Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Közben McCarron is aláírt.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
megverjük a Pats-et Foxborough-ban, Daltonnal ....

Ámen! 😀
több mint 10 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Köszi az összefoglalást! 😊
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
‪#‎Bengals‬ have signed draft picks LB Marquis Flowers (Arizona, 6th Round) and WR James Wright (LSU, 7th Round)


több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
NEWS: ‪#‎Bengals‬ aquired QB Matt Scott off waivers from JacksonvilleBengals Facebook
Akkor most már Dalton elkezdhet aggódni! Ja, nem.Mikey
Jó kis mobilis irányító. Remélem legalább a P. squadot megcsípi itt.iktriad
Meglepődnék, ha a PS-ba megtartanánk egy negyedik irányítót.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NEWS: ‪#‎Bengals‬ aquired QB Matt Scott off waivers from JacksonvilleBengals Facebook
Akkor most már Dalton elkezdhet aggódni! Ja, nem.Mikey
Jó kis mobilis irányító. Remélem legalább a P. squadot megcsípi itt.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
NEWS: ‪#‎Bengals‬ aquired QB Matt Scott off waivers from JacksonvilleBengals Facebook
Akkor most már Dalton elkezdhet aggódni! Ja, nem.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 014 — no es importante
mi az a "wonderlic score"?

(This ‪#‎TBT‬ goes to Pat McInally, Draft class of '75. McInally is still the only player who scored a perfect Wonderlic.)nhm
te is kitölthetsz egyet
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Az I. magyar Wonderlic-teszt | Bowl.hu
Papírt, ceruzát és stoppert elő, mivel ma kezdődik az NFL Combine, a bowl.hu a híres-hírhedt Wonderlic kitöltésére invitálja olvasóit!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
mi az a "wonderlic score"?

(This ‪#‎TBT‬ goes to Pat McInally, Draft class of '75. McInally is still the only player who scored a perfect Wonderlic.)nhm
Speciális IQ teszt, amit asszem egy ugyan ilyen nevű faszi alkotott. 0-50ig pontoz és ezek szerint McInally kiakasztotta 😊 Claiborne is, csak ő lefelé.
20-25 felett egyébként már tök jó az eredmény, legalábbis focihoz.

Emlékeim szerint a kis Manning is 30 felettit írt, ami mondjuk erősen utal az egész rendszer használhatatlanságára 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
mi az a "wonderlic score"?

(This ‪#‎TBT‬ goes to Pat McInally, Draft class of '75. McInally is still the only player who scored a perfect Wonderlic.)nhm
Speciális intelligenciateszt, melyet az NFL Draft előtti felmérők egyikén szoktak kitöltetni a potenciális profi játékosokkal. Forrás: Bowl.hu szótár. 😀

Hasonló egy IQ-teszthez.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
mi az a "wonderlic score"?

(This ‪#‎TBT‬ goes to Pat McInally, Draft class of '75. McInally is still the only player who scored a perfect Wonderlic.)
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Ha van igény egyébként erre, akkor összefoglalhatom minden podcast lényegét a jövőben, ...MarioAna
Van.Mikey
Csatlakozom és köszi előre is!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Ha van igény egyébként erre, akkor összefoglalhatom minden podcast lényegét a jövőben, ...MarioAna
Van.
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
Marioana, sztem nyugodtan foglald össze a podcast-eket, én kíváncsi vagyok rá, illetve nem mindig van időm megnézni...
köszi, előre is!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Marioana - navègre, hogy màsnak is szemetszúr a copypaste 😊 főleg a Ravens rèszèről.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
-hátsó körös pickekből Lavelle Westbrooks, akit (SAFETYként képzelnek el) nagyon dícsér mindenki, megélheti az 53-at.
MarioAna
Szeretném jelezni, hogy még a draft előtt szóltam, a 252-es cetlivel FHoF safetyt húzunk! 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
A legvalószínűbb, hogy az Eastern Illinois-ra iratkozik be, tehát FCS-es csapathoz megy, ahol már idén is játszhat, majd ezután jelentkezik a 2015-ös (nem supplemental) draftra.vassadi
igen, arról tudtam én is, hogy oda megy. De ha így folytatja, addig még kétszer lebukik valamivel, aztán nem garantált, hogy ott játszani fog jövőre. De hol van még az 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Majd jövőre, behúzzák supplemental Drafton Doriel-Green Beckhamet és akkor már lesz 😊.MarioAna
Miért supplemental drafton?vassadi
A Gordon hasonlóság miatt. Plusz, ha DGB nem játszhat idén akkor csak supplementalra jöhet nem?MarioAna
Nem.

A legvalószínűbb, hogy az Eastern Illinois-ra iratkozik be, tehát FCS-es csapathoz megy, ahol már idén is játszhat, majd ezután jelentkezik a 2015-ös (nem supplemental) draftra.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
Majd jövőre, behúzzák supplemental Drafton Doriel-Green Beckhamet és akkor már lesz 😊.MarioAna
Miért supplemental drafton?vassadi
A Gordon hasonlóság miatt. Plusz, ha DGB nem játszhat idén akkor csak supplementalra jöhet nem?MarioAna
szerintem ha időben jelentkezik a draftra, akkor nem. Gordonnál ez volt a probléma, hogy elkésett vele. plusz Shelby Harris sem játszott tavaly, mégis kiválasztotta idén a Raiders a 7. körben.

choose life
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Majd jövőre, behúzzák supplemental Drafton Doriel-Green Beckhamet és akkor már lesz 😊.MarioAna
Miért supplemental drafton?vassadi
A Gordon hasonlóság miatt. Plusz, ha DGB nem játszhat idén akkor csak supplementalra jöhet nem?

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Majd jövőre, behúzzák supplemental Drafton Doriel-Green Beckhamet és akkor már lesz 😊.MarioAna
Miért supplemental drafton?
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 028
a Brownsnak szerintem pont egy Manziel típusú irányító kellett. Quinn, Hoyer, McCoy, Weeden...egyik sem volt az a kimegyek a Heinz field-re és megbaszom a vasast mentalitású (értitek mire gondolok). Nem egy szerény nullrizikós QB-ra vágytak, hanem aki mer kockáztatni (más kérdés, hogy az OC mennyire fogja ezt a lehetőséget megadni neki, főleg ha backup lesz 😀 ). Csóri gyereket Gordon miatt sajnálom, itt nem lesz kinek feldobálni vaktában a passzokat. Majd jövőre, behúzzák supplemental Drafton Doriel-Green Beckhamet és akkor már lesz 😊.MarioAna
Szerintem várjunk már ezzel egy picit. Tényleg bevállalós gyereknek tűnik, de azért még az NFL-ben 1 passza sincs, úgyhogy mennyire lesz tele a gatya majd a HF-en azt az első fordulóban meglátjuk. Kétlem, hogy a vaktában feldobjuk a labdát típusú akcióit az NFL-ben nagyon értékelni fogják. Mert az tény, hogy ebben nála jobbat nagyon találni sem lehetne.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
a Brownsnak szerintem pont egy Manziel típusú irányító kellett. Quinn, Hoyer, McCoy, Weeden...egyik sem volt az a kimegyek a Heinz field-re és megbaszom a vasast mentalitású (értitek mire gondolok). Nem egy szerény nullrizikós QB-ra vágytak, hanem aki mer kockáztatni (más kérdés, hogy az OC mennyire fogja ezt a lehetőséget megadni neki, főleg ha backup lesz 😀 ). Csóri gyereket Gordon miatt sajnálom, itt nem lesz kinek feldobálni vaktában a passzokat. Majd jövőre, behúzzák supplemental Drafton Doriel-Green Beckhamet és akkor már lesz 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 028
nasheem: vmi ilyesmire vártál? 😊
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kEQ7eLS-WEY

amúgy nekem tetszik ez a Manziel gyerek! (sajnos ellenfél... 😊nhm
Kíváncsi leszek a brownsból mikor lesz végre komoly csapat. Nagyon jól építkeznek szerintem, csak valamin mindig megbicsaklik a projekt. Nincs persze szerencséjük sem a csoporttal, de 2-3 éven belül POban lesznek. Nem lesz egyszerű az életünk.nasheem
Soha 😉
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
jja, egyre jobbak...
erre jön egy tökös QB, hááát, meglátjuk.

lehet az lesz a forgatókönyv, hogy mire mi kiöregszünk, ők arra lesznek jók! bár hihetetlenül mélyről indultak! 😊