Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Bridgewater elengedése fájó dolog volt, be kellett volna vállalni a kockázatot. Viszont a franchisera és Lewisra is a konzervatív gondolkodás jellemző. (Ez van, ezt kell szeretni.)
Ezek után viszont Mccarron az 5. körben nem volt rossz húzás. Murray-vel az lett volna a gond, hogy nyomás alatt begörcsöl, Mettenberger meg egy nagy erős kar. Bár nagyon passz és QB centrikus lett a játék, de a csoportban a védelmek nyernek, így ha legalább PO-ba akar jutni a csapat, ezt az egységet magas szinten kell tartani, így Dalton aligha kap 15-20M/év szerződést. Ha pedig ő ehhez ragaszkodik, akkor ott van mögötte egy hasonló stílusú, de nála kicsit jobb kezű és nagyobb QB, aki (tény, hogy erős csapatokkal, de) bebizonyította, hogy győztes típus. Egy év alatt megtanulhatja a playbookot, megszokhatja a légkört.
Dennard pedig kap egy kvázi redshirt évet, amikor Newman és Pacman ott van a keretben, remélhetőleg Hall lába is kibírja. A következő szezonban lehet próbálgatni, finomítani a játékát, megtanítani, hogy okosan használja az erejét. (Ez Iloka vagy Mays esetében azt gondolom működött.)
A Gio-Hill páros pedig egy olyan kétfejű szörny lesz, amelyik minden védelemnek fejfájást okoz. Szóval fel a fejjel, ne temessük már még a csapatot.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Mccarron az elmúlt két évben 25+ yardos passzoknal 17td 0int.
54,7%Höri
no, akkor ebben jobb mint Dalton. Sajnos a pályán ezt nem fogjuk látni, mert amíg Marvin itt van addig a vörös lesz a QB 😕. Igazából nem a McCarron pickkel van a bajom alapvetően. Azzal, hogy Dalton mellé (és nem helyett) húztuk.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mccarron az elmúlt két évben 25+ yardos passzoknal 17td 0int.
54,7%

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
nfl.com-on a draft nyertesei között vagyunk számon tartva. Mondjuk Mayock meg a szakértelem 😀.

1/24: Darqueze Dennard CB 5'11" 199 Michigan St.
Sokak szerint a legjobb press corner a drafton. Hihetetlen agresszív, emiatt rengeteg zászlót fognak rá dobni, erre számítani is lehet. Amiben bízhatunk, hogy nálunk 3 rutinos veterán is van, tőlük tanulhat annyit, hogy ne csinálja ilyen feltűnően. Needre jött, és nem is rossz helyen. Legjobb húzásunk idén. A-
Személyes vélemény: nagyon nem szerettem volna őt, amiért ilyen agresszív és bután csinálja...visszahúz, lök, harap, csíp, mindent csinál. Csak man-2-manben jó, zónázásra nem igazán volt használva. Sérülése miatt van benne rizikó sajnos. Verrettnek én jobban örültem volna, ő technikalilag egy tökéletes CB, csak a méretei miatt nem szeretik...mögöttünk húzta rögtön a Chargers, így érdekes lesz nézni, hogy ki lesz a jobb 😊.

2/23: Jeremy Hill RB 6'1" 233 LSU
BJGE utód/helyettes. Igazi erőfutó, hihetetlen felépítéssel. Méretéhez képest gyors, ha beindul, nehezen viszik le a földre. Nincs lestrapálva, hármas futórotációból jön egyetemről. B
Személyes vélemény: nagyon korai húzás volt ez ide, és még csak nem is a legjobb elérhető futó volt. One-cut downhill runner. Nagyon jó futásblokk volt előtte, a másik két LSU futó (Magee+Hilliard) hasonlóan jó átlaggal futottak, mint ő. Low-risk húzás, belebukni nem fogunk, cserébe nem is hiszem, hogy olyan sokat tenne majd hozzá a játékunkhoz. A topikban pont erről beszéltünk tegnap, hogy Le'Veon Bellhez hasonlít. Jómunkás ember, de nem egy Lacy-(Tampa beli)-Blount-Lynch szint. Hue Jackson nagyon jó RB edző, ezért javulhat, de nagy upsideja nincs.

3/24 Will Clarke DE 6'6" 271
Kellett a DE depth, jött is egy MJ93 klón (méretekben legalább is). Az idei pass-rusher kínálat kritikán aluli volt, ebből próbáltak kihozni valamit. Jelenleg legjobb esetben valakinek a cseréje, rotációban persze játszani fog. 3 évig volt kezdő, nem volt komolyabb sérülése, személyisége példaértékű. Az edzőteremben egy állat. C
Személyes vélemény: semmivel sem jobb prospect, mint tavaly volt Hunt. Ugyanúgy egy fizikális szörny, kiforratlan technikával, csak ő többet töltött pályán. Kézhasználata nagyon rossz, nincs igazi pass-rush technikája, a highlight videóiban annyit láthatunk tőle, hogy a társai által elkúrt szerelési kísérletekről lecsúszó támadót ő leviszi. Erejéből akar megélni, NFL-ben nem fog. Megint behúztunk egy projektet. Túl van értékelve az atletikussága, ha 6'2" lenne senki nem figyelt fel volna rá. Maximum rotációs DE, Huntban én sokkal nagyobb potenciált látok. Draft előtt szerettem volna őt a méretei miatt, viszont egyre inkább elhidegültem tőle (Samtelenkedek 😀 ), 5.körre jósolt projekt. Reach is, nem is jó játékos, nem szeretem.

4/11 Russell Bodine C 6'3" 310 North Carolina
Guard/Center hibrid. Kellett az OL mélyítése. Fekvenyomó bajnok volt combineon, igazi mauler. C-
Személyes vélemény:: komolyan érte kellett feltradelni??? Újraigazoltuk Pollakot, ott van Trevor Robinson csere centernek, Boling és Zeitler adott a két G poszton. Húzunk egy olyan belső falembert (hahó, OT igényünk van, nem belső), aki nagyon jó esetben lesz egy backup szint. Nagyon erős ez szép, de cserébe meg a leginkább mobilis OL...Hörit idézve: egy TOLÓBUSZ. Semmi másra nem jó, csak futásnál megindul előre és borít középen. NFL szinten azért a NT-k egy kicsit erősebbek mint collegeban, itt ebből nem él meg. A Pollak újraigazolás miatt bullshit húzás ez nekem, egyébként még rendben is lenne...de így?

5/24 AJ McCarron QB 6'3" 220 Alabama
5.kör végén egy Dalton 2.0. Egyetemen nem volt rossz, 2 bajnoki címet nyert az Alabamával. Mobilis a zsebben, nem neki van a legerősebb karja, de ezt kompenzálni tudta. Vezéregyéniség, pro offenseben játszott erős ellenfelek ellen. B+
Személyes vélemény: semmivel sem jobb mint Dalton, és nem is lesz jobb. Fizikailag ugyanaz a paraméterek, csak McCarron jobb volt NCAA karrierje során sokkal, mint Andy. Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen, bravó gratulálok. Itt mentem el futni, mert agyfaszt kaptam. "Nem fogunk Andynek vetélytársat húzni"...hát ez sikerült is, egy az egyben ugyan az. Azért lesz ez faszság, mert Daltonnak oda fogják adni a nagy szerződést, a cseréje meg negyed annyiért lesz ugyanolyan jó.
Plusz még bent volt Mettenberger, aki lehet, hogy egy szobor a zsebben, de sokkal nagyobb potenciál van benne, mint kettejükben együtt.

6/32 Marquis Flowers OLB 6'2" 231 Arizona
S/OLB hibrid, nagyon mozgékony, jól szerel. D-
Személyes vélemény: 26. számú LB, aki sosem fog pályára lépni, maximum ST-ben. DiManche-Lamur szerű csere, a poszt telítettsége miatt még a PS-t sem éli meg szerintem.

7/24 James Wright WR 6'2" 203 LSU E-
Személyes vélemény: azért csak ez, mert nincs róla scouting report 😀. 3 év alatt 25 elkapást jegyző WR, akiről még én sem tudok semmit 😀 😀 😀 . Ha egy SEC-ász Cobi Hamilton nem tud bekerülni az 53-ba, akkor ő még a PS-t sem. 7.körben persze már bohóckodás az egész, de legalább olyan posztra húznánk ahol bárminemű lehetőség lenne egy stealre vagy potenciális cserére.

7/37 Lavelle Westbrooks CB 5'11" 186 Georgia Southern E-
Személyes vélemény: alulméretezett CB, aki cserébe még lassú is, safetynek meg vékony. Ha safetyt akarunk akkor ott lett volna a Mays klón Craig Loston, kicsivel több ésszel. Ha CB/S hibridet akkor Victor Hampton, ha CB-t akkor pedig lett volna még jó pár alternatíva.

Összesítve: C
Hiányposztokra érkeztek játékosok, az első két kört nem basztuk el nagyon. Utána viszont katasztrófa. Olyan posztokat mélyítettünk (WR, OLB) ahol tömve vagyunk és totál felesleges volt. Semmi kockázatot nem vállalt a vezetőség, csak ott ahol nagyon muszáj volt (Verrett vs Dennard). Szerencsére kész van annyira a csapat, hogy draftolhatunk PS-be. Dennard nagyobb kockázat mint aminek tűnik, ha ő nem válik be akkor az egész draftunk kuka.
Negatív vagyok tudom, de én így látom. Próbáltam direkt külön választani a személyes véleményt az objektív értékeléstől, a végére ez persze egybe mosódott.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Hát nemtom. A szakértők próbálnak vigasztalni. Higgyük el, hogy Dennard BPA volt needre, hogy McCarron olyan jó passzol a keretünkhöz, mintha ide született volna és Hill a tökéletes választás Bernard mellé?
Azt mondjuk még adom, hogy Bodineből Paul Alexander embert farag.

Kicsit jobb a kedvem, mert csak jobban érzik, mint én, de akkor is bassza a csőröm, hogy az első picket elcsesztük és utána futottunk a vonat után, de az nem várt meg. Ha Bridgewatert húzzuk és a 3. körre hagyjuk a CB picket (McGill és Breeland is tök későn ment ki, de Jean-Baptiste még jobban tetszett volna), akkor egy baromi jó draft után lennénk.

Persze így kevésbé erősítettük volna a legnagyobb (?) needet, de Bridgewater szerintem sokkal nagyobb eséllyel válik be, mint Dennard. Csak a kibaszott konzervatívizmusunk nem enged ekkora luxust. A sok tutista húzással évek alatt szépen elhozták erre a szintre MLék a klubot. Nem kis eredmény ez sem, csak épp a szikra hiányzik. Bridgewaterben meg volt az esély 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Reggelre az UFDA listánkról eltűnt Copeland. 😕munoz
Igen, mert nem hozzánk jött, hanem Dallasba.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Reggelre az UFDA listánkról eltűnt Copeland. 😕
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Azért a KC, a TEN és a MIA szurkolók szerintem vitába fognak szállni, hogy kié a legrosszabb draft, a Colts pedig a Richardson tradedel megágyazott a bukásnak. Az elmúlt három évben gyakorlatilag folyamatosan impact játékosok jöttek, el voltunk kényeztetve, ahhoz képest csalódás az idei draft, de ezekkel a miénk volt a legrosszabb kijelentésekkel még várnék.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elfogultság nélkül szerintem miénk a legrosszabb draft idén.MarioAna
nem adják azt könnyen

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Erősen kell koncentraljak, hogy eldontsemma mienk e a legrosszabb draft, vagy esetleg a Pats "előzött"...

Nagyon nem vagyok elégedett, igaz józan se, es akkor finom voltam.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A run heavy stílus nagyon alakul, az ufda-k közül nagyon gyorsan begyűjtöttünk három potenciális FB-t, köztük Copelandet is.
Az SB Nation-ön volt egy érdekes cikk Johnny és AJ értékelése kapcsán ( www.sbnation.com/nfl/2014/5/10/5704240/aj-mccarron-johnny-manziel-2014-nfl-draft). Amúgy AJ-t már csak a csaja miatt is be kellene tenni az 53-ba 😀 😀
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
7/32: James Wright LSU, WR
nem tudok róla még én sem semmit, 3 év alatt volt 25 elkapása 😀...ha már ennyire LSU-ról akarunk akkor Copeland vagy Loston legyen a következő.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Király, hogy csak needre húzunk, de milyen szarokat már?
McCarronnak esetleg annyi értelme van, hogy látszik majd Dalton átlagossága. Egyébként szerintem pánikrekació. Na mindegy, ez a draft már elment. Jöhetnek a camp bodyk.nasheem
jött is, potenciális UDFA jelölt Marquis Flowers OLB személyében.

elfogultság nélkül szerintem miénk a legrosszabb draft idén. 2 talán érthető (Dennard, Hill) húzás mellé jött 4 homály (Clarke, McCarron, Budin, Flowers).MarioAna
szerencsére a draft napján hozzott értékítélet túl sokat nem számít. Meglátjuk pár szezon múlva. Hosszú volt ez a 3 nap, én kifekszem. A következő pár bohócot ráérek holnap megtudni.
Érzem, hogy a 252es cetlivel hozunk egy FHoF safetyt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Király, hogy csak needre húzunk, de milyen szarokat már?
McCarronnak esetleg annyi értelme van, hogy látszik majd Dalton átlagossága. Egyébként szerintem pánikrekació. Na mindegy, ez a draft már elment. Jöhetnek a camp bodyk.nasheem
jött is, potenciális UDFA jelölt Marquis Flowers OLB személyében.

elfogultság nélkül szerintem miénk a legrosszabb draft idén. 2 talán érthető (Dennard, Hill) húzás mellé jött 4 homály (Clarke, McCarron, Budin, Flowers).

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Király, hogy csak needre húzunk, de milyen szarokat már?
McCarronnak esetleg annyi értelme van, hogy látszik majd Dalton átlagossága. Egyébként szerintem pánikrekació. Na mindegy, ez a draft már elment. Jöhetnek a camp bodyk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Hát ennél lehet, hogy jobb lett volna, ha húzunk valakit sokadik back upnak a DL-be 😕
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Rajtunk röhöghet az egész NFL, ha Dennard olyan szar lesz, mint amilyennek gondolom....gyakorlatilag egyedül Hill lehet upgrade az idei szezonban.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Megérkezett Dalton majdnem tökéletes hasonmása. 😊 Közvetlenül előttetek vitte el a Chiefs Mr. Unclutch-t, alias Aaron Murray-t.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Most csuktam össze a gépet es indulok inni...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Érdekes lesz, hogy Bodine be tudja-e előzni a Pollack-Robinson kettőst. Mondjuk Cook kivágásával ez megint kicsit needre való húzás volt.
Kíváncsi vagyok, hogy jön-e QB, mert Murray és Mettenberger is még bent van. Bár ha abból indulok ki, hogy Brown papa Kaepernickről milyet nyilatkozott, akkor a hetedik körben Boyd jön majd.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ha mar ezért sírtam... bar nem igen vagyok képben róla. Legalább TC battle-re van esélye.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Feltradeltünk 4/23+6.körért a Seahawks helyére
Russell Bodine, OL (North Carolina)-ért. Fekvenyomó király C/G hibrid.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Sztem nem sokkal volt a BPA húzás alatt egyik pick sem.
Meg hova hoztál volna kezdőt, én nem látok egy kiadó helyet sem a kezdőben. RB poszton pont hogy hiányzik egy 15-20 carry-s thumper, pláne a Jackson O-ba. Talán Marcus Martin centerbe vagy Brandon Thomas a 3. körben OG upgrade-nek jó lett volna tehetség alapján, de előbbi sem kezdene sztem rookie-ként (ahogy a 49ers-ben sem fog), utóbbi meg redshirted lesz.
Clarke meg 4. DE lesz a két kezdő + Gilberry mögött. Vagy 3. ha Hunt nem fejlődik. Azért egy minőségi two-deep DL nálatok nagyon fontos, erre épül az egész védelem. Tavaly is érződött a rotáció hiánya a szezon végén.
QB meg csak Garoppolo/Mettenberger jöhetett volna szóba. Veled ellentétben utóbbit én is nagyon bírom MarioAna mellett (és passzolna az új O-ba), előbbit nem. Garoppolo kb Dalton 2.0, semmi hozzáadott értéke nem lenne.

Erős a roster, ez van. A megoldás neked egy vagány első körös QB pick lett volna, de az meg nem jött. Azután a döntés után ez a 2-3. kör teljesen rendben van.
(Egyébként a mockomban a CB Breeland - RB Hyde - DE Clarke hármas ment hozzátok és én sem akartam rosszat húzni)Robilluma
Lehet persze, a boardot sem ismerem csak nézve a választásokat szép sorban, nekem ez a tendencia jött ki. Es meg Hillel van a legkevesebb bajom, az egyik ha nem a legjobb RB prospectnek tartom, es ahogy lewis beszélt róla a sajttajon, hogy miért o es mire is lesz használva egyből Bell ugrott be. Jo páros lesz Gioval es instant upgrade BJGEhez képest. O az egyetlen az eddig választottak közül aki mar idén faktor lesz. Elso héttől.

De a harmadik körben project DLt húzni megint, ott eldobtam a láncot. Persze jo alapanyag a srác, es ha Jay Hayes nem csinál belőle bitang pass rushert akkor senki, de igen, van olyan pont a csapatban ahol azert meg van bizonytalanság, akar egy coverben jo St (akar hibrid cb, ezért lett volna nekem jobb fuller az elso körben), ahogy mondod centert vagy bármilyen interioir OLt. SLB például, vagy bárki aki versenyben lehet egy kezdő posztért, Hillen kívül egyik sem lesz, clarke jövőre se nagyon. Ez a bajom, pedig nem sokáig lesz ilyen erős a keret, most kellene meg rátenni a krémet, nem a piskotat vastagitani.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Mayock most readelte meg, hogy Hill benne lesz a jövő évi "top100 NFL játékos" között
😀 😀 😀 nincs itt kérdés

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Az meg nonszensz hogy Lacy-t olyan jónak tartod mint Hillt...Lacy az utóbbi idők legjobb powerbackje, Ballból nagyon keveset láttunk, Bell meg szar. Nem tudom mennyiben különbözik Hill egy Daniel Thomastól például.
De ne legyen igazam, és váljon be Hill, én leszek a legboldogabb Bengals/LSU fan, hidd el 😊 .MarioAna
Nyomtam egy like-ot, mert Clarke-t én is így látom (de upside-ja azért van), viszont ez a RB értékelésed...
Bellt láttad tavaly játszani? Sok minden volt, csak nem szar. Lacy, mint prospect (ezt írtam), nem volt jobb Hillnél. Egy kövér, rossz kondiban lévő lusta, de baromi tehetséges RB volt a draft előtt. Nem véletlenül csúszott addig, ameddig.Robilluma
Hillt valaki írja elsőnek ebben a classban, de engem nem győzött meg azon a jó pár LSU meccsen amit néztem. Gecijól blokkoltak neki (OL+FB), és abból kihozta azt amit a másik 2 rotációs játékos is (Magee+Hilliard), csak ő több carryt kapott, azért hozott nagyobb számokat. Kb Bell szint valóban, ahogy te is írtad.
Lacy abban a klasszban a legjobb futó volt, és ezt bizonyította is eddig. Neki is 230-240 között van a versenysúlya mint Bellnek (így nem mondanám, hogy el lenne hízva), és nem összehasonlítható a két játékos. Bell 3.5-es átlagot tudott, a nagy játékai mind screen/checkdown passzokból jöttek, míg Lacy nem csinál negatív yardos futást, nem viszi le 1 ember, és pörög (😀). Bell engem egyelőre ezekkel nem győzött meg, hogy 2.kört ért volna +mellé még sérülékeny is. Lacy pedig ORoY esélyes volt, nagyon nem egy kategória.

Burrow > Luck valaha is