Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
én megnéztem tegnap újra az utolsó negyedet, mondhatom borzasztó volt.
Brandon Johnson főleg, simán megfogta Yates-t sack és -6 yard helyett lecsúszott és 3&15re futott 17 yardot. majd az utolsó playnél simán elcsúszott így Walter senkitől se zavartatva kapta a labdát. végül is csak a playoffba került, úgyh no gond.gabtsi
nem néztem meg újra, és nem is hiszem hogy fogom.. de ha ezen a kettőn múlott(illetve a false starton), akkor vagy iszonyat szerencsétlenek vagyunk, vagy valami oknál fogva így kellett lennie (de miért?)... egészen hihetetlen!


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én megnéztem tegnap újra az utolsó negyedet, mondhatom borzasztó volt.
Brandon Johnson főleg, simán megfogta Yates-t sack és -6 yard helyett lecsúszott és 3&15re futott 17 yardot. majd az utolsó playnél simán elcsúszott így Walter senkitől se zavartatva kapta a labdát. végül is csak a playoffba került, úgyh no gond.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
gondolom ezért tudod, hogy nem kell küldened semmit.. 😊nhm
Hát ezt nem volt nehéz kitalálni. 😊
Elképzeltem mekkora élvezet lehet végig nézni úgy a meccset, hogy tudod mi a vége az utolsó drive-nak. Reméljük 20 év múlva sem az lesz az egyik legszebb emlékünk, hogy 2011-ben megszorítottuk a HoF QB által vezérelt Texanst 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Látom, csak én sz_rom le magasról a PO-t. Főleg más csapatokét.Mikey
Ezt nem annyira értem. Az egyik legfontosabb cél végülis a győzelem? Persze van sok más is, de miért kellene leszarni?nasheem
már akartam mondani nasheem: nagyon egyforma a gondolkodásunk... 😉

gondolom ezért tudod, hogy nem kell küldened semmit.. 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Látom, csak én sz_rom le magasról a PO-t. Főleg más csapatokét.Mikey
Ezt nem annyira értem. Az egyik legfontosabb cél végülis a győzelem? Persze van sok más is, de miért kellene leszarni?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
engem csak a győztes érdekel, többit leszarom.
a lényeg hogy ha már bengals fan vagyok akkor mi győzzünk, de ha nem akkor csak ne a vasas vagy a jest.. többi nem érdekel.


több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Látom, csak én sz_rom le magasról a PO-t. Főleg más csapatokét.Mikey
miért szarnám le? 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Látom, csak én sz_rom le magasról a PO-t. Főleg más csapatokét.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
jja, majd a héten elválik, hogy Tebow & Denver mit tud a Pats-cel kezdeni! még az is lehet megnézem azt is! 😊

de persze bejutnak a PO-ba!nhm
Most az tűnik a legvalószínűbbnek, hogy ha bejutunk a playoffba, akkor a wild card körben Denverbe utazunk. Tebow miatt egyszerre örülnék is a Broncos-nak, meg nem is.vassadi
így van, mentek Denverbe,
plusz ha mi kikapunk a BAL ellen, akkor vszleg ők lesznek a 1st seed, az meg elég meleg! 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
jja, majd a héten elválik, hogy Tebow & Denver mit tud a Pats-cel kezdeni! még az is lehet megnézem azt is! 😊

de persze bejutnak a PO-ba!nhm
Most az tűnik a legvalószínűbbnek, hogy ha bejutunk a playoffba, akkor a wild card körben Denverbe utazunk. Tebow miatt egyszerre örülnék is a Broncos-nak, meg nem is.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
tegnap szorítottál volna, vazz.. 😊nhm
Ott még kellett a vereség, hogy tuti legyen a PO-szereplésünk. Aztán Tebow-ék keresztbe tettek nekünk.vassadi
jja, majd a héten elválik, hogy Tebow & Denver mit tud a Pats-cel kezdeni! még az is lehet megnézem azt is! 😊

de persze bejutnak a PO-ba!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
tegnap szorítottál volna, vazz.. 😊nhm
Ott még kellett a vereség, hogy tuti legyen a PO-szereplésünk. Aztán Tebow-ék keresztbe tettek nekünk.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
sajna az se reális, hogy mi bejutunk...nhm
Ez is igaz. De én változatlanul szorítok nektek, hogy valahogy harcoljátok ki a playoff-részvételt, és a Steelers-Bengals-nak is örülnék.vassadi
tegnap szorítottál volna, vazz.. 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
sajna az se reális, hogy mi bejutunk...nhm
Ez is igaz. De én változatlanul szorítok nektek, hogy valahogy harcoljátok ki a playoff-részvételt, és a Steelers-Bengals-nak is örülnék.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
próbálgasd csak... nálam kijött! 😊nhm
Elhiszem, nekem is sikerült kihoznom, hogy ne jussunk be, de reális esély nem igazán van a Steelers-Bengals PO-találkozóra.vassadi
sajna az se reális, hogy mi bejutunk...

de sok ilyen dolog történik Amerikában! 😉
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
próbálgasd csak... nálam kijött! 😊nhm
Elhiszem, nekem is sikerült kihoznom, hogy ne jussunk be, de reális esély nem igazán van a Steelers-Bengals PO-találkozóra.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
ez megvan? :
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

eljátszottam vele egy fél órát.. mindig kihoztam vhogy a PO-t! 😊))

de mindenképpen a Steelers-el játszunk.. 😊 legszebb lenne!nhm
Az biztos, hogy ha ti bejuttok, akkor mi is. 😊 De nem valószínű, hogy találkoznánk, legfeljebb a konfdöntőben, mert gyaníthatóan nekünk is marad a wild card.vassadi
próbálgasd csak... nálam kijött! 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
ez megvan? :
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

eljátszottam vele egy fél órát.. mindig kihoztam vhogy a PO-t! 😊))

de mindenképpen a Steelers-el játszunk.. 😊 legszebb lenne!nhm
Az biztos, hogy ha ti bejuttok, akkor mi is. 😊 De nem valószínű, hogy találkoznánk, legfeljebb a konfdöntőben, mert gyaníthatóan nekünk is marad a wild card.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
ez megvan? :
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

eljátszottam vele egy fél órát.. mindig kihoztam vhogy a PO-t! 😊))

de mindenképpen a Steelers-el játszunk.. 😊 legszebb lenne!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
megnéztem a Denver Chicago utolsó 5 percét + hosszabbítás, hát szavunk nem lehet a tegnapi miatt, csóró bears.

meanwhile, bobbie williams IR, otis hudson az aktív keretben. bobbie 8 éve van itt, ez az első futballsérülése ez idő alatt, soha nem hagyott ki meccset sérülés miatt. év végén ufa és 35, többet már nem is fog vszleg. "kár érte, kiváló ügynök volt"gabtsi
Hudson játszott már meccsen? Remélem én is h Boling fog játszani nem McGlynn...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megnéztem a Denver Chicago utolsó 5 percét + hosszabbítás, hát szavunk nem lehet a tegnapi miatt, csóró bears.

meanwhile, bobbie williams IR, otis hudson az aktív keretben. bobbie 8 éve van itt, ez az első futballsérülése ez idő alatt, soha nem hagyott ki meccset sérülés miatt. év végén ufa és 35, többet már nem is fog vszleg. "kár érte, kiváló ügynök volt"

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Rams még hagyján mert ott nincs passzjáték (persze nyilván ellenünk az is lesz), de hogy egy ducet fitz párossal mit fogunk kezdeni azzal kapcsolatban vannak kérdéseim...gabtsi
hát ott Kolbász lesz minden reményünk....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát McGlynn ezek után anyjába ekkorát!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Bobbie minden bizonnyal ennyi volt idénre.gabtsi
Nem baj. Csak Boling kezdjen akkor.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Rams még hagyján mert ott nincs passzjáték (persze nyilván ellenünk az is lesz), de hogy egy ducet fitz párossal mit fogunk kezdeni azzal kapcsolatban vannak kérdéseim...

ami nem hajlik, az törik!