Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Bradyt az első adandó alkalommal el fogják vinni HC-nek, szóval nem ő fogja majd felépíteni a jövő qb-ját itt
Jakehomer
Idén talán még nem, így segíthet kiválasztani a megfelelő QB-t plusz elindítani a pályáját.

Lawrencet kiviszik 1/1-n legyen az Jets, Giants(igen Trevorért megy a kukába Jones is ha lesz lehetőségük kivinni), Washington is irányítót fog vinni(Fields vagy Lance), Lions, Falcons is simán húzhat ha az előbb említett 2 QB még bent lesz. Ha nyer a Panthers még 1-2 meccset akkor az első 3 QB-ra semmi esély nem lesz, bár már most se nagyon van szerintem. Newman, de inkább Ellinger illene ide. 2. körben kihúzni, elsőben meg egy ígéretes prospectet vinni az Offenseben, Peneire lehet esély is lehet, vagy Chasere.
aranytöküJimmy
Jets, Washington QB pickkel számolok, a Giants sztem fog nyerni meccseket, és Lance-re már nem fogják lecserélni Jonest. Mellesleg nem kötelező ott húzni, ahol vagyunk, lehet cserélni is felfelé, és szükség is lesz rá idén.
gabokocka
Ez az offense Teddyvel is működőképes. Mivel a Jets QB-t húz várhatóan így esetleg Darnoldért adni egy 3.kört. Többet nem fognak tudni kérni érte zsebben egy másik irányítóval. Fel nem cserélnék max ha Fields vagy Lance elkezd csúszni. Akkor azt a plusz harmadik kört oda adni egy cseréért.
aranytöküJimmy
Ja, amikor épp ki nem heréli.
JimmyG pepitában.
De ma nem csak ő volt szar, kicsit felkészületlennek éreztem magunkat, sok buta hiba, zászlók, labdavesztések, van ez így, lehet tanulni belőle.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Samuel nem lesz, esetleg lehetne Thomas felé nézelődni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Gameday 😊
Amire nem tértünk ki rá, de sztem döntő lehet az a redzone offense, mi ott tudunk bénázni, a Bears védelme pedig ott jó igazán, így előfordulhat, hogy Slye parádét fogunk látni. Attól nem félek, hogy ne tudnánk mozgatni a labdát, a kérdés inkább az, hogy a yardokat hogy tudjuk pontra váltani.
gabokocka
Írtam is a Bears topicban hogy döntő lehet ma. A Bears D NO1 red zoneban ti pedig ha jól tudom megtett yardokban 9.-ek viszont a RZ O csak a 24. Short kiesése nagy érvágás nektek a D lineon és Matos is hiányzik...Illene azért futnunk ma. Ez is másik kulcs, ha lelövitek a futást akkor igen nehéz dolgunk lesz...

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Gameday 😊
Amire nem tértünk ki rá, de sztem döntő lehet az a redzone offense, mi ott tudunk bénázni, a Bears védelme pedig ott jó igazán, így előfordulhat, hogy Slye parádét fogunk látni. Attól nem félek, hogy ne tudnánk mozgatni a labdát, a kérdés inkább az, hogy a yardokat hogy tudjuk pontra váltani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Elfeledkeztek sokan a Falconsról. Simán benne van hogy QB-T húznak. Ice Matt még nem szar, de már benne van a korban új HC új GM... Adja magát hogy hozzanak egy QB-t. Ryan pedig tradelhető lehet...Aztàn ott a Bears. Mondjuk ahogy állunk valszeg top 10-en kívül húzunk, de Pacenél sosem lehet tudni...
Tomcsik
Ryan 1 évig szerintem maradni fog még , nagy DM lenne utána. Egy nem kész prospect padozna mögötte 1 évig az tökéletes lenne. Akár Lance is siman.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Elfeledkeztek sokan a Falconsról. Simán benne van hogy QB-T húznak. Ice Matt még nem szar, de már benne van a korban új HC új GM... Adja magát hogy hozzanak egy QB-t. Ryan pedig tradelhető lehet...Aztàn ott a Bears. Mondjuk ahogy állunk valszeg top 10-en kívül húzunk, de Pacenél sosem lehet tudni...

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Yetur IR, Larsen Covid
gabokocka
Így azért szűkség lenne a D-lineba valami bővítésre.
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Bradyt az első adandó alkalommal el fogják vinni HC-nek, szóval nem ő fogja majd felépíteni a jövő qb-ját itt
Jakehomer
Idén talán még nem, így segíthet kiválasztani a megfelelő QB-t plusz elindítani a pályáját.

Lawrencet kiviszik 1/1-n legyen az Jets, Giants(igen Trevorért megy a kukába Jones is ha lesz lehetőségük kivinni), Washington is irányítót fog vinni(Fields vagy Lance), Lions, Falcons is simán húzhat ha az előbb említett 2 QB még bent lesz. Ha nyer a Panthers még 1-2 meccset akkor az első 3 QB-ra semmi esély nem lesz, bár már most se nagyon van szerintem. Newman, de inkább Ellinger illene ide. 2. körben kihúzni, elsőben meg egy ígéretes prospectet vinni az Offenseben, Peneire lehet esély is lehet, vagy Chasere.
aranytöküJimmy
Jets, Washington QB pickkel számolok, a Giants sztem fog nyerni meccseket, és Lance-re már nem fogják lecserélni Jonest. Mellesleg nem kötelező ott húzni, ahol vagyunk, lehet cserélni is felfelé, és szükség is lesz rá idén.
gabokocka
Ez az offense Teddyvel is működőképes. Mivel a Jets QB-t húz várhatóan így esetleg Darnoldért adni egy 3.kört. Többet nem fognak tudni kérni érte zsebben egy másik irányítóval. Fel nem cserélnék max ha Fields vagy Lance elkezd csúszni. Akkor azt a plusz harmadik kört oda adni egy cseréért.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Az biztos hogy itt meg van a terv 6 évre előre.

Brady se hülye, nincs felkészülve rá hogy HC legyen, bármennyire zseni.
Nincs olyan mentalitása mint Mcvaynek. Nagyon szép dolgokat rajzol az asztalnál de ettől még nem lesz jó HC, 2-3 évig neki a legjobb ha OC marad. Az is lehet hogy jövőre nem működik már semmi az O ból.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Bradyt az első adandó alkalommal el fogják vinni HC-nek, szóval nem ő fogja majd felépíteni a jövő qb-ját itt
Jakehomer
Idén talán még nem, így segíthet kiválasztani a megfelelő QB-t plusz elindítani a pályáját.

Lawrencet kiviszik 1/1-n legyen az Jets, Giants(igen Trevorért megy a kukába Jones is ha lesz lehetőségük kivinni), Washington is irányítót fog vinni(Fields vagy Lance), Lions, Falcons is simán húzhat ha az előbb említett 2 QB még bent lesz. Ha nyer a Panthers még 1-2 meccset akkor az első 3 QB-ra semmi esély nem lesz, bár már most se nagyon van szerintem. Newman, de inkább Ellinger illene ide. 2. körben kihúzni, elsőben meg egy ígéretes prospectet vinni az Offenseben, Peneire lehet esély is lehet, vagy Chasere.
aranytöküJimmy
Jets, Washington QB pickkel számolok, a Giants sztem fog nyerni meccseket, és Lance-re már nem fogják lecserélni Jonest. Mellesleg nem kötelező ott húzni, ahol vagyunk, lehet cserélni is felfelé, és szükség is lesz rá idén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Én inkább drafton húznék QB-t, Lance vagy Trusk le kell essen hozzánk, és őket felépíteni amíg itt van Brady. Ha nem sikerül, akkor igen, Darnold például jó opció lehetne.
gabokocka
Lawrencet kiviszik 1/1-n legyen az Jets, Giants(igen Trevorért megy a kukába Jones is ha lesz lehetőségük kivinni), Washington is irányítót fog vinni(Fields vagy Lance), Lions, Falcons is simán húzhat ha az előbb említett 2 QB még bent lesz. Ha nyer a Panthers még 1-2 meccset akkor az első 3 QB-ra semmi esély nem lesz, bár már most se nagyon van szerintem. Newman, de inkább Ellinger illene ide. 2. körben kihúzni, elsőben meg egy ígéretes prospectet vinni az Offenseben, Peneire lehet esély is lehet, vagy Chasere.
több mint 3 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Bradyt az első adandó alkalommal el fogják vinni HC-nek, szóval nem ő fogja majd felépíteni a jövő qb-ját itt
Jakehomer
Igen, ez sajnos valószínűleg így lesz

#KeepPounding
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Bradyt az első adandó alkalommal el fogják vinni HC-nek, szóval nem ő fogja majd felépíteni a jövő qb-ját itt

Tepper takarodj!
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Yetur IR, Larsen Covid

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Sztem nem Brady nem akarta Camet, hanem Tepper.
gabokocka
Teppernek volt előbb is lehetősége “megszabadulni tőle”. Feltételezem nem kamuznak csak azért hogy kamuzzanak. Rhule meg nem mond ilyet hogy SB nyer Cammel ha amúgy Tepper már megmondta neki hogy Camnek mennie kell mielőtt aláírtak.

Addig oké hogy nem ragaszkodott hozzá, de az utolsó szót Brady mondta ki hogy nincs rá szüksége és sok a kérdőjel amúgy is.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Sztem nem Brady nem akarta Camet, hanem Tepper.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Azért itt Bradyvel nem nehéz egyenlőre jónak lenni. Én nem ragaszkodnék egy első körös talenthez se. Láthatjuk hogy Teddy pontatlan és vak, aztán karerő is inkább átlag alatti kicsivel, döntéshozatal se perfekt és elhiszem hogy jó gyerek meg elmelózik, de semmiképp se leader.
Na ehhez képest azért elkaristol az O elèg szépen.

Szerintem ha találunk olyat akit Brady akar mindegy hol akkor is húzzuk be. Eléggé értenek ehhez szerintem, nem nehéz upgradelni Teddyt, de nem kell mindent feladni egy meccsre kész ágyú karú szuper lábú Heisman győztesért. Egyértemű hogy nem akarta Camet Brady, nem akart egy ilyen QB-t. Kiváncsi leszek kit választ, FA meg trade szerintem kizárva.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Én inkább drafton húznék QB-t, Lance vagy Trusk le kell essen hozzánk, és őket felépíteni amíg itt van Brady. Ha nem sikerül, akkor igen, Darnold például jó opció lehetne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 513
Ha idén teljesen szétesik a Jets, és rámennek Trevorra, mi meg úgy tűnik már most kiestünk a versenyből, szóval szerintetek érdemes lenne Darnoldért valami hátsó körös picket adni, és leültetni Teddy mögé, aztán egy év múlva ha lenyomja, akkor király, ha nem, akkor sem buktunk nagyot. Azért jutott eszembe mert emlékszem hogy sokat dicsérték, és én egyelőre nem tartom bustnak, abban a Jetsben amiben eddig játszott, nem tudom ki tudott volna bármit is csinálni
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
Hamilton és Larkin esélyes hogy feljönnek PS ből.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Pechünkre még nem edzett a héten...
Burns is agyrázkódás, de ő már limitáltan nyomhatta.
Ha egyikük se lenne, akkor az Efe, Weatherly, Haynes hármas maradna, ez azért nem túl acélos felhozatal...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 198
"Yetur Gross-Matos is getting a pressure every 5.9 pass rush snaps right now. That's a ridiculous rate of pressure, even for someone who is only in a rotational role right now.

For reference, that's better than Myles Garrett, Khalil Mack, Joey Bosa, Shaq Barrett, and T.J. Watt.

Also to compare him to some other rookies, K'Lavon Chaisson gets a pressure once every 28.5 pass rush snaps.

Chase Young (injured) gets one every 10.1 snaps.

A.J. Epenesa gets one every 7.2 snaps."
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 727
KK IR, megint vállműtét, azt hiszem a vasárnapi volt az utolsó meccs Panthers mezben, júni 1. utáni cuttal 14.5 misit szabadíthatunk fel, nem hiszem, hogy sokat kell majd gondolkozni a sorsán.
gabokocka
Hát ez sajnálatos, de neki már nagyon kifelé állt amúgy is 😏
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
KK IR, megint vállműtét, azt hiszem a vasárnapi volt az utolsó meccs Panthers mezben, júni 1. utáni cuttal 14.5 misit szabadíthatunk fel, nem hiszem, hogy sokat kell majd gondolkozni a sorsán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/121672674_1068185580268833_6893649546529816073_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=GUovmiDjwVEQ7kNvgGv-pqn&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=ACRCk_XdcJG3_jWjU0MsVSl&oh=00_AYA2W4dBgpUHNmrpr33yj49Px7ZJd60l-jOBjbGPtCfBDw&oe=67014DB8
78.120 Aufrufe · 2.752 Reaktionen | Rumor has it Taylor Moton is still going... | By Carolina Panthers | Facebook
Rumor has it Taylor Moton is still going...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.