Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Chiefs, Eagles, Texans, Steelers, és a Cowboys, ha minden igaz.gabokocka
és mindenki konszenzusban Funchessért?
Legalábbis nekem ez kicsit fura.sapka
Nyilván nem, az Eagles gondolom Rowe-ért, mint ahogy később meg is tették.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Chiefs, Eagles, Texans, Steelers, és a Cowboys, ha minden igaz.gabokocka
és mindenki konszenzusban Funchessért?
Legalábbis nekem ez kicsit fura.sapka
Pont ezt akartam, bárkiért felmehettek, nem feltétlen Funchess volt a célpont.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Chiefs, Eagles, Texans, Steelers, és a Cowboys, ha minden igaz.gabokocka
és mindenki konszenzusban Funchessért?
Legalábbis nekem ez kicsit fura.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Chiefs, Eagles, Texans, Steelers, és a Cowboys, ha minden igaz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Öt másik csapattal voltunk harcban a feltrade során, hát ezért volt ilyen drágaJakehomer
lehet ezekről a csapatokról valamit tudnisapka
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/msjhngwwtfuogwc5haaz
My 2015 NFL Draft war room adventures: Different yet the same
Michael Silver spent the draft embedded with the Jaguars and Rams. How did Jacksonville settle on Dante Fowler Jr.? Why was St. Louis in the driver's seat in Round 2? Take a look behind the scenes.


https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gazyattct1dvwpcxr3mp
St. Louis Rams' war-room drama reveals team on a familiar track
Jeff Fisher is putting the St. Louis Rams on a familiar track with the 2015 NFL Draft -- and Todd Gurley was just the start. Michael Silver takes you inside the war-room drama.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Öt másik csapattal voltunk harcban a feltrade során, hát ezért volt ilyen drágaJakehomer
lehet ezekről a csapatokról valamit tudnisapka
köcsögök 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Öt másik csapattal voltunk harcban a feltrade során, hát ezért volt ilyen drágaJakehomer
lehet ezekről a csapatokról valamit tudni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Öt másik csapattal voltunk harcban a feltrade során, hát ezért volt ilyen drága

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
petibá Carolina Panthers 41
...az jó, mert pont 17-es mezem van! Majd átfirkálom szegény Jake Delhomme nevét alkoholos filccel. 😊
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Funchess 17-es lesz, választhatott volna más számot is, továbbra sem lopta be magát a szívembe 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Meglep, hogy Funchess nem húzta be a labdát 😀
Mondjuk S poszton lehet keresnivaló, Lesterrel kell küzdeni a rosterhelyért, illetve nem tudom, hogy Colin Jonesszal hol is számolunk, így hogy kicsit acélosabban néz ki a CB depth (bár egy embert oda még el bírtam volna képzelni)

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Ez a Blechen gyerek nagy pusztító, Funchesst is elintézte 😊


Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Meg van a végleges UDFA névsor, rövid ismertetővel az espntől:

LB Brian Blechen: The Panthers list the 6-foot-2, 210-pounder from Utah as a linebacker, but he played safety in college. He’s a big hitter and athletic. He was suspended for three games in 2012, reportedly for failing multiple drug tests for marijuana.

WR Damiere Byrd: The Panthers didn’t get a blazing-speed wide receiver in the draft, but they got one in South Carolina’s Byrd. He ran the 40-yard dash in 4.28 seconds on grass during his pro day. Grass-timed 40s historically are slower than turf times. His biggest drawback is size. He’s 5-9, 173 pounds.

DT Darious Cummings: This 6-1, 310-pounder started 10 games last season, but missed the final game after being suspended for violating team rules. He also was suspended prior to the first game for violating team rules. While on the field he had 45 tackles, eight for loss.

S Dean Marlowe: Versatility is the strength of this 6-1, 203-pounder from James Madison. He can play deep, in the box and in the slot. He’s an aggressive player that loves to hit.

DE Arthur Miley: This 6-5, 263-pounder from Southern impressed some scouts with his drill work at his pro day. He’s big and athletic. He ran the 40-yard dash in 4.81 seconds prior to the draft.

DE Steve Miller: This 6-3, 256-pounder started four years for Ohio State. He had 34 tackles -- 6.5 for loss -- and one sack this past season. He returned an interception 41 yards for a touchdown in the College Football Playoff semifinals against Alabama.

CB Garry Peters: This 6-foot, 190-pounder from Clemson has the body type the Panthers are seeking. He had 12.5 tackles for loss the past two seasons, so he plays well close to the line of scrimmage. He just lacks elite speed.

DT Terry Redden: This 6-2, 292-pounder from Memphis is a run-stuffer, anchoring the line for a unit that ranked 11th in scoring defense in 2014. Had 31 career starts with 19 tackles for loss.

RB Brandon Wegher: He is a former Iowa and Oklahoma player who went on to become an NAIA record holder at Morningside College. He reportedly left Iowa for "personal reasons." He had a custody suit filed against him during that time. He was declared ineligible at Oklahoma before he got a chance to play. He rushed for 2,680 yards and 39 touchdowns this past season at Morningside.

PK Matt Wile: Converted 15 of 21 field goals and all 28 of his PATs for Michigan this past season. Not likely to make the roster with Graham Gano aboard.

Megmondom őszintén én most nem nagyon látom senkiben a sanszot, hogy megcsinálja a rostert, ez van ha fejlődik a keretünk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Amúgy ennek a draftnak (/holtszezonnak) van egy olyan olvasata is, hogy elkezdtük a Seahawks ellen építeni a csapatotJakehomer
Teljesen logikus, elvégre így legrosszabb esetben is 1-15 lesz a mérleg. 😀Szamár
A csoporton belül a 6 W alap és hét győzelemmel már meg lehet nyerni a divet ugye 😛

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Amúgy ennek a draftnak (/holtszezonnak) van egy olyan olvasata is, hogy elkezdtük a Seahawks ellen építeni a csapatotJakehomer
Teljesen logikus, elvégre így legrosszabb esetben is 1-15 lesz a mérleg. 😀
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Amúgy ennek a draftnak (/holtszezonnak) van egy olyan olvasata is, hogy elkezdtük a Seahawks ellen építeni a csapatot, Shaq enyhít a matchup problémáinkon, Jimmyt leveszi majd a pályáról 😊 A magas secondaryjük ellen meg most már ikertornyokkal tudunk majd támadni, plusz Corey/Ginn, azért így már jobban elvárható egy hatékonyabb passzjáték ellenük.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Amúgy a Collins sztorihoz annyit tudnék még hozzátenni, hogy van egy komoly recruiterünk Turner személyében 😊gabokocka
Én meg ennyit 😊

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Amúgy a Collins sztorihoz annyit tudnék még hozzátenni, hogy van egy komoly recruiterünk Turner személyében 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
petibá Carolina Panthers 41
Jó lett, és azt hiszem ezt most alá is írnám így, feltéve, hogy mindenki egészséges lesz, vagy legalább jól bírja a strapát.

QB: Cam - től idén azt várom, hogy végre már vetkőzze le a "hisztis díva" imidzsét, és legyen igazi vezér akkor is, ha baj van (a törölközőjét alapból elvenném tőle)! Andersonnál jobb backup szerintem sehova nem kell, kicsit sajnálom is, hogy nálunk "sínylődik", mert egy kicsivel talán többre hivatott, vagy csak volt egy jó idénye a Browns-ban - nem tudom. Mindenesetre ameddig neki így jó, és mindig olyan jól száll be, ahogy szokott, akkor király!
RB/FB: Stewartnak, és Tolbertnek idén mindenképpen többet kéne bírni mint tavaly, - elvileg "futó csapat" voltunk eddig, de valahogy gyakran dőlnek ki felénk ezen a poszton (nem szeretnék mégegy olyan rémálmot mint mikor a főcsoportelődöntőben a Seahawks ellen csak Nick Goings volt bevethető. - mondjuk az már jó régen volt), és talán Artis - Payne is jól beilleszkedik majd.
WR/TE: Továbbra is Benjamin és Olsen helye megkérdőjelezhetetlen szerintem, a többieknél meg több a kérdőjel, mint a pont, de reméljük a legjobbakat. Brown-t mindig féltem, hogy egyszer valaki összetöri, most már tényleg pakolhatnának rá némi izomzatot is, vagy csak vegyen fel két számmal kisebb hosszú ujjú mezt, hogy olyan feltűnően lötyögjön rajt! De eddig meg tudott lepni, és ezt várom Boykintól is. Ginn szerintem majd visszahord, mert Bersin munkája horror volt tavaly ebben a szerepkörben (komolyan, már nem is néztem mennyit halad előre, csak imádkoztam, hogy ne ejtse ki). Cotchery nyilván sosem lesz már olyan, mint öt-hat éve a Jetsnél, de azért a rutinjában még mindig bízok. Funchess meg nem hinném, - már ha tényleg a munkamoráljával van probléma, - hogy Tight end lesz, mindenesetre tapsolni fogok, ha rácáfol a kétkedőkre, és beállítják a sorba, - bármilyen hasznot hozzon is a csapatnak.
OL: Nem igazán tudom megítélni, hogy Oherrel mennyit erősödött a csapat, de a Draft alapján a vezetőség szerint - gondolom rengeteget. Legyen igazuk! Williams meg tényleg verekedje be magát a kezdőbe, - ha már érte is előztünk - csak látunk benne fantáziát.

...asszem sok lett a duma kicsit egyszerre, a védelemről majd elmondom később.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Gyorsan összedobtam egy tervezett 53-as rostert, némi indoklással

QB: Cam, Anderson, Webb
Tavaly Cam sérülése miatt nyílt út Webbnek, aki a maga módján élt is a lehetőséggel, sztem idén is megtartjuk, de ha más posztokon nagy lesz a tülekedés, akár ő is repülhet.
RB/FB: Stew, Artis-Payne, Fozzy, Tolbert, Brockel
A futó draft után Todman sztem nem fog rosterre férni, Brockel a sokoldalúsága miatt megcsíphet egy helyet az 53-ban.
WR: Benji, Philly, Ginn, Cotchery, Funchess
Boykin megjárta Funchess miatt, miként Stephen Hill feltámadásában sem hiszek. Ha valaki mégis villantana, még Cotchery is bajba kerülhet.
TE: Olsen, Dickson, Williams
Williams izgulhat picit, de sztem nem változtatunk itt, max ha Funchesst ide csoportosítjuk, de az elhangzottak szerint elkapóként számolunk vele
OL: Oher, Norwell, Kalil, Turner, Remmers, Williams, Silatolu, Folkerts
Lesz hirig bőven, de nem baj, csak találjuk meg időben a legjobb felállást. Remélem Williams kezdőbe verekszi magát.
DE: CJ, Ealy, Alexander, Addison, Horton
A legnagyobb harc az CJ-vel szembeni kezdő pozícióért lesz.
DT: Star, Short, Cole, Edwards
A kérdés, hogy Love tud-e magának helyet találni a rosteren
LB: TD, Luke, Shaq, Mayo, Klein, Glanton, Trusnik
Trusnik talán a ST szerepe miatt foghat rostert
S: Harper, Boston, Coleman, Jones, Lester
Hát itt nem nagyon sikerült erősödni, Harper még mindig kezdeni fog....
CB Norman, Tillman, Benwikere, White, Williams
Tillman ki kéne bírja a szezont, mert nem hoztunk senkit mögé...
ST: Gano, Nortman, Jansen
Semmi extra, nincs változás

Ez 26 védő és 24 támadó adott esetben egy LB vagy DB kárára bekerülhet még egy támadó falember, vagy elkapó. De a lényeg, hogy asszem Bersintől elbúcsúzhatunk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
petibá Carolina Panthers 41
...akkor továbbra is bízom, mert azt olvastam a Michigan - ben nem is nagyon volt olyan edzője aki ki tudta volna hozni belőle a maximumot. Hát jó, lehet, hogy mellébeszélek, de mindenképp érdekesnek gondolom a jövő szezont három ekkora célponttal - mindenki mismatch lesz 😊 - (sajnos úgy tűnik Steve Smith -t lehetetlen pótolni).
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Funchess a közmegítélés szerint "puha" nem küzd a labdákért, blokkolni nem tud, nem elég gyors - bár erre a pro dayen rácáfolt - így elkapónak és TE-nek sem az igazi. A mérete a nagy előnye, azonban hogy ezt kiaknázzuk rohadt sok munkát kell belerakni, kb, mindenben fejlődnie kell.

Mondom, én olyan szerepkörben tudom elképzelni, mint korábban a Saintsben Grahamet, mert a linebackereknél dinamikusabb, a safetyknél nagyobb, így komoly mismatch bárki is fogja. Azonban ehhez mint már említettem nagyot kell fejlődnie, mert az amit az egyetemen mutatott édeskevés lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
petibá Carolina Panthers 41
...egyébként nem nagyon ismerem a srácot, (nem követem az egyetemi focit). csak azt nem értem, ha Mayock - "late one, or mid two" pick - nek jósolta, akkor mire a nagy meglepődés? A sérülése miatt? (jó, persze, lehetett volna mást is húzni akkor még) - oké, én is sajnálom, hogy az első két körben nem tudtunk az O-line - ba draftolni, de amit igazán nem értek, és értelmetlennek gondolok, az az előzés, vagy helycsere...még egy RB nek is jobban örültem volna, vagy CB, és későbbi körben talán Crowder a WR - corpsba dehát most már ez van, nem mi választunk, csak szurkolunk. 😊
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Itt senki sem szakértő, mind műkedvelők vagyunk, szóval csak nyugodtan 😊
És a Funchess húzásnak máris van egy pozitív hozadéka 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
petibá Carolina Panthers 41
Köszönöm, majd próbálkozom próbálkozni 😊 ...mondjuk csak rajongó vagyok, nem szakértő, (a vesztes Superbowl-on választottam a Carolina-t), de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen Devin Funchess - miatt fogok ide regisztrálni...