NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Wet dream. Adjuk oda Matt Kalilt érte 😀
Jakehomer
Torrey mozdítható, úgyis WR gondjaik vannak 😂

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Wet dream. Adjuk oda Matt Kalilt érte 😀

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Probáljuk meg összehozni azt a Norman trade-t.

Deangelo Hall al volt egy interju ahol arról beszélt hogy vissza kell térnie Normannek az alapokhoz, nem a focira koncentrál. A séma se fekszik neki, és nem szeret a LOS nál harcolni.

Na hát én azthiszem itt rendben lenne. Egy Peppers Luke TD Adams, alkotta védelembe nem igen lazsálhatna a srác és biztos az arcábol is vissza venne, plusz Ron nem egy KisGruden. Charlotte végülis az alap ahol megtanult mindent. A séma az amibe anno a legjobb volt, és kb bele is írhatjuk a szerződésébe, hogy soha de soha nem fog 5 yardnál közelebb állni az elkapóhoz.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Na megjött a LB erősítés is 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
 twitter.com/MGitkos/status/1049520129686548481?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1049520129686548481&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.carolinahuddle.com%2Fboards%2Findex.php%3Fapp%3Dcore%26module%3Dsystem%26controller%3Dembed%26url%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2FMGitkos%2Fstatus%2F1049520129686548481%3Fs%3D19

Ja, majdnem para lett, ezt le se adták 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Hoppá, majdnem elment Gano-n a meccs.
Erről lemaradtam a GamePassen.

(0:01 - 4th) G.Gano kicks 74 yards from CAR 35 to NYG -9. O.Beckham to NYG 17 for 26 yards. Lateral to C.Riley to NYG 14 for -3 yards. Lateral to S.Shepard to NYG 41 for 27 yards. FUMBLES, ball out of bounds at NYG 41.
END GAME
Ráadásul 35y-nál neccses volt a helyzet.

Kickoffból is a villák közé legközelebb. 😊
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Nagyon nehéz amúgy frankó nickelt találni. Nagyon kegyetlenűl kihasználják ezt a modern offensek.
Mikor Captain ide jött ő számított legjobbnak...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Most kéne trade-elni Normanért, a Skinsnél sztem a halál faszára kívánják a szerződését. Nyilván azt nekünk se kéne átvenni, de ilyenkor a signing bónusz meg a garantált tartalom maradna gondolom ott, az alapfizut pengetnénk mi. És akkor Jackson mehetne be nickelbe Captain meg a padra 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Vissza néztem a meccset, és koránt sem volt ez olyan rossz mint este gondoltam.

OL: voltak buta zászlók főleg Clarktól, Roten volt hogy 2 embert blokolt ki futásnál, Kalilnak szerintem nincs komoly baja, de neki is volt egy Block in the back. Turner nem váltott világot. Ami fájt hogy nem tudtunk erőből futni, volt pár szép jól megkomponált futás de mikor 1yardot kellet kibrusztolni akkor rendre csödöt mondott a fal.
Camnek viszont elég ideje volt, 1-2x volt hogy a blizet nem tudták felvenni. Érdekes lesz ha Williams vissza tud jönni vagy ha esetleg Williams nem de Matt Kalil igen.

WR+TE:
Thomas szerintem mind2 INT be benne volt, ugy lattam egyiknél se fejezte be az utvonalát, illetve a masodiknál megtorpant, és Cam oda dobta ahova kellet ha tovább fut. Majd ők megbeszélik ki volt a hibás, de nem lepne meg ha a kiforratlan rookie. Szerintem megmutatta, hogy hiába akarjuk hogy használják jobban nincs még készen rá.
Samuelt csak tesztelték sokat nem volt fent, a TD szép volt de azért nagyon hiányzik neki a meccs rutin, nem tudott ugy elszakadni ahogy a sebessége lehetővé tenni.
Torrey-t hagyjuk, Funchess tud nagyon szép dolgokat csinálni, de néha alap dolgokat nem.
És itt van Moore aki play közben egy pitbull. Tényleg Smithy köszön vissza benne, minden centiért kapálozik harcol, mind 2 INT utan ő csinálta meg a tacklet, sípszóig harcol.

RB: CMC folytatja a jó játékát, ez most nem volt olyan hű de extra, de húzó ember lett. CJ meg kb mintha rosteren se lenne, ennél többet várnék, szerintem itt fog bele unni a kevés snapbe.

Cam: elég nagyot harcolt, imádom nézni ahogy 3 védőt lök át a first down vonalon. Valahogy idén minden passza előtt az az érzésem hogy complete lesz, meccs vége felé viszont elkezdett rizikozni többször dobott be 2-3 védő közé és erőltette az 50/50 labdákat.

DL: szerintem gameplan hiba hogy nem ér oda passz rush. Valamit válzoztatni kell. 1 millio yardra állnak a Védők az emberüktől egyszerűen nincs olyan DL man akinek elég ennyi idő oda érni. Slantekat meg szopjuk egyfolytába, vicces modon több idő kell a cornernek hogy letudja védekezni az emberét, a snap utan 2msig gyakorlatilag mindig megjátszható.
Futást szépen fogtuk 1-2 csetlés botlás volt, Peppers kifejezten erős volt tegnap futás ellen, Efe karcolt tegnap is de befejezni nem igazán tudta az emlitett okok miatt. Jó volt ez a fal csak tényleg kihúzták a méregfogunkat ezekkel a gyors passzokkal.

LB ek pályán se voltak, baromira érezték hogy kell eltüntetni Lukeot a labda közeléből, mindig tudták kivel fog menni nagyon sokszor vitték el a TE el valahova a francba aztán persze támadták az ő helyét középen. Shaqnak is volt 1-2 jó szerelése de őt is kizárták. Mayo Carter osztozott a snapeken a 3LB poszton. Őket nem féltek támadni, jól is sikerült nekik. Az biztató hogy egyáltalán szóba jött hogy Cartert felküldtük. Lesz itt buli ha megjön TD, nagyon hiányzik Luke mellől.

Safety játék teljesen más volt mint amit megszoktam utoljára 15 be játszottunk így, csak akkor Normannel ez kicsit hatékonyabb volt. Adams volt eddig az abszulut biztonsági opció nem merték Gauldent Colinst Searcy-t egyedül hagyni hátul. Most sokkal bátrabban mozgott, erre a legjobb példa az volt mikor felvette OBJ-t ( be is szopta), de régen ilyenkor adta is át az embert és ment hátra biztositani vissza is kérdezett rá a corner hogy maradjon-e így. A pozitiv hozdéka az volt hogy azoknan a playeknenamikor Reid vette át a szerepét nem volt akkora felelősége hallgathatott az ösztöneire. Ha Reid érkezése csak ennyit tesz hogy lesz egy kis finesz a Safety játékba már boldog leszek. Reid sokat még nem tett hozzá de majd kialakul.
Gauldennel volt 1 nagy hibája aztán 2-3 szép játéka, közel a loshoz jobban érzi magát, és örülök hogy őt néztük, nem Colint abban a pár playben.

Bradberryvel elégedett vagyok, kiváló 2. Számú corner lenne.
Jackson is mutat szépeket bár elfogadhatatlan hogy sebességből meg verte RShepard. Munnerly viszont egy élő halott a pályán, néha megdobják labdával vagy elakad benne valaki, de hát egy rakás szar.Elder meg aktiv se volt nem jó kilátások. Ez az egység akkor lenne beteg ha vissza hoznánk Normant és Jackson menne Nickelbe, de most Gauldent tenném be Munnerly helyére, nagyon is megérne egy probát

Gano állat, Colin meg ST probowler
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
 twitter.com/Panthers/status/1049289343347675137

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Családok , gyermekek járnak meccsekre akik azt látják h héé ez az ember himnusz alatt térdel. Nem sportpályán kell a politikai véleményed kifejteni, Én nem ezért nézek amerikai focit.
KeyG
Miért nem lehet elmagyarázni a gyereknek hogy “ Fiam ez a srác azért térdel mert hisz valamiben, amiért az egész karrierjét kockára teszi, remélem egyszer Te is ilyen bátor leszel és így harcolsz azért amiben hiszel” a többi ízlés és pofon.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Egész más kultura, mint egy forumé.

Még mikor 49erses volt fintorogtam rajta. Aztán rájöttem hogy ez a hülyék eledele, mind2 oldal a saját agyatlanait tudja kizárolag ezzel etetni, amire minden ügynek szüksége van, mert az a legnagyobb tömeg.
több mint 6 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 163
Családok , gyermekek járnak meccsekre akik azt látják h héé ez az ember himnusz alatt térdel. Nem sportpályán kell a politikai véleményed kifejteni, Én nem ezért nézek amerikai focit.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Reid térdelését van aki nem szarja le? Csak hogy valamilyen szinten mégis megemlitsük.
Turóczi Szabolcs
Sztem teljesen jó a csapat kommunikációja e téren, mind Cam, mind Ron nyilatkozata vérprofi. Ennyi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Eric Reid folytatja a térdelést. Nem értem, aki hülye..... Számomra sok mindent elmond róla, h csak ebben a formában tudja "kifejteni" a véleményét. Én a helyében jobban megbecsülném a második lehetőséget, amit kaptam egy NFL csapattól h ott legyek Safety, Csapatbomlasztó bárki bármit mond.
KeyG
Mégis honnan veszed, hogy "csak ebben a formában tudja kifejteni véleményét"? Azért, mert te csak ezt látod?

Amúgy ami a tényeket illeti, igaza van, úgyhogy térdeljen nyugodtan. Az lenne a gáz, ha megtiltaná a csapat.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Eric Reid folytatja a térdelést. Nem értem, aki hülye..... Számomra sok mindent elmond róla, h csak ebben a formában tudja "kifejteni" a véleményét. Én a helyében jobban megbecsülném a második lehetőséget, amit kaptam egy NFL csapattól h ott legyek Safety, Csapatbomlasztó bárki bármit mond.
KeyG
Csak akkor ér célt a viselkedése ha foglalkozol vele.
Turóczi Szabolcs
Ha nem foglalkozol vele, találni fog más módot h foglalkozzanak vele.
KeyG
De Te továbbra se foglalkozol vele, ha meg átlépi a határt legyen az szabály vagy törvény akkor meg kapja a büntetését.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Eric Reid folytatja a térdelést. Nem értem, aki hülye..... Számomra sok mindent elmond róla, h csak ebben a formában tudja "kifejteni" a véleményét. Én a helyében jobban megbecsülném a második lehetőséget, amit kaptam egy NFL csapattól h ott legyek Safety, Csapatbomlasztó bárki bármit mond.
KeyG
mert az amerikai rendorok meg folytatjak az artatlan szinesboruek lepuffogtatasat. na bumm.
ne iteljunk el valakit aki 10000km-re tolunk egy teljesen mas orszagban/tarsadalomban "tuntet" valamiert.
az meg eros tulzas, hogy csak ebben a formaban tudja kifejteni.
Kenny Stills is terdel, meg #istandwithkap poloban tolja mint Reid, megsincs belole botrany.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 163
Eric Reid folytatja a térdelést. Nem értem, aki hülye..... Számomra sok mindent elmond róla, h csak ebben a formában tudja "kifejteni" a véleményét. Én a helyében jobban megbecsülném a második lehetőséget, amit kaptam egy NFL csapattól h ott legyek Safety, Csapatbomlasztó bárki bármit mond.
KeyG
Csak akkor ér célt a viselkedése ha foglalkozol vele.
Turóczi Szabolcs
Ha nem foglalkozol vele, találni fog más módot h foglalkozzanak vele.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Eric Reid folytatja a térdelést. Nem értem, aki hülye..... Számomra sok mindent elmond róla, h csak ebben a formában tudja "kifejteni" a véleményét. Én a helyében jobban megbecsülném a második lehetőséget, amit kaptam egy NFL csapattól h ott legyek Safety, Csapatbomlasztó bárki bármit mond.
KeyG
Csak akkor ér célt a viselkedése ha foglalkozol vele.
több mint 6 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 163
Eric Reid folytatja a térdelést. Nem értem, aki hülye..... Számomra sok mindent elmond róla, h csak ebben a formában tudja "kifejteni" a véleményét. Én a helyében jobban megbecsülném a második lehetőséget, amit kaptam egy NFL csapattól h ott legyek Safety, Csapatbomlasztó bárki bármit mond.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Reid térdelését van aki nem szarja le? Csak hogy valamilyen szinten mégis megemlitsük.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Torrey Smith játszatása továbbra is rejtély
Jakehomer
Ezt nem is értem, Moore és Samuel is teljesen legitim fegyverneķ tűnnek, Funches minden meccsen hozza kb ugyanazt (3-4 fontos catch meg egy hiba), Wright is megszolgálja a pénzét, teljesen feleslegesen vesz el snapet Smith bárki elől.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Az első pick sztem is Thomasé volt, be kellett volna vágnia a védő elé, nem futotta meg rendesen a route-ot.

A trick play pedig sztem beszopható, pláne hogy épp Carter volt fenn, újoncként meglepték, benne van. Amúgy a D a második félidő közepéig rendben volt, a végén estek össze teljesen. Az elején kapták az említett passzt meg egy FG-t 53-ról, azon kívül csak a short field FG jött össze a Giants O-nak. A második Cam pick után dőltünk össze, mint a kártyavár.

Amúgy a végén az lehetett a terv, hogy a Giants nem gondol a futásra, ezért CMC tud egy nagyobbat szaladni középen, majd Gano 50 körülről beveri. Mást nem tudok elképzelni. Nos CMC kisebbet szaladt, Gano nagyobbat rúgott, az eredmény ugyanaz 😊

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
annyi még, hogy a holding Webben az volt, viszont akkor a playek 90%-ban lehetne zászlót dobni, amik azért elmaradnak, és az is FG lett, ha jól emlékszem.
csebi
Abból volt az első pick. Nem lett belőle pont. Utána Elisha meg visszadobta nekünk.
gabokocka
bocsi rosszul emlékeztem. köszi!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Az élesebb kezdés nem zárja ki hogy nem vagy ott fejben, épp hogy mikor elkezdenek elszarodni a dolgok akkor reagálod le ezt szarabbul mint alap esetben. Az OBJ passzolt TD fájt mindenkinek ahogy az Első INT is.