Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Hill nem szarozik. Szerencse, hogy tigris-bugris maradt 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Ajjaj... Hue szerint az NFL jelenlegi legjobb QB-WR párosa a Green-Dalton páros. Bratkovski pedig konzultánsként segíti(?) a csapat felkészülését. Mi jöhet még...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
 www.bengals.com/media-lounge/videos/1-on-1-Dre-Kirkpatrick/c7fabd05-11d3-4600-9a95-6962e2867c43

yunó
Amadeus91
"aaaaaaaaa" | labama |

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Inside the Jungle 150 (!) podcast fordítás:



- Chris Houston és Brandon Flowers cutolva lett, természetesen nem látják egyiküket sem leigazolandónak, nagyon telítve vagyunk. Dre Kirkpatrick jelenleg 4. CB legjobb esetben szerintük (volt egy cikk pont az oldalukon, hogy esetleg egy Crocker-szerű CB/S hibrid lehet, illetve Maulauga után neki volt a legrosszabb cover ratingje (PFF) a csapaton belül). Jönnek megint a hírek, hogy TATE szopatja edzéseken, meg a double-moveokat nem tudja lereagálni, a play-actionöket rendre megeszi...szóval érdekes lesz ez az év számára, utolsó éve ugye a szerződésében (1.körös volt, tehát kaphat egy 5. éves opciót). Nick erre bekiabálta FRANCHISE HIM! -az iróniát érezhetjük. Anthony úgy jellemezte őt, hogy 2 lépés előre, 4 lépés hátra típus. Ha sérülés nem szól közbe a DB sorban, akkor Kirkpatrick legnagyobb érezhető/észlelhető jelenléte ST gunner lesz szerintük. Furcsa ezt így kimondani, egy TOP20-ban draftolt játékosról.

MarioAna
 www.bengals.com/media-lounge/videos/1-on-1-Dre-Kirkpatrick/c7fabd05-11d3-4600-9a95-6962e2867c43

yunó

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az elég ideális helyzet azért, amikor az FB poszt (bár ez még közösségi tartalom is lehetne ezzel a két szóval 😀) a legnagyobb kérdés 😊

több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
NEWS: ‪#‎Bengals‬ sign 1st round draft pick CB Darqueze Dennard. All 2014 Draft picks are now signed. ‪#‎LetsRoar‬ ‪#‎WhoDey‬


kicsit off: nem kicsit feldobta az estém, hogy marvin jones 'tetszikelte' instán egyik bengals-os képem! 😊 😊


több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Visszaigazoltuk Alex Smith-t, Gresham pedig, mint kiderült, műtétből lábadozik. ML szerint Geno és Hall felépülése remek ütemben halad. Igazoltunk egy 3-5. körre taksált CB-t, aki a balhéi miatt lett UDFA.megyerikrisz
Hampton érdekes lesz. nickel safetynek még jó is lehet, persze nem idén. Burficthez hasonlítgatják, de azért benne jóval kevesebb esély van.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Visszaigazoltuk Alex Smith-t, Gresham pedig, mint kiderült, műtétből lábadozik. ML szerint Geno és Hall felépülése remek ütemben halad. Igazoltunk egy 3-5. körre taksált CB-t, aki a balhéi miatt lett UDFA.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Ritkán szoktam ennyire sarkosan fogalmazni, de aki szerint Bodine képzetlen az egyszerűen nem ért ehhez a játékhoz.empty taxi
azzal annyira én sem értettem egyet. Viszont fizikai paraméterei miatt (erő) valóban ért ő egy 4.körös draft picket, feltrade-del?
Gondolom te láttál pár UNC meccset, pár szót írhatnál róla, hogy ott milyen volt 😊 .MarioAna
Egy komolyabb problémája van a srácnak: rövidek a karjai, de emellett technikailag rendben. okos játékos, akiben megvan a kellő csibészség is. Az itteni OL séma egyébként szvsz fekszik neki és azért Bernard már futott néhány yardot mögötte. Az egyetlen gond amit látok vele kapcs itt h ebben a divben azért vannak bőven böszme nagy disznó NT-k akik kihasználhatják a testi limitáltságát, persze ott van mellette Zeitler aki meg bivalyerős, így talán ez sem lesz szembetűnő. Collegeban amíg Jonathan Cooper meg Travis Bond játszott mellette nyilván jobb volt, mint azután, de ettől még nálam bőven underrated prospect volt a draft előtt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Ritkán szoktam ennyire sarkosan fogalmazni, de aki szerint Bodine képzetlen az egyszerűen nem ért ehhez a játékhoz.empty taxi
azzal annyira én sem értettem egyet. Viszont fizikai paraméterei miatt (erő) valóban ért ő egy 4.körös draft picket, feltrade-del?
Gondolom te láttál pár UNC meccset, pár szót írhatnál róla, hogy ott milyen volt 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
CincyJungle podcast összefoglaló:


-megkérdezték a Jaket a draftunkról is. Dennard telitalálat, Hill viszont szerinte egy Bell 2.0 lehet maximum. Clarke-t nem érti, nem tetszenek neki a DL húzásaink az utóbbi években. Thompson, Still, Hunt, egyik sem bizonyított még. Bodine meglehetett volna akár UDFA-ként is, mert C posztnak sincs értéke és annyira nem volt jó egyetemen. Ellenben rámennek a fizikai paraméterekre: Hunt, Clarke és Bodine is fizikális szörnyek, technikailag viszont képzetlenek. McCarron egy 5. körös QB, azokról már beszéltek meg írtam már én is, hogy milyen %-ban ragadnak meg.
-Geno nincs rajta a top100-ban: "lassan" kezdett, utána meg megsérült. Ettől függetlenül még Jake szerint is a legjobb DT a ligában. Sok a "veszteség" a PFF osztályozó rendszerében, ezek közé tartozik a kevés játékidő is (*ezt mondjuk nem értettem, pont Von Miller helye miatt).
-az első betelefonáló "Mr. Mike Hudson Sucks" volt ( 😀 ), de ügyesen átterelte Nick (a podcast vezetője) az ócsárolásról a szezon kilátásaira. Neki nagyon tetszett a Bodine pick, a futójáték erősítése miatt.
MarioAna
Ritkán szoktam ennyire sarkosan fogalmazni, de aki szerint Bodine képzetlen az egyszerűen nem ért ehhez a játékhoz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie kártya Hillről és McCarronról, a múlt hét végi Rookie Premierről.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Remélem nem az IR-ben 😀 Lamur kezdő lesz idén nálatok?Wyatt
Ha nem sérül meg, akkor valószínűleg ő lesz a WLB. SLB ugye Burfict, MLB pedig a két Rey (egyértelmű passz szituációknál Vincent Rey, amúgy Maualuga), jelenlegi állás szerint

Én a magam részéről örülnék Hill gyakori szerepeltetésének, de ez a gondolatkör valahol ott sérül egy picit, hogy TE-kre meg két 1. kört lőttetek el, miközben ebben egyik sem játszana (ha csak nem lenne az egyik FB)

Ha már ennél a pozíciónál tartunk, hogy látjátok az itteni rangsort?
Charles>Hewitt>Whitlock? Egy embernél több is rosterre kerülhet?
Vagy pl BJGE-t bepróbáljátok itt? 😊Wyatt
BJGE biztos nem lesz FB. Hewitt tűnik egyelőre befutónak, az Orson Charles FB projekt eléggé befuccsolt, ha megéli a rostert akkor 3. számú TE-ként, Whitlock meg ugye DT-ből képzett FB, ami csak a méret miatt jó Folyamatos játékhoz nem hiszem, hogy megtartanánk, főleg ilyen telített rosternél.

Valószínűleg 1 TE mindig a pályán lesz, már csak az áthívhatóság variálása miatt is, szerintem ezt úgy oldhatnák meg, hogy a FB helyett egy TE lenne fent az OT mellett.
Ez egyébként csak egy felvetés volt, hogy ilyen felállással milyen változatossá lehetne tenni a játékot, mindkét futónkat a pályán tartva. De ugyanúgy lesz I-felállássból belső power run blokkoló FB-kel Hillnek (legalábbis remélem), mint a külső futások Gio-val.
Kiegészítésként megjegyzem, hogy Hill is 4.5-4.6-ot tud 40 yardon, a 10 yard splitje meg gyorsabb volt mint De'Anthony Thomasnak pl (1.56 vs 1.58). Szóval Hill nem egy szokásos lassú powerback, végsebessége méretéhez képest remek, míg gyorsulása sem szar. A bajom vele az, hogy "1-cut runner", ergo kapunk egy Benson 2.0-át felturbózott gyorsasággal (ami workhorse-nak még mindig több, mint elég).
| btw a fórum egyedüli Benson fanjától ez elismerés Hill részére 😀 |

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hadd köszönjem meg én is ezeket az összefoglalókat 😊
Flowers-t mondta még, mint cover LB aki sok szerepet kaphat, akit már most Lamur-klónnak neveznek.MarioAna
Remélem nem az IR-ben 😀 Lamur kezdő lesz idén nálatok?

-látnak egy WISHBONE formáció nevű felállást, ami akár lehet az alap felállásunk is.
Emellé a kép mellé nem kell magyarázat szerintem, mindenki megérti, hogy miért:



-Gio lesz használva slotban többet, ami megint adhat variációt a futójátéknak (pump action Gio felé majd Hill draw futás pl). Ha már 2db 2.kört lőttünk el futókra, akkor használni is illene őket.MarioAna
Én a magam részéről örülnék Hill gyakori szerepeltetésének, de ez a gondolatkör valahol ott sérül egy picit, hogy TE-kre meg két 1. kört lőttetek el, miközben ebben egyik sem játszana (ha csak nem lenne az egyik FB)

Ha már ennél a pozíciónál tartunk, hogy látjátok az itteni rangsort?
Charles>Hewitt>Whitlock? Egy embernél több is rosterre kerülhet?
Vagy pl BJGE-t bepróbáljátok itt? 😊

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 894 — Circus Maximus
nem mindennapi kép 😀
Rush
A kép címe: Javuló tendencia


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Sajnos kiderült, hogy Devon Still kislánya rákos. Tegnap ezért nem jelent meg OTA edzéseken.
Newhouse-t RT-ben is próbálgatták, Rey és Dennard pedig az első csapattal edzett.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nem mindennapi kép 😀


több mint 10 éve
MarioAna 1 997
drága HC-nk elhintette a médiának, hogy Cutler-szerű szerződést képzel el Andynek. Az ugye 7 év, 126 millió, 54 millió garantált, eléggé megvariálva (itt látható pontosan  www.spotrac.com/nfl/chicago-bears/jay-cutler/). Ezek alapján tényleg nagyon kinéz neki az évi 15-18millió valós összeg.

Itt pedig egy nagyon részletes leírás az AFC North QB-k első 3 évéről (Flacco, Big Ben és Andy).
 www.cincyjungle.com/2014/5/26/5752918/afc-qbs-first-three-years-data

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Gresham sérült, viszont senki nem mond semmit a sérülésről. Nem tetszik nekem az ilyen maszatolás. Állítólag visszahozzuk Alex Smitht.megyerikrisz
"szeretem" az ilyen lépéseket...visszahozunk egy kiöregedett veteránt, ahelyett, hogy Orsont játszatnánk a saját posztján. Egyetemen teljesen jól használható TE volt, itt meg futásblokkoló FB-ket akarnak csinálni belőle...nem csodálkozok, hogy hülyeségeket csinál offseasonben, elvesztegetett tehetség.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Gresham sérült, viszont senki nem mond semmit a sérülésről. Nem tetszik nekem az ilyen maszatolás. Állítólag visszahozzuk Alex Smitht.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
OTA:
-Jeff Scott ott volt a PR gyakorlatoknál, Jones, Tate, és Gio mellett
-Gio az első csapattal, Hill a cserékkel (2.) futott
-Pollak sérült volt, így állt fel a fal az első snapben: Newhouse - Whitworth - Robinson...nem kell messzemenő következtetéseket ebből levonni, de azt eddig is tudtuk, hogy újház tud játszani OT és OG poszton is, ahogy Whit is.
-Hall, Geno és Boling nem edzett, de nyújtottak
-Green sem munkálkodott, a bokájával volt valami

+Andre Smith pedig megette a tartalék támadófalat:

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Hill is aláírt.
#Bengals sign draft picks RB Jeremy Hill (2nd Rd, LSU) and DE Will Clarke (3rd Rd, West Virginia)


több mint 10 éve
MarioAna 1 997
A hivatalos oldalon van egy interjú Hue Jacksonnal, vannak benne jó dolgok.
Két kedvenc részem belőle:
- "To me they are nameless, faceless players until they earn the right to be in that first unit."
- "They’ve been good, it’s time to be great."
A második amolyan mottó is lehetne az elkövetkezendő szezonra.Mikey
Hue AJ-nek is megmondta, hogy többet vár majd tőle idén 😀.
mármin Greentől....ha egyszer összejön, érdekes lesz majd az AJ to A.J. passz 😛

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
A hivatalos oldalon van egy interjú Hue Jacksonnal, vannak benne jó dolgok.
Két kedvenc részem belőle:
- "To me they are nameless, faceless players until they earn the right to be in that first unit."
- "They’ve been good, it’s time to be great."
A második amolyan mottó is lehetne az elkövetkezendő szezonra.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
 www.bengals.com/media-lounge/photo-gallery/2014-Ben-Gals-Cheerleaders/58f808c3-53ce-41f6-b807-caf2f1149d3d#5938959e-4ff8-420f-b918-f9aa19085ce4
itt az idei tigrislány felhozatal, avagy a 2014 Ben-Gals Cheerleaders.

Burrow > Luck valaha is