Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Tegnap győztünk, aztán senki sincs sehol. Pedig izgalmas meccs lehetett.
Buffalo Bill
Igazából nem volt az, jó meg semmiképpen sem. (Kinek mi a jó?!)
Ên évekig próbálkoztam írni ide, jól eldumáltam magammal, mémi túlzással. Nem igazán van kedvem vitatkozni arról, hogy miért húzza vissza Kyle Williams Tyrodot, hogy utóbbi Superbowl MVP legyen.

Csodálkozni nem kell az érdeklődés hiányán. Ez még Rex csapata, sajnos a foci új nagyasszonya Kim Pegula még nem érkezett meg látványosan. A jó hír viszont az, hogy a hatalmat átvette az FO felett.

Kevesen tudják, hogy a nagy Lemieux féle bajnok Penguins mögött ugyanaz a Denise DeBartolo volt a vaslédy, aki most borús tekintetű anyukaként nézi, ahogy erősen undergraduate fiacskája éppen lebontja a nagyapai örökséget, ami nem kevesebb, mint a San Francisco 49-ers. Szóval azért én szkeptikus vagyok a hokiban sikeres nagyasszonyokkal, de Pegulánétől mégis sokat várok.

Amúgy Rexet divat szídni. Én most nem tenném, mert végre látok tüzet a csapatban. Hozzáteszem két hete nem tudom mikor éreztem legkellemetlenebbül magam. Amikor Sherman félremagyarázott( lófaszt, engedve antiszociális démonainak manipulálni próbált) egy szabályt, vagy amikor Rex leseggezte, nem a legsajnálatra méltóbb mégis Carpenterné volt. A kedvencem azonban mégiscsak az a pillanat volt, amikor az edzőzseni, aki saját szobrának köszön a Colliseumnál, és a Century linken is azt kérte Rextől, hogy inkább foglalkozzon a saját csapatával.
Nehéz volt ezt kiheverni, nade tekintetünk a horizonton legyen.
TGA
mivan K.Will-lel????
sutianap
Szőlős Rulez! Mindenekelőtt!

Figyelj, napnál világosabb, hogy nem a támadósoron múlik, főleg nem Tyrodon a PO. Ennél tovább megyek, megvertük a New Englandet náluk, itthon kikaptunk, de Tyrod egyedül nem tudja megverni a Pats védelmet.
Nekem a seattlei meccs is X szagú volt. Ez a Bills nem hogy PO képes, de SB képes főleg, ha Watkins is visszatér, és Shady nem törik össze.
A baj csak az, hogy a védelem középszerű, és olyan játékosok, mint Kyle Williams sem képesek kiemelkedőt nyújtani, ezért nem hogy SB nem lesz, de PO sem. Ennyi röviden.
TGA
Hogy ezzel tényleg nem sikerült felcukkolnom senkit (a komment szinte minden mondata kifordítja az igazságot), az is azt jelenti, hogy a Bills szurkolók elfogytak. 😊

Innentől már mindegy, hogy a bútort, vagy a lányokat cserélné a madame, mert ..a kuplerájt kell!

Gondoltam csinálok egy virtuális sírkövet és ráírok olyan neveket, akiknek a karrierjét ez a franchise nem hagyta kiteljesedni az utóbbi 10 évben.
Mondjuk az első név: Aaron Schobel...

Az még megvan, hogy:
- 4. kört fizetett a Seattle Lynchért?! -és abban az évben meg is született "Beastmode"
- Jason Peterssel 1. tisztességes évében annyi pénzért lehetett volna hosszabbítani amennyiért sztár Tackle nem kelt volna ki az ágyból?
- Aaron Maybin 6 sackkel fejezte be a pályáját?
- Withner 3x lett Pro Bowler miután lelépett?

Tényleg, melyik volt az utóbbi 10-12 év legsötétebb faszsága?

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
Egy dologban legalább egyetértés van 😊

Király, megint cseréljük a bútorokat, a lányok meg maradnak.TGA
Picit olyan ez, mint miután a góré kicseréli a kupiban a lányokat.Hungarian Bill


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Bár nem McDermott volt az elsődleges jelölt, akinek örültem volna, azért választhattunk volna rosszabbul is. Egyesek szerint ő az anti-Ryan, egy részletekben elmerülő, workaholic edző. Mikor még Phillyben volt DC, az ottani kritikus drukkerek nagyon imádták, Carolinában már kicsit más volt a megítélése.

Picit olyan ez, mint miután a góré kicseréli a kupiban a lányokat. Mert itt úgy gondolom, hogy Peguláék szava bírt döntő jelentőséggel. És az előreláthatólag öt éves szerződésajánlat sem azt súgja, hogy rövid távra tervezünk vele, ez pedig nem feltétlen kompatibilis azzal, hogy derék GM-ünknek jövőre villantani kell valamit, vagy tényleg repül.
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Azt hiszem, nem csalódtunk...

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
No, McDermott kinevezése is hivatalos.

Buffalo Bills ‏@buffalobills
IT’S OFFICIAL. We’ve agreed with Sean McDermott to become head coach of the Buffalo Bills!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
DC várhatóan a Panthers jelenlegi LB coachja, Al Holcomb lesz.
több mint 9 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Sean McDermott has agreed to become the next head coach of the Buffalo Bills.
Beki
Akkor most indul a futas McCoy-ert...
Rolni
McCoy már nálunk van 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Sean McDermott has agreed to become the next head coach of the Buffalo Bills.
Beki
Akkor most indul a futas McCoy-ert...
Rolni
Igen, amennyiben nem jönne össze, úgy Norv Turner nevét is bedobták.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Sean McDermott has agreed to become the next head coach of the Buffalo Bills.
Beki
Akkor most indul a futas McCoy-ert...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Sean McDermott has agreed to become the next head coach of the Buffalo Bills.
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ian Rapoport ‏@RapSheet
A good sign: #Panthers DC Sean McDermott will have a 2nd interview with the #Bills today, source said. Could wrap up soon if it goes well.

Itt is eldőlni látszik a HC kérdés.
Beki
Nem szabad karizmatikus, erős embert hozni, önálló vízióval. Jóleszez!

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
A good sign: #Panthers DC Sean McDermott will have a 2nd interview with the #Bills today, source said. Could wrap up soon if it goes well.

Itt is eldőlni látszik a HC kérdés.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 311 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért jó tanítómesterei voltak, JJ, Reid, Rivera. Hátha, sikerült ellesnie egy két jó dolgot.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
És McCoy az OC a tervek szerint. Meglássuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
nagyon úgy néz ki, hogy McDermott lesz a HC



https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
Kyle Williams nem biztos hogy jövőre visszatér.... a maga csendes módján rettenetesen tele van a rózsaszín cipellője. 😕
TGA
várjuk a Steelersbe egy gyürüér
sutianap
Whaleyt vigyétek, ő hazavágyik 😊
TGA
Dug akkó gyött el mikora húdemennyire szenzációs Kolber aztamindenitneki, csak ugye négyéves caphellt csináltak, mer annyira betekeredtek az átsruktúrálósdiba, hogy Timmonson meg Benen kívül ki lett vágva mindenki, akinek a szerződését babrálgatták. Mosmán nem viszi el senki
sutianap
Akkor is vigyétek haza, engem az sem érdekel ha Szőlősre költözik, és temetőt gondoz, (legalább szem előtt lesz) de Buffaloból menjen el.
Egy kártékony, inkompetens, nyálas, balfasz, akinek csak víziója, karizmája, és kapcsolatrendszere nincs.
Ha olyan jó scout, mint hírlik róla, akkor dobják le a Szír határ mögé azt figyeljen meg...bár biztos vagyok abban, hogy rögtön első este leugrana valamelyik Hezbollah által ellenőrzött boltba, mondjuk dugóhúzóért...a balfasz gyökér... mondjuk nem lenne kár.
TGA
Mindenesetre valakinek tetszik a segge, addig ott riszálja kanadába


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Kyle Williams nem biztos hogy jövőre visszatér.... a maga csendes módján rettenetesen tele van a rózsaszín cipellője. 😕
TGA
várjuk a Steelersbe egy gyürüér
sutianap
Whaleyt vigyétek, ő hazavágyik 😊
TGA
Dug akkó gyött el mikora húdemennyire szenzációs Kolber aztamindenitneki, csak ugye négyéves caphellt csináltak, mer annyira betekeredtek az átsruktúrálósdiba, hogy Timmonson meg Benen kívül ki lett vágva mindenki, akinek a szerződését babrálgatták. Mosmán nem viszi el senki
sutianap
Akkor is vigyétek haza, engem az sem érdekel ha Szőlősre költözik, és temetőt gondoz, (legalább szem előtt lesz) de Buffaloból menjen el.
Egy kártékony, inkompetens, nyálas, balfasz, akinek csak víziója, karizmája, és kapcsolatrendszere nincs.
Ha olyan jó scout, mint hírlik róla, akkor dobják le a Szír határ mögé azt figyeljen meg...bár biztos vagyok abban, hogy rögtön első este leugrana valamelyik Hezbollah által ellenőrzött boltba, mondjuk dugóhúzóért...a balfasz gyökér... mondjuk nem lenne kár.

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
Kyle Williams nem biztos hogy jövőre visszatér.... a maga csendes módján rettenetesen tele van a rózsaszín cipellője. 😕
TGA
várjuk a Steelersbe egy gyürüér
sutianap
Whaleyt vigyétek, ő hazavágyik 😊
TGA
Dug akkó gyött el mikora húdemennyire szenzációs Kolber aztamindenitneki, csak ugye négyéves caphellt csináltak, mer annyira betekeredtek az átsruktúrálósdiba, hogy Timmonson meg Benen kívül ki lett vágva mindenki, akinek a szerződését babrálgatták. Mosmán nem viszi el senki

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Kyle Williams nem biztos hogy jövőre visszatér.... a maga csendes módján rettenetesen tele van a rózsaszín cipellője. 😕
TGA
várjuk a Steelersbe egy gyürüér
sutianap
Whaleyt vigyétek, ő hazavágyik 😊

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
Kyle Williams nem biztos hogy jövőre visszatér.... a maga csendes módján rettenetesen tele van a rózsaszín cipellője. 😕
TGA
várjuk a Steelersbe egy gyürüér


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Kyle Williams nem biztos hogy jövőre visszatér.... a maga csendes módján rettenetesen tele van a rózsaszín cipellője. 😕

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
 9gag.com/gag/aZBX7K9?sc=gif
😀
több mint 9 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Fejétől bűzlik a hal, amíg Peguláék nem hoznak ide valami szakit, aki ért ahhoz, hogy hogyan kéne egy futballcsapatot felépíteni, addig ugyanez a 8-8 körüli posvány lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most őszintén, ennek a meccsnek mi volt az értelme, vagy a tanulsága?
Két éve jegelt Manuelnek nincs bizalmi elkapója?
Lynn szar vezetőedző, mert egy megerőszakolt....
Szóval mi a tanulság?
Mi a kib@szott tanulság?
TGA
hogy nem tyrod a hibás a gyenge szereplésért
eaglesmcnabb
Nem igazán erre vonatkozott a kérdés.
Persze, hogy nem Tyrod a hibás, főleg nem egy személyben.

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 442 — je suis poloska
Most őszintén, ennek a meccsnek mi volt az értelme, vagy a tanulsága?
Két éve jegelt Manuelnek nincs bizalmi elkapója?
Lynn szar vezetőedző, mert egy megerőszakolt....
Szóval mi a tanulság?
Mi a kib@szott tanulság?
TGA
hogy nem tyrod a hibás a gyenge szereplésért

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!