Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mondanám, hogy ez a szezon már így is sikertörténet, meg jövőre is erősek leszünk, de ha már csak 2 győzelem választ el a trófeától, valahogy ki kell gründolni otthon a W-t, ki tudja jövőre mi lesz, bitang nehéz idáig eljutni, most itt vagyunk, ragadjuk meg a lehetőséget.

Én ugyanezt gondolom, úgyhogy jó lenne, ha mi nyernénk, mert mi még kevesebbszer jutunk idáig. 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Azt hiszem, így szerda magasságában rátérhetünk a Cardinals meccsre.

Elég szar matchupnak tűnnek így első ránézésre, a Fitzgerald, Floyd Brown hármas levédekezésére van egy szem Normanünk. Finnegan és McClain (különösképpen az utóbbi) elég komoly hibapont lesz, Riveráéknak vmi nagyon okosat kell kitalálni. Amiben bízhatunk, hogy a Packers front is eléggé szét tudta szedni a Cards falát, na most akkor nekünk Shorttal és Starral igencsak rá kell nyomni a falat Palmer arcára. Kérdés, hogy Allen helyén Ealy fogja-e tudni hozni a jobbik formáját, mert bár Allen játéka nem volt csillogó, nem hozott sok sacket, azért az utóbbi meccseken elég sok nyomást gyakorolt, rutinosan, többször is jól olvasta a játékokat, a futást is remekül fogta. Ez utóbbi alap lenne vasárnap is, nyilván az nem várható, hogy megint elmenjünk 31 ponttal az elején, de jó volna, ha úgy alakulna a játék képe, hogy ne nagyon fusson a Cards, passzhappyvé kéne tenni őket. Akkor pedig hiába a sok jó WR, egy-egy elrontott játék esetén benne van a sack/turnover/stop lehetősége.

Támadásban ugye jó volna ismét legalább olyan szinten futni, mint a Hawks ellen, harmadik és hosszúkat elkerülni, mert akkor Freeney meg fog répázni minket. Matyi hiánya azért nekik is érzékeny veszteség, Peterson felé nem nagyon kéne passzolni, lehet keresni a többi elkapót és Olsent (amúgy sem tudom kit fog fogni, nincs igazi no1 elkapónk). Camnek ugyanúgy jó döntéseket kell hozni, nem eladni a labdát, ne kelljen az eredmény után futni, a ST hozza magát legalább úgy, mint a Hawks ellen (mínusz azt 50 yardos return).

Nincs kétségem afelől, hogy Rivera megint korrektül felkészíti a srácokat, a közönség is velünk lesz, de az ellenfél sem kutyus, úgyhogy bármi lehet. Mondanám, hogy ez a szezon már így is sikertörténet, meg jövőre is erősek leszünk, de ha már csak 2 győzelem választ el a trófeától, valahogy ki kell gründolni otthon a W-t, ki tudja jövőre mi lesz, bitang nehéz idáig eljutni, most itt vagyunk, ragadjuk meg a lehetőséget.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
 www.charlotteobserver.com/news/local/article55335060.html

Cukiság faktor level 1000 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
A low scoring game, amit a papírforma ígért, elmaradt. Szerencsére.
Azt hiszem, a bye week impotenciát végképp letudtuk, az az első negyed statement jellegű volt - Tyson mondta annak idején, hogy mindenkinek van gameplanje, amíg képen nem verik, hát mi elég kemény kombinációt vittünk be az első három percben 😊 Fizikailag és taktikailag is domináltuk a Seattle-t, ki tudtuk használni azokat a kis előnyöket, amikről meccs előtt volt szó (hozzávenném még a pálya füvét is, a turfhöz szokott csapatoknak az is némi hátrány, panaszkodtak a Hawks játékosok is, hogy csúszkálnak).

Nyilván nem lesz még egy ilyen tökéletes kezdés, ahol nekünk minden összejön, az ellenfélnek meg semmi (TD, pick six, stop, TD, intercepton), szóval ebből nem lehet kiindulni, ugyanakkor a második félidőből se. Nem mintha az lett volna a cél, hogy kapjunk 24 pontot és ne csináljuk egyet se... de figyelembe véve, hogy mennyire az óra ölésére mentünk rá, összességében nem volt ez olyan tragikus - e szerint  live.numberfire.com/nfl/6385 nem ment 94% alá a win probabilitynk a 2. félidőben. Mármint félreértés ne essék, a két gyors TD bekapása nem volt a terv része 😊 A nagy return plusz a 15 yardos büntetés nem hiányzott az első kickoffnál, utána elég keményen elkezdték McClaint támadni, többnyire hatékonyan, mondjuk a TD-nél én úgy éreztem, hogy nem annyira szar pozícióban, de elesett/rájátszott a PI-re ahelyett, hogy feltette volna a kezét, talán lett volna esélye elütni a labdát.

Ami nagyon nem tetszett, az a második bekapott TD előtti corner blitz, 3rd&10-re a legjobb cover corneredet nem küldöd blitzelni. Colemannek nem sok esélye volt Lockett-tel tartani a lépést, de azért nem hibáztatom, amit tudott, megtett. Viszont volt két play, amikor Baldwin simán mögé került, csak Wilson egyszer túldobta, egyszer meg olyan hamar omlott össze a zseb, hogy nem volt ideje megdobni - ez volt a Norman sack, ami utólag kiderült, hogy nem hívott play volt, JNo rögtönzött, mert Lynch volt a zónájában, ezért vállalta be a blitzet.

Az utolsó negyedben már nem volt para, legalábbis én nem éreztem veszélyben a W-t, az O le tudott szedni annyi időt az óráról, amennyit kellett, a D nem engedett nagy playeket, nem tudott gyorsan pontokat szerezni a Hawks. Persze jó lett volna, ha Norman leüti a passzt a harmadik TD-nél, de kellett a szokásos broken play TD Wilsontól 😊

Ahogy Cam is mondta, voltak nehéz percek (butts clenched 😊 ), de ha nem is szépen, többnyire (túl) konzervatívan (azért túlságosan nem basztatnám a stábot, természetes ilyenkor, hogy elkezded ölni az időt), de megoldottuk.

Hawks faneknek a srácok nevében is köszönjük a gratulációt! 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Meglássuk, nem ígérek semmit 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
szevasztok, grat a győzelemhez!
foglaltam asztalt vasárnap 9től a Neked Csak Dezsőben (Dohány utca 7.) és van még 4-5 szabad helyünk, érezzétek magatokat meghívva! közösen szurkolva szép az élet! :o))
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Arizona Cardinals - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Tényleg ez a legnagyobb hír mostanság mifelénk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Yahoon címoldal: Rivera kitiltotta a hoverboardokat a csapat létesítményeiből.
Mióta van offseason?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
McDermott engem nem győzött meg, hogy akkora lángelme, azért elég komoly tehetségmennyiség van a keze alatt, ráadásul Rivera sem utolsó D guru, szóval nem tudom megítélni mennyi az ő hozzáadott értéke a védelemhez. Persze mindez még mindig semmit sem mond arról, milyen HC lenne. Én Shula maradásának jobban örülök, ő egy kevésbé jó anyagból hozott ki többet, ráadásul ott nem lehet azt mondani, hogy Rivera munkájának a gyümölcse a támadósor.

De az tényleg pozitív, hogy egyben marad a stáb, folytatódhat tovább az építkezés, és még mindig elmondható, hogy jövőre még erősebbek leszünk, feltéve ha Normanra legalább a taget rátesszük (amire bőven van hely a sapka alatt).

Eléggé várom a vasárnapot, hétfőre a szabi már ki is van véve 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Plusz jó hír nektek, hogy úgy tűnik a stábotok egyben marad. Valószínű SMcD sem megy sehová egyenlőre. Sztem nem is baj, ráér még HCnak lenni, tanuljon csak Rivera mögött
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Állítólag három perc alatt elfogytak a meccsre a jegyek 😊
Tetszett a Hawks ellen is a közönség, és sztem ezúttal sem lesz rájuk panasz, kezd felnőni az a generáció, aki már Panthers szurkoló, természetes nekik, hogy van csapata a két államnak. Ehhez még pluszba jól jön, hogy Cam amúgy is olyan egyéniség, aki köré a franchise felépíthető, a szurkolók imádják, ő is imádja ezt a közeget, a szurkolókat, a meccset, a felhajtást, minden meccsen megteszi a magáét a jó hangulatért, úgyhogy a hazai pálya is egyre nagyobb előny lesz a következő években.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Allen már most doubtful vasárnapra, ennek ellenére nem hiszem, hogy felhoznánk Hortont a PS-ből. Delaire nyilván aktív lesz, ezzel meglesz a négyfős rotáció a fal szélén, és megmarad az esély, hogy Allent összedrótozzák három hét alatt, ha bemennénk a Superbowlba. Stew húzta még meg a bokáját, de állítólag rendben lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding



Game, set, match Panthers 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
TD tegnapi visorje:

empty taxi
Nem csak a tegnapi, mindig ilyenben nyomja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
TD tegnapi visorje:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Gratulálok srácok! A tegnapi búcsú után én nektek fogok szurkolni! Mindig is nagyon csipáztam Cam játékát, meg alapvetően is számomra egy szimpatikus franchise vagytok!

" class="embed">
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Egy alvás után értékelve a tegnap látottakat. Ahogy kijöttünk az valami félelmetes volt, így kell pörögni, mindenki ezer fokon égett, a támadók, a védelem, mindenki hozzátette a magáét a remek első félidőhöz. A második playnél, amikor a fumbli Tolbert kezébe pattant, érezhető volt, hogy ez a mi napunk lesz. A szünet után biztonsági üzemmódba kapcsoltunk és bár nem nézett ki jól, tulajdonképpen kontrolláltuk a pályán történteket, a ST bénázás ellenére (ugye a szünet után a mi 35 yardosunkról indult a Hawks, valamint a fake puntból is jöttek vagy 20-30 yardot) kézben tudtuk tartani a meccset, a támadók különösebb kockázatvállalás nélkül többször is 4-5 percet levettek az órából, a védelem pedig Coleman bénázásai ellenére gyors TD-t nem engedett. Ez elég is volt tegnap, ha hamarabb feljönnek Wilsonék, akkor nyilván megpróbáltunk volna váltani, azt viszont sose tudjuk meg, hogy sikerült volna-e nagyobb tempóba kapcsolni, ha szükséges.

Ami látszott, hogy Coleman igen gyenge napot fogott ki, több alkalommal is maga mögé engedte az elkapót, volt olyan, hogy nem rajta múlt, hogy nem lett TD. McClain felé se nagyon ment sikertelen passz, persze nem véletlenül nem volt csapata decemberig, 4-5. CB-vel a pályán igen nehéz, de ez egy ilyen játék, benne van a sérülés, nem tudsz mit csinálni. A támadóknál a fal qrva jó volt, a folyamatosan tömött boksz ellenére is jöttek a két-három yardos futások alapból, amihez Stewék hozzá tudtak tenni extra yardokat kontakt után. Cam is jó döntéseket hozott, nem kockáztatott, ha kellett megdobta a checkdownt, ha úgy alakult a play, lement mínusz yardon, hogy pörögjön az óra, okosan futballoztunk. Ginn viszont sztem nem száz százalékos, nem is nagyon ment felé labda, ezt tegnap elbírtuk, de a következő meccse(ke)n szükség lenne rá.

Mindent egybevetve nagyon fasza volt, nem lett one and done a 15-1-es alapszakasz után, jöhet egy NFC döntő egy qrvajó Cards ellen Charlotteban, tehát playoff szinten is előreléptünk a korábbi évekhez képest. Folyamatosan fejlődünk, nagyon úgy néz ki, hogy ha nagy gebasz nem történik, a következő évek meghatározó csapata leszünk az NFC-ben, de tulajdonképpen ligaszinten is. És ez talán még jobb, mint a tegnapi W.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Jó meccs volt, köszi. Jobbak voltatok, nem csak most, egész évben. Szerintem Pats-Panthers döntő lesz.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Gratulálok! Most már szerintem Seattle is Nektek szurkol! 😊

Az első félidőben frankók voltatok, mi meg minősíthetetlenek (mint a Broncos az SB48-on).
De a második félidő miatt, amikor feljöttünk nincs okom keseregni.
Mutassátok meg a Superbowl-on, hogy NFC a jobb!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
NFL Network's Ian Rapoport reports Panthers RE Jared Allen "plans to continue" playing despite Sunday's foot injury.
RapSheet characterized the injury as a "small" broken bone in Allen's foot. It sounds like an injury that may require surgery after the season, but Allen could play through for a few more weeks. Consider Allen questionable for next week's NFC Championship Game against the Cardinals.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Jól sejtem, hogy CJ-vel csak poénkodtál, az ő esetében nincs sérülésről hír.
Ealy megoldja.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
 twitter.com/jjones9/status/688854764063469568
empty taxi
Ha még CJ is kiesik akkor felkerül a pályára a két legjobb DE a csapatban 😊
Viccet félretéve szar vóna, meglássuk mik lesznek a hírek, de úgy néz ki a két veterán védő nem tudja egészségesen befejezni a szezont.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Gratula a csapatnak.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/jjones9/status/688854764063469568


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
trololo