Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Dehogy nem, csak idén fölöslegesen ne törjék össze, jövőre fontosabb lesz, adott esetben egy normális QB mellett.

Egyáltalán nem olyan nagy tragédia a kiesése, lehet kísérletezni, nagyobb terhet rakni az elkapókra, esetleg az eddig semmit nem mutató Thomast bevonni a játékba.

A védelemben is előlépett Kerr és Hamilton KK távollétében.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Neki kellett volna tavaly megkapni az MVP címet esélye nem lesz még 1szer olyan szezont összehoznia...Gyógyulást!
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég

#KeepPounding
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Faszom, nézhetjük hétről hétre Bridgewatert, miközben Cam bemasírozik a Pats-cel a playoffba. #goodjob
gabokocka
Camet az egész liga benézte, igazából más csapatoknak még nagyobb gáz, mert Tepper nálunk mindenképp váltani akart (most hogy ez okos dolog-e, azt hagyjuk). A mi kis rebuildünkről nem lehet még sokáig érdemi értékítéletet mondani, nyilván vannak pozitív jelek, meg negatívak is, de alapvetően az marad idénre, hogy örülni kell, ha egy-egy fiatalról úgy néz ki, hogy hosszú távon beválhat, pl Chinn nekem tetszik. Ja és remélem, nem 0-16 lesz...

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Turner sztem csak szimplán nem érte meg a pénzét, Okung ár érték arányban hasznosabb. Addisonban már nincs annyi, hogy tényező legyen, mire beérik itt a csapat. Reid megint csak nem ér annyit, amennyit kapott, ezekkel a döntésekkel egyetértettem.

Cam elküldésében is van logika, a Bridgewaternek adott évi 20+ millió az, ami vállalhatatlan. Kyle Allen egy jó coachinggal nem sokkal szarabb, ingyé.

Whitehead totális katasztrófa, Shaq meg nem az a játékos, aki egymaga elvisz egy LB sort, az ő kitömése is totál érthetetlen manőver volt.

Én látok bíztató jeleket, a harmadik negyed és a negyedik első fele a védelemtől parádés volt, a két elkapónk is jó, minusz 21-nél se szartunk bele a meccsbe, hanem visszajöttünk, nyilván amikor felcsillant az esély Teddy lábonlőtt minket.

Jövő héten Chargers Herberttel, hiába szorongatták a Chiefst, lehet keresnivaló, ha nem balfaszkodunk.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 728
Faszom, nézhetjük hétről hétre Bridgewatert, miközben Cam bemasírozik a Pats-cel a playoffba. #goodjob
gabokocka
Nem is tudom melyik dilettáns látott nagyobb fantáziát Bridgewaterben mint Camban 🤔
Rózsa Sándor (betyár)
Camnek azért kellet mennie mert erős személyiség, ahogy Turner Addison Reid is az volt. Persze mindenkit nem kell megtartani meg kell a rebuild, de ezt akkor is mondtam hogy túl lett tolva.

Semmi előnyöd nem származik abból hogy most nagyon nagyon szar a csapat. Az nem garantálja hogy majd 2 év mulva jó lesz.

Szerintem fostak a rutintalanságuktól és hogy nem tudnak kezelni egy öltözőt
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Köszi, hogy elvittétek Teddy-t, tavaly épp kezdett QB-nak kinézni, de szerencsére ti jobban bíztatok benne.

No joke, nem figyeltem semennyire az offseasont, szóval a LB-k nevei totális meglepetést okoztak. A játékuk is...

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Faszom, nézhetjük hétről hétre Bridgewatert, miközben Cam bemasírozik a Pats-cel a playoffba. #goodjob
gabokocka
Nem is tudom melyik dilettáns látott nagyobb fantáziát Bridgewaterben mint Camban 🤔
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Faszom, nézhetjük hétről hétre Bridgewatert, miközben Cam bemasírozik a Pats-cel a playoffba. #goodjob

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
LB-k nevét nem is tudom hallottam-e egyáltalán a mai meg az előző meccs közvetítése során.

#KeepPounding
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Ma is voltak pozitívumok, de ha Bridgewater 3x elveszíti a labdát, mi nem fogunk nyerni, az biztos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 728
Matosnak is van valami nyavalyája
TSzabi
Agyrázkodás protokoll
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 728
Trumain Johnson vizitel
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 728
Matosnak is van valami nyavalyája
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 728
Donte mellé Short is sérült, ezt orvosolandó hoztunk mèg egy 10-11. számú elkapót.

Hurneyt sose fogom megérteni. Semmibe nem kerül probálkozni. Nem találja hova írta fel az ügynökök telefon számait vagy mi az isten?

Gondolom Rasul-t is sírva szendte fel waiverről, hogy ilyen csufságot kell elkövetni hiányposztra embert hoz aki látott már NFL meccset.

Shortnak meg úgynézni sajnos lefőtt 😞.
Damon Harrison meg nyírja otthon a füvet.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Robby jó lesz ide, csakmegint az basz fel, hogy Camnek sosemvoltak ilyen célpontjai, most meg Bridgewater a QB.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fun 😊

 twitter.com/KeepBlitzin/status/1306021708730707971
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 513
Ja, üdítő volt látni egy meccset elejtett punt nélkül, és olyan ordas missed tackle-ök sem voltak mint az utóbbi pár évben. És az első játék sem az volt végre, hogy a futót fel a falba 2 yardért...

Kíváncsi leszek, hogy a DL a tapasztalatlansága, vagy a Raiders OL miatt nem tudott igazi nyomást generálni, meg arra is, hogy Douglas ezen a meccsen volt elfogadható csak, és ezentúl szénné égetik-e majd... jövő héten ez valszeg ki is derül.

Nekem eddig kellemes meglepetés, hasonló hatékonyságú támadósorra számítottam, viszont sokkal gyengébb védelemre, azt hittem ez a meccs is olyan lesz mint az a Falcons meccs pár éve amikor Benwikere-t szénné égették.

Szerkesztette: SrBandi
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 728
Megemlíthetjük továbbá hogy a fáraónak köszönhetően voltak visszahordások is.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 728
Chinn rendbe volt. Tackle téren az egész banda korrekt a tavalyi gyászhoz képest. Shaq is oké volt.

Nekünk most nagyon nehéz dogunk volt futás ellen. A Raiders fala az egyik ha nem a legnagyobb a ligában. Mi meg 2 s/Lb el nyomulunk, a DT-k sem kifejezetten nagyok, olyan Endunk meg nincs aki akár csak közepesre képes lenne futás ellen. Tahir meg amellett hogy büszkén fogyott idén 15 fontot, coverbe is szar maradt.

Szóval ezt még játéktudással se nagyon kompenzálhattuk volna, ami megint érthető, hogy nem volt.

Szerintem ha tudjuk tartani, ezt a teljesítményt hogy a legmagasabb polcon lévő futok csak ennyi yardot hoznak kontakt után akkor egész szezont tekintve rendbe lesz a futás.

Nem minden csapat fog annyira erre építeni mint a Raiders és nem mindenhol lesznek az OLmenek 6,8 360 ak.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
És Chinn jó is volt, ha odaért szerelt biztosan. Vissza kell nézzem a meccset, de egyet aludva rá egyértelműen többet kaptam mint vártam, azért baszott fel Bridgewater, mert Cammel ez W lett volna 😕 Luke nagyon hiányzott a D-ből, kell egy klasszis MLB jövőre a draftról. Játsszanak sokat a fiatalok, fejlődjenek, szerintem jó úton járunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 728
Chinn és Burris az összes snapen pályán volt.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 728
Ami nekem nem tetszett, es konnyen javithato. Tobb 3rd down eseten, ha 8 yard kellett, akkor 6 yardon volt a come back, vagy barmi oute. Ha 4 kellett, akkor 3 yardon, stb. Egyszer a TE vegigfutott parhuzamosan a sarga vonallal, de 1.5 yarddal korabban. Ezeknek semmi ertelme, ezt ki kell venni.
ulpianus
Elég sok ilyen a pontatlan labdák miatt volt!
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 728
Mondjuk az az egy darab TFL Browntól, és a 0 sack is ciki így az ellen kezdő RT kiesésével.

Viszont Rasul nem tudom miért nem számított alapból kezdőnek.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Ami nekem nem tetszett, es konnyen javithato. Tobb 3rd down eseten, ha 8 yard kellett, akkor 6 yardon volt a come back, vagy barmi oute. Ha 4 kellett, akkor 3 yardon, stb. Egyszer a TE vegigfutott parhuzamosan a sarga vonallal, de 1.5 yarddal korabban. Ezeknek semmi ertelme, ezt ki kell venni.


Állat vagyok, ami enni kér...