Carolina Panthers
33 feliratkozó
több mint 2 éve
Nem működtek a dolgok Bradyvel sem - bár visszasírjuk most azt a szar offense-t 😀 - de egyértelmű,hogy rosszkor volt rossz helyen.
Tepper takarodj!
több mint 2 éve
Hogy mennyire a coachingon múlik, azt jól mutatja, hogy Evero védelme úgy néz ki teljesen korrektül - azon kívül, hogy az offense minősíthetetlen és semmi segítséget nem ad - hogy gyakorlatilag az utcáról beeső emberek játszanak mind a front sevenben, mind a secondaryben.Még annyi, hogy Evero védelmét sem láttuk még igazából, mert érzésre folyamatosan 1-2 TD hátrányból játszunk, és a támadósorok, pláne tudva, hogy mi úgysem szerzünk pontot, nem annyira kockáztatnak, nem annyira forszírozzák, jó nekik ha 2-3 first down után puntolnak, és lepereg 5-6 perc. De ha vezetnénk, és szétkapnák a secondary-t, akkor se mondhatnánk nagyon rosszat azért Everoról, mert a csávók nagyrésze tényleg az utcáról esett be kb.
Ezzek szemben a támadósor, amihez ugye jobbnál jobb edzők csatlakoztak, drafttőkét és a lehetőségekhez képest komoly pénzt áldoztunk rá, kritikán aluli. Tegnap 4x támadhattunk az egyenlítésért sztem, a félpályán nem tudtunk átmenni. Lehet Youngot ekézni, mert a jótól, de még az átlagostól is qrva messze van, de hogy ennél szarabb munkát edzői stáb nem végezhet, abban szinte biztos vagyok.
Tepper sajnos magát nem fogja kibaszni, ellenben mindenki másnak repülnie kell, kérdés nélkül. Ugyanakkor miért sikerülne majd most jól választania, amikor amióta átvette a csapatot, még egy kibaszott jó döntése nem volt.
gabokocka
több mint 2 éve
Joe Brady se néz ki szarul a Billsben annak ellenére h közben lett kinevezve OCnak, szóval az is egyértelmű lett - nem mint ha eddig nem lett volna - hogy Rhule az ő kirúgásával magát mentette
több mint 2 éve
Hogy mennyire a coachingon múlik, azt jól mutatja, hogy Evero védelme úgy néz ki teljesen korrektül - azon kívül, hogy az offense minősíthetetlen és semmi segítséget nem ad - hogy gyakorlatilag az utcáról beeső emberek játszanak mind a front sevenben, mind a secondaryben.Ezzek szemben a támadósor, amihez ugye jobbnál jobb edzők csatlakoztak, drafttőkét és a lehetőségekhez képest komoly pénzt áldoztunk rá, kritikán aluli. Tegnap 4x támadhattunk az egyenlítésért sztem, a félpályán nem tudtunk átmenni. Lehet Youngot ekézni, mert a jótól, de még az átlagostól is qrva messze van, de hogy ennél szarabb munkát edzői stáb nem végezhet, abban szinte biztos vagyok.
Tepper sajnos magát nem fogja kibaszni, ellenben mindenki másnak repülnie kell, kérdés nélkül. Ugyanakkor miért sikerülne majd most jól választania, amikor amióta átvette a csapatot, még egy kibaszott jó döntése nem volt.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Konkrétan Tepperhez képeszt Shao Khan a Rooney család pittsburghi ágának tűnik tulajdonosi szinten, pedig ő se éppen egy jó tulaj. (Ő a másik véglet, ő nagyon nem szól bele a dolgokban, ami sokszor baj, most épp nagy előny.)Hé Tapper, lehet ha nem Youngot, hanem Stroudot akarod annyira, most sokkal előrébb lennétek.Ha befogná a pofáját és nem csinálna semmit, sokkal előrébb lennénk.
A very pissed off David Tepper just left the locker room. He was shaking his head and yelled, "F-ck!"
— Sheena Quick (@Sheena_Marie3) November 26, 2023
iktriad
Azon gondolkodtam, hogy ezt a produkciót tovább árnyalja, hogy ilyen gyenge menetrendünk szerintem sosem volt még, Wilks a tavalyi keretet beviszi a playoffba ezek ellen a csapatok ellen az unalmas smashmouth power focival.
Jakehomer
több mint 2 éve
Hé Tapper, lehet ha nem Youngot, hanem Stroudot akarod annyira, most sokkal előrébb lennétek.Ha befogná a pofáját és nem csinálna semmit, sokkal előrébb lennénk.
A very pissed off David Tepper just left the locker room. He was shaking his head and yelled, "F-ck!"
— Sheena Quick (@Sheena_Marie3) November 26, 2023
iktriad
Azon gondolkodtam, hogy ezt a produkciót tovább árnyalja, hogy ilyen gyenge menetrendünk szerintem sosem volt még, Wilks a tavalyi keretet beviszi a playoffba ezek ellen a csapatok ellen az unalmas smashmouth power focival.
Tepper takarodj!
több mint 2 éve
Hé Tapper, lehet ha nem Youngot, hanem Stroudot akarod annyira, most sokkal előrébb lennétek.A very pissed off David Tepper just left the locker room. He was shaking his head and yelled, "F-ck!"
— Sheena Quick (@Sheena_Marie3) November 26, 2023
Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Ez is nézhetetlennek ígérkezik, 17-6 nemide...Alulbecsültem a csapatot, my bad...
gabokocka
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Miért vagytok ilyen szarok ? Nem bántásból . De ez hogy lehet ? Az edző meg minden ilyen szar ? A másik irányító a draft rol kb MVP forma . Tényleg érdekelne .Szar koncepció
PM_the_sheriff
Szar felkészülés
Szar személyi állomány
Szar kivitelezés
Szar reakciók
több mint 2 éve
Miért vagytok ilyen szarok ? Nem bántásból . De ez hogy lehet ? Az edző meg minden ilyen szar ? A másik irányító a draft rol kb MVP forma . Tényleg érdekelne .D
PM_the_sheriff
A
V
I
D
T
E
P
P
E
R
több mint 2 éve
Miért vagytok ilyen szarok ? Nem bántásból . De ez hogy lehet ? Az edző meg minden ilyen szar ? A másik irányító a draft rol kb MVP forma . Tényleg érdekelne .
You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 2 éve
Ez is nézhetetlennek ígérkezik, 17-6 nemide...
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Komoly erőlködésre számítok ma Titans nem nagyon fog engedni futást, hosszúpasszokkal sebezhetőek az nekünk nincs. Tehát világra szóló égés minden héten új negatív rekord a támadó oldalon.
Levist szívesen nézem majd hogy mozog.
Egy dolog mondatja velem hogy behúzzuk hogy Young, Stroud után Levist is beárazza.
Szerkesztette: TSzabi
több mint 2 éve
www.youtube.com/watch?v=2rbntGpvHDMMa van a szülinapja, eszembe jutott ez, baszki, milyen egyszerűnek tűnik...
több mint 2 éve
Ja ezt en is emlitettem h Reich a kitalt dolgakit erolteti es nem a csapatra figyel h mit tud.Azért is kell kibaszni most mindenkit, mert nem tudjuk ki mit akart.Nekem egyre inkább az jön le, hogy Fitterer csinálja amit kérnek tőle, Rhule elindult valamivel, nem ment, akkor kitalálta hogy run first csapat, Rhule nem tudta megcsinálni, jött Wilks, hozatta Foremant, CMC-t meg elengedték, de a D-hez nem nyúltak, mert azzal nem volt baj. Sanders egyébként felfogható egy szegény ember CMC-jének, nem egy bivaly, de tud elkapni, mint ahogy szerintem Charkra is azt gondolták, hogy egy szinttel rosszabb mint Moore, de annyira nem nagy visszalépés. És itt jön az, ami miatt azt gondolom, hogy Reich a főfasz, hogy nem hajlandó ennek a keretnek megfelelő sémát kialakítani. Ha Brown a ludas, azért is Reich a felelős, mert ő a főnöke. És azt nem értem, hogy miért az a jobb, hogy most nem megfelelő kerettel csináljuk azt amit Reich szeretne, de a keret alkalmatlan rá, hogy aztán majd jövőre a keretet úgy alakítsuk, azzal szemben, hogy most játsszuk amit tudnak, aztán jövőre átalakítjuk a keretet, és a játékot is. Felőlem egyébként Fitterer is mehet, de én általában amikor hozott egy döntést, azt akkor ott logikusnak láttam. Ezzel szemben Reichtól nem láttam még jó döntést, holott azért a trade-ek meg a játékosok értékelése egy kicsit komplexebbnek tűnik, mint az, hogy kérjél időt, meg ne rúgd rá rekord messziről Chicagoban, meg döntsd már el, ki hívja a játékokat, meg ne hazudozzál összevissza...
Annyi elbaszott tranzakció történt, amelyek ráadásul egymással ellentmondásban is vannak, hogy lehetett Rhule, Fitterer, majd Reich is a fasz.
Most kéne egy tiszta lap, új GM, új HC, akarják ugyanazt és derüljön ki mi van, első körben Younggal.
Kapjanak egy évet vele, nézzék meg tudnak-e vmit kezdeni, ha nem akkor új projekt, egyikük sara sem lehet a kudarc, hiszen mindketten örökölték.
gabokocka
SrBandi
több mint 2 éve
Azért is kell kibaszni most mindenkit, mert nem tudjuk ki mit akart.Nekem egyre inkább az jön le, hogy Fitterer csinálja amit kérnek tőle, Rhule elindult valamivel, nem ment, akkor kitalálta hogy run first csapat, Rhule nem tudta megcsinálni, jött Wilks, hozatta Foremant, CMC-t meg elengedték, de a D-hez nem nyúltak, mert azzal nem volt baj. Sanders egyébként felfogható egy szegény ember CMC-jének, nem egy bivaly, de tud elkapni, mint ahogy szerintem Charkra is azt gondolták, hogy egy szinttel rosszabb mint Moore, de annyira nem nagy visszalépés. És itt jön az, ami miatt azt gondolom, hogy Reich a főfasz, hogy nem hajlandó ennek a keretnek megfelelő sémát kialakítani. Ha Brown a ludas, azért is Reich a felelős, mert ő a főnöke. És azt nem értem, hogy miért az a jobb, hogy most nem megfelelő kerettel csináljuk azt amit Reich szeretne, de a keret alkalmatlan rá, hogy aztán majd jövőre a keretet úgy alakítsuk, azzal szemben, hogy most játsszuk amit tudnak, aztán jövőre átalakítjuk a keretet, és a játékot is. Felőlem egyébként Fitterer is mehet, de én általában amikor hozott egy döntést, azt akkor ott logikusnak láttam. Ezzel szemben Reichtól nem láttam még jó döntést, holott azért a trade-ek meg a játékosok értékelése egy kicsit komplexebbnek tűnik, mint az, hogy kérjél időt, meg ne rúgd rá rekord messziről Chicagoban, meg döntsd már el, ki hívja a játékokat, meg ne hazudozzál összevissza...
Annyi elbaszott tranzakció történt, amelyek ráadásul egymással ellentmondásban is vannak, hogy lehetett Rhule, Fitterer, majd Reich is a fasz.
Most kéne egy tiszta lap, új GM, új HC, akarják ugyanazt és derüljön ki mi van, első körben Younggal.
Kapjanak egy évet vele, nézzék meg tudnak-e vmit kezdeni, ha nem akkor új projekt, egyikük sara sem lehet a kudarc, hiszen mindketten örökölték.
gabokocka
több mint 2 éve
Vagy kikérjük hogy a “Panther”kifejezést a fekete szinű leopárdokra/jaguárokra használják. Vagy lesz black leopard vagy panthera pardus de így nem maradhat.
több mint 2 éve
Teppert nem lehet kibaszni?Jerry bácsit kibaszták szóval ki lehet.
Jakehomer
több mint 2 éve
Azért is kell kibaszni most mindenkit, mert nem tudjuk ki mit akart.Annyi elbaszott tranzakció történt, amelyek ráadásul egymással ellentmondásban is vannak, hogy lehetett Rhule, Fitterer, majd Reich is a fasz.
Most kéne egy tiszta lap, új GM, új HC, akarják ugyanazt és derüljön ki mi van, első körben Younggal.
Kapjanak egy évet vele, nézzék meg tudnak-e vmit kezdeni, ha nem akkor új projekt, egyikük sara sem lehet a kudarc, hiszen mindketten örökölték.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Jó hát CMC akkor védhető is lett volna. Az “érte kapott pickekből meg a felszabalt pénzből”….. dumávalAztán ilyen Mingo meg D.Johnson pickek jönnek össze meg Sanders igazolások.
Persze ez most utólag kurva könnyű.
De hogy egy olyan move nincs hogy értéken legyünk az már kicsit sok olyanoktól akiknek ez a munkája meg ezért kapnak milliókat.
Ha Én lennék a GM és csak hightlightsokat nézegetnék meg rspn mockokat akkor szerintem előrébb lehetnénk.
Mondjuk én Thielent FA elejèn hoztam volna el drágábban ott bukunk pár milliót.
több mint 2 éve
Ja, abszolút. CMC elengedése mellett egyedül a fizetése szólt, de Teddy, Darnold meg Baker helyett kiválaszthattuk volna az adott év első körben még éppen elérhető irányítóját. Akár hátra is trade-elhettünk volna. 20-ban Love 26. volt a drafton, mi kihúztuk Brownt hetedikre, mondjuk ő egy jó pick, de Hurts is ott volt 53-on. 21-ben Fields vagy Mac Jones. Hát velük sokkal előrébb nem lettünk volna, de ha kuka, idén ráhúzhattunk volna saját jogon a top 4-ben valakit, vagy tankolnánk, és jövőre. Úgy, hogy egyébként skill poziban lenne egy CMC meg Moore, meg akit FA-ben meg tudunk szerezni. Logikus, hogy úgy lehetne nyerő csapatot építeni, ha az irányítód rookie contracton van 5 évig, és olcsó, de mi nekünk ezt is sikerült faszul csinálni.Azon lamentálok, hogy ki volt a legjobb irányítónk Cam óta, de akárhogy számolom, mindig Darnold jön ki (mert Teddyt utáltam mint a szart, lehet másnál ő jönne ki).Jelenleg a Ron féle Kyle Allen szintet probáljuk megugrani Teddy első éve óta. Szóval ki volt a legkevésbé rossz arról beszélhetünk.
SrBandi
Teddy a primetime intjeit leszámítva felüdülés lenne most a szemünknek.
Darnoldtól Wilks nem kért sokat.
Azt sajnálom talán legjobban ha tavaly nem pörgünk ennyire rá akkor itt állhatnál egy CMC, Moore, Will Lewis trióval akár egy Thielenel kiegészülve. Aztán beszélhetnénk arról hogy egy jobb Olineal….
TSzabi
több mint 2 éve
Azon lamentálok, hogy ki volt a legjobb irányítónk Cam óta, de akárhogy számolom, mindig Darnold jön ki (mert Teddyt utáltam mint a szart, lehet másnál ő jönne ki).Jelenleg a Ron féle Kyle Allen szintet probáljuk megugrani Teddy első éve óta. Szóval ki volt a legkevésbé rossz arról beszélhetünk.
SrBandi
Teddy a primetime intjeit leszámítva felüdülés lenne most a szemünknek.
Darnoldtól Wilks nem kért sokat.
Azt sajnálom talán legjobban ha tavaly nem pörgünk ennyire rá akkor itt állhatnál egy CMC, Moore, Will Lewis trióval akár egy Thielenel kiegészülve. Aztán beszélhetnénk arról hogy egy jobb Olineal….
több mint 2 éve
Tepper annyira nem tudta elbaszni a dolgot, hogy Wilks szarul nézzen ki hozott anyaggal.Perryman is alig volt itt aztan elengedtuk es pro bowler lett egybol 😀 csak h ot se felejtsd ki xd
Reich persze hogy azt mondja futni akar, mert a 1/1 QB 130 yardokat passzol.
Fifi meg az építkezés egyenlőre nem megy, fingja sincs mit akar.
Darnold Cam Mayfield Corral.
Falba: Christensen Eflein Brown Bozeman. Ike
CMC kitömés elcsere Forman elengedés, Sanders.
Thomas kitömés Tremble draft Hurst FA
Marshall, Mingo, Chark DJ elcsere.
Védelem 4-3 Hibrid 3-4.
Shaq kitömés Burns szarakodás.
Bell Chin Henderson Gilmore elenged Djax visszahoz.
Reddick elenged. Matos, DJohnson.
Nem sok minden jött be neki.
Ami be jött az 3-4. kísérletre vagy utána egyből el is engedte.
TSzabi