NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Én ugy gondolom, teljesen elvesztettük a fokúszt, és kiestünk a ritmusból. Azért nálünk a bye week arról szólt a hurrikán miatt hogy jotékonykodtak, ide oda jártak a srácok, nyílván nem marad ki ez miatt edzés, de aki kicsit gyengébb fejben az nem úgy koncentrál még ha nem is érzi magán. ebben a sportban elég látványos tud lenni a 100% és a 95% közti különbség.
Ezt erősítette szerintem az is hogy Trai vissza tért a falba kicsit még alvajárva, és Reid is jött aki még nyílván alapba se lenne ritmusban.

Ez mellet az sose szerencsés ha a tavaly GM OC az ellenfél mostani GM, OC ja, és volt egy marék játékos is aki tavaly még nálunk játszott.
Ha valaki ismeri a D rejtett gyengeségeit az egyerteműeken kivűl az Shula. Ezt a Saints ellen is mindig szívjuk hogy elviszik a még használható de cutolt veteránjainkat, és simán tudnak outcoacholni, főleg hogy Ron nem éppen egy nagy újitó.
Turóczi Szabolcs
Ez elméletnek jó, de relatíve élesen kezdtünk - ahhoz képest pedig, amit a második félidőben előadtunk szuper koncentráltan 😊 - aztán fokozatosan szürkültünk bele. Szerintem vastagon benne volt a szokásos Rivera féle fékre lépés 14-3 után, hogy belealudtunk a meccsbe, meg persze sokáig a Giants O is veszélytelennek tűnt, aztán elkezdtek agresszívabban játszani (ahogy múlt héten kellett volna 😛 ), amire abszolút nem tudott a D reagálni. Alapból volt egy komoly outcoaching, mert sokszor nem voltunk képben, hogy mi fog történni, ráadásul az elején még működő pass rush megszűnt, Donte csinált néhány rookie hibát, Bradberry meg ugyan jól küzdött, de sok csatát el is vesztett OBJ ellen. Szerencsére Eli azért dobott két szar picket.

Az O 14-3 után borzasztó konzervatív lett, Cam se volt formában, hozott néhány egészen gyatra döntést, a második pick különösen nagy butaság, sose lett volna szabad azt a passzt megpróbálni. Az első inkább Thomas hibája, rossz route-ot futott és nem is küzdött a labdáért. Torrey Smith játszatása továbbra is rejtély, de most már arra se lehet fogni, hogy nincs kit pályára küldeni, Samuel nagyon szépen tért vissza, nagyobb szerepet kell neki adni.

Azt a futást a végén 3rd downra továbbra is hatalmas gyökérségnek gondolom, nem is értem a gondolatot mögötte - tényleg azzal kalkuláltunk, hogy majd Gano berúgja a világ végéről?

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
Amúgy nézve az eredményeket, tényleg semmi nem számít így a szezon elején, csak a W.
gabokocka
Ezt mondom én is, megvertük a Falconst, a többi meg kit érdekel?

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Én ugy gondolom, teljesen elvesztettük a fokúszt, és kiestünk a ritmusból. Azért nálünk a bye week arról szólt a hurrikán miatt hogy jotékonykodtak, ide oda jártak a srácok, nyílván nem marad ki ez miatt edzés, de aki kicsit gyengébb fejben az nem úgy koncentrál még ha nem is érzi magán. ebben a sportban elég látványos tud lenni a 100% és a 95% közti különbség.
Ezt erősítette szerintem az is hogy Trai vissza tért a falba kicsit még alvajárva, és Reid is jött aki még nyílván alapba se lenne ritmusban.

Ez mellet az sose szerencsés ha a tavaly GM OC az ellenfél mostani GM, OC ja, és volt egy marék játékos is aki tavaly még nálunk játszott.
Ha valaki ismeri a D rejtett gyengeségeit az egyerteműeken kivűl az Shula. Ezt a Saints ellen is mindig szívjuk hogy elviszik a még használható de cutolt veteránjainkat, és simán tudnak outcoacholni, főleg hogy Ron nem éppen egy nagy újitó.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Amúgy nézve az eredményeket, tényleg semmi nem számít így a szezon elején, csak a W.

A Titans megverte a Jagst, majd kikap Buffalóban. A Ravens idegenben verte a Steelerst, utána kikap Clevelandben. A Vikings beleáll a földben a Bills ellen, de nyer Phillyben.

Szóval van itt minden, a lényeg a 3-1, a jó dolgokat meg kell tartani, a hülyeségeket pedig ki kell javítani. Van bőven belőle...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
annyi még, hogy a holding Webben az volt, viszont akkor a playek 90%-ban lehetne zászlót dobni, amik azért elmaradnak, és az is FG lett, ha jól emlékszem.
csebi
Abból volt az első pick. Nem lett belőle pont. Utána Elisha meg visszadobta nekünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nem is emlékszem meccsre ahol ekkorát tévedtek volna a javunkra. Amúgy a végén az volt a terv, hogy Gano beveri 63-ról?

A D tök jól kezdett, majd folyamatában estek össze. Az O végig rettentő hullámzó volt, remek játékok és brainfart megoldások váltogatták egymást. Norv se találta a ritmust, Cam is hol ilyen, hol olyan, nem volt egy fáklyásmenet.

Remélem tanulunk belőle, mert még egyszer ezzel a fossal nem fogunk nyerni.
gabokocka
Mi történt ami akkora tévedés volt?
KeyG
Hat a legnagyobb ami eszembe jut talan h Cam spikeolt egy szepet 4&1re aztan varazslatosan first down lett. Par masik:

Wynn nem volt roughing the passer.
Fg utan lett volna meg vagy 2s de lefujtak.
Landon Collinson nem tudom milyen helmet contactot lattak.
NightBoY
- Wynné egyértelmű roughing the passer volt, a közvetítésben is bemondták, hogy 10-ből 10-szer bedobják. Még a tavalyi szabályok szerint is az lett volna.
- A spike előtt megadták a 1st downt, hülyeség volt kiírva. De ha nem adják meg és méricskélnek akkor arra az időre megállították volna az órát, bőven lett volna idő beküldeni negyedikre a FG unitot.
- A defenseless playeren való personal foul volt bullshit, de az nagyon.

Ellenben Thomas elkapását nem adták meg, pedig azt meg kellett volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Utolsó negyedben.
3rd and 13-nál teljesen tévesen megmentettek egy később td-vel végződő drive-ot, amikor a WR sisakjához ért két védő játékos sisakja. Szabad labda volt, az első védő teljesen szabályos volt, megelőzte az elkapót.
Egy 1st and 10-nél egy offense holding büntetést annuláltak, mert a labdát oldalra kihajító Newtont egy leheletnyi késéssel alkarral fejen találta a DE/LB.
Még a 3-ik negyedben egymást követő 2 játékban 3 zászlót dobtak a Giantsre:
neutral zone infraction, holding, majd reklamálásért 15y. Utóbbit lehet vitatni.

Ami ellenben - szerintem - csak véleményezett meccset befolyásoló hiba volt, a game winning driveban egy 3nd and 1 szituációban move of chainst ítélték. Ellenkező esetben lepörgött volna az óra. Itt a sárga vonalat tévesen vetítette a Fox.
Saját 45-ön belül indultunk, a sárga pedig tévesen a Giants 45-én belülre volt vetítve. A labda középét helyezték a Giants 45-ös vonalára, holott max. a labda eleje érinthette volna a 45-t. De a GamePass "kikockázás" alapján inkább újabb 1st downnak, s helyes ítéletnek tűnt. Mert a fél labda tévedés nélkül is move of chains volt.

Ezen kívül 1p30mp-vel a vége előtt TD-t ítéltek elsőre a Giantsnek, így több idő maradt volna fordítani a Panthersnek, ezt utólag - teljesen jogosan - down by contactra módosították, de kevesebb idő pörgött így le.
nemtomi
ez így nagyon korrekt összefoglalás.
amúgy sztem azt minimum megérdemeltük volna, hogy pontos helyre tegyék a labdát (ne csak úgy nagyjából az emberek forgatágában odavágja kb mert jóval előrébb tette le, mint ahol a futó járt, tehát még egy spot of the ball változtatás is belefért volna btw) és megmérjék a labda helyét. ha úgy 1st down nincs semmi gond, de sztem nem volt az. a probléma az, hogy meg sem próbálták lemérni, hanem borravalóként megkaptátok. plusz az utolsó FG-nél még van 2 mp legalább mikor átmegy a labda, de hát gondolom az időmérő az helyi ember, és szépen lefuttatta. ez Szentesen elmegy vízilabda meccsen másodosztályban, de az NFL-ben?

annyi még, hogy a holding Webben az volt, viszont akkor a playek 90%-ban lehetne zászlót dobni, amik azért elmaradnak, és az is FG lett, ha jól emlékszem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Utolsó negyedben.
3rd and 13-nál teljesen tévesen megmentettek egy később td-vel végződő drive-ot, amikor a WR sisakjához ért két védő játékos sisakja. Szabad labda volt, az első védő teljesen szabályos volt, megelőzte az elkapót.
Egy 1st and 10-nél egy offense holding büntetést annuláltak, mert a labdát oldalra kihajító Newtont egy leheletnyi késéssel alkarral fejen találta a DE/LB.
Még a 3-ik negyedben egymást követő 2 játékban 3 zászlót dobtak a Giantsre:
neutral zone infraction, holding, majd reklamálásért 15y. Utóbbit lehet vitatni.

Ami ellenben - szerintem - csak véleményezett meccset befolyásoló hiba volt, a game winning driveban egy 3nd and 1 szituációban move of chainst ítélték. Ellenkező esetben lepörgött volna az óra. Itt a sárga vonalat tévesen vetítette a Fox.
Saját 45-ön belül indultunk, a sárga pedig tévesen a Giants 45-én belülre volt vetítve. A labda középét helyezték a Giants 45-ös vonalára, holott max. a labda eleje érinthette volna a 45-t. De a GamePass "kikockázás" alapján inkább újabb 1st downnak, s helyes ítéletnek tűnt. Mert a fél labda tévedés nélkül is move of chains volt.

Ezen kívül 1p30mp-vel a vége előtt TD-t ítéltek elsőre a Giantsnek, így több idő maradt volna fordítani a Panthersnek, ezt utólag - teljesen jogosan - down by contactra módosították, de kevesebb idő pörgött így le.
több mint 6 éve
NightBoY New York Giants 616
Nem is emlékszem meccsre ahol ekkorát tévedtek volna a javunkra. Amúgy a végén az volt a terv, hogy Gano beveri 63-ról?

A D tök jól kezdett, majd folyamatában estek össze. Az O végig rettentő hullámzó volt, remek játékok és brainfart megoldások váltogatták egymást. Norv se találta a ritmust, Cam is hol ilyen, hol olyan, nem volt egy fáklyásmenet.

Remélem tanulunk belőle, mert még egyszer ezzel a fossal nem fogunk nyerni.
gabokocka
Mi történt ami akkora tévedés volt?
KeyG
Hat a legnagyobb ami eszembe jut talan h Cam spikeolt egy szepet 4&1re aztan varazslatosan first down lett. Par masik:

Wynn nem volt roughing the passer.
Fg utan lett volna meg vagy 2s de lefujtak.
Landon Collinson nem tudom milyen helmet contactot lattak.

You should know I bleed blue...
több mint 6 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 163
Nem is emlékszem meccsre ahol ekkorát tévedtek volna a javunkra. Amúgy a végén az volt a terv, hogy Gano beveri 63-ról?

A D tök jól kezdett, majd folyamatában estek össze. Az O végig rettentő hullámzó volt, remek játékok és brainfart megoldások váltogatták egymást. Norv se találta a ritmust, Cam is hol ilyen, hol olyan, nem volt egy fáklyásmenet.

Remélem tanulunk belőle, mert még egyszer ezzel a fossal nem fogunk nyerni.
gabokocka
Mi történt ami akkora tévedés volt?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
 twitter.com/Panthers/status/1049061302608392192

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Hát ezt qrvára nem érdemeltük meg, de a lényeg a W.

Gano meg mennnny a csába 63-ról
gabokocka
grat a W-hez
amikor megláttam hogy egy 63 yardos FG kellett az utolsó másodpercekben a győzelemhez esküszöm az első ami beugrott hogy 1-2 éve úgy emlékszem itt kb mindenki a pokolba kivánta Gano-t, ez azért szép volt tőle 😉
Cuchulain82
Az utóbbi két-három éve már fasza, tavaly nem hibázott 50-en belülről, egyértelműen a jobb rúgók közé tartozik, amikor hosszabbítottunk vele, sztem már egy rossz szó nem volt rá, sőt igazából mindenki azt akarta, hogy tartsuk meg. Ezek után meg amit eszik iszik a csapattól 😊
gabokocka
lehet én emlékszem rosszul de talán az SB részvételetek körül nagyon ekéztétek /talán az SBt követő évben/, persze nem nagyon számít csak nekem ez az emlék valahogy egyből beugrott
Cuchulain82
A SB-ban rúgott egy kapufát, majd a következő idénynyitón mellébaszta a potenciális GW FG-t. Akkor nem volt kedvenc, de azóta nagyot lépett előre. De tény, akkor még eléggé ki voltunk rá 😀
gabokocka
régi szép idők 😉
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hát ezt qrvára nem érdemeltük meg, de a lényeg a W.

Gano meg mennnny a csába 63-ról
gabokocka
grat a W-hez
amikor megláttam hogy egy 63 yardos FG kellett az utolsó másodpercekben a győzelemhez esküszöm az első ami beugrott hogy 1-2 éve úgy emlékszem itt kb mindenki a pokolba kivánta Gano-t, ez azért szép volt tőle 😉
Cuchulain82
Az utóbbi két-három éve már fasza, tavaly nem hibázott 50-en belülről, egyértelműen a jobb rúgók közé tartozik, amikor hosszabbítottunk vele, sztem már egy rossz szó nem volt rá, sőt igazából mindenki azt akarta, hogy tartsuk meg. Ezek után meg amit eszik iszik a csapattól 😊
gabokocka
lehet én emlékszem rosszul de talán az SB részvételetek körül nagyon ekéztétek /talán az SBt követő évben/, persze nem nagyon számít csak nekem ez az emlék valahogy egyből beugrott
Cuchulain82
A SB-ban rúgott egy kapufát, majd a következő idénynyitón mellébaszta a potenciális GW FG-t. Akkor nem volt kedvenc, de azóta nagyot lépett előre. De tény, akkor még eléggé ki voltunk rá 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nem is emlékszem meccsre ahol ekkorát tévedtek volna a javunkra. Amúgy a végén az volt a terv, hogy Gano beveri 63-ról?

A D tök jól kezdett, majd folyamatában estek össze. Az O végig rettentő hullámzó volt, remek játékok és brainfart megoldások váltogatták egymást. Norv se találta a ritmust, Cam is hol ilyen, hol olyan, nem volt egy fáklyásmenet.

Remélem tanulunk belőle, mert még egyszer ezzel a fossal nem fogunk nyerni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Hát ezt qrvára nem érdemeltük meg, de a lényeg a W.

Gano meg mennnny a csába 63-ról
gabokocka
grat a W-hez
amikor megláttam hogy egy 63 yardos FG kellett az utolsó másodpercekben a győzelemhez esküszöm az első ami beugrott hogy 1-2 éve úgy emlékszem itt kb mindenki a pokolba kivánta Gano-t, ez azért szép volt tőle 😉
Cuchulain82
Az utóbbi két-három éve már fasza, tavaly nem hibázott 50-en belülről, egyértelműen a jobb rúgók közé tartozik, amikor hosszabbítottunk vele, sztem már egy rossz szó nem volt rá, sőt igazából mindenki azt akarta, hogy tartsuk meg. Ezek után meg amit eszik iszik a csapattól 😊
gabokocka
lehet én emlékszem rosszul de talán az SB részvételetek körül nagyon ekéztétek /talán az SBt követő évben/, persze nem nagyon számít csak nekem ez az emlék valahogy egyből beugrott
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Ja Ganónak minden megbocsátva, ő volt a meccs egyetlen pozitívuma.

Amit 14-3 után előadtunk, az valami rettentő gyenge volt, ráadásul Rivera korai éveit idéző kretén edzői döntésekkel fűszereztük. De ha már így kisegített minket a sors meg a zebrák, akkor ezzel illene élni.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hát ezt qrvára nem érdemeltük meg, de a lényeg a W.

Gano meg mennnny a csába 63-ról
gabokocka
grat a W-hez
amikor megláttam hogy egy 63 yardos FG kellett az utolsó másodpercekben a győzelemhez esküszöm az első ami beugrott hogy 1-2 éve úgy emlékszem itt kb mindenki a pokolba kivánta Gano-t, ez azért szép volt tőle 😉
Cuchulain82
Az utóbbi két-három éve már fasza, tavaly nem hibázott 50-en belülről, egyértelműen a jobb rúgók közé tartozik, amikor hosszabbítottunk vele, sztem már egy rossz szó nem volt rá, sőt igazából mindenki azt akarta, hogy tartsuk meg. Ezek után meg amit eszik iszik a csapattól 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Ilyen randa meccset is rég néztem.

Egyik oldal se volt épp meccsre alkalmas állapotban, ahogy a zebrák se, de a forumozok se. Örülök, hogy nekünk írták be a W-t. Nagyon tanulságos volt.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Hát ezt qrvára nem érdemeltük meg, de a lényeg a W.

Gano meg mennnny a csába 63-ról
gabokocka
grat a W-hez
amikor megláttam hogy egy 63 yardos FG kellett az utolsó másodpercekben a győzelemhez esküszöm az első ami beugrott hogy 1-2 éve úgy emlékszem itt kb mindenki a pokolba kivánta Gano-t, ez azért szép volt tőle 😉
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hát ezt qrvára nem érdemeltük meg, de a lényeg a W.

Gano meg mennnny a csába 63-ról

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Hat wr aktív, ilyen se mostanában volt utoljára szerintem 😊

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Inaktívak:
TE Greg Olsen
RB Cameron Artis-Payne
DE Bryan Cox Jr.
CB Corn Elder
DE Marquis Haynes
OG Brendan Mahon
LB Jared Norris

Eldert nem értem, de ezek szerint nem most fogja kiszorítani Munnerlynt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Akkora a fizuja, hogy semmi esély rá. Max cut és visszaigazolás 1 éves prove it szerződéssel. De én nem is szeretném, menjünk csak tovább a Moton Williams duóval, mögéjük jöjjön vmi veterán deoth a draftról pedig a középső körökből egy projekt tackle.

Persze ha Williams nem épül fel teljesen, vagy nem akar maradni, az változtathat a leányzó fekvésén, de én akkor is más megoldást keresnék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Ha Williamst nem akarjuk megtartani, akkor depthnek, esetleg RT competitionnek van értelme megtartani. Amúgy nincs

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Clark mai teljesítményére leszek nagyon kíváncsi. Matt Kalil IR en van ez nem tudom mennyit befolyásol a szerződésén, de elvileg ugy volt hogy szezon végén már megéri elküldeni. Az hogy Clark az utcáról tudott hozni egy nem rosszabb játékot az nem néz ki jól a számára.

Ti adnátok neki esélyt még vagy az a projekt off?