Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem tartom elképzelhetetlennek. de ahhoz csúsznia kell.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
de a legnagyobb kérdés, ki lesz idén a választott Bulldog ?gabtsi
Aaron Murray?
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na ki mire számít ?

imho igazából mindegy mi lesz ma, csak Roby, Ealy és Carr ne legyen. a többi jöhet.

de ha esetleg bent lesz Bridgewater és nem visszük el, én szögre akasztom a Dalton mezemet.

de a legnagyobb kérdés, ki lesz idén a választott Bulldog ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Hall-ról egy elemzés, amikor egészséges:
 presnapreads.com/2014/03/17/leon-hall-the-numbers-the-tape-the-verdict-2014/
fú de kellene, hogy legalább egy CB-nk tudjon man-to-mant játszani...maradjon egészséges.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
erősség szerint a 23. a menetrendünk, úgyhogy az esély adott a PO-ra.

mellesleg Zimmer | man, Ty | is járt nálunk viziten...~19. legjobb safety a classban
Volt még:
Marquis Flowers LB, Terrance Cobb RB, Walt Aikens CB, Calvin Pyror S, Odell Beckham Jr. WR, Jeremy Hill RB, Jason Verrett CB, Allen Hurns WR, Kyle Fuller CB...gyanúsan sok secondary játékos van a listán, olyan smokescreent tolunk, hogy még 4.körben sem fogunk oda húzni 😀

A helyi prospectek listája, akik a PBS-ben tesztelve lettek (ha valakit érdekelne):

DT Jibreel Black, Michigan (Wyoming HS)
TE Ted Bolser, Indiana (Indian Hill HS)
LB Preston Brown, Louisville (Northwest HS)
OL Austen Bujnoch, Cincinnati (Elder HS)
DB Arryn Chenault, Cincinnati (Fairfield HS)
QB Bo Cordell, Tusculum (Indian Hill HS)
RB Avery Cunningham, Central Michigan (Winton Woods HS)
DT Adam Dempsey, Cincinnati (Fort Thomas Highlands HS)
RB Stephen Houston (Indiana (Lakota West HS)
WR Steve Hull, Illinois (Sycamore HS)
OL Sam Longo, Cincinnati (Bellbrook Spring Valley HS)
DL Pat Muldoon, Wisconsin (St. Xavier HS)
P Zac Murphy, Miami-Ohio; (Kings HS)
OL Andrew Norwell, Ohio State (Anderson HS)
TE Brian Wozniak, Wisconsin (Loveland HS)
OL Dre Cureton, Cincinnati
LB Greg Blair, Cincinnati
DT Marcus Aiken, Cincinnati
TE Blake Annen, Cincinnati
DE Jordan Stepp, Cincinnati
WR Anthony McClung, Cincinnati
DB Deven Drane, Cincinnati
QB Brendon Kay, Cincinnati
RB Anthony King, Cincinnati

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Kutyakemény szezon lesz. Igen rossz előérzeteim vannak. Az sem tetszik, hogy túl korán jön a BYE. Jó lenne egy 4-1es nyitás.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Legutóbb is milyen jól sült el, mikor a boltimórral nyitottunk... 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend - 3 prime time meccs, köztük a szezon utolsó MNFjével.

1 Sept. 7 1 pm Ravens M & T Bank Stadium CBS
2 Sept. 14 1 pm Falcons Paul Brown Stadium CBS
3 Sept. 21 1 pm Titans Paul Brown Stadium CBS
4 Sept. 28
BYE
5 Oct. 5 8:30 pm Patriots Gillette Stadium NBC
6 Oct. 12 1 pm Panthers Paul Brown Stadium FOX
7 Oct. 19 1 pm Colts Lucas Oil CBS
8 Oct. 26 1 pm Ravens Paul Brown Stadium CBS
9 Nov. 2 1 pm Jaguars Paul Brown Stadium CBS
10 Nov. 6 8:25 pm Browns Paul Brown Stadium NFL Network
11 Nov. 16 1 pm Saints Mercedes-Benz Superdome CBS
12 Nov. 23 1 pm Texans Reliant Stadium CBS
13 Nov. 30 1 pm Buccaneers Raymond James Stadium CBS
14 Dec. 7 1 pm Steelers Paul Brown Stadium CBS
15 Dec. 14 1 pm Browns FirstEnergy Stadium CBS
16 Dec. 22 8:30 pm Broncos Paul Brown Stadium ESPN
17 Dec. 28 1 pm Steelers Heinz Field CBS
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Inkább abban látom a problémát, hogy kis franchise vagyunk, messze a rivaldafénytől. Az egocentrikus játékosok ugyan akkora pénzért is inkább lelépneknasheem
ha szerencsénk van akkor nem tudunk év közben megegyezni Daltonnal, majd valami idióta dolphins/tampa (szurkereket nem megbántva) túlfizeti.
Vagy még Brown papa sóhersága menthet meg tőle minket, mert ha Marvinon múlik akkor 15évig a vörös dobál majd nálunk (ha megy Dalton, megy Marvin is ugye).

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Jaja Sütinek igaza van. Mike Brown nagyjából leszarja a szurkolói elvárásokat, csak annyiban érdekli, hogy azért a meccsekre vegyenek jegyet, meg mezeket a szurkolók.
Egyébként úgy kezeli a történetet, hogy ez egy üzleti vállalkozás, aminek folyamatosan pénzt kell csinálni (lehetőleg minél kisebb költség mellett). A csapatépítési stratégiát pedig ez hatja át, és igen ez szurkolóként időnként kib*** idegesítő.
.munoz
Nem nagyon tudod másként kezelni, merthogy az. Speciális szabályrendszerrel, de üzlet. Biztos benne van Brown legendás sóhersága is a játékospolitikánkban, de szerintem ML sem preferálja a nagy neveket és nagy pénzeket. Ez valódi összhangnak tűnik, nem kierőltetettnek. Mi ilyen filozófiával dolgozunk, ami nekem nagyon bejön.
Inkább abban látom a problémát, hogy kis franchise vagyunk, messze a rivaldafénytől. Az egocentrikus játékosok ugyan akkora pénzért is inkább lelépnek. Ez ellen baromi nehéz tenni, de azért vannak pozitív jelek. De hiába jó az öltöző és jó pedagógus ML, ha nem lesznek komoly eredmények, soha nem vetkőzzük le ezt a hátrányunkat. Ezért is nagy kár a PO zakókért.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Jaja Sütinek igaza van. Mike Brown nagyjából leszarja a szurkolói elvárásokat, csak annyiban érdekli, hogy azért a meccsekre vegyenek jegyet, meg mezeket a szurkolók.
Egyébként úgy kezeli a történetet, hogy ez egy üzleti vállalkozás, aminek folyamatosan pénzt kell csinálni (lehetőleg minél kisebb költség mellett). A csapatépítési stratégiát pedig ez hatja át, és igen ez szurkolóként időnként kib*** idegesítő.
Az elmúlt tíz évben egy-két "mezeladós sztár" (85, Palmer vagy mostanában Green, Geno) mindig volt, de ha egy adott posztra a tulaj évi X milliót szán, az ügynök meg X+1 dollárt kért, akkor szevasz mehet a játékos (lásd a CB poszton Joseph, vagy most a DE poszton MJ). Dalton esetében is az Alex Smith féle 8-10 milliós fizetés lehet talán irányadó (miközben vannak hasonló kategóriát jelentő de jobban kereső QB-k), amit mondjuk meg is lehet indokolni Dalton szar PO teljesítménnyel.
Amúgy meg már csak, hogy jövőre minél kevésbé legyen kényszerpályán, mint a Palmer-Dalton csere kapcsán voltak 2011-ben nehéz elképzelni, hogy ne húzzanak egy project QB-t.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Nemhiszem, hogy a bengals funok vernék a földhöz a seggüket ha egy Qb váltás után a középszar dalton helyett egy olcsó középszar "dalton" dobálna...peach
na kérdezd meg az öreget mikor adott utoljára teret azon érzéseinek, hogy hogy érzik magukat a Bengals-fanok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Nemhiszem, hogy a bengals funok vernék a földhöz a seggüket ha egy Qb váltás után a középszar dalton helyett egy olcsó középszar "dalton" dobálna...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha savage csak "azt tudná hozni mint dalton" mitől lennétek előrébb? Ha nem láttok benne nagyobb potenciált mint gingerben tök felesleges draftolni szvsz. meg ilyen alapon bárki mást is...peach
például rúkipénzér jáccana négy évig, a Veres sorsa nagyban attól függ mennyit akar kisajtolni az ügynöke Bráuni bácsiból, olyan 7-8 körüli évi pénzér lehet elmegy az öreg, de ha ijen 10es papírokat rakosgatnak le elé úgy picsán lesz rúgva hogy repülhet a sivatagba a haverja után..


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Ha savage csak "azt tudná hozni mint dalton" mitől lennétek előrébb? Ha nem láttok benne nagyobb potenciált mint gingerben tök felesleges draftolni szvsz. meg ilyen alapon bárki mást is...peach
Igazad van, nem fogalmaztam teljesen precízen. Arra gondoltam, hogy minimum annyit tudna hozni, de ebben benne van az is, hogy többet.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Ha savage csak "azt tudná hozni mint dalton" mitől lennétek előrébb? Ha nem láttok benne nagyobb potenciált mint gingerben tök felesleges draftolni szvsz. meg ilyen alapon bárki mást is...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
"From everything they’ve told me, they’re not bringing in anybody to compete,"

Andy Dalton
annyira tipikus Bengals move lesz, hogy hozzá vágnak majd évi $8-10 milliót. Kérdem én, ha már most tudja, hogy bármit csinál ő lesz a következő években a franchise QB, akkor miért is törné magát a fejlődésre? Elküldték azt aki ki tudta belőle hozni a legjobbat (Gruden, WCO szaki), majd azt remélik hogy még jobb lesz? 😊MarioAna
Ő (és valamennyi NFL kezdő irányító) van azon a szinten, hogy a pénz messze nem elsődleges motivátor. Ha a gyűrű, vagy kiemelkedő eredmények nem motiválják, akkor a pénz biztos nem fogja. A pénznek szerintem kizárólag a cap szempontjából van jelentősége. Az eldőlt, hogy minimum rövid távon benne gondolkodunk.

A lényeges kérdés nem a pénz, hanem amit másodjára tettél fel, pontosabban az hogy mitől remélik.nasheem
Ne legyünk naivak, egy fejben nem túl erős játékosnak nem fogják azt mondani, hogy "Hozunk valakit a draftról, hátha jobb lesz, mint te, ha meg nem, akkor játszhatsz még!" Bármi mást mondanának, azzal csak tovább rombolnák. Nekem egy szemernyi kétségem sincs, ha lesz jobb opció, akkor rámozdulunk. Ezalatt elsősorban project QB-t értek. Az sem véletlen, hogy egyetlen irányító járt nálunk, Savage. Őt szívesen látnám, egy év tanulás után tudná azt hozni, mint a vörnye.

Ha hosszabbítunk: kezdő irányítóval 8-10 misi/év alatt lehetetlen. Dalton pedig kezdő szint, ezt ne vegyük el tőle.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
"From everything they’ve told me, they’re not bringing in anybody to compete,"

Andy Dalton
annyira tipikus Bengals move lesz, hogy hozzá vágnak majd évi $8-10 milliót. Kérdem én, ha már most tudja, hogy bármit csinál ő lesz a következő években a franchise QB, akkor miért is törné magát a fejlődésre? Elküldték azt aki ki tudta belőle hozni a legjobbat (Gruden, WCO szaki), majd azt remélik hogy még jobb lesz? 😊MarioAna
Ő (és valamennyi NFL kezdő irányító) van azon a szinten, hogy a pénz messze nem elsődleges motivátor. Ha a gyűrű, vagy kiemelkedő eredmények nem motiválják, akkor a pénz biztos nem fogja. A pénznek szerintem kizárólag a cap szempontjából van jelentősége. Az eldőlt, hogy minimum rövid távon benne gondolkodunk.

A lényeges kérdés nem a pénz, hanem amit másodjára tettél fel, pontosabban az hogy mitől remélik.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
"From everything they’ve told me, they’re not bringing in anybody to compete,"

Andy Dalton
annyira tipikus Bengals move lesz, hogy hozzá vágnak majd évi $8-10 milliót. Kérdem én, ha már most tudja, hogy bármit csinál ő lesz a következő években a franchise QB, akkor miért is törné magát a fejlődésre? Elküldték azt aki ki tudta belőle hozni a legjobbat (Gruden, WCO szaki), majd azt remélik hogy még jobb lesz? 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
A jelenlegi keret mellet megint full BPA lehet a draftunk.megyerikrisz
Ha full nem is, mert CB mindenképp kell az elején, de a többi félhiányposzt cserélgethető szabadon. mindig oda fogunk húzni, ahol bent maradt valami jó érték. Jó pozíció ez és a cap helyzet is rendben van. A kerettel nem lesz gond, ebben biztos vagyok.

A nagy kérdés a két távozó főedző pótlása. Nem ismerem a történelmi példákat, de szinte kizárt, hogy ez ne vessen vissza egy csapatot. Törés mindenképp lesz, a kérdés csak az hogy mekkora. És igen, sok múlik majd a csoportellenfelek előre(?)menetelén.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
ami pedig engem elgondolkoztat, hogy merjünk-e hátsó (3-7) körben húzni CB-t, mikor egy katasztrófa a secondary képzésünk? 😀MarioAna
Ami egyébként érdekes, hogy Zim' secondary edző volt eredetileg, mégis a shut down cornerek helyett a killer DL-t épített. Tekintve, hogy az egyik legjobb D-t hozta össze a ligában, valószínűleg az lehet a filozófia hátterében, hogy a pass központú játékot csírájában kell megfojtani, mert ha a WR-ek felé labdákat kell levédekezni, akkor ott sokkal könnyebb hibázni.
Amúgy a most következő idényben Newman, Packman, Dre és egy első körös CB szerintem meg kell, hogy tudja oldja a feladatot, Jones sebessége még megvan (neki az esze kevesebb), Newman meg látja a dolgokat, csak a lába már nem mindig viszi oda, ahova kellene, így neki alighanem az utolsó idénye lesz klasszikus CB-ként.munoz
Hall kimaradt. Most olvastam, hogy már minden gyakorlatot csinálhat.megyerikrisz
Akkor akár hátrább is húzhatunk, ha van az első körben valaki nagyon komoly védőjátékos.munoz
A jelenlegi keret mellet megint full BPA lehet a draftunk.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
ami pedig engem elgondolkoztat, hogy merjünk-e hátsó (3-7) körben húzni CB-t, mikor egy katasztrófa a secondary képzésünk? 😀MarioAna
Ami egyébként érdekes, hogy Zim' secondary edző volt eredetileg, mégis a shut down cornerek helyett a killer DL-t épített. Tekintve, hogy az egyik legjobb D-t hozta össze a ligában, valószínűleg az lehet a filozófia hátterében, hogy a pass központú játékot csírájában kell megfojtani, mert ha a WR-ek felé labdákat kell levédekezni, akkor ott sokkal könnyebb hibázni.
Amúgy a most következő idényben Newman, Packman, Dre és egy első körös CB szerintem meg kell, hogy tudja oldja a feladatot, Jones sebessége még megvan (neki az esze kevesebb), Newman meg látja a dolgokat, csak a lába már nem mindig viszi oda, ahova kellene, így neki alighanem az utolsó idénye lesz klasszikus CB-ként.munoz
Hall kimaradt. Most olvastam, hogy már minden gyakorlatot csinálhat.megyerikrisz
Akkor akár hátrább is húzhatunk, ha van az első körben valaki nagyon komoly védőjátékos.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
ami pedig engem elgondolkoztat, hogy merjünk-e hátsó (3-7) körben húzni CB-t, mikor egy katasztrófa a secondary képzésünk? 😀MarioAna
Ami egyébként érdekes, hogy Zim' secondary edző volt eredetileg, mégis a shut down cornerek helyett a killer DL-t épített. Tekintve, hogy az egyik legjobb D-t hozta össze a ligában, valószínűleg az lehet a filozófia hátterében, hogy a pass központú játékot csírájában kell megfojtani, mert ha a WR-ek felé labdákat kell levédekezni, akkor ott sokkal könnyebb hibázni.
Amúgy a most következő idényben Newman, Packman, Dre és egy első körös CB szerintem meg kell, hogy tudja oldja a feladatot, Jones sebessége még megvan (neki az esze kevesebb), Newman meg látja a dolgokat, csak a lába már nem mindig viszi oda, ahova kellene, így neki alighanem az utolsó idénye lesz klasszikus CB-ként.munoz
Hall kimaradt. Most olvastam, hogy már minden gyakorlatot csinálhat.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
ami pedig engem elgondolkoztat, hogy merjünk-e hátsó (3-7) körben húzni CB-t, mikor egy katasztrófa a secondary képzésünk? 😀MarioAna
Ami egyébként érdekes, hogy Zim' secondary edző volt eredetileg, mégis a shut down cornerek helyett a killer DL-t épített. Tekintve, hogy az egyik legjobb D-t hozta össze a ligában, valószínűleg az lehet a filozófia hátterében, hogy a pass központú játékot csírájában kell megfojtani, mert ha a WR-ek felé labdákat kell levédekezni, akkor ott sokkal könnyebb hibázni.
Amúgy a most következő idényben Newman, Packman, Dre és egy első körös CB szerintem meg kell, hogy tudja oldja a feladatot, Jones sebessége még megvan (neki az esze kevesebb), Newman meg látja a dolgokat, csak a lába már nem mindig viszi oda, ahova kellene, így neki alighanem az utolsó idénye lesz klasszikus CB-ként.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
26 millió dollárral vagyunk a cap alatt. De ha visszaolvasod arról sokat beszéltünk, hogy kulcsjátékosoknál a rookie szerződések kifutnak (Green, Burfict, ??? Dalton, ?Gresham) és ezek meghosszabbítására kell a pénz. Hogy a csoportban a többiek mennyire erősödtek meg, az pedig nem egyértelmű: a Browns Tate-tel lett több, egyébként inkább csak csere-beréltek, vagy szituációs játékosokat igazoltak, a Steelers és a Ravens pedig a lyukakat foltozgatta, bár igyekeztek nagyon. Eközben nálunk egy már bekalkulált távozó volt (MJ), és egy cserejátékos, aki egyébként kezdő szintű (Collins). Az FA piacon franchise player QB nem volt, és a drafton ahol mi húzunk sem valószínű, hogy lesz. Dalton amúgy is nehéz eset, ha azt nézzük, hogy az első három évet tekintve a ligában nála csupán két irányító (Marino és P. Manning) hozott jobb statisztikákat.

Játékosállományt tekintve még mindig a Bengals a csoport favoritja, de a draft után okosabbak leszünk. Addig már csak egy hónap 😊

Sziasztok!

Rég írtam már, így kicsit megosztanám a kétségeim, gondolataimat.
Így a holtidényben jöttek mentek az emberek, és sajnos vannak kétségeim. Míg a csoportellenfeleink alaposan belecsaptak a "lecsóba", addig mi már megint homályokat igazoltunk (legalábbis szerintem). Szerintem továbbra sincs megoldva hosszútávon az irányító kérdés, és nem hiszem, hogy ide draftolnánk bárkit is. A védelem mélyítése jó-jó, de csak védelemmel nem lehet mindig meccset nyerni. Nyílván ez az alapja mindennek, de ezzel is van némi kétségem. A támadó szekciót sem erősítették meg túlságossan "nehogy má jó legyen". Szerintem a mai Bengals itt a leggyengébb. Én azt gondolom, hogy jelenlegi formában, csapattal, nemhogy a csoportelsőségért, de még a szabadkártyáért sem leszünk versenyben. Talán a 3. helyet csíphetjük meg a csoporton belül, ami nem előrelépés ugyebár. Jó lenne látni mennyi lé van még a sapka alatt, mert kiváncsi lennék, hogy a pénz a gond, vagy csak ragaszkodunk az igazolási szisztémánkhoz. Arra is kiváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok, hogy állunk, és ez mire lesz elég?meme
munoz
Minden szavadat adom. Hogy a többiek mennyire erősödtek, az majd később derül ki. Dream-Team-Eagles, emlékszünk még? 😀 A browns játékosállományban szerintem évek óta erősödik és jobb erőt képvisel, mint az a helyezéseiből látszik. Talán idén összejön nekik, talán nem. Ravens, Steelers mindig kemény, legalábbis ellenünk, idén jobbak lesznek, mint tavaly, ebben biztos vagyok. Nagy harc lesz az elsőségért.

Ami minket illet, végre sikerült kitakarítani az öltözőt, nem kell minden szemetet FA-ről hozni. Személy szerint van pár titkos favoritom a camp bodyk között is (Black, Hamilton, McCalebb) akik talán idén virítanak valamit, kifejezetten hiányposztunk pedig nincs. Nagyon kellene egy jó draft, de a jelenlegi keret is biztató.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.