NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
Rhule úgy nyilatkozott, hogy biztosan sok újonc lesz a kezdőbe.
Brown,Matos, Chinn, és Pride a fő esélyesek.

Hát Pride meccseit megnéztem, hát nem nyűgözött le az a ténfergés amit csinál néha a pályán. Konkrétan kerüli a kontaktot, főleg futásnál látványosan nem tud lejönni a blokjáról, ha sikerül akkor se töri össze magát.

Továbbra is az lenne a fontos a fiataloknak hogy legyen aki nem hagyja linkesedni őket akire felnéznek. Hiányoznak még a vezérek a D-ből. Matosba pl nagyon látom, a back7 be is kéne valaki.
Reid szerintem baszó lett volna ebből a szempontból ha már Kek abba hagyta.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
Kirúgtuk Fryt és Hatfieldet. Hoztunk egy DL man és egy ex Baylor DB-t
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
 pantherswire.usatoday.com/2020/04/30/panthers-signing-michael-schofield-report/

#KeepPounding
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
Worley a Boysba
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
Tervbe van hogy 1-2 veterán még jön a secbe
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Csak a miheztartás végett, iderakom az ellenfeleket:

Itthon: ATL, NO, TB, CHI, DET, DEN, LV, ARI
Idegenben: ATL, NO, TB, GB, MIN, KC, LAC, WAS

A hazai Detroit, Chicago, Denver, Raiders, Arizona meccseken lehet esély, idegenben még a Chargers és a Redskins ellen. Ez 7 olyan meccs, ahol sztem TD-n belüli underdogok lehetünk, vagy akár esélyesek. A maradék 9 jelen állás szerint sima zakó.

Persze ez csak jelen helyzetbeli okoskodás, sok múlik majd azon amit írtam korábban is, kivel mikor játsszol, mennyien halnak le, stb...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Az offense jobb lesz mint a tavalyi szerintem is, de a védelem gyengébb. A kezdő fele kb újonc lesz, közülük többen középső-hátsó körösök. Mélység kb sehol nincs, ha Burns kiesik nincs komoly passrushered, ha KK akkor nincs komoly passrushban is használható DT, Shaq az egyetlen épkézláb LB, és sorolhatnám tovább. A stábnak is teljesen új lesz az NFL, új a keret, a helyzet miatt sokkal kevesebb idő lesz összeszokni, felkészülni, míg a csoportban a másik 3 csapat csurig veteránnal. Ez így együtt nagyon sok. Szerintem az optimista verzió az 5 győzelem, remélem 0-16 nem lesz.

Sok múlik majd a sorsoláson, pl ha a végén játszunk olyan csapatokkal, akiknek elment a szezon, bukik a HC, akkor ott lehet majd győzelmeket csipegetni, mint tette a Miami tavaly, mert mi kaparni fogunk szerintem végig.

Amit látni akarok, hogy fejlődnek a játékosok, végig harcol a csapat, legyen normális koncepció a meccseken, nekünk nem idén kell nyerni. Ha ezen a drafton tényleg találtunk 3-4 minőségi kezdőt és 2-3 korrekt cserét, akkor előreléptünk. Aztán jövőre meg lehet próbálni behúzni a QB-t.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 514
A kezdeti ellenszenv után én elfogadtam ezt a Bridgewater dolgot és megértem miért jó megoldást.

A legfontosabb hogy kell egy viszonylag normális QB játék, hogy kiderüljön van-e Tightend a csapatban, Samuelt érdemes-e itt tartani. Little Daley mit tud ha nem rohan bele a sackbe egy QB stb.
A védelemről se derül ki sok minden ha levegő nélkül a saját 13 yardosunkra állnak fel egy fumble után.

Bradynek keveset kell foglalkoznia bárki máshoz képest Teddyvel. Tud a többiekkel, akikkel Teddy is tud.
Kell egy közepes környezet ahol mindenki tud mindent aztán beteszel egy FR QB és hirtelen minden kurva jó lesz. Szerintem ahhoz elég jó hogy ne hagyjon elbújni jó játékosokat a Rosteren, oda tudja nekik dobni feltud lépni tudja hova kell dobni stb.

Én most úgy látom Teddy nem az 1/1 be fog vezetni minket se idén se máskor. Azt várom, hogy biztosít egy olyan környezett amiben reálisabban lehet értékelni a csapat egységeket, mindenkinek több lehetősége lesz megmutatni magát és a valós tudását.
TSzabi
Hát, azért szerintem ez továbbra is bottom 5 roster bottom 5 QB-val, egy igen erős csoportban.
Bridgewater kb Kyle Allen plafonja, csak ráfizettél 20 milliót. Nyilván, mikor minden összeomlott, Allen önbizalma elment, akkor fosul nézett ki, de majd megnézem Bridgewatert a hatodik zakó után. Amint feljött Grier, és okádék volt, visszajött Allen és két hét pihi után megint korrekt gamemanagernek tűnt. Azzal nem értek egyet, hogy látni fogjuk ki mire képes az offense-ben, mert Thomas és CMC profitálni fog a tutista mentalitásából, de Samuel megint beszopja, Robby Andersonnak se ideális, még Moore fogja tudni megvillogtatni tudását, jöhetnek tőle az extra yardok a rá felrajzolt játékok során. Ha tesztelni akartuk volna a játékosok határait, elhozták volna Winstont, aki megdob mindent, csak közben elhagyja nyolcszor a labdát. Bridgewater vigyázni fog a labdára, ami a védelemnek nyilván pozitív lesz, de vele csak kapargatni fogjuk a felszínt jó pár játékos esetében.
gabokocka
Nekem a Bridgewater dologgal eleinte sem volt nagy bajom, bár szerintem sokat fizettünk érte, de a fő baj az inkább az volt ahogy Camet elengedtük. Szar, én mindig párás szemmel fogok Camre gondolni, meg a sajtótájékoztatók is unalmasak lesznek nélküle, de ez van, lapozni kell.

Szerintem a terv pont az amit írtatok is: amíg Kyle Allen nem dobálta az interception-öket, addig nyertünk. Tehát ha szerzünk egy Allenhez hasonló irányítót, aki tud vigyázni a labdára, akkor az jó (az egészséges Cam és az alternatívának említett Jameis se ilyen). A másik meg, volt itt is FK-n tavaly egy cikk, ami arról szólt, hogy a sack inkább az irányítón múlik mint a falon, asszem az volt a lényeg, hogy az irányítók akik csapatot váltottak, "vitték tovább" a sack statisztikájukat. Gyanítom nézegették az opciókat, volt 2-3 játékos, köztük volt Teddy, akit Brady ismert, és azt mondták hogy legyen akkor ő. Tervnek akár még jó is, meglátjuk hogy a pályán mi valósul majd meg.

Gondolkoztam, hogy az offense most mennyire gyenge, de én ezt egy kicsit erősebbnek tartom a tavalyinál. Buktunk egy jó guardot - akit azért kritizáltak a nagy fizetés óta mutatott teljesítmény miatt - meg egy olyat - GVR - amelyik sztorit már láttuk szerintem - Norwell -, egy jó teljesítményt kihozott belőle az edző, de kár lett volna ezért nagy pénzt adni. Jött egy tackle, aki nem nagyon lehet rosszabb a tavalyi UDFA/agyrázkódás miatt nem játszik/nyugdíjból visszahozott játékosnál. Van két másodévesünk akik guardként működhetnek. TE-ben ugye ha azt mondom Olsen, akkor nagyot gyengültünk, de ha a 2019-es Olsen teljesítményét nézem, az nem olyan, amit Thomas ne tudna hozni. Elkapóban van egy extra Anderson. Ha azt veszem, hogy kb ugyanilyen szintű roster tavaly Allennel tudott meccseket nyerni, akkor Teddy-vel szerintem még akár egy 9-7 is összejöhet, és akkor még azt nem is néztük hogy Norv Turner helyett itt az új offense csodagyerek - kurvanagy lutri, remélem bejön. Ez így szerintem messze nem egy tank for trevor roster. Ahhoz kb el kellett volna cserélni CMC-t meg Moore-t jövő évi első körös pickekért.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Chinn SS lesz, Simmons pedig LB, más poszton fognak játszani. A LB-ek is, akiket hoztunk, egyértelműn a LB sorba érkeztek, Chinn sorsát nem befolyásolják. Igazából Shaq mellé kell egy ember, aki nem fogalmatlan és jövőre átveheti Whitehead helyét, hogy ki lesz a harmadik LB az már nem annyira fontos, a snapek döntő többségében úgyis nickelben leszünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 514
Sikerült egyébként 5 az az 5db UDFA LB/Safety hibridet hozni. Ha ennyire akartunk egyet akkor érthetetlen hogy bent hagytuk Simmonst meg hoztuk Chinnt is Shaq mellé. Szóval érdekes.
TSzabi
Így összességében jobban jöttünk ki, van egy Brown, és mellé egy szegény ember Simonnsa (Chinn), az UDFA-k meg mélységnek jók, már amelyik megmarad a rosteren. Nem tudom hogy ha Simmonst választjuk, tudunk-e Chinn helyett választani valakit aki jó a falba. Azt egyébként nem tudom, a stáb mennyire szerette Simmonst, az is lehet hogy láttak valamit, ami miatt nem illene a csapatba, szar arc vagy valami hasonló, csak ezt nyilván nem mondhatják.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Sikerült egyébként 5 az az 5db UDFA LB/Safety hibridet hozni. Ha ennyire akartunk egyet akkor érthetetlen hogy bent hagytuk Simmonst meg hoztuk Chinnt is Shaq mellé. Szóval érdekes.
TSzabi
Mert a LB poszt eléggé elértéktelenedett, így akár UDFA-k közül is lehet olyat találni, aki nem akkora okádék és elbírja a csapat, és a prémium játékosok fontosabb posztokon tudnak majd szerepelni. Mondom ezt úgy, hogy a Brown pickkel pont az a bajom, hogy nem lesz akkora hatása a játékra, mint mondjuk egy edge rushernek, elit OT-nek, vagy CB-nek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
A kezdeti ellenszenv után én elfogadtam ezt a Bridgewater dolgot és megértem miért jó megoldást.

A legfontosabb hogy kell egy viszonylag normális QB játék, hogy kiderüljön van-e Tightend a csapatban, Samuelt érdemes-e itt tartani. Little Daley mit tud ha nem rohan bele a sackbe egy QB stb.
A védelemről se derül ki sok minden ha levegő nélkül a saját 13 yardosunkra állnak fel egy fumble után.

Bradynek keveset kell foglalkoznia bárki máshoz képest Teddyvel. Tud a többiekkel, akikkel Teddy is tud.
Kell egy közepes környezet ahol mindenki tud mindent aztán beteszel egy FR QB és hirtelen minden kurva jó lesz. Szerintem ahhoz elég jó hogy ne hagyjon elbújni jó játékosokat a Rosteren, oda tudja nekik dobni feltud lépni tudja hova kell dobni stb.

Én most úgy látom Teddy nem az 1/1 be fog vezetni minket se idén se máskor. Azt várom, hogy biztosít egy olyan környezett amiben reálisabban lehet értékelni a csapat egységeket, mindenkinek több lehetősége lesz megmutatni magát és a valós tudását.
TSzabi
Hát, azért szerintem ez továbbra is bottom 5 roster bottom 5 QB-val, egy igen erős csoportban.
Bridgewater kb Kyle Allen plafonja, csak ráfizettél 20 milliót. Nyilván, mikor minden összeomlott, Allen önbizalma elment, akkor fosul nézett ki, de majd megnézem Bridgewatert a hatodik zakó után. Amint feljött Grier, és okádék volt, visszajött Allen és két hét pihi után megint korrekt gamemanagernek tűnt. Azzal nem értek egyet, hogy látni fogjuk ki mire képes az offense-ben, mert Thomas és CMC profitálni fog a tutista mentalitásából, de Samuel megint beszopja, Robby Andersonnak se ideális, még Moore fogja tudni megvillogtatni tudását, jöhetnek tőle az extra yardok a rá felrajzolt játékok során. Ha tesztelni akartuk volna a játékosok határait, elhozták volna Winstont, aki megdob mindent, csak közben elhagyja nyolcszor a labdát. Bridgewater vigyázni fog a labdára, ami a védelemnek nyilván pozitív lesz, de vele csak kapargatni fogjuk a felszínt jó pár játékos esetében.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
Sikerült egyébként 5 az az 5db UDFA LB/Safety hibridet hozni. Ha ennyire akartunk egyet akkor érthetetlen hogy bent hagytuk Simmonst meg hoztuk Chinnt is Shaq mellé. Szóval érdekes.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
A kezdeti ellenszenv után én elfogadtam ezt a Bridgewater dolgot és megértem miért jó megoldást.

A legfontosabb hogy kell egy viszonylag normális QB játék, hogy kiderüljön van-e Tightend a csapatban, Samuelt érdemes-e itt tartani. Little Daley mit tud ha nem rohan bele a sackbe egy QB stb.
A védelemről se derül ki sok minden ha levegő nélkül a saját 13 yardosunkra állnak fel egy fumble után.

Bradynek keveset kell foglalkoznia bárki máshoz képest Teddyvel. Tud a többiekkel, akikkel Teddy is tud.
Kell egy közepes környezet ahol mindenki tud mindent aztán beteszel egy FR QB és hirtelen minden kurva jó lesz. Szerintem ahhoz elég jó hogy ne hagyjon elbújni jó játékosokat a Rosteren, oda tudja nekik dobni feltud lépni tudja hova kell dobni stb.

Én most úgy látom Teddy nem az 1/1 be fog vezetni minket se idén se máskor. Azt várom, hogy biztosít egy olyan környezett amiben reálisabban lehet értékelni a csapat egységeket, mindenkinek több lehetősége lesz megmutatni magát és a valós tudását.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
 youtu.be/7k_xl7jA-ew
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
Troy Pride be tudná adni nekem hogy Greg Hardy öccse, eléggé hasonlít az arcuk.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 514
Nyilván, de olyan felépítésű ember, mint Pep, 10 évente van egy-egy.

Burns sztem így jó ahogy van, max néhány fontot szabadna rárakni, olyan szögben tud befordulni a tackle-k mellett, amire sztem rettentő kevesen képesek. Csiszolni a technikáját, kicsit erősíteni, és lesz egy konstans 10 sack felett termelő edge rushered. Gross-Matos a túloldalon fogja a futást, 8-10 sackre ő is jólehet majd, Brownt kettőzni kell, hogy ne gyalogoljon át a falon, így KK is egy az egyben állatkodhat. Sztem talentre ez egy igen jó fal, most derül ki mit tud az új stáb, mit tudnak kihozni ebből az anyagból. Mélység még nem nagyon van, de egy év alatt mindent nem lehet megoldani.
gabokocka
Ja, két első körös és két második körös arc, ennek jónak kell lenni, ha a fiatalok beválnak. Kíváncsi leszek hogy a defensive backek hogy fognak beválni, az utóbbi időben Bradberry volt jó, Donte még lehet jó is de szar is, meg Tre aki középszar de legalább hajt, Gaulden, Worley, Sanchez, Benwikere meg Corn Elder mind hatalmas kapufa volt. A linebackerekhez meg annyi kell, hogy Luke maradjon tetszőleges kitalált pozícióban az öltöző környékén, majd ő mentorálja a gyerekeket, még ha nem is a pályán.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Nyilván, de olyan felépítésű ember, mint Pep, 10 évente van egy-egy.

Burns sztem így jó ahogy van, max néhány fontot szabadna rárakni, olyan szögben tud befordulni a tackle-k mellett, amire sztem rettentő kevesen képesek. Csiszolni a technikáját, kicsit erősíteni, és lesz egy konstans 10 sack felett termelő edge rushered. Gross-Matos a túloldalon fogja a futást, 8-10 sackre ő is jólehet majd, Brownt kettőzni kell, hogy ne gyalogoljon át a falon, így KK is egy az egyben állatkodhat. Sztem talentre ez egy igen jó fal, most derül ki mit tud az új stáb, mit tudnak kihozni ebből az anyagból. Mélység még nem nagyon van, de egy év alatt mindent nem lehet megoldani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
Peppers > Von Miller

Szerintem van annyira atletikus Burns hogy egy kis plussz izommal még mindig elég gyors, de fejlődne a játék más aspektusában is.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Pont ezek a hosszú végtagok válnak előnyére, neki nem a futást kell fogni, hanem az irányitókat kergetni. Teljesen jó összetételű a fal, minden típusú játékos van benne, felesleges volna Burnsre annyi izmot pakolni, hogy a dinamikája, gyorsasága odalegyen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
Burns teljesen jó lesz gyenge oldalra, 250 font, nagyon nem kell felpumpálni. Gross-Matos mehet a túloldalra, fogni a futást, mimt anno Rucker vagy CJ.

Jacksonon én is agyalok mi lesz vele, legjobban nickelbacknek illene, de nem hiszem, hogy a két újonc CB fel fog tudni állni a két szélre, pedig az volnaaz ideális, de ez már vágyálom.

Chinn sztem egyértelmű SS, Robinson pedig Boston cseréje lehet, illetve egyértelmű passz szituknám jöhet fel. Burrist én cserének látom.
gabokocka
Nem kilora érzem Burns kevésnek, annyi mint Von vagy Mack akik elég produktívak, viszont magasabb és az említett urakhoz képest gólya lábakon áll és nyurgák a végtagjai magasan van a súlypontja.


Djaxel is ez a bajom. Míg Mathieunek kb úgyan ez a mérete rajta látom hogy letud fektetni egy 95 kilos futót meg megharcol egy TE el vagy egy nagyobb darab elkapóval
Djaxen meg átmennek a Tini lányok Blackfridayen az apple boltba.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Burns teljesen jó lesz gyenge oldalra, 250 font, nagyon nem kell felpumpálni. Gross-Matos mehet a túloldalra, fogni a futást, mimt anno Rucker vagy CJ.

Jacksonon én is agyalok mi lesz vele, legjobban nickelbacknek illene, de nem hiszem, hogy a két újonc CB fel fog tudni állni a két szélre, pedig az volnaaz ideális, de ez már vágyálom.

Chinn sztem egyértelmű SS, Robinson pedig Boston cseréje lehet, illetve egyértelmű passz szituknám jöhet fel. Burrist én cserének látom.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
Legjobban nekem az tetszik hogy végre rendes méretű játékosokat hoztunk a drafton. Burns remélem tápolja magát mert Matos úgy lefogja játszani öröm lesz nézni, ha továbbra is csak megkerülni tudja az OT-kat.

Djax miatt is aggódók ebből a szempontból Igazság szerint csak egy speedsterre lehet ráállítani.
A magassaga még egy dolog meg tudja kompenzálni. Viszont a 2 év alatt nem sikerült egy kis tömeget magára pakolnia. Ami miatt se a slotba se a szélen nem lesz üzembiztos soha.

Remélem egyik safety megcsíp egy kezdő helyet, és Burrist tudjuk berakni nickelbe mert én őt ott látnám legjobbnak.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
Winstontól se kell közbe elköszönni, csoportba marad aranyom.

Szerintem Payton csak arra megy ezekket a Bridgewater, Jameis igazolásokkal, hogy aztán komp picket csináljon belőle. Mert biztos van olyan marha aki ad neki évi 20 millát 3 jó passz után.
TSzabi
Teddynél is bejött, legalábbis nektek megtetszett. Mi meg kapunk érte egy 3. kört elvileg.
kapitnono
Erre céloztam
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Winstontól se kell közbe elköszönni, csoportba marad aranyom.

Szerintem Payton csak arra megy ezekket a Bridgewater, Jameis igazolásokkal, hogy aztán komp picket csináljon belőle. Mert biztos van olyan marha aki ad neki évi 20 millát 3 jó passz után.
TSzabi
Teddynél is bejött, legalábbis nektek megtetszett. Mi meg kapunk érte egy 3. kört elvileg.