Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
GAMEDAY!

Megmondom őszintén, a szezon előtt nem gondoltam volna, hogy ez ellen az Eagles ellen szemerkényi esélyünk is lenne. Most viszont van, sőt...! Mondhatni ezer sebből véreznek, hiába Vick, ha majdnem minden játéknál az életéért menekül (hozzáteszem nagyon jól csinálja), pass rusher szinte senki, a cserék is sérüléssel bajlódnak, úgy hallottam. Ez pedig nagyon jó hír Hairstonnal, aki most debütál kezdő LT-ként. És Peters sincs, bár ugye Vick vakoldala nem a bal. Ettől függetlenül a legjobb falember esett ki a sasoknál, ami nem hátrány egyáltalán. Remélhetőleg elég lasztit kap majd Jackson, a földön meg lehetne őket verni, és a secondaryt is lehet dobálni nyugodtan, mert a nevek ugyan megvannak, de Aso borzasztóan formán (és pozíción) kívül játszik. Remélhetőleg megforgatja őket a fiatal elkapósorunk.

Defense oldalon ugye nincs Kelsay, és Troup, mindkettejük hiánya a futás ellen problémás lehet, remélhetőleg nem lesz gáz. Jó lenne, ha a pass rush is végre feljavulna, de Vick esetében a legkisebb az esély arra, hogy összehozzunk pár zacsit, tekintve, hogy mennyire mobilis. Ugyanakkor siettethetjük, és akkor tudjuk jól, hogy hajlamos a hibára 😊

Ez a meccs mindenképp a nyerhető kategóriába tartozik, ráadásul hazai pályán, ha akarunk idén valamit, akkor nem süllyedünk vissza, hanem nem engedjük kibontakozni a Phillyt!

LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
És Troup sem egészséges, így az ő játéka is kizárt holnap. 😕
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chris Kelsay, LB biztosan nem fog játszani, miután az egyik edzésen megsérült.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
-Bell kidőlt a hétvégére, Hairston kezd LT-ben az Eagles ellen. Egy újabb Clemson product, Newman tuti örül 😊
-McGee játékára van sansz, de egyelőre még korai kijelenteni, hogy kezd
-Urbik most már tényleg visszatér RG-be, és kezdeni is fog
-Chant aggasztja a sok yard, amelyet benyal a védelem, remélhetőleg Magnummal és Edwards-szal sikerül valamit kitalálni Vickék ellen.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Nyugi fiúk jövő héten újra ráléptek a győzelem útjára ha minden igaz Fizy szétpasszolhat minket.dande
Fred Jackson meg annyit yardot fut amennyit nem szégyell.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyugi fiúk jövő héten újra ráléptek a győzelem útjára ha minden igaz Fizy szétpasszolhat minket.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Múlt héten mi szakítottunk meg egy hosszú sorozatot, ezen a héten ellenünk szakított meg szintén egyet a Bengals. Le a kalappal előttük, úgy tűnik, Lewis és Zimmer megtalálták az ellenszert a spread-re, Fitz se tudta szétdobálni a védelmüket, és a futás se nagyon működött. Ettől függetlenül Johnson teljesen szabályos elkapását meg kellett volna adni, én nem tudom, hogy azt hogy lehetett benézni...

Semmi gond, 3-1 van, visszajöttünk végre a földre, és a Philly ellen egy jó meccset tolhatunk mindenképp jövő héten!Hungarian Bill
+1

egy jó D ellen idegenben ,nem volt ez annyira rossz!!

a 4-0 rajtra egyszer már ráfáztunk 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Múlt héten mi szakítottunk meg egy hosszú sorozatot, ezen a héten ellenünk szakított meg szintén egyet a Bengals. Le a kalappal előttük, úgy tűnik, Lewis és Zimmer megtalálták az ellenszert a spread-re, Fitz se tudta szétdobálni a védelmüket, és a futás se nagyon működött. Ettől függetlenül Johnson teljesen szabályos elkapását meg kellett volna adni, én nem tudom, hogy azt hogy lehetett benézni...

Semmi gond, 3-1 van, visszajöttünk végre a földre, és a Philly ellen egy jó meccset tolhatunk mindenképp jövő héten!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Pont most kell vigyázni, és lehetőleg a földön maradni. Eddig végig underdogok voltunk, nyilván ez adott egyfajta nyugalmat a csapatnak. De azt is el kell lelkileg viselni, hogy most már esélyesként tekintenek ránk, és elvárják tőlünk a győzelmet. Félek is a meccstől egy kicsit, bár a Bengals nem éppen egy acélos csapat mostanság. Az biztos, hogy nem lazulhatunk, mert akkor biztos verség a vége. Ahogyan eddig, alázatosan, keményen, szívvel!

GO BILLS!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ugyanarról a McKelvinről beszélünk? Nem hiszem 😛, én se bízok benne túlságosan, inkább Daltonban bízok. 😀
Mindenesetre tényleg mi vagyunk az esélyesebbek, remélem él is vele a csapat. Go Bills!

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
GAMEDAY!!!

Hosszú idő után úgy megyünk neki egy meccsnek, hogy mi vagyunk az esélyesebbek a győzelemre. Remélhetőleg nem lesz nagy a mellény és továbbra is olyan jól fog működni, mint eddig. Jó lenne végre nem tetemes hátrányból nekiindulni a második félidőnek, mert a comeback nem mindig fog bejönni. Ergo már az első félidőben jó lenne minél több pontot a táblára feltenni, és a Defensenek is oda kéne tenni magát. Javulást várok a pass rushtól, azért az eddigi támadófalak eléggé bikák voltak, mentségükre legyen szólva, de ez a két sack három meccsen továbbra se sok. Bensont is jó lenne megállítani, de a futójáték megállításával szerencsére már nincsenek akkora gondok. Én egy matchuptól tartok igazán, az pedig a McKelvin-A.J. Green lesz. Ha McK-ről nagyon szopkodni fogjuk a yardokat, akkor megint jó sok pontot kell összehozni az offense-nek... Nem bocsátkozom tippelősdibe, maradjunk annyiban, hogy várom, hogy a csapat hosszú idő után hogy reagál az esélyesség terhére. Tulajdonképpen most fog eldőlni az, hogy szintet léptünk-e 😊

LET'S GO BUFFALO!!! :cool:Hungarian Bill
Szerintem Mckelvin meg fogja oldani a dolgot, mégpedig azért mert Dalton nem fog tudni A.J. felé passzolgatni túl sokszor. Amikor arra megy a laszti akkor meg a safetyk majd besegítenek. Ezt a meccset nyerni kell a Billsnek, csak általában az ehhez hasonlókon szokott becsúszni a vereség.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
na igen sok UGA product játszik a Bengalsban és Green nagy kedvencem a mai napig, remélem sokra viszi az NFL-ben! Atkins és Boling is jó játékosok, de ma nem kell hogy nagyot alakítsanak 😉

LEAD THE CHARGE!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
GAMEDAY!!!

Hosszú idő után úgy megyünk neki egy meccsnek, hogy mi vagyunk az esélyesebbek a győzelemre. Remélhetőleg nem lesz nagy a mellény és továbbra is olyan jól fog működni, mint eddig. Jó lenne végre nem tetemes hátrányból nekiindulni a második félidőnek, mert a comeback nem mindig fog bejönni. Ergo már az első félidőben jó lenne minél több pontot a táblára feltenni, és a Defensenek is oda kéne tenni magát. Javulást várok a pass rushtól, azért az eddigi támadófalak eléggé bikák voltak, mentségükre legyen szólva, de ez a két sack három meccsen továbbra se sok. Bensont is jó lenne megállítani, de a futójáték megállításával szerencsére már nincsenek akkora gondok. Én egy matchuptól tartok igazán, az pedig a McKelvin-A.J. Green lesz. Ha McK-ről nagyon szopkodni fogjuk a yardokat, akkor megint jó sok pontot kell összehozni az offense-nek... Nem bocsátkozom tippelősdibe, maradjunk annyiban, hogy várom, hogy a csapat hosszú idő után hogy reagál az esélyesség terhére. Tulajdonképpen most fog eldőlni az, hogy szintet léptünk-e 😊

LET'S GO BUFFALO!!! :cool:
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Fiztpatrick lett a hónap támadója az AFC-ben.Deny
Én Fred Jacksonnak adtam volna inkább, de így is igazságosnak mondható.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fiztpatrick lett a hónap támadója az AFC-ben.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Maximális tiszteletem a csapat és szurkolói felé. Nagyon jó idény kezdés és játék.
Első két meccset élőben néztem nem bántam meg, lehet a harmadikat is kellett volna nézni.danyly
Én is csak gratulálni tudok, élmény nézni a Billst idén!! Nagyon szép, tudatos építkezés folyik úgy látom, sok kíváló egyéni teljesítménnyel!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
"The Buffalo Bills have released veteran tight end David Martin to make room to promote cornerback Terrence Wheatley from their practice squad." (Scout.com)Gogo
Várható volt, McGee és Williams se játszik sokáig, így CB-fronton véknyak vagyunk
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"The Buffalo Bills have released veteran tight end David Martin to make room to promote cornerback Terrence Wheatley from their practice squad." (Scout.com)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez világos, csak amikor azt olvasom, hogy ha cam newton elérhető, jön, ha már dareus sem, jön gabbert, akkor arra gondolok, hogy nem feltétlenül van egyetértés a hc és a gm között arról, hogy ki a csapat jövője. főként az idei fitzmagicet látva nem értem, hogy ezt miért nem látták realitásnak.

vasárnap: 5 éves voltam mikor utoljára nyertünk, persze akkor még nem tudtam h létezik a két csapat, és van olyan h afc döntő. szóval sok jóra nem számítok, a mi statikus védelmünknek abszte nem ízlik a spread o. bár a DLine-nal lesz gondotok. és kíváncsian várom fred jackson elleni csatát. de 10 pontnál nagyobb különbség tűnik reálisnak. kb ahogy tűnt mondjuk a pats múlt szombaton.
emlékszem honnan jött, de sztem mindenkinek jobb így. az afc northban nincs olyan "eretnek" aki neki való playbookot ír.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
lenne egy kellemetlenkedő kérdésem, miért akarta Nix Newtont ?gabtsi
Nekem is, milyen eredményre szmítasz a hétvégén?! 😊
ja meg még egy, emléxel honnan nyúltuk a qb csávót?

A kérdés jogos amúgy:
Newtonban azt a valamit(pl. attitűd ) látta meg, amit az Nfl szakértők 90%-a nem! Azért utálom a qb draft elemzéseket, mert mindenki veterán -lehetőleg szupersztárokhoz hasonlítja a reálisan korai húzásként szóba jövő prospecteket.
Nix kissé másképp gondolkozik, anno megmondta gifted but uneducated rough talent is better than wrong educated, és ezzel bent is hagyta jimmy-t.
amit eddig láttunk Newtonból az őt igazolja. Newtonból valszeg, egészen használható qbt tudott volna Chan faragni.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Maximális tiszteletem a csapat és szurkolói felé. Nagyon jó idény kezdés és játék.
Első két meccset élőben néztem nem bántam meg, lehet a harmadikat is kellett volna nézni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
, és a LB Chris White is "pár hétig" hiányozni fog.

Ugyanakkor Morrison, Troup, és Urbik visszatérhetnek majd a hétvégén.Hungarian Bill
jajj de nagyon nagy kár érte :/ Sebaj majd a POra már felépül 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Aaron Williams biztos, hogy novemberig nem játszik, és a LB Chris White is "pár hétig" hiányozni fog.

Ugyanakkor Morrison, Troup, és Urbik visszatérhetnek majd a hétvégén.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
lenne egy kellemetlenkedő kérdésem, miért akarta Nix Newtont ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Aki látta/hallotta Gailey meccs utáni nyilatkozatát, kiemelte benne, hogy most eldől, hogy mennyire vagyunk jó csapat! Ha nem visszük el magunkat, akkor nagyon szép eredményeket érhetünk még el, és nem szabad magunkat elvinni.

Én biztos vagyok abban, hogy nem viszik el magukat a srácok, az edzői stáb tesz majd róla! 😊 Ettől függetlenül nehéz meccsre számítok Ohióban...Hungarian Bill
Jó, jó, de hova??😀Helmut Zimmer
Egye fene, vigyük magunkat jövő augusztusban D.C.-be 😊