Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
26 millió dollárral vagyunk a cap alatt. De ha visszaolvasod arról sokat beszéltünk, hogy kulcsjátékosoknál a rookie szerződések kifutnak (Green, Burfict, ??? Dalton, ?Gresham) és ezek meghosszabbítására kell a pénz. Hogy a csoportban a többiek mennyire erősödtek meg, az pedig nem egyértelmű: a Browns Tate-tel lett több, egyébként inkább csak csere-beréltek, vagy szituációs játékosokat igazoltak, a Steelers és a Ravens pedig a lyukakat foltozgatta, bár igyekeztek nagyon. Eközben nálunk egy már bekalkulált távozó volt (MJ), és egy cserejátékos, aki egyébként kezdő szintű (Collins). Az FA piacon franchise player QB nem volt, és a drafton ahol mi húzunk sem valószínű, hogy lesz. Dalton amúgy is nehéz eset, ha azt nézzük, hogy az első három évet tekintve a ligában nála csupán két irányító (Marino és P. Manning) hozott jobb statisztikákat.

Játékosállományt tekintve még mindig a Bengals a csoport favoritja, de a draft után okosabbak leszünk. Addig már csak egy hónap 😊

Sziasztok!

Rég írtam már, így kicsit megosztanám a kétségeim, gondolataimat.
Így a holtidényben jöttek mentek az emberek, és sajnos vannak kétségeim. Míg a csoportellenfeleink alaposan belecsaptak a "lecsóba", addig mi már megint homályokat igazoltunk (legalábbis szerintem). Szerintem továbbra sincs megoldva hosszútávon az irányító kérdés, és nem hiszem, hogy ide draftolnánk bárkit is. A védelem mélyítése jó-jó, de csak védelemmel nem lehet mindig meccset nyerni. Nyílván ez az alapja mindennek, de ezzel is van némi kétségem. A támadó szekciót sem erősítették meg túlságossan "nehogy má jó legyen". Szerintem a mai Bengals itt a leggyengébb. Én azt gondolom, hogy jelenlegi formában, csapattal, nemhogy a csoportelsőségért, de még a szabadkártyáért sem leszünk versenyben. Talán a 3. helyet csíphetjük meg a csoporton belül, ami nem előrelépés ugyebár. Jó lenne látni mennyi lé van még a sapka alatt, mert kiváncsi lennék, hogy a pénz a gond, vagy csak ragaszkodunk az igazolási szisztémánkhoz. Arra is kiváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok, hogy állunk, és ez mire lesz elég?meme
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
 www.cincyjungle.com/podcast/2014/4/17/5623366/inside-the-jungle-episode-141-cornering-the-draft
aki jó angolból mindenképp hallgassa meg.

Azért egy magyar összefoglaló:
-Kirkpatrick amit kap, nem teszi zsebre (a betelefonálóktól).
-85%-ra tartják a CB draftot (1.körben), ha lecsúszna Teddy Bridgewater hozzánk 1. körben, akkor sem húznák be páran (helyette inkább CB-t).
-régebbi draftokról beszéltek az elején, Palmer érából
-ha Newman és Pacman egyszerre "lassulnak" be, akkor komoly gondban lehetünk
-Shaziert látják még BPA-nak, mert egy "hátsó" sorból érkező pass rusher nagyot dobhatna a secondary teljesítményén
-McCalebb szerintük idén sem lép pályára, szerintük CB helyett KR/gunner ST ásznak kellett volna inkább képezni
-Keith McGill (Utah CB)-t kérdezték, hogy szívesen látnák-e (3.körben pl), de szerintük túl nagy és 2. körben ki fogja valaki húzni a méret miatt

ami pedig engem elgondolkoztat, hogy merjünk-e hátsó (3-7) körben húzni CB-t, mikor egy katasztrófa a secondary képzésünk? 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Sziasztok!

Rég írtam már, így kicsit megosztanám a kétségeim, gondolataimat.
Így a holtidényben jöttek mentek az emberek, és sajnos vannak kétségeim. Míg a csoportellenfeleink alaposan belecsaptak a "lecsóba", addig mi már megint homályokat igazoltunk (legalábbis szerintem). Szerintem továbbra sincs megoldva hosszútávon az irányító kérdés, és nem hiszem, hogy ide draftolnánk bárkit is. A védelem mélyítése jó-jó, de csak védelemmel nem lehet mindig meccset nyerni. Nyílván ez az alapja mindennek, de ezzel is van némi kétségem. A támadó szekciót sem erősítették meg túlságossan "nehogy má jó legyen". Szerintem a mai Bengals itt a leggyengébb. Én azt gondolom, hogy jelenlegi formában, csapattal, nemhogy a csoportelsőségért, de még a szabadkártyáért sem leszünk versenyben. Talán a 3. helyet csíphetjük meg a csoporton belül, ami nem előrelépés ugyebár. Jó lenne látni mennyi lé van még a sapka alatt, mert kiváncsi lennék, hogy a pénz a gond, vagy csak ragaszkodunk az igazolási szisztémánkhoz. Arra is kiváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok, hogy állunk, és ez mire lesz elég?meme
drafton azért még erősödhetünk, a top3 CB-ből (Fuller, Verrett, Gilbert) valaki bent lesz még az első húzásunknál. A O# kész van, WR-TE-OL poszton jól állunk, QB meg majd csak kiszorítja előbb utóbb Daltont valaki (Murray 3. kör fuckyeah), vagy a vörös fejlődik egyet és MVP lesz. Máshol nem nagyon tudunk előrelépni, QB poszton meg Gruden távozásával is bele vannak buzulva Daltonba, így hozzá kell szoknunk, benne kell bízni 😀.
Az szabadügynökökből építkező csapatok (Tampa, Miami) nem igazán tudnak előrébb lépni, szóval nem is kell/szabad ott sokat költekezni, én a Campbell sign-nak kifejezetten örülök, illetve Montgomery sem a tehetségtelensége miatt nem tud megragadni a ligában.
Szerintem nyerhetjük a csoportot, bár a Cleveland QB draftja nagyon megcsavarhat itt mindent, azon sem lepődnék meg, ha jövőre PO-ban lennének.
Mi meg amíg folytatjuk ezt az "rookie-t" nem dobunk a mélyvízbe stratégiát, addig hirtelen nagy fejlődésünk nem is lesz.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Sziasztok!

Rég írtam már, így kicsit megosztanám a kétségeim, gondolataimat.
Így a holtidényben jöttek mentek az emberek, és sajnos vannak kétségeim. Míg a csoportellenfeleink alaposan belecsaptak a "lecsóba", addig mi már megint homályokat igazoltunk (legalábbis szerintem). Szerintem továbbra sincs megoldva hosszútávon az irányító kérdés, és nem hiszem, hogy ide draftolnánk bárkit is. A védelem mélyítése jó-jó, de csak védelemmel nem lehet mindig meccset nyerni. Nyílván ez az alapja mindennek, de ezzel is van némi kétségem. A támadó szekciót sem erősítették meg túlságossan "nehogy má jó legyen". Szerintem a mai Bengals itt a leggyengébb. Én azt gondolom, hogy jelenlegi formában, csapattal, nemhogy a csoportelsőségért, de még a szabadkártyáért sem leszünk versenyben. Talán a 3. helyet csíphetjük meg a csoporton belül, ami nem előrelépés ugyebár. Jó lenne látni mennyi lé van még a sapka alatt, mert kiváncsi lennék, hogy a pénz a gond, vagy csak ragaszkodunk az igazolási szisztémánkhoz. Arra is kiváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok, hogy állunk, és ez mire lesz elég?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Bernard's remarkable journey
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
leszünk most utálva:
NEWS: ‪#‎Bengals‬ sign punter T.J. ConleyMarioAna
Na ő az igazi camp body. Szeptemberben már nem lesz itt.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
leszünk most utálva:
NEWS: ‪#‎Bengals‬ sign punter T.J. Conley

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Sajnos 2 éve szinte teljesen kiestem az egyetemi fociból így a prospectekről nem sok fogalmam van.
Az én kívánságlistám nagyjából annyi, hogy hozzuk az 1 vagy lekésőbb a 2 körben CB-t, aztán BPA szarásig. Ha ebből DE jön ki magasabban, akkor jöjjön DE, ha OT vagy DT, akkor meg jöjjenek azok.

Olyan 20 évente úgyis csak egyszer van, hogy személyes kedvenc nálunk landol, úgyhogy nevekben ezért sem gondolkodom. Johnnyt, Tiutt-et vagy Cyrus Kouandjio-t mondjuk nagyon bírnám.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
MarioAna

A tavalyi utolsó meccseken nekem nem az jött le, hogy milyen jók vagyunk DE poszton. Egyszerűen elfogyott az erő. Ebben szerepet játszanak a DT sérülések is, ezért is kell camp body, anno Genót is ilyen jelzővel illették, nem? 😀
Archer szerintem nagyon jó lenne, ha Gióval bármi történik, én azért nem lennék nyugodt. Az utolsó két évében majd' 2 000 yardot futott, 900-at elkapott, kick off return pedig 700 yard 4 TD-ért. Negyedik -ötödik körben szerintem simán jöhet.
Abban pedig nem hiszek, hogy bármelyik QB azonnali upgrade lenne.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Ha az első három körben tudunk olyanokat húzni, akik a következő években kezdők (aktív rotációban játszók) lesznek, akkor már nem volt rossz a draft. A work outok alapján az első körös CB tűnik a legvalószínűbbnek, a Krisz által is draftot Verrett mellett Fuller, Roby lehet aki reálisan hozzánk kerülhet.
Persze azért érdekes lesz, hogy az összekukázott DE-k (Montgomery, Dontay Moch, estleg ha az Eagles-től tényeg jön Brandon Graham) elég lesz-e depth-nek, vagy az elején még jön még valaki (Ealy, Ford, vagy a DT/DE Hageman). Meg amit az elmúlt napokban néhány helyen elővettek, hogy a BPA draft stratégiát alkalmazó Bengals mit lép, ha a top 3 QB-WR csapatból valaki lecsúszik? (Mondjuk szerintem QB esetén vinnénk, WR-nél meg cserélnénk hátra 😊)
Közben a Browns vitte Pressley-t is 😕, de legalább még jobban örülünk majd Copelandnek 😊munoz
én a nagy DE need-et sem tudom hová tenni, Dunlap adott ugye, Gilberry+Hunt meg megoldanák rotációban a másik posztot. 1.kört ellőni egy rotációs DE-re, továbbra sem tartom jó ötletnek. CB az már inkább, az általad írt úriemberek közül bárki jöhetne. A poén, hogy azonnali upgradet csak slotWR/QB/CB/C/OLB poszton lehetne várni, QB-t pedig nem fogunk húzni nagyon úgy néz ki.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ha az első három körben tudunk olyanokat húzni, akik a következő években kezdők (aktív rotációban játszók) lesznek, akkor már nem volt rossz a draft. A work outok alapján az első körös CB tűnik a legvalószínűbbnek, a Krisz által is draftot Verrett mellett Fuller, Roby lehet aki reálisan hozzánk kerülhet.
Persze azért érdekes lesz, hogy az összekukázott DE-k (Montgomery, Dontay Moch, estleg ha az Eagles-től tényeg jön Brandon Graham) elég lesz-e depth-nek, vagy az elején még jön még valaki (Ealy, Ford, vagy a DT/DE Hageman). Meg amit az elmúlt napokban néhány helyen elővettek, hogy a BPA draft stratégiát alkalmazó Bengals mit lép, ha a top 3 QB-WR csapatból valaki lecsúszik? (Mondjuk szerintem QB esetén vinnénk, WR-nél meg cserélnénk hátra 😊)
Közben a Browns vitte Pressley-t is 😕, de legalább még jobban örülünk majd Copelandnek 😊
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Közben kipróbáltam magam egy ilyen "mockoló" honlapon, a következő lett az eredménye:

24
CB JASON VERRETT
TCU
55
S LAMARCUS JOYNER
FLORIDA STATE
88
QB JIMMY GAROPPOLO
EASTERN ILLINOIS
123
DE TAYLOR HART
OREGON
164
RB DRI ARCHER
KENT STATE
199
DT JAY BROMLEY
SYRACUSE
212
OT JUSTIN BRITT
MISSOURI
239
FB J.C. COPELAND
LSU
252
TE JORDAN NAJVAR
BAYLORmegyerikrisz
"nevekben" nem rossz, sőt!
Nálam Joyner CB/S hibrid, tipikus slotba való aprítógép, nagyon kéne nekünk egy ilyen.
Garoppolo-ról most néztem meg jópár meccsvideót, nagyon jó mozgása van a zsebben (lábmunka, nyomást nagyon érzi, kibaszott gyors dobások), és folyamatosan keresi a célpontokat, csak sosem dobja oda nekik...szinte mindig a checkdown marad.
Dri Archer teljesen fölösleges, McCalebb ott van rosteren (belőle sem lett semmi), DT-t meg könyörgöm ne, camp body így is van elég 😀.
Copeland meg amennyire borítékolható, hogy tökéletes lenne nekünk, balfasz Brown papáék biztosan húznak inkább még egy DT-t.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Közben kipróbáltam magam egy ilyen "mockoló" honlapon, a következő lett az eredménye:

24
CB JASON VERRETT
TCU
55
S LAMARCUS JOYNER
FLORIDA STATE
88
QB JIMMY GAROPPOLO
EASTERN ILLINOIS
123
DE TAYLOR HART
OREGON
164
RB DRI ARCHER
KENT STATE
199
DT JAY BROMLEY
SYRACUSE
212
OT JUSTIN BRITT
MISSOURI
239
FB J.C. COPELAND
LSU
252
TE JORDAN NAJVAR
BAYLOR

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Chris Pressley a barnákhoz igazolt. Én csíptem. 😕

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Bengals‬ sign DE Sam Montgomery (LSU)
Tavaly draftoltam volna, de a Houston vitte. Aztán a csapat szar szereplését két másik hülye gyerekkel úgy próbálta vidámabbá tenni, hogy elszívtak néhány jointot. A vége cut lett. Szerintem nagyon jó alapanyag a srác, aztán lehet, hogy mentálisan nem bírja.
Már vártam, hogy legyen idén is legyen egy bustmentési projekt. Kíváncsi leszek, hogy Montgomery vagy Mock végül befér-e az 53-as keretbe.munoz
erről nem tudom, hogy maradhattam le.
Zimmer ha itt lenne akkor azt mondanám, hogy megtaláltuk MJ93 pótlását, de így..a Raidersnél megsérült a térde az első edzésnél, a többit már leírtad.
LSU-n nagyon jó volt, Mingóval a legjobb pass rusher páros voltak, de ugye azóta nem tudott megragadni a ligában, pedig anno 1.körös tehetségnek tartották (annyira jó azért nem volt)...
Moch-nak esélye sincs az 53-ra ilyen depth mellett, viszont Montgomerynek ha használható a térde akkor bőven odaérhet 4.DE-nek (Dunlap, Hunt, Gilberry mögött), Geathers-t meg igazán kibaszhatnánk már, $ 3M-t eszik a capből, amit rádobhatnának egy Green/Burfict újraigazolásra (Daltonra ne! 😀 ).MarioAna
Mikor? 😀 2012-ben annak harangozták be őket, de abból végül semmi sem lett.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Bengals‬ sign DE Sam Montgomery (LSU)
Tavaly draftoltam volna, de a Houston vitte. Aztán a csapat szar szereplését két másik hülye gyerekkel úgy próbálta vidámabbá tenni, hogy elszívtak néhány jointot. A vége cut lett. Szerintem nagyon jó alapanyag a srác, aztán lehet, hogy mentálisan nem bírja.
Már vártam, hogy legyen idén is legyen egy bustmentési projekt. Kíváncsi leszek, hogy Montgomery vagy Mock végül befér-e az 53-as keretbe.munoz
erről nem tudom, hogy maradhattam le.
Zimmer ha itt lenne akkor azt mondanám, hogy megtaláltuk MJ93 pótlását, de így..a Raidersnél megsérült a térde az első edzésnél, a többit már leírtad.
LSU-n nagyon jó volt, Mingóval a legjobb pass rusher páros voltak, de ugye azóta nem tudott megragadni a ligában, pedig anno 1.körös tehetségnek tartották (annyira jó azért nem volt)...
Moch-nak esélye sincs az 53-ra ilyen depth mellett, viszont Montgomerynek ha használható a térde akkor bőven odaérhet 4.DE-nek (Dunlap, Hunt, Gilberry mögött), Geathers-t meg igazán kibaszhatnánk már, $ 3M-t eszik a capből, amit rádobhatnának egy Green/Burfict újraigazolásra (Daltonra ne! 😀 ).

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Bengals‬ sign DE Sam Montgomery (LSU)
Tavaly draftoltam volna, de a Houston vitte. Aztán a csapat szar szereplését két másik hülye gyerekkel úgy próbálta vidámabbá tenni, hogy elszívtak néhány jointot. A vége cut lett. Szerintem nagyon jó alapanyag a srác, aztán lehet, hogy mentálisan nem bírja.
Már vártam, hogy legyen idén is legyen egy bustmentési projekt. Kíváncsi leszek, hogy Montgomery vagy Mock végül befér-e az 53-as keretbe.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
NEWS: ‪#‎Bengals‬ re-sign restricted free agent WR Dane Sanzenbacher..."hova sz.rjak" kategória.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
 www.tmz.com/2014/04/06/george-iloka-jen-selter-caitlin-rice-butt-queen/
ha már Iloka.....
mi seggek, te jó ég!
| beugratós! |

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
[MarioAna
Végre valaki (rajtam kívül) aki csípi Larry Blacket! Ha egészséges marad, idén tutira megcsinálja a rostert, onnan szerencse dolga is.

A mockkal nem sokat foglalkoznék, ennyire mélyen nem vagyok tisztában a játékosokkal/körökkel, de a vége felé szerintem benevezünk egy igazi fullbackre. Az irányítók közül én McCarronnak és Mettenbergernek is jobban örülnék, mint Aaronnak.

Mayst természetesen csak depthnek gondoltam, ha az előtte levő 3-4 ember kidől meccs közben! 😀megyerikrisz
valóban Copeland-et kihagytam mint idei kedvenc FB-t 😀.
Black pedig simán odaférhet, Still elég bust-szagú, meglepődnék ha rosteren maradna jövőre is.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
[MarioAna
Végre valaki (rajtam kívül) aki csípi Larry Blacket! Ha egészséges marad, idén tutira megcsinálja a rostert, onnan szerencse dolga is.

A mockkal nem sokat foglalkoznék, ennyire mélyen nem vagyok tisztában a játékosokkal/körökkel, de a vége felé szerintem benevezünk egy igazi fullbackre. Az irányítók közül én McCarronnak és Mettenbergernek is jobban örülnék, mint Aaronnak.

Mayst természetesen csak depthnek gondoltam, ha az előtte levő 3-4 ember kidől meccs közben! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
MarioAna
Szerintem egyáltalán nem volt rossz Iloka, sőt! Így hogy jött Manning, van Williams, és Mays hosszabbításával megvan a depth safety poszton.megyerikrisz
nem volt rossz persze, de azért egy playmaker SS-vel mennyivel előrébb lenne a csapat? 😊 Igazából amivel nekem bajom van, hogy behúzzuk az egyetemen jó (nem elit, csak jó) játékosokat, aztán 2-3 évig padoztatjuk őket, mikor az in-game tapasztalat a legfontosabb...Iloka vagy Shawn W. azért remélem kinövi magát. A depth az igaz, a rotációt annyira nem fogjuk reméljük megérezni (nem sokkal rosszabb az egyik mint a másik). Mays az nem igazán SS, őt hátra rakni biztosítéknak életveszély, ez a hibrid cover LB-slot safety valamicsoda talán bejöhet neki.

Tegnap volt Mock Draft Game, én voltam a beugró GM, íme az ámokfutásom végeredménye:
Kritkát, véleményt szívesen fogadok!
empty taxi
Írok egy részleteset, csak hogy felpörögjön a topik 😀.

1 24 Cincinnati Bengals Kony Ealy, DE (Missouri)
valószínűleg DE/CB lesz az első húzás, ha csak nem lesz valami elit csúszó és BPA-zunk.
Az idei DE class-al nem vagyok tisztában annyira, így ez a húzás rendben van, nem nagyon tudok belekötni (bár a Gilberry-Hunt duó mögé/mellé 1.körben húzni, azaz rotációs játékost....akkor inkább egy ligaelit slot WR, vagy Whit mögé egy elit OT prospect).
2 23 Cincinnati Bengals Morgan Moses, OT (Virginia)
Na kb ilyesmin gondolkoztam én is, mint ahogy írtam. A legnagyobb bajom itt is, hogy padra draftolunk (mondjuk nem is nagyon tudnánk olyan posztot ahova azonnali upgrade kellene/lenne egy rookie.
3 24 Cincinnati Bengals Phillip Gaines, CB (Rice)
itt a poszt-húzással egyetértek, ezzel viszont nem:
Alapvetően jó nevelőmunkát végeznek nálatok a secondaryben, egy ilyen gyors alapanyagból jó is kisülhet.empty
véleményem szerint katasztrófa a secondary képzésünk, Hall óta nem volt használható SEC húzásunk, FA-ról dolgozunk ide (Pacman, Newman, Nelson). Kirkpatrick ha jövőre nem küzdi fel magát egy top32 CB-nek akkor egyértelmű bust.
Értékben Purifoy lett volna talán a telitalálat.
4 23 Cincinnati Bengals Devonta Freeman, RB (Florida State)
Kell egy workhorse-RB, a futóposzt elértéktelenedése miatt azonban ezt korainak érzem amíg BJGE rosteren van. Ott van Burkhead, aki tipikusan rövidyardos darálós power back. Ezzel itt megint azt látjuk be, hogy hátsó körökben nem tudunk draftolni (nem mi, hanem az IRL GM 😀), se Rexből sem Herronból nem lett semmi? Esélyt sem adunk nekik, hogy bizonyítsanak.
Nálam az utána húzott Andre Williams (Heisman-finalist) jobb prospect, és ő inkább power back, mint Freeman.
5 24 Cincinnati Bengals Deion Belue, CB (Alabama)
"Nagy" csapatból való játékos, aki beleszürkült abba a védelembe (ergo élhetett belőlük). Itt azt érzem, hogy csak darabra húztunk még1 CB-t, hogy "legyen". Persze 5.körben ezek már beleférnek, nem is nagyon voltak már tőle jobb CB-k ekkor elérhetőek.
6 23 Cincinnati Bengals George Uko, DT (USC)
nem éli meg a rostert sem, annyira telítve vagyunk DT poszton. Atkins, Peko, Thompson, Still, Larry Black (bizonyítani fog, meglássátok).
6 36 Cincinnati Bengals Khairi Fortt, OLB (California)
Tudtommal sok LB-tek van, aki sebességbeli problémával küzd, Fortt nem ilyen.empty
Burfict és Mau aki lassú, de Burfict játékán ez nem látszik...mögöttük csupa 4.5 körüli 40-et tudó srác (Lamur, Rey, DiManche, még Porter is 4.6-ot tud), miközben Fortt 4.7 körüli átlagot produkál.
7 24 Cincinnati Bengals Brett Smith, QB (Wyoming)
tökéletes!
7 37 Cincinnati Bengals Christian Bryant, FS (Ohio State)
amilyen S helyzettel vagyunk, még az 53-at is megérheti, de PS bodynak tökéletes.

PS: Láttam itt ilyet h Aaron Murray clutch, ezen visítva röhögtem.empty
Andy Dalton franchise QB.
Melyik tűnik hihetőbbnek? 😀 😀

Egyébként ez a kritika tényleg ilyen "mindenbe belekötök" stílusú volt. Nem voltak nagy bullshit húzások, szerintem mindenki a DE/CB poszt megoldását várja az idei draftról, az meg végülis megvolt, én DT és LB helyett húztam volna legalább egy WR-t, mert ott vékonyak vagyunk (ha csak majd Cobi Hamilton nem villog).

a mock-tracker alapján nálam:
1.kör Jason Verrett
2.kör Jarvis Landry
3.kör Aaron Murray
4.kör Will Clarke
innentől meg totál nem vagyok képben, úgyhogy 5 kidobott pick-kel számoljunk.

Úgyhogy jobban jártunk veled.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Munoz

Crockert majd szeptemberben. 😀

MarioAna

Szerintem egyáltalán nem volt rossz Iloka, sőt! Így hogy jött Manning, van Williams, és Mays hosszabbításával megvan a depth safety poszton.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Tegnap volt Mock Draft Game, én voltam a beugró GM, íme az ámokfutásom végeredménye:

1 24 Cincinnati Bengals Kony Ealy, DE (Missouri)
Én bízom Huntban, de azért nah.

2 23 Cincinnati Bengals Morgan Moses, OT (Virginia)
Collins távozásával azért nem árt egy jó OT, Mózes itt kb. BPA is volt.

3 24 Cincinnati Bengals Phillip Gaines, CB (Rice)

Alapvetően jó nevelőmunkát végeznek nálatok a secondaryben, egy ilyen gyors alapanyagból jó is kisülhet.

4 23 Cincinnati Bengals Devonta Freeman, RB (Florida State)
Gio szvsz nem terhelhető every-down-backként, BJGE-nél meg Freeman jobb opció szvsz.

5 24 Cincinnati Bengals Deion Belue, CB (Alabama)

Aránylag kevés corner van a rosteren (azok egy része idős is), Belue sok nagy college csatát megélt, aránylag hamar képes lehet felvenni az NFL tempóját, ugyanakkor persze limitált fejlődési lehetőségekkel bír.

6 23 Cincinnati Bengals George Uko, DT (USC)
BPA, Geno mögé backupnak tökéletes.

6 36 Cincinnati Bengals Khairi Fortt, OLB (California)
Tudtommal sok LB-tek van, aki sebességbeli problémával küzd, Fortt nem ilyen.

7 24 Cincinnati Bengals Brett Smith, QB (Wyoming)

Én sose kedveltem, de itt már lehet vele kisérletezni.

7 37 Cincinnati Bengals Christian Bryant, FS (Ohio State)
Simán lehetett volna az idei draft Shamarko Thomasa (akit ugye tavaly a 4. körben vitt a Steelers), ha nem töri el elég hamar és igen csúnyán a bokáját a legutóbbi szezonban).

Kritkát, véleményt szívesen fogadok!

PS: Láttam itt ilyet h Aaron Murray clutch, ezen visítva röhögtem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Rookie helyzetjelentés (DEF):
 www.bengals.com/news/article-1/A-look-at-the-2013-rookie-class-Defense/490dddd2-1b91-4177-bc18-dc3bfaf8e8c6
ami talán meglepő, hogy jelenleg Hunt-ra kezdő DE-ként számítanak...továbbra is aggaszt, hogy Williams, DiManche és Porterről is csak a vetítés megy, hogy "meglehet nekik a csapat"...Ilokától nem nehéz jobb SS-t találni, LB poszton meg olyan rotációt kellene csinálni ilyen depth-tel...kíváncsi vagyok a draftra, hogy CB mellett mit fogunk húzni. LB picknél biztos agyfaszt fogok kapni, ahogy pl egy DT húzásnál is.

Burrow > Luck valaha is