rendelni majd, mar csak az lesz a kérdés kinek a neve lesz rajta
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Valaki rendelt már Bills cuccot valahonnan? Honnan érdemes? Van olyan hely ahol véletlen nem 3 hónap a kiszállitási idő?
ThySoul
nfl shop europe , fanatics europe , kb 2 hét alatt megjön és 10euro alatt van a szállítás!
BillsFan
Köszönöm, karácsonyra gondoltam magamnak egy mezt, meg most láttam egy salute to service sapkát facebookon, ha lesz véletlen még akkor egy olyan is beugrana 😀
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
Valaki rendelt már Bills cuccot valahonnan? Honnan érdemes? Van olyan hely ahol véletlen nem 3 hónap a kiszállitási idő?
ThySoul
nfl shop europe , fanatics europe , kb 2 hét alatt megjön és 10euro alatt van a szállítás!
BillsFan
A fanatics europe-ot most nem ajánlom, az usa-ból előbb megkapod a csomagot, mint uk-ből


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Valaki rendelt már Bills cuccot valahonnan? Honnan érdemes? Van olyan hely ahol véletlen nem 3 hónap a kiszállitási idő?
ThySoul
nfl shop europe , fanatics europe , kb 2 hét alatt megjön és 10euro alatt van a szállítás!

Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Valaki rendelt már Bills cuccot valahonnan? Honnan érdemes? Van olyan hely ahol véletlen nem 3 hónap a kiszállitási idő?
több mint 5 éve
Cooper Buffalo Bills 4
Kis érdekesség

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/125344294_193721765663699_2917393928640892532_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1470x795&ctp=p600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=7b631e&_nc_ohc=P2WFreu3ywkQ7kNvwH06ie2&_nc_oc=AdqOkzrRS4fuFjyXDl9GIfy6InxCW3AecjMLIrbrGerxVgslTw0AyyaliUqyd3lhiVY&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=OqSpnch_xwKP6hn5CJbSNw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-k8kxJjchTqIpY-wGOM1D_gdPJJz3umG1tFIkga_wfXg&oe=6A5FC120
Bills Mafia Hungary
Gondoltam hozok nektek egy kis beharangozót a holnapi meccsre. Előzetesen a Chiefs elleni TNF-et és ezt a Cards meccset vártam a legjobban. Kilenc hét alatt megerősített mindkét csapat abban, hogy ez...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 966 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
A védelmünk kezd magára találni, a támadó egységünk volt most jó. A fal rendesen védte Allent, sokáig tudta dédelgetni a labdát (szokása szerint). Szerintem ne feledkezzünk meg az edzői gárdáról sem, alaposan felkészültünk Seahawks-ból.
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Plusz még egy (szomorú) adalék, ami teljesen új megvilágításba helyezi a QB1 teljesítményét:

több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Kleint csak cseszegetni kellett az előző posztomban, aztán most meg tolt egy ilyen meccset. 😊 Az a baj, hogy a mai meccset illetően nem lehet senkit se keresztre feszíteni, mert valamilyen szinten mindenki hozzátette azt a kis pluszt, ami ehhez a győzelemhez kellett.

Azt hiszem, végérvényesen kijelenthető, hogy van frencsájz irányítónk, úgyhogy most már végérvényesen divatok lehetünk! 😊 Innentől csak vigyázni kell rá, meg leginkább neki saját magára. Ilyen szedett-vetett fal mögött is képes volt karrierje eddigi legjobb meccsét lehoznia, és óriási skalpot sikerült begyűjteni!

Ezt a meccset annak is köszönhetően sikerült megnyerni, hogy a miénk volt a kevésbé szar védelem. 😊 Egyébként látszik némi javulás, de még így is szívtunk be nagyon csúnya playeket.

Talán a playoff innentől nem forog veszélyben. 😊
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Allen >Wilson, end of discussion, Helmut!!!!!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
Pff...Divatok vagytok. Ha megszorzom a különbséget 10-zel, egyből kiderül milyen sima meccs volt. Seahawks ellen még a pályára sem lépett a csapat, de már 50% az esély a győzelemre. Divatok!!!!
Muffalo_Bafia
Köszi a múlt heti segítséget! Ma is keresni fogom, hogy hol lesz nézhető a meccs, de ha van egy működő címed, ismét megköszönöm.
Buffalo Bill
A maihoz szerintem lesz youtube stream, eredménykövetőben megosztom

Arena4 amúgy tv-ben, telekomosoknak ebben a hónapban kódolatlan csatorna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal