Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Óriási kalapemelés a mai W miatt. Lehet idén a Bills lesz az idény meglepetés csapata?
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Gratula, ma ti is és a sors is jobban akarta a Bills W-t...

A Gilette-ben visszavágunk, addig is csak így tovább...

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Wooooow....
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
nem kicsit izgultam, hogy bemegy-e az a field goal 😊

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
gratula gyerekek! 😊 (ezt még Te se hitted volna, Helm! 😊 ) nálunk meg Fewell alkotott nagyot ma, úgyh boldogság vanSzesze
Nem nem hittem volna. Túl sok a tanulság. Össze sem lehet szedni ennyi idő alatt...
Te meg spori ...kapd be 😛
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok a győzelemhez!
Egy sorozat megszakadt, de hát ezért vannak 😊
Szimpatikus csapat, nagyszerű 2. félidei teljesítménnyel győzött.

Azért a Jets-et is üssétek 😊

A Gillette-ben azért visszavágunk!

Sok sikert a továbbiakban!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amilyen szarul indult ez a nap, olyan jól "végződik". Egészen elképesztő. 😊

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
A sas leszállt!

nem hiszem el... Hol van a könnyező szmájli?! Ciki nem ciki ez van.... 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
gratula gyerekek! 😊 (ezt még Te se hitted volna, Helm! 😊 ) nálunk meg Fewell alkotott nagyot ma, úgyh boldogság van
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Egy nagyon-nagyon-nagyon nagy teher esett le a vállunkról...

Egyszerűen nem lehet ezt a csapatot nem szeretni 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nagggyon kíváncsi leszek mire lesz elég a 3-0, érdekes szezon elé néztek. Jövőre sok Buffalo divatfan lesz 😛 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
!!! BUFFALgO BUFFALgO BUFFALgO !!!
mint valami amerikai futball film, olyan vége lett 😀

új mez, új remények

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
triangle 1 283
gratula, megérdemeltétek, ma jobbak voltatok.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Na ennek a meccsnek vége is már az első negyedben, komoly mentálhigéniás gondok vannak, kérem indítsa újra 😀

A D miért ilyen szar, az o miért ilyen fegyelmezetlen... merriman nagy zéróHelmut Zimmer
hogy mondtad?? 😛



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
grat srácok 😊
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Na ennek a meccsnek vége is már az első negyedben, komoly mentálhigéniás gondok vannak, kérem indítsa újra 😀

A D miért ilyen szar, az o miért ilyen fegyelmezetlen... merriman nagy zéróHelmut Zimmer
😀 Biztos? Látom komolyan vettétek amikor rákérdeztem az 1. hét után, hogy "Super Bowl?"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Na ennek a meccsnek vége is már az első negyedben, komoly mentálhigéniás gondok vannak, kérem indítsa újra 😀

A D miért ilyen szar, az o miért ilyen fegyelmezetlen... merriman nagy zéró
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
a mai inaktív lista:

CB Terrence McGee
DB Justin Rogers
LB Kirk Morrison
G Kraig Urbik
RT Sam Young
TE Lee Smith
NT Torell Troup


LEAD THE CHARGE!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Nincsenek jó érzéseim valahogy a meccsel kapcsolatban. Nem tudom megmondani, hogy miért. Úgy érzem, hogy simán nyer a Pats. Le lehet hurrogni, de tavaly meg úgy éreztem, hogy jók leszünk, és sima volt, úgyhogy remélem most is rosszul érzem a dolgot. 😊 😛Vrijbloed
Mert mindig simán nyer! Sok pontot kell csinálnunk, ölni az órát, futni kéne! Papíron nem erős, most a Pats DL (papíron) azt a többit meglátjuk....
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nincsenek jó érzéseim valahogy a meccsel kapcsolatban. Nem tudom megmondani, hogy miért. Úgy érzem, hogy simán nyer a Pats. Le lehet hurrogni, de tavaly meg úgy éreztem, hogy jók leszünk, és sima volt, úgyhogy remélem most is rosszul érzem a dolgot. 😊 😛
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Pats elleni derbi. Van miért odacsapni. Ha nem balekolunk, erre van esély, ha balekolunk, akkor 1q után ránézünk az eredményjelzőre, és vezetnek 3 TD-vel!
Annyi sérültje van ennek a Patsnek, hogy valamit illene mutatni. Mondjuk ellenünk mindig kitalálnak valamit. Rengeteg időzített los+3-5 re passzolt possession játék lesz oldalra, keresztbe. Figyelni kell bunch formationoknál a megelőző blokkokra. Solder nagyon jó játékos lesz, de még van némi fizikai deficit, így abból él, amit adott neki az úr.... tömegből, atleticizmusból, és "erőkarból". A keze nem mindig a jó helyen van"-remélem, hogy annyi hazai pályát kapunk, hogy legalább bedobják a sporik a nyílvánvaló holding szituknál. De nem bánnám, ha az elején kapna egy tekintélytermtő bullt. Már csak azért sem mert állati jó ez a Pats, még a rengeteg sérülttel is, de a nyílvánvaló szívből jövő fizikai erőszak elég gyorsan kézremegést okoz náluk. Kulcs szerepe lesz Rygónak, Gronkowskyt konkrétan le kell szedni, ha ő begyászol borzalmasan egysíkúvá tud válni a pats támadó játéka. Ha nem oldjuk meg, akkor nekünk annyi. Itt az ideje jól játszani.
Mégis azt érzem, hogy bénult birkák leszünk! 😕
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
GAMEDAY!!!

Az első csoportmeccs, nem mondom, jobban örülnék neki, hogyha nem a New England lenne az ellenfél, de legalább hozzánk jönnek. Más kérdés az, hogy otthon még gyérebb az utóbbi időben ellenük a mérlegünk, mint Foxboroban... Ez egy olyan meccs lesz, ahol tuti felrobban a stadion, és ha meccsben tudnánk tartani magunkat legalább a negyedik negyedig, akkor lehetne valami... Az biztos, hogy ennél jobb teljesítmény kell a védők részéről, mert különben Brady és bandája egy-kettőre szétkap minket... Remélem nem betojva megyünk fel a pályára, hanem úgy, ahogy Fitz mondta: csoportmeccs, fontos, kész, meg kell nyerni!

Mindenki tudja, hogy Bradyt csak úgy lehet elbizonytalanítani, ha folyamatos nyomást gyakorolsz rá... A szezonban eddig két meccsen 2 sacket jegyezhettünk, ettől nem fog elbizonytalanodni, az tuti. Remélem van Magnuméknak valami a tarsolyában!

Nekem az az érzésem, hogy ez a meccs egy shootout lesz, a kérdés az, hogy mi jövünk-e ki belőle jobban? A vendégeknél kis túlzással több a sérült, mint aki hadra fogható, így az előjelek ezen a téren kedveznek nekünk, de én mégis azt mondom, hogy nekünk már az is siker lenne, ha meccsben tudnánk maradni, és nem szállnánk el hamar!

LET'S GO BUFFALO!!! :cool:
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Kérdőív!

Melyik qbval vágnál neki a szezonnak? Eli Manning, Kyle Orton, Kevin Kolb, Fitz
Fitz, mert van stílusa 😊

Ki lesz a Bills D vezére?
Amíg mozog Barnett

Melyik poziban vársz komoly erősítést a drafton?
OLB, DB

Kedvenc Bills játékosod?
Fitz

Elégedett vagy Chan munkájával?
Én sokkal elégedettebb vagyok ezek szerint, mint Ti!

Összességében hanyast adnál Chan munkájára? 4-est

Százalekosan értékeld Chan értékeit az alábbi szempontok között!(ahanyast adtál x 20pontot oszthatsz szét): 80 pont
Munkamorál,edzésmunka támogatása 10, csak az O-val foglalkozik, D Bajuszé, és DC-é
Elemzés, stratégiaalkotás: 20
Reagálás, belenyúlás a meccsbe:20
Játékhívás, döntéshozatal:15 nem rossz, de ezt a tisztséget kezdi átadni OC-nknek, illetve Fitznek. No huddleben nem hív játékot, lehet ezért vagyunk akkor jobbak 😀
Tehetséggondozás:15 Nix a nagy tehetséggondozó, nem Chan. O oldalon megteszi amit lehet!

Kit láttál volna a szóba jövő jelöltek közül szívesen az edzői székben? Gruden, Schottenheimer(ifjabbik.)

Elégedett vagy Buddy Nix munkájával? Határozottan!
Összességében hanyast adnál Buddy munkájára? 4

Miben hozott döntő változást Buddy személye ?( esszé, de a semmiben is válasz):
Vállalati kultúra, szakembergárda, tehetséggondozás.

Buddy melyik döntésének örülsz a legjobban?
[list=*]
[/list]Doug Whaley, Stan Hixon-ezek a csávók a hosszú távon a nagy "különbség-tevők"?
[list=*]
[/list]A legfontosabb jó pont, hogy nem engedi Gaileyt, hogy olyan dolgokkal foglalkozzon, amelyekbe eddig mindig belebukott. Magnum pedig nem szagolhat hozzá, amiben csak rombolna. Nix fenntartja az egyensúlyt. Magnum azért jó páros Channel, mert elég jó spanok, ahhoz, hogy ez a duális állapot nem fáj senkinek! Viszont az edzéseken a drillek elég meccsszagúak néha... jött is ebből már sérülés!
Legfontosab!- Nyugdíjba küldte RW Jr-t
[list=*]
[/list]Pici dolgok, mint felkészülés, edzéskultúra (főleg erőnlét, az állandó prone-okat leszámítva, már nem vagyunk kórház)

Buddy melyik döntésének örülsz a legkevésbé?Tavalyi draftot még nem lehet a nyakába varrni, mert Spiller nem az ő választottja volt. Egy két draft döntésnek... Martenz Wilson , Justin Houston szerintem fontosabb építő kövei lennének ennek a csapatnak, mint Shepp, vagy Williams, bár utóbbitól én hosszútávon nagyon komoly teljesítményt várok! Szóval mégiscsak a draft, de inkább a 2. és a 4. kör!!!
Még mindig nem tudunk aktuális sztárokat igazolni!!!
Helmut Zimmer
Kiértékelés 34 válasz alapján jövő héten
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A 15 meccses Pats elleni nyeretlenség mellett a liga második leghosszabb aktív győzelmi sorozatához is köze van a Billsnek, de ezúttal a jobb oldalról. A Bengalstól 10 meccse nem kaptatok ki. A legjobb gyógyszer persze a Pats elleni siker lenne, de addig ez sem olyan rossz.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
buddynak mi köze takeóhoz?briareos
ennyi, nem tudtam, hogy 2009-ben tért vissza, azt hittem sokkal hamarabb
látszik, hogy tudásom a Bills kapcsán még igen csekély