Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Ez most komoly? Csóró Clausen-t így degradálni...Amadeus91
LOL, Anderson >>>>>>>>>>>>>>>>> Clausen.
Ettől még Anderson középszar persze.Jakehomer
Továbbra is hülyeségnek tartom Clausen szekálását egy olyan év után amikor tokkal-vonóval fos volt a Panthers.Amadeus91
Továbbra is hülyeségnek tarton Clausen megvédését egy olyan év után, amikor tokkal-vonóval fos volt.
Nem azzal van a baj, hogy nem tudott nyerni vele a csapat (persze azzal is, de mivel szarok voltunk, ez alól mentesül). Azzal van baj, hogy minden idők egyik legrosszabb QB-szezonját produkálta, nulla TD-t dobott WR-nek például, a mozgása katasztrófa, technikailag egy nulla. Ha optimista vagyok és abból indulok ki, hogy fejlődhet, akkor is évekre van az NFL szinttől.

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Connor végül kimaradt az Olsen dealből. Olyan nagy adok-veszek egyáltalán nincs, csak a csapat magját, akik nagyrészt 1 éves szerződésen voltak, leigazoltuk hosszú távra. TE poszton erősítettünk, meg Kasay helyett jött Mare, érkezett Edwards és Anderson, ezek az érdemi változások csak.

De amúgy a legnagyobb tisztelettel kérdezve 😊 mégis mit vártál, amikor új rezsim van? Az a csoda, hogy alig volt érdemi cut vagy vissza nem igazolt FA (Kasay, Marshall, King, Ed Johnson, Landri, Moore és Brayton)

Az utolsó draftolt, McClain is aláírt végre.Jakehomer
Mondom hogy nem követtem mostanában a dolgokat 😊 Kicsit le voltam butulva 😀 Minek nekünk Kasay mellé rugó amúgy? Lehet már kérdezték bocs a hülyeségekért...JUNIOR#46
Kasay kirúgtuk... (sajnos)
Huddle-on mennek a találgatások egy esetleges CB igazolásáról/tradeléséről, felmerült Carlos Rogers és Asante Samuel neve is. Nem tudom mi lesz belőle, de egy jó képességű cornerback el kéne.smash28anddash34
Asante mondta, hogy nem akar menni Phillyből, ahol pedig DRC-t szánják nickelnek a két sztár mögé, így elvileg nem is trade alap. De fizuja neki is nagyon nagy, illetve ára is, ez 100.
több mint 14 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 46
Fúúúúúúúúú gyereke nagyon lemaradtam a dolgokról 😐 😐 😐
Ennyire adok-veszek van most nálunk? Connort nem értem miért adtuk el...JUNIOR#46
Connor végül kimaradt az Olsen dealből. Olyan nagy adok-veszek egyáltalán nincs, csak a csapat magját, akik nagyrészt 1 éves szerződésen voltak, leigazoltuk hosszú távra. TE poszton erősítettünk, meg Kasay helyett jött Mare, érkezett Edwards és Anderson, ezek az érdemi változások csak.

De amúgy a legnagyobb tisztelettel kérdezve 😊 mégis mit vártál, amikor új rezsim van? Az a csoda, hogy alig volt érdemi cut vagy vissza nem igazolt FA (Kasay, Marshall, King, Ed Johnson, Landri, Moore és Brayton)

Az utolsó draftolt, McClain is aláírt végre.Jakehomer
Mondom hogy nem követtem mostanában a dolgokat 😊 Kicsit le voltam butulva 😀 Minek nekünk Kasay mellé rugó amúgy? Lehet már kérdezték bocs a hülyeségekért...JUNIOR#46
Kasay kirúgtuk... (sajnos)
Huddle-on mennek a találgatások egy esetleges CB igazolásáról/tradeléséről, felmerült Carlos Rogers és Asante Samuel neve is. Nem tudom mi lesz belőle, de egy jó képességű cornerback el kéne.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Panthers sign QB Derek Anderson.ulpianus
Ez most komoly? Csóró Clausen-t így degradálni...Amadeus91
LOL, Anderson >>>>>>>>>>>>>>>>> Clausen.
Ettől még Anderson középszar persze.Jakehomer
Továbbra is hülyeségnek tartom Clausen szekálását egy olyan év után amikor tokkal-vonóval fos volt a Panthers.
több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Fúúúúúúúúú gyereke nagyon lemaradtam a dolgokról 😐 😐 😐
Ennyire adok-veszek van most nálunk? Connort nem értem miért adtuk el...JUNIOR#46
Connor végül kimaradt az Olsen dealből. Olyan nagy adok-veszek egyáltalán nincs, csak a csapat magját, akik nagyrészt 1 éves szerződésen voltak, leigazoltuk hosszú távra. TE poszton erősítettünk, meg Kasay helyett jött Mare, érkezett Edwards és Anderson, ezek az érdemi változások csak.

De amúgy a legnagyobb tisztelettel kérdezve 😊 mégis mit vártál, amikor új rezsim van? Az a csoda, hogy alig volt érdemi cut vagy vissza nem igazolt FA (Kasay, Marshall, King, Ed Johnson, Landri, Moore és Brayton)

Az utolsó draftolt, McClain is aláírt végre.Jakehomer
Mondom hogy nem követtem mostanában a dolgokat 😊 Kicsit le voltam butulva 😀 Minek nekünk Kasay mellé rugó amúgy? Lehet már kérdezték bocs a hülyeségekért...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Fúúúúúúúúú gyereke nagyon lemaradtam a dolgokról 😐 😐 😐
Ennyire adok-veszek van most nálunk? Connort nem értem miért adtuk el...JUNIOR#46
Connor végül kimaradt az Olsen dealből. Olyan nagy adok-veszek egyáltalán nincs, csak a csapat magját, akik nagyrészt 1 éves szerződésen voltak, leigazoltuk hosszú távra. TE poszton erősítettünk, meg Kasay helyett jött Mare, érkezett Edwards és Anderson, ezek az érdemi változások csak.

De amúgy a legnagyobb tisztelettel kérdezve 😊 mégis mit vártál, amikor új rezsim van? Az a csoda, hogy alig volt érdemi cut vagy vissza nem igazolt FA (Kasay, Marshall, King, Ed Johnson, Landri, Moore és Brayton)

Az utolsó draftolt, McClain is aláírt végre.

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Fúúúúúúúúú gyereke nagyon lemaradtam a dolgokról 😐 😐 😐
Ennyire adok-veszek van most nálunk? Connort nem értem miért adtuk el...JUNIOR#46
én se,mert nem adtátok 😀

több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Fúúúúúúúúú gyereke nagyon lemaradtam a dolgokról 😐 😐 😐
Ennyire adok-veszek van most nálunk? Connort nem értem miért adtuk el...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Panthers sign QB Derek Anderson.ulpianus
Ez most komoly? Csóró Clausen-t így degradálni...Amadeus91
LOL, Anderson >>>>>>>>>>>>>>>>> Clausen.
Ettől még Anderson középszar persze.

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Panthers sign QB Derek Anderson.ulpianus
Ez most komoly? Csóró Clausen-t így degradálni...
több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Csak tryouton van.tenorx
Azért jó eséllyel leigazoljuk majd, amit nem is bánnék. Nincs nagy választék veterán QB-ban, nekünk pedig kell egy (ráadásul Anderson épp Chud keze alatt játszott egyedül jól).

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Csak tryouton van.
több mint 14 éve
catattack 3 520
Panthers sign QB Derek Anderson.ulpianus
Nagy vétel...
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Panthers sign QB Derek Anderson.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Jó ez az új CBA, Newton 22 millióval letudva. Két draftolt játékossal van gond, Hogan nem ment át az orvosin (ACL-ből épülget fel), McClainnel viszont megakadtak a tárgyalások. Azért meglepne, ha sokáig húzódna.

Nick Hayden visszaigazolva, yay 😊

Egy kezdő DE, egy kezdő CB, egy kezdő RG és egy vet QB kell még.

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
A nap, amikor az utolsó original Panthertől is megváltunk. Nem vagyok tőle boldog, főleg hogy a három évvel fiatalabb Mare jött helyette, pont akkor, amikor a kickoffnak már nincs akkora jelentősége. Minden egyes Mare hibánál le fogom írni, hogy Kasay berúgta volna 😊

Brayton, Hilee Taylor, Nic Harris, Ed Johnson, és The Keith Null is a múlt.

Brayton jó igazolás volt annak idején, korrekt jómunkásember, sőt, igazi csapatjátékos, de asszem jókor engedtük el a kezét.

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Amúgy ennek a 2-14-es csapatnak a magja kb ugyanaz, mint a 12-4-esnek három évvel ezelőttről, szóval nem olyan reménytelen a szitu.
gabokocka
Nem reménytelen, mert tényleg nagyon sok jó játékosunk van, csak meglátjuk, hogy áll ez az egész össze. És a QB poszt még mindig kurva nagy kérdőjel (nagy szükség lenne egy kezdethető veteránra, persze sok opció nincs), anélkül meg kuka az egész.

Beason nekünk minden pénzt megér, rajta nem volt szabad spórolni.

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Beason 5 év 50 milla ebből 25 garantált, a liga legjobban fizetett belső linebackere lett.
Olsennek örülök, így akár még Shockey cut is lehet a szezon előtt, aminek feltétlen örülnék 😊

Kicsit sok pénzt hajigálunk ki, de legalább nem mondhatjuk, hogy nem igyekszünk jobbá tenni a csapatot, max nem jön be.

Amúgy ennek a 2-14-es csapatnak a magja kb ugyanaz, mint a 12-4-esnek három évvel ezelőttről, szóval nem olyan reménytelen a szitu.

UDFA-król még nem volt szó, aláírt Kendrick Burney, ő jó lehet nagyon, ha jó rendszerben használjuk, annyi baja van """""csak""""", hogy qrva lassú

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Connor nélkül meg no brainer, 1. körös talent 3rdért, nem kell megmagyarázni.

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
@BradBiggs #Bears acquire third-round pick from #Panthers for TE Greg Olsen. No player headed to Chicago in the deal.Newman
na ez így már tényleg meleg

több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
@BradBiggs #Bears acquire third-round pick from #Panthers for TE Greg Olsen. No player headed to Chicago in the deal.

több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Connor ment, függ persze a picktől is, de önmagában ez a csere jónak tűnik.

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Szerintem nem az a jó kérdés, hogy Shockey mellé minek, mert az nyilvánvaló, hogy simán használható egyszerre mindkettő, hanem az, hogy akkor merre is megy ez az O? Ha mindketten pályán lesznek, akkor hogy akarunk mi domináns futójátékot? Ha nem akarunk, minek igazoltuk botrányosan drágán vissza DWillt? Az OL problémáiról nem is szóltunk még

Nem tetszik az irány, amerre indultunk, de érdekes lesz figyelni, mi jön ki belőle.

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
naszóval
ez miért is jó a Panthersnek?braxa88
amíg nem tudjuk kit adnak cserébe, addig nehéz megmondani 😊Höri
Shockey mellé minek? nagyon jol nem jöhet ebből ki a Panthers, max ha Newtont adták, de arra sztem kicsi az esély 😊
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
miért lenne kamu? http://twitter.com/BradBiggsHöri
ne kérdezd,szaba elbizonytalanított :rolleyes:
Shockeyt rövid távra hozták elvileg,ezért jött Olsen is.Értelem mondjuk így se sok van benne.