Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Aki látta/hallotta Gailey meccs utáni nyilatkozatát, kiemelte benne, hogy most eldől, hogy mennyire vagyunk jó csapat! Ha nem visszük el magunkat, akkor nagyon szép eredményeket érhetünk még el, és nem szabad magunkat elvinni.

Én biztos vagyok abban, hogy nem viszik el magukat a srácok, az edzői stáb tesz majd róla! 😊 Ettől függetlenül nehéz meccsre számítok Ohióban...Hungarian Bill
Jó, jó, de hova??😀
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Aki látta/hallotta Gailey meccs utáni nyilatkozatát, kiemelte benne, hogy most eldől, hogy mennyire vagyunk jó csapat! Ha nem visszük el magunkat, akkor nagyon szép eredményeket érhetünk még el, és nem szabad magunkat elvinni.

Én biztos vagyok abban, hogy nem viszik el magukat a srácok, az edzői stáb tesz majd róla! 😊 Ettől függetlenül nehéz meccsre számítok Ohióban...
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Buffalo gameplan!
(Chan Gailey szerepében Johnny Herbert) 😊

http://www.youtube.com/watch?v=bXA7Scn7tbg
több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Gratulálok srácok,a küzdőszellem mindig,minden sportban szimpatikus dolog,de 21-0-nál nem sok sanszot láttam,h feltámadtok.A szerencse pedig mindig amellé áll,aki megdolgozik érte,de egyáltalán nem érdemtelenül nyertetek,megdolgoztatok a sikerért. Sok sikert a továbbiakhoz is! A Jetset mindenféleképp verjétek meg! 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engedjétek meg, hogy legnagyobb elismerésemről biztosítsalak benneteket. Egyszerűen lenyűgöző, hogy ez a csapat egyszerűen nem ismeri a veszett mérkőzés fogalmát. Három ilyen comeback-siker egymás után elég impresszív. Persze, ha az elején is tudnátok kezdeni valamit az ellennel, az lenne az igazi, de a félidei elemzés az egészen parádés nálatok. Persze volt szerencsétek ezúttal (is?) kicsi, és lehetne beszélni róla, hogy mi lett volna, ha csak az egyik red zone-interception nincs, és mondjuk 28–7-tel megyünk a szünetre, vagy 31–17-re alakul az állás a negyedik negyed elején 24–24 helyett, vagy a második megpattanó interception, ami után 24–31 lett részünkről, csak éppen felesleges. Azzal sem foglalkozik senki, mekkora mákkal vertünk meg titeket Brady visszatérését követően szinte reménytelen helyzetből, és ennyi pech után nagyon kijárt már nektek egy kevés szerencse. Nagyon jól éltetek a hibáinkkal, szépen ragadtátok meg „amerikásan” szólva a „momentumokat”. Én már 21–7-nél az intet követően éreztem, hogy nagyon szar lehet a vége, de reméltem, hogy csak megtörünk titeket. Hát nem jött össze 😊 Grat mégegyszer az AFC East egyedüli veretlen csapatának

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azért ne hagyjátok meglépni az ellent, nem fog mindig bejönni a comeback... amúgy szép volt...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
vezetjük a csoportot 😛BillsFan
Uram Isten! Hansival már most nem lehet bírni... 😀
Éreztem én, hogy nem szabad 19.30-kor felhívni, a "Mi folyik Buffaloban?" című kérdésemmel.... 😉
Már előre félek a nov 13-i meccstől, amikor is Dallaban tesztek látogatást - ha netán ott is nyertek végképp nem fogok vele bírni és 4 évig hallgathatom azt, amit most Ő kap tőlem az akkori "kiütéses" győzelmünk miatt.... 😂 😂 😂
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Le a kalappal a Bills előtt, nagyon szép győzelemt aratott.

http://www.youtube.com/watch?v=zL1gUjIf79s 😊

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Grat.

Ez a sorozat eddig tartott. (A hazai meccsen meg remélem kezdődik az új... 😛)

Az AFC East átváltott halálcsoportba.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
lol, az afc east első helyezettje 😀 élvezzétek ki a látványt amig lehet 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ne kiabáljuk el, de a Bengalshöz már esélyesként utazhattok 😊 Grat!!! :cool:

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Buffalo 1st team in NFL history to win consecutive games in which it trailed by at least 18 points in each game.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Azért érdekes volna megkérdezni Gaileyt, hogy ki elemzi a félidőre az ellenfeleket? Mert a nevére írhatnának egy díszbölényt aranyból.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Nagyon durva ezeket a sorokat olvasni, azok után, ahogy tavaly kezdtünk, szerintem nem sokan mertek volna fogadni arra, hogy ekkora fordulatot vesz a csapat szekere 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bills az utolsó veretlen csapat az egész AFCben. Bejött a papírforma.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
vezetjük a csoportot 😛



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Ha már valakitől ki kell kapni, akkor legyetek Ti azok. Gratulálok! És mivel a Jets is kikapott, van némi kis ír erre a sebre. Aztán a Jets ellen nem elhülyéskedni úgy az első félidőt, mint ellenünk! 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Eltolta a Bills a fogadásom, de bánja kánya 😀 Grat a srácoknak, alakul ez a csapat is 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Aaron első röntgen-leletei negatívak, úgyhogy fellélegezhetünk.
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Gratulálok srácok! Nagyot játszottatok, de visszavágunk! 😉

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nincsenek jó érzéseim valahogy a meccsel kapcsolatban. Nem tudom megmondani, hogy miért. Úgy érzem, hogy simán nyer a Pats. Le lehet hurrogni, de tavaly meg úgy éreztem, hogy jók leszünk, és sima volt, úgyhogy remélem most is rosszul érzem a dolgot. 😊 😛Vrijbloed
Újfent bejött. 😊 Mindig a fordítottja van, amit érzek. Bér félig igaz volt,a hogyan kezdtünk.

Valaki írhatna, mert az első negyed után elment a net, és nem láttam a meccssava-borsát...

Egészen hihetetlen, nem is akartam elhinni... 😊
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
azt hiszem nem lesz QB draft egy ideig nálatok, nagy grat a győzelemhez.remélem Fitz hosszútávú szerződést kap majd, megérdemli.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Ez a meccs a szív diadala... Volt egy olyan sejtésem tavaly, mikor sorozatban buktuk el az OT-ben a meccseket, hogy ennyire szerencsétlenek még mi se lehetünk, és vissza fogjuk ezeket kapni egyszer... Hát úgy tűnik, hogy most az utóbbi két hétben ebből kaptunk egy kis ízelítőt... Nagyon jó kis csapatunk van, és 3-0-al állunk, és azt hiszem, hogy erre a győzelemre végre mindenki felkapja a fejét... Ez elsülhet szarul is, mert lehet, hogy mindenki komolyabban fog minket venni, de az is lehet, hogy ennyire kurva jók vagyunk, és ez a szezon minimum hoz egy 8-8-at...

Le a kalappal előttetek, gyerekek!

Aaron Williamsnek pedig mindenképp jobbulást, remélhetőleg nem lesz akkora baj, mint amilyennek elsőre tűnt... 😐
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Jó meccs volt, kellett a balf@szkodásunk is, de csak ez miatt nem lehet nyerni. óriási teljesítmény, jó play hívások, mentális erő minden ott van, hogy szépen vigyétek tovább ezt a 3 (főleg az utóbbi 2) győzelmet.
Kalapemelés és hasonlók! 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
MAx respect a csapatnak az akarásért, a küzdeni tudásért, a győzelemért, és külön tisztelet a szurkolóknak, eszméletlen mekkora hangulat lehetett kint. SZép volt!

Do your job