Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Burfict 5 meccsével kb ki is nyíródik a szezonunk. Nélküle ez a védelem sokkal gyengébb, hiába adott életjeleket magáról a passrush-unk tegnap. Goodell vajon ki mer menni egyedül az utcára? Előbb-utóbb valaki meglátogatja.
nasheem
Aztán ki? 😀 Minek..Majd jól elvenné a látogató 1-2. körös pickjét plusz 10 meccses eltiltás lenne belőle 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Ross nem játszott a meccsen vagy csak elkapása nem volt?
ervinator
Egy end around és egy mélységi indításban vállalt szerepet, előbbi 8 yard lett, utóbbit meg túldobta dalton.

Szipetert meg sokszor nem értem. Minter jó, MJ-nek meg kábé a tegnapi volt a legjobb meccse. Utóbbinál így is érik a cut, de a most szerződtetett, 1 éves prove it dealt kapó Mintert cutolni? Hmmm....
Kicker poszton se Bullockot akartuk szopatni, hogy ő kapja a távoliakat, a pre meccseken végig felváltva rúgtak.
Ross nem találja a helyét? Naná, hiszen új csapatnál van, sérülés miatt alig edzett, első meccse volt. Ezt még talán nem kéne a fejére olvasni.

A Burfict 5 meccs meg nonszensz, a mértéke legalábbis mindenképp.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Burfict 5 meccsével kb ki is nyíródik a szezonunk. Nélküle ez a védelem sokkal gyengébb, hiába adott életjeleket magáról a passrush-unk tegnap. Goodell vajon ki mer menni egyedül az utcára? Előbb-utóbb valaki meglátogatja.
nasheem
Miért 10en állnak majd fel a védelemben?
Értem én, hogy Burfict top játékos de azért csak nem írnám le a szezont egy 5 meccses eltiltás miatt...
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Ross nem játszott a meccsen vagy csak elkapása nem volt?
ervinator
Egy futása volt, de nem volt fent túl sok snapben.
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Godell a kisebb ellenállás felé mozdul mindig, egy ilyen kis csapaton meg csak röhög. Most azt kell mutatni, hogy a liga felelősen viselkedik megvédi a játékosokat, hát kell egy bűnbak, akinek a fejét fel lehet mutatni.
Ha a Dallas esetében, ami nagy piac, minden szempontból, és rendre kimagasló tévés ratingeket hoznak a meccseik nem szívbajoskodtak eltiltani Zeket, akkor Burfict miatt tutira nem lesznek álmatlan éjszakái.
Az viszont tény, hogy az O-nak a szezon első felében valami frenetikusat kellene nyújtania, hogy átvészeljük az eltiltást, mert tényleg rámehet a szezon.
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 098
Ross nem játszott a meccsen vagy csak elkapása nem volt?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Burfict 5 meccsével kb ki is nyíródik a szezonunk. Nélküle ez a védelem sokkal gyengébb, hiába adott életjeleket magáról a passrush-unk tegnap. Goodell vajon ki mer menni egyedül az utcára? Előbb-utóbb valaki meglátogatja.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Vigil miért nem játszik ? Főleg Minter játéka után...
Janek
Kezdő SLB.
Mikey
Nem néztem meccset csak az itteni hsz mennyiségből gondoltam ezt.(Szipeter)

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Vigil miért nem játszik ? Főleg Minter játéka után...
Janek
Ezeket honnan veszed? Minter egyáltalán nem játszott rosszul az eddigi meccseken, Vigil pedig Minter és Burfict mellett kezdő az LB sorban.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Vigil miért nem játszik ? Főleg Minter játéka után...
Janek
Kezdő SLB.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Vigil miért nem játszik ? Főleg Minter játéka után...

több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Ilyen a világon nincs, ha tényleg 5 meccsre eltiltják ezért az ütésért, akkor az egész NFL mondjon le! Esetleg egy zászlót dobhattak volna rá, de eltiltani???? Elliott 6 meccse is felháborító, és Goodellt 2024 -ig poziban akarják tartani?

Tegnap a def nagyon jól nézett ki, MJ és Minter az, akiket ki kellene szórni és pusztítani fog ez a védelem. (Burfict nagyon kell, az az int amit tegnap mutatott parádés volt). Támadásban meglepően jól működött a fal, de Dalton továbbra is csak Greent keresi, és a TE helyzet aggasztó. Mixon remélhetőleg letudta a rooke mistake-ét, ezt leszámítva a futás is rendben volt. Ross még nagyon nem találta a helyét, talán Green-vel nem is volt közös játékban. Nála is a szokásos bengalsos lassú csapatba építés várható.
A K poszton folyton Bullockot teszteltük az 50+ os rugásokra, hátha ront és akkor végre ki tudjuk hirdetni Elliottot kezdőnek, nem jött be. Aguayo példája is mutatja, hogy az évek ezen a poszton nagyon sokat számítanak.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Nem tudom volt e már, de Burfict (Schefter szerint) 5 meccses eltiltással néz szembe.
 twitter.com/AdamSchefter/status/902002456829329408
Klaci79
Meg is kapta. Hihetetlen. (Az esetet nem láttam, így a jogosságát nem tudom megítélni.)

Ami miatt viszont elkezdtem aggódni:

Akármekkora zseni az ember, ha ez az éve is rámegy a sérülésekre, akkor ideje lesz továbblépni és keresni másik kezdő TE-t.

p.s.: Huber nagyon nagy király. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 072 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit csináltatok Chris Smithszel? A mindenkori Jax GM helyében többé nem engedném, hogy nagyon hátsó körös kondíciós pickért tradeljetek kukának tűnő játékos tőlünk. Hanem minimum 3. köröst kell adnotok a jövőben, mert biztos főnixként támad itt fel a karrierje. 😊 😊 😊
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nem tudom volt e már, de Burfict (Schefter szerint) 5 meccses eltiltással néz szembe.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Ross végre bemutatkozik a mai meccsen. 😊
Eifert viszont nem játszik. Nem tudni miért. 😮

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Lewis azt mondja, Shawn Williams válla nagyon gyorsan gyógyul, és Williams már szeptemberben játszani akar.

Huh. :sóhajt:

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Thomson sajnos az örök ígéret kategória lett. Voltak jó meccsei, de amikor úgy tűnt, hogy stabil kezdő lehet, akkor mindig lesérült.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
 twitter.com/Bengals/status/899353107100028928
megyerikrisz
Eh, Thompsont nagyon sajnálom. 😕

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
MJ katasztrófa volt tegnap is, de Willis mellett ott van még C. Smith, aki nagyon teper a kezdőért. Megint hozott egy sacket, és még kb 8 szor érte el a QBt. Vigil, Erickson, Malone is jól tolta.
A fő probléma az, hogy a két meccs alatt nem volt egy végigvitt támadásunk, Dalton folyton csak Greent keresi, mind ha másban nem bízna, a TE-eket kizárólag a OL kisegítésére használjuk, és egy normális védelem ellen a fal képtelen elősegíteni a hatékony futójátékot. Mixon hiába várja türelmesen a réseket, ha nincs, akkor ő is csak a 2 yardra képes.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Lehet én aggódom túl, de nem leszek nyugodt, akár Derron Smith, akár nasheem kedvence fog kezdeni. Shawn Williamshez képest szerintem jelentős visszalépés mindkettő.
Mikey
Szvsz vannak olyan kezdők is más poszton, akik miatt jobban aggódom, pedig játszanak. Ogbuehi, Bodine, Fisher, Dennard...
megyerikrisz
Jó hát Ogbuehi és Bodine kezdetése mindennek a legalja. Dennard csak addig lesz kezdő, míg Adam Jones el lesz tiltva, azaz csak egy meccsig. Aztán úgyis megy IR-re. Egyébként én még megemlíteném Hillt, Michael Johnsont és Simst is, akiknek nem kéne kezdeniük. 😊
Mikey
Hill és MJ max papíron kezdő. Mixonnak már az első regular meccsen több snapje lesz, mint Hillnek vagy Giónak. MJ helyére pedig érzésem szerint Willis esélyesebb, de meglatjuk. Maradjunk annyiban, MJ-nek az 53 is ajándék lenne. Sims talán annyiban más, hogy a fal belsejében Atkinsen kívül nincs olyan playa, aki már bizonyított volna. Se a rookie-k, se Hardison, se Billings, se senki. Ott (idén még) lehet helye Simsnek.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Lehet én aggódom túl, de nem leszek nyugodt, akár Derron Smith, akár nasheem kedvence fog kezdeni. Shawn Williamshez képest szerintem jelentős visszalépés mindkettő.
Mikey
Szvsz vannak olyan kezdők is más poszton, akik miatt jobban aggódom, pedig játszanak. Ogbuehi, Bodine, Fisher, Dennard...
megyerikrisz
Jó hát Ogbuehi és Bodine kezdetése mindennek a legalja. Dennard csak addig lesz kezdő, míg Adam Jones el lesz tiltva, azaz csak egy meccsig. Aztán úgyis megy IR-re. Egyébként én még megemlíteném Hillt, Michael Johnsont és Simst is, akiknek nem kéne kezdeniük. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Lehet én aggódom túl, de nem leszek nyugodt, akár Derron Smith, akár nasheem kedvence fog kezdeni. Shawn Williamshez képest szerintem jelentős visszalépés mindkettő.
Mikey
Szvsz vannak olyan kezdők is más poszton, akik miatt jobban aggódom, pedig játszanak. Ogbuehi, Bodine, Fisher, Dennard...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Lehet én aggódom túl, de nem leszek nyugodt, akár Derron Smith, akár nasheem kedvence fog kezdeni. Shawn Williamshez képest szerintem jelentős visszalépés mindkettő.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May