Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
nasheem: vmi ilyesmire vártál? 😊
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kEQ7eLS-WEY

amúgy nekem tetszik ez a Manziel gyerek! (sajnos ellenfél... 😊nhm
Kíváncsi leszek a brownsból mikor lesz végre komoly csapat. Nagyon jól építkeznek szerintem, csak valamin mindig megbicsaklik a projekt. Nincs persze szerencséjük sem a csoporttal, de 2-3 éven belül POban lesznek. Nem lesz egyszerű az életünk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
nasheem: vmi ilyesmire vártál? 😊
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kEQ7eLS-WEY

amúgy nekem tetszik ez a Manziel gyerek! (sajnos ellenfél... 😊nhm
😀
Áh, ez egész visszafogott volt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
igaz, csak náluk ott van kaepernick illetve wilson, akik határozottan kiveszik részüket a futásból. daltonra ez nem igazán mondható el (főleg ha még azt se tudja hogy ne hasaljon, hanem csússzon futás után 😀).Rush
igazából azzal a jelenet annyira jellemezte Dalton 😀.

na most ez nem megér $ 12M-t évente?MarioAna
Nem értem mi a bajotok. Minden mozdulatán látni az elszántságot és az akarást. Gondolom a 12 mihályt is nagyon akarja 😊nasheem
sztem meg is kapja!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
igaz, csak náluk ott van kaepernick illetve wilson, akik határozottan kiveszik részüket a futásból. daltonra ez nem igazán mondható el (főleg ha még azt se tudja hogy ne hasaljon, hanem csússzon futás után 😀).Rush
igazából azzal a jelenet annyira jellemezte Dalton 😀.

na most ez nem megér $ 12M-t évente?MarioAna
Nem értem mi a bajotok. Minden mozdulatán látni az elszántságot és az akarást. Gondolom a 12 mihályt is nagyon akarja 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
nasheem: vmi ilyesmire vártál? 😊
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kEQ7eLS-WEY

amúgy nekem tetszik ez a Manziel gyerek! (sajnos ellenfél... 😊
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szavazok rá én is, hátha bejön a Madden átok 😛 😀 XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
horvath.sebi@gmail.com Cincinnati Bengals 59
 espn.go.com/nfl/feature/maddenvote
Szavaztam AJ-re remélem végre egy Cinci player-t látok a borítón

Welcome To The Jungle
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
igaz, csak náluk ott van kaepernick illetve wilson, akik határozottan kiveszik részüket a futásból. daltonra ez nem igazán mondható el (főleg ha még azt se tudja hogy ne hasaljon, hanem csússzon futás után 😀).Rush
igazából azzal a jelenet annyira jellemezte Dalton 😀.

na most ez nem megér $ 12M-t évente?

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
horvath.sebi@gmail.com Cincinnati Bengals 59
másik nagy kérdés nálam, hogy egy ennyire passz orientált ligában, mennyire lesz jó egy run heavy rendszer.
..ha csak a minnesotát nézzük, liga legjobb futója van ott (persze bernard után 😉), döntögeti a rekordokat, de maga a csapat hol volt eddig?

Rush
Ellenpélda: a Frisco és a Seattle is run first Offense-t futtat. Azt hiszem, vitán felül kijelenthetjük, hogy kiválóan. A run first Offense-hez jó védelem és persze erős, hatékony futójáték kell, szerintem ehhez nálatok is minden adott.Soldados
igaz, csak náluk ott van kaepernick illetve wilson, akik határozottan kiveszik részüket a futásból. daltonra ez nem igazán mondható el (főleg ha még azt se tudja hogy ne hasaljon, hanem csússzon futás után 😀).Rush
Ne is mondd én akkor vágtam ki a tv-t az ablakon ! Faszom gyufafej !

Welcome To The Jungle
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
másik nagy kérdés nálam, hogy egy ennyire passz orientált ligában, mennyire lesz jó egy run heavy rendszer.
..ha csak a minnesotát nézzük, liga legjobb futója van ott (persze bernard után 😉), döntögeti a rekordokat, de maga a csapat hol volt eddig?

Rush
Ellenpélda: a Frisco és a Seattle is run first Offense-t futtat. Azt hiszem, vitán felül kijelenthetjük, hogy kiválóan. A run first Offense-hez jó védelem és persze erős, hatékony futójáték kell, szerintem ehhez nálatok is minden adott.Soldados
igaz, csak náluk ott van kaepernick illetve wilson, akik határozottan kiveszik részüket a futásból. daltonra ez nem igazán mondható el (főleg ha még azt se tudja hogy ne hasaljon, hanem csússzon futás után 😀).


több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
másik nagy kérdés nálam, hogy egy ennyire passz orientált ligában, mennyire lesz jó egy run heavy rendszer.
..ha csak a minnesotát nézzük, liga legjobb futója van ott (persze bernard után 😉), döntögeti a rekordokat, de maga a csapat hol volt eddig?

Rush
Ellenpélda: a Frisco és a Seattle is run first Offense-t futtat. Azt hiszem, vitán felül kijelenthetjük, hogy kiválóan. A run first Offense-hez jó védelem és persze erős, hatékony futójáték kell, szerintem ehhez nálatok is minden adott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem nem a korai QB elmaradása fájt, hanem Bridgewater elszalasztása. Szerintem belőle Daltonnál lényegesen jobb irányító lesz és vele többet erősödtünk volna, mint a jövőre szintén csak parciálisan használható Dennarddal.

Dalton egyértelműen limitálja a játékunkat. Ahogy írjátok ezt vagy a támadójáték átszervezésével, vagy Dalton cseréjével lehet kezelni. Fejlődni sajnos nem fog. A játék átszervezése valóban kisebb kockázat, de nem érzem hogy több upgradet remélhetnénk tőle, mint a QB cserétől. Olyan séma és csapat nincs, ahol nem kell a sikerhez kiélezett helyzetben pontos és tökös OB. Daltontól nagyon messze van ettől.
nasheem
Nézd meg Alex Smith-játékát milyen volt amikor franchise QB-ként használták és milyen, amikor jó védelemmel és jó futójáték mellett game managerként. Ég és föld. És hirtelen tudott kiélezett helyzetben meccseket nyerni, elég ha a csak a Saint kiverésére gondolok a PO-ban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ha már zimmer és "kuka szezon". védelem nem fog gyengülni (annyit) attól hogy zimmer elment, karcolni fog továbbra is.
guenther ismeri a rendszert, zimmer rendszerét, biztos hogy nem fog változtatni ezen.
nálam a kérdés az, hogy ami kell a játékosoknak, az a plusz mentálisan, amikor nem megy a csapatnak, nyeljük be folyamatosan a yardokat, mennyire képes összeszedni a def-et, mert biztos lesz nem egy ilyen meccsünk a szezonban.

másik nagy kérdés nálam, hogy egy ennyire passz orientált ligában, mennyire lesz jó egy run heavy rendszer.
..ha csak a minnesotát nézzük, liga legjobb futója van ott (persze bernard után 😉), döntögeti a rekordokat, de maga a csapat hol volt eddig?

az biztos hogy remek védelmünk lesz idén is, kérdés mennyire, mert az szerintem sejthető, hogy gyengülni fogunk e téren. és az offense mennyire lesz képes a sok futással előrejutni. mert ha minden egyes támadásnál 3. és x lesz a futások miatt, annak nem sok értelme van. kelleni fognak a nagy playek a futóktól, kelleni fog nagyon az Oline, még jobban mint eddig. de ehhez képest eddig annyi történt, hogy lett a drafton egy új futónk.

irányító kérdésre nem térnék ki. igazából pro-kontra érvek tömegét lehet felsorakoztatni. nagyon jól tudta a vezetőség/edzői stáb hogy mit vállalnak, vagy milyen esélyt szalasztanak el. bízzunk bennük, bízzunk dalton po fejlődésében. (azt azért lássuk be, hogy az első és utolsó po-s teljesítménye ég és föld már csak statisztikailag is)


több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
jjja aztán itt is mondta volna Teddy: Cincy 'not the place' for me ...nhm
Nem-nem, ahová igazol, ott nem mond ilyet. Mindenki másra igen. Szóvál nálunk a minnesota nem tetszett volna neki😊nasheem
Majd megtetszik neki a divízió, mikor évente kétszer kerül szembe a brutális detroiti, az erősödő Green Bay-i és a szerintem idén marha erős chicagói védelemmel. Csak nehogy összetörjön, még mielőtt bármit is nyilatkozhatna. Baromira nem csípem, mikor az újoncok 0 játszott meccsel nekiállnak fikázni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
jjja aztán itt is mondta volna Teddy: Cincy 'not the place' for me ...nhm
Nem-nem, ahová igazol, ott nem mond ilyet. Mindenki másra igen. Szóval nálunk Minnesota nem tetszett volna neki😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
jjja aztán itt is mondta volna Teddy: Cincy 'not the place' for me ...
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Nekem nem a korai QB elmaradása fájt, hanem Bridgewater elszalasztása. Szerintem belőle Daltonnál lényegesen jobb irányító lesz és vele többet erősödtünk volna, mint a jövőre szintén csak parciálisan használható Dennarddal.

Dalton egyértelműen limitálja a játékunkat. Ahogy írjátok ezt vagy a támadójáték átszervezésével, vagy Dalton cseréjével lehet kezelni. Fejlődni sajnos nem fog. A játék átszervezése valóban kisebb kockázat, de nem érzem hogy több upgradet remélhetnénk tőle, mint a QB cserétől. Olyan séma és csapat nincs, ahol nem kell a sikerhez kiélezett helyzetben pontos és tökös OB. Daltontól nagyon messze van ettől.

Ráadásul a jövő évünk szerintem elég rázós lesz. Nem elsősorban Dalton miatt. A két főedző távozását kizárt, hogy ne érezze meg a csapat. Pont egy olyan évet várok, aminek a második felébe akár már QBt is próbálgathattunk volna.

Többszörösen fáj, hogy kihagytunk egy esélyt.nasheem
Az idei év vízválasztó lesz. Marvin utolsó éve a szerződésből, várható volt, hogy nem vált. Szerződés ide vagy oda, ha Dalton idén felsül, megy Marvinnal együtt. A felsülést nem PO-ból való első körös kiesésre értem, hanem szar teljesítményre. Viszont ebben az esetben 2 év alatt lecserélnénk a HC, OC, DC triót, amit nincs csapat, aki ne érezne meg. Személy szerint sajnálnám Marvint, nem tudom mi lenne a jó nekünk, mert ha nincs Dalton bukta, maradni fog, rossz évet pedig nem kívánok magunknak csak azért, hogy cserébe új irányító után nézhessünk.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Közben AJ örülhet. Lesz még pár éve Haden ellen bizonyítani 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Nekem nem a korai QB elmaradása fájt, hanem Bridgewater elszalasztása. Szerintem belőle Daltonnál lényegesen jobb irányító lesz és vele többet erősödtünk volna, mint a jövőre szintén csak parciálisan használható Dennarddal.

Dalton egyértelműen limitálja a játékunkat. Ahogy írjátok ezt vagy a támadójáték átszervezésével, vagy Dalton cseréjével lehet kezelni. Fejlődni sajnos nem fog. A játék átszervezése valóban kisebb kockázat, de nem érzem hogy több upgradet remélhetnénk tőle, mint a QB cserétől. Olyan séma és csapat nincs, ahol nem kell a sikerhez kiélezett helyzetben pontos és tökös OB. Daltontól nagyon messze van ettől.

Ráadásul a jövő évünk szerintem elég rázós lesz. Nem elsősorban Dalton miatt. A két főedző távozását kizárt, hogy ne érezze meg a csapat. Pont egy olyan évet várok, aminek a második felébe akár már QBt is próbálgathattunk volna.

Többszörösen fáj, hogy kihagytunk egy esélyt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
NNa szevasztok! újra itt! 😀

semmi nem változott...
újabb CB, amiről a véleményem csak annyi: remélem jobb lesz mint Kirkpatrick, bár annak idején neki is nagyon örültünk...
DE oké, RB oké, ha olyan jó lesz mint Gio, BJGE mehet nyugdíjba...

én nem sajnálom Teddy-t, jó lesz Dalton!!! 😊 (mint minden évben)

nem tudom mit nyavalyogtok: hihetetlen, soha nem látott sorozatban vagyunk: 3 PO egymás után! (előtte lévő évek ehhez képest csak fel fel villanások)

am, én félek, hogy ez a szezon kuka lesz, majd ki lesz b...va ML a végén... O még csak csak, de Zimmert nem tudom tudjuk e pótolni. 😕

ennek ellenére 9:7 PO ... 😀 (nyilván)

jöhetnek a pre meccsek! 😀
több mint 10 éve
horvath.sebi@gmail.com Cincinnati Bengals 59
Érdekesnek tartom azt hogy az nfl.com szakértői most ugye minden csapatnál értékelték a draftot és a rengetek C osztályzat mellett mi B-t kaptunk ami asszem Amerikában nem rossz , valaki elmondaná hogy ezt az okosok mire alapozzák ? pláne úgy hogy a szerintem fontos Safety posztra nem hoztunk senkit...horvath.sebi@gmail.com
a legnagyobb needünknek a CB-t és a DE-t vették. CB-ként Dennard egész jó, Clarke meg sokak szerint az új MJ93, és már arról beszélnek, hogy Margus Hunt a bust, helyette jött. McCarront is nagyon jó fitnek gondolják, de még a center húzásunkat is okosnak vélik, elvégre kibasztuk Cook-ot. Hill-t meg egyszerű BPA-nak veszik, és 1000+yardot várnak tőle első szezonjában.
Ez nekik egy B értékelésre elég.
Safety pozíció csak szerintünk probléma, Iloka+Nelson adott a két poszton, Shawn Williams+Manning pedig már csereként is.MarioAna
Köszönöm

Welcome To The Jungle
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Érdekesnek tartom azt hogy az nfl.com szakértői most ugye minden csapatnál értékelték a draftot és a rengetek C osztályzat mellett mi B-t kaptunk ami asszem Amerikában nem rossz , valaki elmondaná hogy ezt az okosok mire alapozzák ? pláne úgy hogy a szerintem fontos Safety posztra nem hoztunk senkit...horvath.sebi@gmail.com
a legnagyobb needünknek a CB-t és a DE-t vették. CB-ként Dennard egész jó, Clarke meg sokak szerint az új MJ93, és már arról beszélnek, hogy Margus Hunt a bust, helyette jött. McCarront is nagyon jó fitnek gondolják, de még a center húzásunkat is okosnak vélik, elvégre kibasztuk Cook-ot. Hill-t meg egyszerű BPA-nak veszik, és 1000+yardot várnak tőle első szezonjában.
Ez nekik egy B értékelésre elég.
Safety pozíció csak szerintünk probléma, Iloka+Nelson adott a két poszton, Shawn Williams+Manning pedig már csereként is.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
horvath.sebi@gmail.com Cincinnati Bengals 59
Érdekesnek tartom azt hogy az nfl.com szakértői most ugye minden csapatnál értékelték a draftot és a rengetek C osztályzat mellett mi B-t kaptunk ami asszem Amerikában nem rossz , valaki elmondaná hogy ezt az okosok mire alapozzák ? pláne úgy hogy a szerintem fontos Safety posztra nem hoztunk senkit...

Welcome To The Jungle
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
‪#‎Bengals‬ sign college free agent RB Jeff Scott (Mississippi)


több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Filozófiai jellegű kérdés: biztonságosabb egy egész támadószisztémát megváltoztatni, mint egyetlen új játékost hozni a már begyakorolt szisztémába?Mikey
Ez egy összetett kérdés. 😊 De mivel ez az egy játékos egy korai körös QB lett volna, ez pedig a lehető legnagyobb kockázatú döntés, így nagy biztonsággal kijelenthető, hogy ez volt a kisebb kockázatú döntés. Ha pedig megnézzük a támadófilozófia-váltást, az pedig éppen arról szól, hogy egy franchise QB-khoz (sőt a passzkísérletek száma alapján inkább TOP5 elit QB-khoz) való stratégiát váltanak le egy biztonságosabb, jó védelmek mellett kiválóan működő futás-orientált stratégiára, amihez viszont adott egy ebbe nagy valószínűséggel illő QB. Azt is hozzátehetjük, hogy két jelenlegi elit csapat (SF és SEA) szintén ilyesmi run first stratégiát működtet - láthatóan eredményesen.

Szóval véleményem szerint egy biztonságos és jó eséllyel javuló eredményességgel kecsegtető döntés született. Ez a döntés megszületett rögtön a szezon után (Hue Jackson kinevezésekor legkésőbb), ehhez pedig nem kell(ett) új QB, vagy QB-verseny, sőt kifejezetten káros lett volna erre a döntésre, szóval ez prognosztizálható volt szerintem, hogy ilyen draftra lehet számítani.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!