Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
A Watkins tradre ok. Mármint hogy el kellett cserélni. De Darbyt miért adta el a vezetőség? Talány számomra.
Jó fiatal CB volt beillett volna a jövő Billsébe is.
alatriste
Azt olvastam, hogy nem illett (alkatilag) az új rendszerbe.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Watkins tradre ok. Mármint hogy el kellett cserélni. De Darbyt miért adta el a vezetőség? Talány számomra.
Jó fiatal CB volt beillett volna a jövő Billsébe is.


Liverpool Fc
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Javasolnám, hogy Kyle Williams nevű DL supermant, utolsó évére esetleg cseréljük egy olyan helyre, ahol esetleg van esélye egy PO szereplésre.
Megérdemelné.
TGA
Javasolnám New Englandet 😀
Gogo
Oda tutti nem menne, az egyetlen csapat, amit nyílta rühell!
TGA
Làttunk màr ilyet 😉 (Revis)

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Megérte felmenni Sammyért?
Janek
Így utólag nem, mivel a gombhoz vettük a kabátot. Akkor se volt használható QB-nk, és most sincs. Sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből a frigyből, még úgy is, hogy tudjuk, mennyire sérülékeny. Ahogy Helm is írta, jó, hogy nem a Patshez ment, ott - ha egészséges marad - Julio Jones-szintű karriert futhatna be, és éves szinten kétszer húzna minket karóba.

Itt a kérdés az, hogy a jelenlegi FO-nak van-e normális terve a jövőt illetően, vagy pedig újra húzunk egy óriási tehetségnek kikiáltott valakit drágán, hogy aztán 3 év múlva egy új menedzsmenttel megint azt mondhassák, hogy na, rebuild van. Megjegyzem, itt klasszikus rebuild a SB-éra óta nem volt, csak toldozás-foltozás Bledsoe-val, TO-val, Mario Williams-szel és még sorolhatnám... Az eredmények persze nem jöttek. Nem kell nagy jóstehetség annak megállapításához, hogy ebben az évben sem fognak.
Hungarian Bill
Talán a Jauron éra rebuildnek tekinthető, a Losman Pickkel, de ennyi.
Annyira jó lenne, ha a támadö oldalon lenne egy olyan erős karakter, mint williams a védőknél.
voltak itt mindig jó játékosok, de valahogy sosem állt össze.
Watkinssal nem csak a sérülékenysége volt a baj, de ez már mindegy.

Sending out an S.O.S
több mint 8 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Megérte felmenni Sammyért?
Janek
Így utólag nem, mivel a gombhoz vettük a kabátot. Akkor se volt használható QB-nk, és most sincs. Sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből a frigyből, még úgy is, hogy tudjuk, mennyire sérülékeny. Ahogy Helm is írta, jó, hogy nem a Patshez ment, ott - ha egészséges marad - Julio Jones-szintű karriert futhatna be, és éves szinten kétszer húzna minket karóba.

Itt a kérdés az, hogy a jelenlegi FO-nak van-e normális terve a jövőt illetően, vagy pedig újra húzunk egy óriási tehetségnek kikiáltott valakit drágán, hogy aztán 3 év múlva egy új menedzsmenttel megint azt mondhassák, hogy na, rebuild van. Megjegyzem, itt klasszikus rebuild a SB-éra óta nem volt, csak toldozás-foltozás Bledsoe-val, TO-val, Mario Williams-szel és még sorolhatnám... Az eredmények persze nem jöttek. Nem kell nagy jóstehetség annak megállapításához, hogy ebben az évben sem fognak.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Most akkor ki lesz a kezdő cb?
Megérte felmenni Sammyért?
Janek
Gondolom az újonnan érkező Gaines és az 1. körös White.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Javasolnám, hogy Kyle Williams nevű DL supermant, utolsó évére esetleg cseréljük egy olyan helyre, ahol esetleg van esélye egy PO szereplésre.
Megérdemelné.
TGA
Javasolnám New Englandet 😀
Gogo
Oda tutti nem menne, az egyetlen csapat, amit nyílta rühell!

Sending out an S.O.S
több mint 8 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Javasolnám, hogy Kyle Williams nevű DL supermant, utolsó évére esetleg cseréljük egy olyan helyre, ahol esetleg van esélye egy PO szereplésre.
Megérdemelné.
TGA
Javasolnám New Englandet 😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Most akkor ki lesz a kezdő cb?
Megérte felmenni Sammyért?

több mint 8 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Remek, akkor 18-ban ismét húzható egy Watkins kaliberű tehetség. Talán jobban végződik.
Az egész Watkins ügy egyetlen pozitívuma, hogy nem a Patsé lett.
Javasolnám, hogy Kyle Williams nevű DL supermant, utolsó évére esetleg cseréljük egy olyan helyre, ahol esetleg van esélye egy PO szereplésre.
Megérdemelné.

Sending out an S.O.S
több mint 8 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Nehéz lesz a Jetset "alultankolni" QB ügyben.
NBA-ben hozzászoktam már, hogy nem mi vagyunk az esélyesek tankolás ügyben. Itt is menni fog. 😊

Egy kis előretekintés, búslakodásra semmi ok!


"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Akkor, nem árt, ha kényelembe helyezem magam. Messze van még az a draft...
Muffalo_Bafia
Nehéz lesz a Jetset "alultankolni" QB ügyben.

több mint 8 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Van egy olyan sanda gyanúm - ha már ez a szezon az ördögé -, hogy még Shadyt is megpróbáljuk elpasszolni...
több mint 8 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Akkor, nem árt, ha kényelembe helyezem magam. Messze van még az a draft...

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 8 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Óha, Watkinst a Ramsbe tradeltük, Darbyt pedig Phillybe!

Watkins+2018. évi 6. kör ment LA-be, E.J. Gainesért és egy 2018. évi 2. körért cserébe.
Darby pedig Jordan Mathewsért és egy 2018. évi 3. körért ment az Eaglesbe.

Ez elég komoly így hétvégére...
több mint 8 éve
GhostLead New England Patriots 295
Watkinst eltradeltétek a Ramshez.
több mint 8 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Látta esetleg valaki az első preseason-meccset? Ha igen, mik a vélemények? Azt olvastam, Peterman elég jól mozgott (még ha 3rd stringerek ellen is), ugyanakkor a labda mindkét oldalán megmaradt a fegyelmezetlenség, sok volt a bünti.
több mint 8 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Boldin végül nálunk kötött ki! 😊

Már csak QB kell, aki dobál neki.
Hungarian Bill
Tökéletes. Jól fog jönni az "öreg" redzone offense-nél és nem árt egy mentor Zay-nek sem.

BTW

Unofficial depth chart:  www.buffalobills.com/news/article-1/Bills-release-first-unofficial-depth-chart-/75a39d5c-7c83-4b23-a4a0-4d56b8074cb3

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 8 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Boldin végül nálunk kötött ki! 😊

Már csak QB kell, aki dobál neki.
több mint 8 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Cardale Jones kondicionális pickért a Chargersbe ment.
Van ennek azon kívül még vmi oka h az előző rezsim embere?
empty taxi
Nem hinném, hogy ez lenne a valódi oka a cserének, inkább gondolom ezt olyan hab a tortán dolognak. Valószínűleg az eddigi edzések alatt Peterman és még Yates is sokkal meggyőzőbben teljesítettek ezért lezuhant a depth aljára (lásd BillsFan). Gondolom összegezték a helyzetét, gyenge is, és még ráadásul az előző rezsim gyermeke is, így hát megéri beváltani egy 7. körre.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 8 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Yates és Peterman is előtte volt a depth charton..



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Cardale Jones kondicionális pickért a Chargersbe ment.
Van ennek azon kívül még vmi oka h az előző rezsim embere?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Palesz76 New York Giants 524
Sziasztok .
Érdekel valakit eredeti ,vadiúj bills mez xl méretben?
25-ös Mccoy számmal.
több mint 8 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Hétfőn újabb veterán WR, Anquan Boldin érkezik vizitre.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


😀😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."