Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
egyébként +1, ez is már több mint amit remélni mertünk. Csak ha már itt az esély, akkor legyen már meg...
Amadeus91
pontosan ezt írtam még a múltkor, kis franchise vagyunk, élni kell a lehetőségekkel... de ez a tegnapi nap, eléggé pesszimistává tett.

és ha már rams idegenbe, ravens otthon... cardinalsra is oda kell figyelni: dallas, frisco skalp egymás után! egyik sem lesz sétagalopp.


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szerintem részben van igazad,mert ugyan tényleg nem biztos,hogy már jelenleg is PO szinten vagyunk,de 1, esetleg 2 PO meccs rutinja sokat érhetne késöbb!
Más. Moch-ról tudni valami biztosat? Hol sérülés,hol egyéb okok miatt hiányzik edzésről a honlap szerint,de a rosteren fent van ,ha jól tudom?!megyerikrisz
Moch migrénekkel küzd, gondolom Jerome-hoz jár kezelésre 😀
állítólag (Marvin szerint) jövő héten akár játszhatna is.

ilyen secondaryvel hiába megyünk a playoffba ott max a Ravenst tudnánk megverni, esetleg a Jets-t. de egyikkel se vszínű h találkoznánk. ha egy ilyen életképtelen passzjáték ellen mint a Houston ennyire vagyunk képesek ott nincs miről beszélni. hiába gyilkoltuk le Fostert, pacman-jennings megoldott mindent...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
2006ban nem vasas ejtett ki minket a po-ból?
ha jól rémlik, 8-5el álltunk a colts-denver-pitts meccsek előtt, és ezzel a 3 meccsel baszarintottuk el, illetve utolsó meccsen vasas ellen döntetlen lett a meccs, aztán fg-t hibáztunk, majd jött a vasas td.
vagy rosszul emlékszem? (akkoriban még kezdő bengals szurker voltam😊)

..én valamelyest letudtam nyugodni tegnaphoz képest, és kicsit jobban átgondolva, nagyon jó védelmünk van, de ezt a sec-et egy komolyabb csapat szét dobálja (már ha yates-nek is sikerül...). nagyon szép ez a po részvét, de készen állunk rá? van egy nagyon jó alapunk, jövőre visszatérnek a fontos hiányzók, össze áll ismét a csapat, lesz egy nagyon remeknek tűnő draft-unk, aztán jöjjön az évtizeden át tartó bengals uralom 😊Rush
egyébként +1, ez is már több mint amit remélni mertünk. Csak ha már itt az esély, akkor legyen már meg...

Vassadishoz meg; én még ott beígértem neki, hogy a Vasas-Rams meccset elég keményen meg fogom találni cserébe 😀 szóval arra készülhet mindenki lélekben....

tegnapról meg jól dereng, hogy Kelly Jennings sack?! Még mindig hihetetlen, mint az egész tegnapi nap....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
2006ban nem vasas ejtett ki minket a po-ból?
ha jól rémlik, 8-5el álltunk a colts-denver-pitts meccsek előtt, és ezzel a 3 meccsel baszarintottuk el, illetve utolsó meccsen vasas ellen döntetlen lett a meccs, aztán fg-t hibáztunk, majd jött a vasas td.
vagy rosszul emlékszem? (akkoriban még kezdő bengals szurker voltam😊)

..én valamelyest letudtam nyugodni tegnaphoz képest, és kicsit jobban átgondolva, nagyon jó védelmünk van, de ezt a sec-et egy komolyabb csapat szét dobálja (már ha yates-nek is sikerül...). nagyon szép ez a po részvét, de készen állunk rá? van egy nagyon jó alapunk, jövőre visszatérnek a fontos hiányzók, össze áll ismét a csapat, lesz egy nagyon remeknek tűnő draft-unk, aztán jöjjön az évtizeden át tartó bengals uralom 😊Rush
Szerintem részben van igazad,mert ugyan tényleg nem biztos,hogy már jelenleg is PO szinten vagyunk,de 1, esetleg 2 PO meccs rutinja sokat érhetne késöbb!
Más. Moch-ról tudni valami biztosat? Hol sérülés,hol egyéb okok miatt hiányzik edzésről a honlap szerint,de a rosteren fent van ,ha jól tudom?!

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
2006ban nem vasas ejtett ki minket a po-ból?
ha jól rémlik, 8-5el álltunk a colts-denver-pitts meccsek előtt, és ezzel a 3 meccsel baszarintottuk el, illetve utolsó meccsen vasas ellen döntetlen lett a meccs, aztán fg-t hibáztunk, majd jött a vasas td.
vagy rosszul emlékszem? (akkoriban még kezdő bengals szurker voltam😊)

..én valamelyest letudtam nyugodni tegnaphoz képest, és kicsit jobban átgondolva, nagyon jó védelmünk van, de ezt a sec-et egy komolyabb csapat szét dobálja (már ha yates-nek is sikerül...). nagyon szép ez a po részvét, de készen állunk rá? van egy nagyon jó alapunk, jövőre visszatérnek a fontos hiányzók, össze áll ismét a csapat, lesz egy nagyon remeknek tűnő draft-unk, aztán jöjjön az évtizeden át tartó bengals uralom 😊


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
nasheem, ha minden ilyenre kifakadnék, akkor folyamatos kurvaanyázást csinálnék, amit itt bármelyik csapat szurkolója rendszeresen megenged magának, ha steelers témában hozzászól.kishaszi
Meccs közben én megígérem, hogy csak évente kétszer foglak zavarni benneteket 😊
Egyébként nem anyáztam, csak nem tetszett. Az eredménykövetőben szerintem szóvá sem tettem. Itt meg magunk között vagyunk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nasheem, ha minden ilyenre kifakadnék, akkor folyamatos kurvaanyázást csinálnék, amit itt bármelyik csapat szurkolója rendszeresen megenged magának, ha steelers témában hozzászól.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
btw, nem gondoltam volna, hogy át lehet élni nagyobb szopást mint 2006ban, mikor az utolsó pillanatos TD után kihagytuk az extra pontot Denverben és azzal kikaptunk és el is búcsúztunk a PO-tól, de lehet.gabtsi
az szarabb volt... 😕nhm
Annyiban mindenképp, hogy akkor sokkal jobban hittem a POban és a csapatban. Most azért még mindig nem tartunk ott, hogy nagyon beleéljem magam, de azért közel voltam(?) hozzá. Egyébként az extra pontnál eszembe is jutott, hogy a Texans legalább annyira lúzer franchise mint mi, úgyhogy ha valakinek rajtunk kívül is ki illene hagyni, akkor azok pont ők 😊nasheem
plus a Bills! 😀
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
btw, nem gondoltam volna, hogy át lehet élni nagyobb szopást mint 2006ban, mikor az utolsó pillanatos TD után kihagytuk az extra pontot Denverben és azzal kikaptunk és el is búcsúztunk a PO-tól, de lehet.gabtsi
az szarabb volt... 😕nhm
Annyiban mindenképp, hogy akkor sokkal jobban hittem a POban és a csapatban. Most azért még mindig nem tartunk ott, hogy nagyon beleéljem magam, de azért közel voltam(?) hozzá. Egyébként az extra pontnál eszembe is jutott, hogy a Texans legalább annyira lúzer franchise mint mi, úgyhogy ha valakinek rajtunk kívül is ki illene hagyni, akkor azok pont ők 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
btw, nem gondoltam volna, hogy át lehet élni nagyobb szopást mint 2006ban, mikor az utolsó pillanatos TD után kihagytuk az extra pontot Denverben és azzal kikaptunk és el is búcsúztunk a PO-tól, de lehet.gabtsi
az szarabb volt... 😕
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
btw, nem gondoltam volna, hogy át lehet élni nagyobb szopást mint 2006ban, mikor az utolsó pillanatos TD után kihagytuk az extra pontot Denverben és azzal kikaptunk és el is búcsúztunk a PO-tól, de lehet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
fijjug, elolvastam az eredménykövetőt, ha az a ludas... Nem ismerem vassadit, de nem láttam semmi kivetnivalót abban, amit csinált. A steels meccseken rendszeresen megjelennek a hollók, akár ti is. meg más csapatok fanjai ellenszurkolni még hozzá durva módon, meg fikázni a steelerst- A rohadt trollozást meg bunkózást erősnek érzem ennek fényében. Ha nem ez volt, akkor ignoráljátok.kishaszi
Csapatpreferenciától függetlenül nem érzem korrektnek valaki vereségéért szurkolni. Illetve szurkolni lehet, de venni a fáradságot, hogy írogassak is, tudva hogy a másik fél amúgy is igen feszült idegállapotban van... szóval ez nálam trollkodás.
De sok bajom nincs vele, csinálja nyugodtan. Mások vagyunk, nálam ez már nem fér bele, ezért én nem csinálom.
Más a jófejkedés és piszkálódás. Az ha ide ír valaki hasonlót meccs előtt vagy után x nappal, az nem idegesítő, sőt még szeretem is. Meccs alatt mindenki érzékenyebb, főleg ha egy ilyen zakóba fut a csapata, mint a tegnapi.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Aki 2 éve azt mondta volna nekem, hogy TJ Yates 300 yardot passzol bármikor a Bengals védelme ellen, és game winning drive-ot vezet, azt minimum kiröhögtem volna.

...

(Természetesen dolgoztam, így nem láttam a meccset, szóval egyelőre megelégszem ennyi információval. Már ez is túl sok.)Mikey
En is lattam anno par NC meccset. 😀 (Nem senior evebol.) En azt kirohogtem volna, aki nekem kijelenti, hogy AZT az idiotat egyaltalan ledraftoljak.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
gondolom épp leállt a twitter így nem tudta bemásolni épp mi történik a nagyvilágban, maradtak a driod kommentek.

Bobbie minden bizonnyal ennyi volt idénre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hát ez durva volt!!
Benson 92 yard az elsőben,másodikban talán 10??? 2-3 firstöt kellett volna megcsinálni a végén és simán lehetett volna pörgetni az órát. Tudom, hogy a Texansnak is sok a sérültje,de sokkal nehezebb meccsre számítottam, ez simán a kezünlben volt, mi baszarintottuk el. Ettől ilyen rohadt dühítő! Bobbyról lehet tudni valamit? McGlynnt nem nagyon szeretném hosszabb távon, igazából röviden sem. Na mindegy...megyerikrisz
A másodikban igazából csak a futásra figyeltek. Jól is csinálták. Az LB soruk nagyot játszott akkor. Jó ez a Texans. Szerintem pl ez volt a legjobb OL, ami ellen játszottunk idén. Elég sok sack összejött, de a 4 emberes pass rush-sal esélyünk nem volt Yates közelébe érni.
Még mázlink is volt, hogy nem Schaub játszott. A TEken katasztrofálisan védekeztünk. Egy jobb QB még inkább szétdobált volna. Akkor a futást is nehezebb lett volna fogni. Szóval nagyon nyerni kellett volna, mert itt volt az esély. Rohadtul fáj még mindig.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Én se találtam semmi bunkó dolgot abban amit csinált, teljesen korrekt dolgokat írt, nem volt semmi Bengals szidás, csak éppen a mi POnknak szurkolt.tenorx
ahha, értem. 😊

akkor az uccsó meccsünkön vszleg Bengals fan lesz! 😊
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
fijjug, elolvastam az eredménykövetőt, ha az a ludas... Nem ismerem vassadit, de nem láttam semmi kivetnivalót abban, amit csinált. A steels meccseken rendszeresen megjelennek a hollók, akár ti is. meg más csapatok fanjai ellenszurkolni még hozzá durva módon, meg fikázni a steelerst- A rohadt trollozást meg bunkózást erősnek érzem ennek fényében. Ha nem ez volt, akkor ignoráljátok.kishaszi
nyugi, nincs semmi gond, csak nem tetszett, hogy ellenünk szurkolt ilyen formában! bár hozzáteszem, nekem nem jutna eszembe ilyet tenni...
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Hát ez durva volt!!
Benson 92 yard az elsőben,másodikban talán 10??? 2-3 firstöt kellett volna megcsinálni a végén és simán lehetett volna pörgetni az órát. Tudom, hogy a Texansnak is sok a sérültje,de sokkal nehezebb meccsre számítottam, ez simán a kezünlben volt, mi baszarintottuk el. Ettől ilyen rohadt dühítő! Bobbyról lehet tudni valamit? McGlynnt nem nagyon szeretném hosszabb távon, igazából röviden sem. Na mindegy...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én se találtam semmi bunkó dolgot abban amit csinált, teljesen korrekt dolgokat írt, nem volt semmi Bengals szidás, csak éppen a mi POnknak szurkolt.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
fijjug, elolvastam az eredménykövetőt, ha az a ludas... Nem ismerem vassadit, de nem láttam semmi kivetnivalót abban, amit csinált. A steels meccseken rendszeresen megjelennek a hollók, akár ti is. meg más csapatok fanjai ellenszurkolni még hozzá durva módon, meg fikázni a steelerst- A rohadt trollozást meg bunkózást erősnek érzem ennek fényében. Ha nem ez volt, akkor ignoráljátok.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
tegnap vassadi kolléga elérte, hogy utáljam a vasast! köszönet érte! 😊

nhm
Azért ne a Vasast utáld, hanem vassadit. Rohadt troll. Direkt nem olvasta a böffeneteit.nasheem
sztem bunkóság volt amit csinált, de persze lófasztse számít...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
tegnap vassadi kolléga elérte, hogy utáljam a vasast! köszönet érte! 😊

nhm
Azért ne a Vasast utáld, hanem vassadit. Rohadt troll. Direkt nem olvasta a böffeneteit.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
most azt szeretném, ha a wc körben a Denver megb..ná a Steelerst! 😊))) (mi meg a Pats-t! 😊

tegnap vassadi kolléga elérte, hogy utáljam a vasast! köszönet érte! 😊

óriási szopás volt tegnap, mienk volt a meccs....
azonban:
még messze a vége... bármi lehet! 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Aki 2 éve azt mondta volna nekem, hogy TJ Yates 300 yardot passzol bármikor a Bengals védelme ellen, és game winning drive-ot vezet, azt minimum kiröhögtem volna.

...

(Természetesen dolgoztam, így nem láttam a meccset, szóval egyelőre megelégszem ennyi információval. Már ez is túl sok.)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
lássátok meg... a legjobban rühellt csapat akiknél mázlisabb nincs.... jets fog besurranni 6. helyen... röhejRush
Sziasztok!

Na mi véletlenül nyertünk úgyhogy ha ma a Giants a Boy-st szívatja marad némi esélyünk a PO-ra. Ahhoz viszont verni kell a Jetst. Fogalmam sincs miként jön össze legfeljebb ha az eslő play-nél összetörjük Sanchezt de a 0-0 vagy min 3-0 oda akkor is sanszos sajna ám ígérem mindent megteszünk. Sajnálom, hogy ez ma nem jött össze gondolom (nem láttam) nem Daltonon múlott.
Hajrá tovább!dande
én is ezt számolom, plusz utánatok a giantscel játszik a jets, úgyh mindenképpen kéne ma az óriás win.

ami nem hajlik, az törik!