Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 14 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Bears have placed LS Patrick Mannelly on injured reserve with a torn ACL and waived rookie DE Mario Addison.

Na nézzük kiket hoznak...Delete
Martzot ismerve érkezik JT O'Sullivan xDMacPhisto
Azért ezt még a maciknak sem kívánom..
Collins, Sullivan, Favre...
Akkor már tényleg inkább Bulger.

Sztem amúgy trade lesz valakiért.
(ha még lehet)Bazzani
O Sullivan volt már nálunk,hagyjuk😊
Sztem semmi xtra,Hanievel nem lesz gond,el handoffolgat majd,Enderle miatt keresnek csak qb-t...de ki tudja

"Do or Do not. There is no try."
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Bears have placed LS Patrick Mannelly on injured reserve with a torn ACL and waived rookie DE Mario Addison.

Na nézzük kiket hoznak...Delete
Martzot ismerve érkezik JT O'Sullivan xDMacPhisto
Azért ezt még a maciknak sem kívánom..
Collins, Sullivan, Favre...
Akkor már tényleg inkább Bulger.

Sztem amúgy trade lesz valakiért.
(ha még lehet)

több mint 14 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Az LS megvan: Jake Laptad.


több mint 14 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
Bears have placed LS Patrick Mannelly on injured reserve with a torn ACL and waived rookie DE Mario Addison.

Na nézzük kiket hoznak...Delete
Martzot ismerve érkezik JT O'Sullivan xD

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 14 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Jó van na csak eszembe jutott a történet, ezért próbálkoztam nem akartam zavarni a köreiteket, és itt nem a származás volt a lényeg hanem az ígéret földjére való bemenetel 😊dande
Nah ha Hanievel SB-t nyerünk akkor legyen...de ahogy mondtam Tám Brédik elég ritkán születnek😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 14 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Bears have placed LS Patrick Mannelly on injured reserve with a torn ACL and waived rookie DE Mario Addison.

Na nézzük kiket hoznak...


több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó van na csak eszembe jutott a történet, ezért próbálkoztam nem akartam zavarni a köreiteket, és itt nem a származás volt a lényeg hanem az ígéret földjére való bemenetel 😊
több mint 14 éve
kutya23c 223
Nem tudom srácok de az előző két meccs előtt is ezt nyomtátok, hogy lehet... , talán... győzhetünk, meg ennek így kell játszani meg úgy...
Faszom ez egy jó csapat és egy komplett orvosi team van mögöttük, beraknak egy baszom fém rögzítőt a csontba, plussz kapja a porc erősítőket-nem amiket a gyógyszertárban lehet kapni, hanem spéci katonai cuccokat, simán 3 hét alatt rendbe rakják az ujját, szóval nyugi. Hanie meg zsidó nem zsidó annyira nem szar, tavaly óta tuti fejlődött. Eddig a szerencse mindig nekünk kedvezett. A védelem meg a specteam ha kell hozzák a meccseket, szóval szerintem mindenkit megcsapunk lehet hogy lesznek necces meccsek,de tuti playoff én pozitívan állok hozzá, azt mindenki latolgasson olvasgasson ha neki az tetszik 😛

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 14 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Húú, ha egy hónap múlva, a Packers ellen már pályára léphetne..... a Vikings ellen úgy menni, hogy már van egy meccs újra a kezében.... reménykedni azért lehet.

Clutts4prezident

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ez a kép már pár éve kering a köztudatban.
Nem tartom hülyeségnek egy veterán backupot. Nyílván nem Collins 😀. Martz amúgy sem szeret 2 QBval nekivágni egy meccsnek.

Azért Clutts mekkora franchise player lett 😀.
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Delete mond hogy EZT te csináltad 😂 😂 😂

a maradék GB-es Favre mezt is elégetnék az tuti 😂 😂 😂 MUSZÁJ 😂 áááá, de nálunk nincsenek cheerleaderek :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Lovie biztos benne hogy még az alapszakaszban visszatér Cutler. Veteránt akarnak hozni Hanie mögé. Mannelly IR, néznek egy LS-t is. Kb ennyi.Delete
thx

Milyen veteránt? Minek?

most írom le először és utoljára (még viccnek is rossz): visszahozzák Collinst? kb annyi értelme lenne :/davemayer
Bulger lehet...Martz rendszer...Garrard nem hinném,most kezdte rehabot még csak...ki lehet még...naaaaa DELETE ez nagyon rossz vicc😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 14 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Lovie biztos benne hogy még az alapszakaszban visszatér Cutler. Veteránt akarnak hozni Hanie mögé. Mannelly IR, néznek egy LS-t is. Kb ennyi.Delete
thx

Milyen veteránt? Minek?

most írom le először és utoljára (még viccnek is rossz): visszahozzák Collinst? kb annyi értelme lenne :/davemayer
Dehogy. Itt az idő hogy a legenda visszatérjen a nyugdíjból 😀 (de csak backupnak)


több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Lovie biztos benne hogy még az alapszakaszban visszatér Cutler. Veteránt akarnak hozni Hanie mögé. Mannelly IR, néznek egy LS-t is. Kb ennyi.Delete
thx

Milyen veteránt? Minek?

most írom le először és utoljára (még viccnek is rossz): visszahozzák Collinst? kb annyi értelme lenne :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
7-kor lesz egy sajtótájékoztató, akkor elvileg több is kiderül.Delete
ha valaki esetleg nézi és tud linket köszönöm előre is ha megosztja.davemayer
http://www.chicagobears.com/index.html

jobb felső sarokban hirdeti, h sajtótájékoztató ottani idő szerint délben, általában adni szokták élőben, de ha nem akkor is elég gyorsan fel szokták töltenisoma80
köszi, most kapcsoltam be, még pont elértem Lovie utolsó mondatát meg az elköszönést 😀

majd egy mondatban írjátok le mikor lesz Cutler műtétje és hogy a klónját előveszik-e a Szigetről vagy nem :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Lovie biztos benne hogy még az alapszakaszban visszatér Cutler. Veteránt akarnak hozni Hanie mögé. Mannelly IR, néznek egy LS-t is. Kb ennyi.


több mint 14 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ha vigasztalhatlak valamivel titeket akkor Calebnek hívták az a fiatalembert, aki Józsuéval együtt hitt abban, hogy a zsidó nép bemehet az ígéret földjére Isten erejével, és részt is vett annak bevezetésében, elfoglalásában. Úgyhogy bár ez eléggé ellenünk szól meg bosszant, hogy megint elvertetek de azért hajrá 😛dande
Calebek fals,nem vagyok zsidó,nekem Cutler kell😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 14 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
7-kor lesz egy sajtótájékoztató, akkor elvileg több is kiderül.Delete
ha valaki esetleg nézi és tud linket köszönöm előre is ha megosztja.davemayer
http://www.chicagobears.com/index.html

jobb felső sarokban hirdeti, h sajtótájékoztató ottani idő szerint délben, általában adni szokták élőben, de ha nem akkor is elég gyorsan fel szokták tölteni
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Mannelly ha IRre megy, akkor hoznak vkit szvsz. Nem hiszem, hogy Cluttsra rábízzák a maradék szezont. Mi a manó van mostanában? Tiszta 2009, akkor hullottak így az emberek.
több mint 14 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Azért azt megbeszélhetjük, hogy ha Cutler vállalja a játékot, akkor veszünk ilyen pólót:




Rá sem ismerni Jay fiúra, valamit nagyon tudhat Kristin..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha vigasztalhatlak valamivel titeket akkor Calebnek hívták az a fiatalembert, aki Józsuéval együtt hitt abban, hogy a zsidó nép bemehet az ígéret földjére Isten erejével, és részt is vett annak bevezetésében, elfoglalásában. Úgyhogy bár ez eléggé ellenünk szól meg bosszant, hogy megint elvertetek de azért hajrá 😛
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
7-kor lesz egy sajtótájékoztató, akkor elvileg több is kiderül.Delete
ha valaki esetleg nézi és tud linket köszönöm előre is ha megosztja.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
7-kor lesz egy sajtótájékoztató, akkor elvileg több is kiderül.


több mint 14 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Jay Cutler will have surgery Tuesday. #Bears hope he can return before the season ends. No certain timetable yet.

#Bears now say no date set yet for Jay Cutler surgery, but it will happen. Sooner the better obviously.

Szóval ők sem tudják, h mi van....

Brian Urlacher: "To me, it just means the defense has to play better. That's nothing against Caleb."

Tény,h most a D-nek is 120%-on kell pörögnie, de ezzel a részével nem is lesz gond. Futójátékot kell helyretenni vhogy, de tényleg nagyon hiányzik CWill... Forte + Barber bennük van a bizadalom
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Raiders defense sem egy egetverően elit egység. Az offense más tészta. Palmer kezd belerázódni (persze, hogy most játszunk velük), a futójátékuk meg bivaly.
Utána a Kansas/Denver/Seattle trió viszont mindhárom nyerhető. GB bukó, Minnesota meg necces. 10-6 így is alap elvárás. Aztán az mire lesz elég jó kérdés.

2005ben a legjobb védelem a mienk volt átlag 12,6 kapott ponttal. Manapság 20 környékét megkapjuk. Más idők járnak.