Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
buddynak mi köze takeóhoz?

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nagyon jó meccs volt, szerencsére élőben láttam, az utolsó TD meg hihetetlen milyen sima volt, alig hittem a szememnek. 😊
Más, végre én is eljutottam idáig.

Melyik qbval vágnál neki a szezonnak?( Eli Manning, Kyle Orton, Kevin Kolb, Fitz) Bár utálom, de Eli, a 2008-as playoff menetelését nem lehet elfelejteni. (bár az ideiek alapján inkább Fitz 😛)
Ki lesz a Bills D vezére? Vitán felül Barnett, egészségesen top5 ILB, ha nem sérül meg nagyon nagy igazolás. (amit eddig igazol is 😊 )
Melyik poziban várszbkomoly erősítést a drafton? OL (RT), CB mindenképpen.
Kedvenc Bills játékosod? C.J.Spiller, tudjuk, hogy miért. 😊
Elégedett vagy Chan munkájával? bár nincs nagy tapasztalatom, de tetszik a munkája, látszik a fény az alagút végén
Összességében hanyast adnál Chan munkájára? (hanyas skálán? ha 5-ös, akkor) 3, ha tizes, akkor 6
Százalekosan értékeld Chan értékeit az alábbi szempontok között!(ahanyast adtálx20pontot oszthatsz szét):
(tizes skála alapján)
Munkamorál,edzésmunka támogatása 55 (szvsz messze ebben a legjobb)
Elemzés, stratégiaalkotás 20
Reagálás, belenyúlás a meccsbe 20
Játékhívás, döntéshozatal 15
Tehetséggondozás 10
Kit láttál volna a szóba jövő jelöltek közül szívesen az edzői székben? Cowher
Elégedett vagy Buddy Nix munkájával? Többé-kevésbé, vegyesek az érzéseim.
Összességében hanyast adnál Buddy munkájára? 3, FA-n lehetne aktívabb is.
Miben hozott döntő változást Buddy személye ?( esszé, de a semmiben is válasz) Mindenképp a draftokon való javulás.
Buddy melyik döntésének örülsz a legjobban? Barnett idehozatala.
Buddy melyik döntésének örülsz a legkevésbé? Takeo elengedése elég szarul esett.

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ezen a meccsen a védelem oldalán a hónap dolgozója Nick”gamechanger” Barnett volt. Amíg ő épp, és mozog, vezére lesz ennek a D-nek. Az offseason legnagyobb igazolása. Ez a meccs többek közt az ő fumblejével fordult meg. Nem könnyű a dolga, mert Andra Davis derék játékos, de lassú, és Barnettnek nagyon nagy területet kellett bejátszania. Helmut Zimmer
De jó ezt ovlasni, örülök hogy megy neki, kedvenc packer volt amíg nálunk játszott.JayB
Óriási generális, hatalmasat nyerünk vele. 😊

Srácok!
Ajánlom mindenkinek Fitz nyilatkozatát.-Én megnyugodtam tőle! Ha ez a hozzáállás az öltözőben, akkor még akár egy tisztességes meccset is nyomhatunk a Patssel.
A mi kedvenc kis QB-nk nagyon helyén kezeli, fontos, mint minden csoportmérkőzés. Féltem, hogy túlzottan megszeppenünk, mert a pats ellen a legnagyobb ellenfelünk a saját félelmünk lehet.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Ezen a meccsen a védelem oldalán a hónap dolgozója Nick”gamechanger” Barnett volt. Amíg ő épp, és mozog, vezére lesz ennek a D-nek. Az offseason legnagyobb igazolása. Ez a meccs többek közt az ő fumblejével fordult meg. Nem könnyű a dolga, mert Andra Davis derék játékos, de lassú, és Barnettnek nagyon nagy területet kellett bejátszania. Helmut Zimmer
De jó ezt ovlasni, örülök hogy megy neki, kedvenc packer volt amíg nálunk játszott.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
http://www.buffalobills.com/media-center/videos/Sound-FX-Ryan-Fitzpatrick/3e750410-658e-410f-9209-620f1862ef27#?id=3e750410-658e-410f-9209-620f1862ef27

Fitz be volt mikrofonozva, kedvenc beszólás:

Who looks worse in the uniform, me or Janikowski? 😀
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
erre én mindig azt mondom, hogy mielőtt jött ez a Brady gyerek, mindig cipóra vertük a hazafikat! 😛

lesz ez még így se 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Miért, 2003-ban is nyertetek, ráadásul 31:0-ra. Minek annyira kapkodni azzal a sorozatmegszakítással, különben is dinnyére sört? 😊

Való igaz, hogy nekünk nem a New Englandet kell megverni jelenleg, de azért gondolom mindannyiunknak b*ssza a csőrét ez a sok meccses nyeretlenségi sorozat ellenük... Itt lenne az ideje megszakítani ezt!Hungarian Bill

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Való igaz, hogy nekünk nem a New Englandet kell megverni jelenleg, de azért gondolom mindannyiunknak b*ssza a csőrét ez a sok meccses nyeretlenségi sorozat ellenük... Itt lenne az ideje megszakítani ezt!
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Hát fiúk, nagyon kíváncsi vagyok erre a vasárnapi találkozóra. A múlt héten fantasztikus meccset játszottatok, kb. olyat, ami miatt megszereti az ember (sőt még a lánya is 😊 ) ezt a sportot. Én nem vagyok telhetetlen, most beérném egy kevésbé izgalmassal is, de tartok tőle, hogy nem lesz az.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
nekem nagy kedvencem, sajnálom 😕

a legmélyebb posztból lett a legvékonyabb: Easley,Parrish ->IR Lee trade...

az utolsó tartalékokat éljük fel,a drafton kell majd WR!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pedig Roscoe milyen jó játékos, nagy kár érte, hogy ilyen sérülékeny.....
Ám a Bills előtt le a kalappal, így kéne ezt valahogy.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Roscoe Parrish, WR --> IR
Naaman Roosevelt, WR --> roster
Keith Williams, OG --> PSDeny
Roscoe, kalandod itt véget ért 😕 😕 😕
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Roscoe Parrish, WR --> IR
Naaman Roosevelt, WR --> roster
Keith Williams, OG --> PS
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Sziasztok! (Long version)

Remek, fordulatos mérkőzésen vagyunk túl a Raiderssel.
Nagy elismerés jár Nekik, mert rövid pihenőt, és nagy utazást követően léptek pályára nálunk.
Azért voltam rendkívül kíváncsi arra, hogy mit tudunk hazai pályán nyújtani, mert én a Raiderst bárki számára életveszélyes ellenfélnek tartom, és valódi erőpróba ellenük játszani. Mindig azt mondom, hogy idén nekünk nem a Patset kell megvernünk, hanem a hozzánk hasonlóan épülő csapatokat, esetleg egy szorost játszani azokkal, akik egy picit jobbak. A Raiders szerintem utóbbi kategória.

Hue Jacksont hasonlóan Gaileyhez elsőrangú O szakember, és próbálja minden egyes tehetségből kihozni, ami benne van. Tavaly is remekül hívta a támadó játékokat, és pontosan érti, hogy mi történik a pályán. Nagyon örültem, hogy megkapta a lehetőséget. Meglepően hasonló e két szaki támadásról alkotott világképe, bár Chané azért, ha lehet még radikálisabb, de a két rendszer számos ponton.

Tökéletes csapat nincs, ezt tudjuk, a Raiders sem az, de egyben van, és bizonyos csapategységei olyanok mint a monolit. Gondolok elsősorban a D-linere, ami szerintem iparági benchmark ma a ligában, és az LB sor sem rossz (nagyon nem rossz). Éppen ennek fényében kell kiemelnem az O-line teljesítményét, derék munkát végeztek.

Nem tudok sajnos ilyen pozitívan nyilatkozni a védelemről. A védőfal tette a dolgát. Dareus jó volt, K Will végre nem volt láthatatlan, mert ez a szerep most Edwardsnak jutott. Én ott elképzelhetőnek tatok egy cserét. Dwan jó játékos, de sajnos nagyon nem erős! Merriman küzdött, futásokra odaért, de igazán komoly nyomást ezen a meccsen sem tudott az irányítóra gyakorolni. Hozzá tartozik, hogy Kelsay nagyon gyengén játszik eddig passz ellen! Persze megértem, hogy ő kezdett, mert ő legalább futás ellen jó, és gondolták, hogy a DB sor megoldja a passzjátékot.

Hát nem oldotta meg. McGee egyelőre nem pótolható, Leodisnak pedig ez megint nagyon nem volt jó napja. Nem feltétlenül Wilson dolga megoldani a mélységi passzjátékot. Rygó sajnos elindult a „chrishopeosodás” útján, nem ezt a játékot vártuk tőle, elvált misstackle, lemarad. Ő az, aki tudna ennél jobban játszani. Flo hozza, amit tud. Nem ő a gond. Fájó kimondani Reggie Corner, Aaron Williams minden valószínűség szerint hamarosan átrendezhetik a DB sort.

Ezen a meccsen a védelem oldalán a hónap dolgozója Nick”gamechanger” Barnett volt. Amíg ő épp, és mozog, vezére lesz ennek a D-nek. Az offseason legnagyobb igazolása. Ez a meccs többek közt az ő fumblejével fordult meg. Nem könnyű a dolga, mert Andra Davis derék játékos, de lassú, és Barnettnek nagyon nagy területet kellett bejátszania. Nem tudom mi lesz az erős oldalon a LOS+10yard levédekezésével, mert nagyon nem tudjuk megvédeni. Jönnie kell lassan Sheppnek!!!
Pats meccs előtt ez a védelmi zavar nagyon rossz üzenet volt., főleg, mert rengeteg időzített passz játék megy náluk a mi leghomályabb zónánkba.

Támadó oldalon nem lehet megkerülni Fred Jackson elképesztő teljesítményét, mindent tud! Rajta kívül meg kell emlékezni Nelsonról!!! Elképesztően fontos szerepe volt a 2. félidei teljesítményben. De a hét legjobb támadó játékosa Gailey, nem erről a világról való playeket hívott Chan a 2. félidőben.
A győztes drive TD játéka filmekbe illő jelenet volt, és az egyik legszebb rövid spread játék, amit valaha életemben láttam.

Fitzre kabalából nem vesztegetek sort, láttuk, minden más csak történetmesélés! Adjunk neki hosszú szerződést, nem fog vele elszaladni a ló, ahhoz ő túl értelmes.

Jövő héten jön az a csapat, akit idén még nem kell megvernünk!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Nagyon jó kis meglepi csapat lesztek. 😉 Ha csoporton belül hozzátok a meccseket, akkor akár még merészebbeket is gondolhattok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Nagy meccs volt !!! 😀 Csak így tovább...!!! :cool:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
"Ryan Fitzpatrick, the quarterback, a seventh-round pick of the Rams six years ago, played at Harvard and is singing for his supper in the last year of his contract. The winning touchdown pass in the 38-35 win over Oakland Sunday was caught by David Nelson, an undrafted wide receiver who wasn't even a full-time college starter. Their touchdown leader, tight end Scott Chandler, was a waiver pickup from Dallas last December. And their starting running back, Fred Jackson, also undrafted (isn't everyone on this team?), went to mighty Coe College, enrollment 1,300, in Cedar Rapids, Iowa. There is one key receiver who was drafted -- Stevie Johnson. In the seventh round of the 2008 draft."

Hát gyerekek... Ez azért nem mindegy!

Marcell meg nem tudott kiállni az autójával, úgyhogy arrébb tette az előtte állót... 😊

http://www.youtube.com/user/DareusFan?blend=2&ob=5#p/a/u/0/fL5rJ40HUKUHungarian Bill
Vagy az edzők tudnak nálatok valamit, vagy a csapat rázódott össze ennyire.Azt már tavaly is lehetett látni, hogy tud támadni a csapat. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
"Ryan Fitzpatrick, the quarterback, a seventh-round pick of the Rams six years ago, played at Harvard and is singing for his supper in the last year of his contract. The winning touchdown pass in the 38-35 win over Oakland Sunday was caught by David Nelson, an undrafted wide receiver who wasn't even a full-time college starter. Their touchdown leader, tight end Scott Chandler, was a waiver pickup from Dallas last December. And their starting running back, Fred Jackson, also undrafted (isn't everyone on this team?), went to mighty Coe College, enrollment 1,300, in Cedar Rapids, Iowa. There is one key receiver who was drafted -- Stevie Johnson. In the seventh round of the 2008 draft."

Hát gyerekek... Ez azért nem mindegy!

Marcell meg nem tudott kiállni az autójával, úgyhogy arrébb tette az előtte állót... 😊

http://www.youtube.com/user/DareusFan?blend=2&ob=5#p/a/u/0/fL5rJ40HUKU
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
3-21 után nem gondoltam volna. De ami utána volt, arra nem nagyon tudok mit mondani. 😊 :cool:

A Pats ellen majd teher nélkül játszhatunk, mondjuk ez mindig igaz. 😊
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Grat, úgy küzdöttetek, ahogy a vasalósok ellenünk a po meccs második felében... kifizetődött, szép játék, sok pont... eddig jó szezon... csak így tovább.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hát srácok, ezzel az offense-zel komolyan kell számolni a továbbiakban, Fitz nagyon nagyon jó QB lett. Tegnap nagyon ideges voltam a meccs után, de ma már úgy gondolok vissza, hogy hatalmas volt, igazi klasszikus. Az a 4. negyed...
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Uhh mekkora meccs volt!!

az első félidő végétől láttam, de talán jobb is 😛

A fal szép munkát végez és Urbik kiesése után is jók voltak, a pass protection és a futójáték is működött!!

remélem Spiller most megtalálta az NFL ritmusát, szép dolgokat csinált!
Jackson egy állat és a WR-ek is odatették magukat,Parrish sajnos megint kidőlt, jönni fog Roosevelt!!!

McK nem volt a helyzet magaslatán, Williams vagy Corner közeledik a kezdő posztra 😛

Merriman még mindig halovány a D-line viszont óriási!!!

Jöhet a Pats otthon, igazi csoportrangadó!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Köszönjük a gratulációkat, valóban nagyon jó meccset játszottunk!

Ezen a meccsen se nagyon van mit elemezni, bár 21-3-as Oakland vezetésnél a blokkolt FG-kísérlet után már úgy éreztem, kezdett elszállni a hajó... De én nem tudom mi mehet a félidőben az öltözőben, de elképesztő, ahogy kicserélődtek a fiúk, és nagyon-nagyon szép győzelmet arattak!

McFaddent az elején nem tudtuk tartani, de aztán sikerült leszedni, és a kezéből is egyszer kiszedni a labdát 😊 Dareus pedig óriási, egy playben egyszerre gyakorolt nyomást Campbellre, majd ő is csinálta meg a tacklet... 😊 A pass rusht hiányolom (valószínűleg azért, mert az első két héten inkább a futójáték megállításán volt a hangsúly), remélhetőleg Magnumék tartogatnak finomságokat jövő hétre, mert a NE ellen csak akkor lehet esélyünk, ha nyomást gyakorlunk Bradyre, máshogy nem is érdemes kimenni a pályára!

Szép volt fiúk!!! 😊

Persze sérülésekkel is járt ez a meccs: Parrish határozatlan időre kidőlt, Urbik pedig pár hétre... Remélhetőleg Stevie-vel semmi gond nincs, látszódott rajta a meccs végén, hogy nagyon fogcsikorgatva megy már neki csak... A NE ellen pedig nagyon, de nagyon elkélne a játéka!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A meccseteket néztem streamen, nagyon megérte 😀. Ritka fordulatos kis meccs lett belőle.Fitz megint rendesen hasított. 😛 A GW drive-ban kétszer is 4th downt kellett megoldania, szóval nagy grat a csapatnak 😀 Nem lesz itt QB draft, mondjuk a cetli se lesz elég jó hozzá 😉

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jah igen, én is gratulálok, fajin meccset toltunk! 😊