Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Állítólag Coughlin is érkezik interjúra.
empty taxi
Biztatóan hangzik, bár ha a Jaguars ÉS a Bills is állást ajánlana neki, szerintem egyértelmű lenne a döntése
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Egyébként a HC-t kereső csapatok közt nem rossz ez a keret.
TGA
Egyetértek. Csupán annyi a baj, hogy:

- kb 30 misivel vagyunk jelenleg a cap alatt. Ha TT bele is megy az átstruktúrálásba, vagy netán kivágnánk, akkor sem lesz látványosan nagyobb cap space-ünk. Arról nem is beszélve, hogy aki látta nyilatkozni ma, az azt is látta, hogy nem tetszett neki a döntés, hogy padra került. Ha viszont kivágjuk, akkor az egyébként is homályos irányítókérdés méginkább az lesz.

- van egy olyan GM-ünk, aki vagy baromi jól kavarja a szart, és hazudik azzal kapcsolatban, hogy Ryant nem ő intézte el, vagy pedig elsőszámú pályázó a "legidiótább GM" kategóriában. Ha utóbbi, akkor Peguláéktól nem sok jót várok ezután sem. Oké, Buffalóban tartották a csapatot, köszönet nekik, de nem ártana, ha felkeresnének egy szakembert. Szakmai hozzáértés nélkül hamar kitörik alóluk a szék lába. Persze tulajt sajnos nem tudunk kirúgni, vagy draftolni, ebben Jed Yorknak tökéletesen igaza van.

- őszintén, egyszerű munkavállalói szemszögből megközelítve a dolgot biztos nem akarnám, hogy egy olyan ember interjúztasson, aki ugyan a felettesem, de nem tartozom felé semmilyen felelősséggel, hanem egy harmadik személy, a tulajdonos dönt a sorsom felől, aki ugye papíron nincs is az interjúztatók között, mert Whaley intéz mindent. Nincs kiépítve semmilyen szervezeti kultúra, kb csak annyival lehet idecsalogatni az embert, hogy "gyere, jó lesz". Ne áltassuk magunkat, bizonyított edző ebbe a légkörbe nem fog jönni, de még egy olyan koordinátor sem, aki győztes kultúrából, vagy dinasztiából jön.

Hát dióhéjban, ennyi a gond. Főleg az utolsó pontot találom a legijesztőbbnek, az első valamelyest korrigálható, a második pedig lehet csak az unortodoxok unortodoxa után blöff, blöff, és blöff.
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Állítólag Coughlin is érkezik interjúra.
empty taxi
Egyébként a HC-t kereső csapatok közt nem rossz ez a keret.

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Állítólag Coughlin is érkezik interjúra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Trumpnak kellett volna megvenni....
...mindenkinek jobb lenne...

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
LOL, nagy bajok vannak nálatok.

 twitter.com/AlbertBreer/status/816001473301643268
Hulkeinstein


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 934 — Eagles & Seahawks fan
LOL, nagy bajok vannak nálatok.

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Most őszintén, ennek a meccsnek mi volt az értelme, vagy a tanulsága?
Két éve jegelt Manuelnek nincs bizalmi elkapója?
Lynn szar vezetőedző, mert egy megerőszakolt....
Szóval mi a tanulság?
Mi a kib@szott tanulság?
TGA
Az hogy akivel én szimpatizálok az szopik mint a torkos borz állandóan?
Bazzani
Igazan elmehetnel vegre Pats-fannak.
Stez
Elég neki az Újpest is😁
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Most őszintén, ennek a meccsnek mi volt az értelme, vagy a tanulsága?
Két éve jegelt Manuelnek nincs bizalmi elkapója?
Lynn szar vezetőedző, mert egy megerőszakolt....
Szóval mi a tanulság?
Mi a kib@szott tanulság?
TGA
Az hogy akivel én szimpatizálok az szopik mint a torkos borz állandóan?
Bazzani
Igazan elmehetnel vegre Pats-fannak.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Most őszintén, ennek a meccsnek mi volt az értelme, vagy a tanulsága?
Két éve jegelt Manuelnek nincs bizalmi elkapója?
Lynn szar vezetőedző, mert egy megerőszakolt....
Szóval mi a tanulság?
Mi a kib@szott tanulság?
TGA
Az hogy akivel én szimpatizálok az szopik mint a torkos borz állandóan?

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Most őszintén, ennek a meccsnek mi volt az értelme, vagy a tanulsága? ...
Szóval mi a tanulság?
Mi a kib@szott tanulság?
TGA
Mindig van lejjebb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most őszintén, ennek a meccsnek mi volt az értelme, vagy a tanulsága?
Két éve jegelt Manuelnek nincs bizalmi elkapója?
Lynn szar vezetőedző, mert egy megerőszakolt....
Szóval mi a tanulság?
Mi a kib@szott tanulság?

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Sajnos még a a szilveszteri bakiparádéról is sikerült lemaradnunk, mert ez a kickoff "return" TD a Jetstől abba illett bele.

Totális nagytakarítás kellene, de sajnos Whaley választ ismét edzőt. Reméljük, körültekintőbb lesz, mint az e-mailek forwardolásánál.

Pfeh, gyomorforgató kezd ez az egész lenni.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Bradley védelmét 1,5 évbe telt a Hox játékosoknak megérteni, Ryan védelmével is az volt a gond h nem fogta föl a roster h mit is akar Rex, erre idehoznának egy koncepcionálisan más, de ugyanolyan bonyolult sémát alkalmazó szakembert.
TGA ezen kesereg, szvsz van benne vmi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Azért Bradley jó DC, attól h HC-nak botrányos az nem jelenti azt, hogy DC-nek is ( Jim Schwartz pl.)
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na még Bradley nagyon kell ide. Az ő védelme olyan egyszerű lesz, biztos jobban megértik a srácok, mint Rexét. Bár tud ő Tampa 2-t is installálni, azokból az időkből, amikor Kiffint utánozta, ...az olyan időszerű.

...és jöjjön még Kelly is...

El van átkozva ez a csapat.

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb Schefter hír:
Ha Lynn HC lesz, akkor Gus Bradley csatlakozik a stábjához.
Beki
Mondtam, hogy idén DC lesz valahol.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Újabb Schefter hír:
Ha Lynn HC lesz, akkor Gus Bradley csatlakozik a stábjához.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 311 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reichet vihetitek 😊
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
The #Bills job is OC Anthony Lynn's to lose, sources say. BUF is also doing homework on candidates Frank Reich, Teryl Austin, Harold Goodwin
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Rendben itt ki tudják nőni magukat , de azért mert nincs jobb...
GM nek viszont nem jó és HC is kevés van aki dolgozna vele, és itt a probléma!
BillsFan
Ezek nagyjából semennyire nem működtek volna coaching nélkül...
-Incognitonak sosem a képességeivel volt baj,
-TT egy jó kis QB (ha van futójáték, ami támogatja), nade azért nem varázsló;
-Alexander konkrétan ledobott egy fél Alexandert, és új technikára állt.
Ez nem full mák, ehhez kell érteni mi történik, de kell edzői gárda is.
Na Tyrod szerződése az baj, az amorális baszódás, ami vele megy az meg ennek a következménye, szerintem.

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Rendben itt ki tudják nőni magukat , de azért mert nincs jobb...
GM nek viszont nem jó és HC is kevés van aki dolgozna vele, és itt a probléma!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rexy megy oké, de Whaley mikor megy?
BillsFan
Whaley amúgy abban továbbra is jó, amit a GM-ség előtt csinált, vagyis a többi NFL csapat játékosainak felmérésében.
Csomó olyan játékosa van, aki máshová nem kellett, itt meg fontos emberré nőtte ki magát.
Tyrod, Incognito, Gillislee, Lorenzo Alexander, Zach Brown stb.
| Igaz, van aki ezt a full mák számlájára írja. |

több mint 9 éve
balintbaba Philadelphia Eagles Florida Gators 4 254 — Big Dick Nick
Rex egyébként nekem egy olyan emberke benyomását kelti, aki imádja a főedzői poszttal járó csillogást, kiváltképp jól és viccesen kezeli a médiát, de ami a szakmai részhez tartozik, abban nem alkot már maradandót. Tökéletes ellentétéért nem kell messzemenni, elég csak körülnézni a csoportriválisok között, és észre is vehető a különbség... Ideális helye lesz majd valamelyik szakkommentátori székben.

Hungarian Bill
Ugyanezt gondolom én is, mint edzőt sosem értékeltem nagyra, de szerettem, mert karakteres figura, akinek van jelleme. Pont ezért nem is értem, miért utálja szinte minden nfl-t kedvelő ember.

Amúgy Lynnek elég kemémy ugrás lenne a HC poszt, de szerintem beválna. Egy korrekt DC-vel, és egy hasonló offensevel, mint az idei, jövőre a PO sem esélytelen.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 buffalonews.com/2016/12/28/vic-caruccis-bills-wake-call-dont-expect-thorough-search/

Carucci szerint csak névlegesen lesz HC keresés majd az, amit Whaley vezet, mert várhatóan Lynn kapja meg a posztot jövőre is.
Whaley-é marad a végős szó az 53-as rostert illetően és eléggé limitált azon edzők száma, akik hajlandóak lennének vele dolgozni.