Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
... Amadeus91
és ne feledkezzünk meg Gresham-ről sem!!
40 elkapás 407 yardért, 10 meccsen játszott idén, az számológép nélkül is 4 elkapás 40 yard meccsenként (10es átlag), és minden 2. meccsen td
(2. legtöbb elkapás és td a csapatban)


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ha már Simpson. Jól emlékszem, hogy az első PIT meccsen sem volt 1, azaz egy elkapása sem?Mikey
Nem hát. Tuti zsarolják valamivel, ezért nem mert elkapni ellenük 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Ha már Simpson. Jól emlékszem, hogy az első PIT meccsen sem volt 1, azaz egy elkapása sem?Mikey
hát nem rémlik sok.

gyors megnéztem neked; igen, a 2 Pittsburgh elleni meccsen 0 elkapása volt. A Frisco ellen 1, Seattle-ben szintén, de az TD -lett és a Browns ellen is csak 2.

3 szor volt 100 fölött, a Denver a Colts és a Ravens ellen. Ezen a 3 meccsen 389 yardot szerzett az összes 577ből. Tehát 9 meccsen szerzett 188 yardot, ami átlagolva 20,8 yard/meccs. (Mármint a másik 9 meccsen).

Elkapások: 36 elkapása van idén, ez áltagban 3 elkapás/meccs.

Ezenfelül idén összesen 2 TD elkapása van.

Megnéztem Caldwell-t is, neki 35 elkapása van idén. 1 szer sem volt 100 yard fölött. Viszont mérkőzésenként hoz 25,58 yardot és már 3 TD elkapása van. 307 elkapott yardja van.

A.J. 3 meccsen volt 100 yard fölött; A Denver, Buffalo és a Browns ellen, de még több mérkőzése is volt amikor 80-90 yardot hozott. Összesen 50 elkapása és 7 TD-je van már idén, 832 elkapott yard. Ha leveszem a 3 100 yard feletti mérkőzését akkor marad 480 elkapott yardon 8 mérkőzés alatt (Baltimore-ban nem játszott). Akkor az átlagolva is 60 yard/mérkőzés.

Tisztán látszik a kontraszt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A False start és a delay of Game a ti hibátok volt, jogosan vették el a TD-t és az FG-t is, ezzel magatokat vertétek, aztán volt véleményes ítélet (DPI), amivel nekünk kedveztek, de ez sztem még beleférne.

Ami nagyon durva volt, az a block in the back. Az qrva nagy bírói hiba volt. Sajnálom, hogy így volt, azt el kellett volna venni. Ettől függetlenül nagyon szimpatikus csapat alakul nálatok, még csoportriválisként is szimpatizálok ezzel a gárdával.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem jól emlékszel. két első, egy második, és két harmadik (utóbbi akkor, ha előre bookoljuk JJo-ért a comp picket)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Ha már Simpson. Jól emlékszem, hogy az első PIT meccsen sem volt 1, azaz egy elkapása sem?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Azon kevés NFL meccsek egyike, amit nem néztem végig (kedvenc csapatomnál az első). Az hogy az elején a TD-t visszafújták, majd a return TD-nél a block in the back-et nem fújták be (nekünk igen, pont itt volt haver aki nem ért annyira az amerikai focihoz, de ő is észrevette, hogy ugyanaz volt a kettő).
Tate, Simpson továbbra is szégyenfolt a csapatnak...az a barom minek jön ki -9 yardról? Csinált szép 15yardos kezdő field pozit, Simpsontól meg inkonzisztensebb kezdő szintű elkapót nem láttam még... (talán most a Packersnél James Jones, ő ilyen, de ott csak 3.4. számú, Simpson pedig kezdő!).
Én drafton WR-CB húzást várok az első-második körösök közül (jól emlékszek, hogy van 2db 1. és 2db 2. körünk?

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Komolyan mondom zseniális volt, ahogy az első drive-ban a TD-ből blokkolt FG-t hozott ki az offense.
Majdnem megtapsoltam.
Én ott akkor hátradőltem, és aztán qrva nyugodtan végigbambultam a meccset.

A 7-5 még mindig baromi jól mutat, azt meg leszarom, hogy lesz-e playoff vagy sem.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Én őszintén megvallva nem tulajdonítok nagy jelentőséget ennek a mérkőzésnek, bár iszonyat rosszul jött ki.
De ebben az évben nem a Steelerst kell megverni. Nem is menne.
Gyüjteni kell a skalpokat, erősíteni jövőre meg elkapni bárkit és akkor gyúrni a playoffra.
Ilyen seconderyvel nem sok értelme lenne úgy sem.
Csak maradjon a húzóemberek teljesítménye ilyen jövőre is.Delonso_
Igaz. A legjobb passrusher és a kezdő CBk kiesése nagyon sebezhetővé teszi a védelmet. Sajnos pont ott gyengültünk tovább, ahol amúgy a legvékonyabbak voltunk. Jöhet a CB draft és a szép jövő 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én őszintén megvallva nem tulajdonítok nagy jelentőséget ennek a mérkőzésnek, bár iszonyat rosszul jött ki.
De ebben az évben nem a Steelerst kell megverni. Nem is menne.
Gyüjteni kell a skalpokat, erősíteni jövőre meg elkapni bárkit és akkor gyúrni a playoffra.
Ilyen seconderyvel nem sok értelme lenne úgy sem.
Csak maradjon a húzóemberek teljesítménye ilyen jövőre is.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Ha így nézed, akkor a TD sem lett visszafújva. Az is false start volt. Ettől még igaz, hogy szép volt az első drive és idegesítő volt a lezárása.nasheem
tiszta ideg voltam! 😊

figyu, ezt a meccset nem archiválom, oké? 😊))

valahogy ez most kimarad "véletlenül" ! 😊))nhm
Ha kérted sem küldtem volna 😊
Minden nyomot el kell tüntetni, hogy az utókor ne emlékezzen rá 😊nasheem
😂
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A FG nem lett visszafújva, false start volt, utána meg blokkoltuk.kishaszi
Ha így nézed, akkor a TD sem lett visszafújva. Az is false start volt. Ettől még igaz, hogy szép volt az első drive és idegesítő volt a lezárása.nasheem
Na de ha az volt, akkor én mit tegyek?
Hány ilyen volt már az ember életében? Persze TD-nél fájdalmasabb, mint egy sima down esetén, érthetően.kishaszi
Persze, nem is írtam, hogy hibáztak a bírók (itt), csak ugyan az történt a TDnél és a FGnél is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A FG nem lett visszafújva, false start volt, utána meg blokkoltuk.kishaszi
Ha így nézed, akkor a TD sem lett visszafújva. Az is false start volt. Ettől még igaz, hogy szép volt az első drive és idegesítő volt a lezárása.nasheem
tiszta ideg voltam! 😊

figyu, ezt a meccset nem archiválom, oké? 😊))

valahogy ez most kimarad "véletlenül" ! 😊))nhm
Ha kérted sem küldtem volna 😊
Minden nyomot el kell tüntetni, hogy az utókor ne emlékezzen rá 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A FG nem lett visszafújva, false start volt, utána meg blokkoltuk.kishaszi
Ha így nézed, akkor a TD sem lett visszafújva. Az is false start volt. Ettől még igaz, hogy szép volt az első drive és idegesítő volt a lezárása.nasheem
Na de ha az volt, akkor én mit tegyek?
Hány ilyen volt már az ember életében? Persze TD-nél fájdalmasabb, mint egy sima down esetén, érthetően.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
a return TD volt igazán botrányos. ott szálltunk el végleg, és azt a szabálytalanságot nem lehet véletlenül nem látni.

FG-nél delay of game volt.gabtsi
Jahja, igen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
A FG nem lett visszafújva, false start volt, utána meg blokkoltuk.kishaszi
Ha így nézed, akkor a TD sem lett visszafújva. Az is false start volt. Ettől még igaz, hogy szép volt az első drive és idegesítő volt a lezárása.nasheem
tiszta ideg voltam! 😊

figyu, ezt a meccset nem archiválom, oké? 😊))

valahogy ez most kimarad "véletlenül" ! 😊))
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
a return TD volt igazán botrányos. ott szálltunk el végleg, és azt a szabálytalanságot nem lehet véletlenül nem látni.

FG-nél delay of game volt.gabtsi
így van! 😕

de akkor is azt mondom, jól kezdtünk, amennyiben a TD TD, akkor teljesen más lett volna...

fel lehet kötni a gatyát, Daltonnak nem lesz egyszerű dobálni, a Houston érte el a legtöbb sack-et ezidáig, ha jól tudom rekord közelben vannak... 😕
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A FG nem lett visszafújva, false start volt, utána meg blokkoltuk.kishaszi
Ha így nézed, akkor a TD sem lett visszafújva. Az is false start volt. Ettől még igaz, hogy szép volt az első drive és idegesítő volt a lezárása.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a return TD volt igazán botrányos. ott szálltunk el végleg, és azt a szabálytalanságot nem lehet véletlenül nem látni.

FG-nél delay of game volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
A FG nem lett visszafújva, false start volt, utána meg blokkoltuk.kishaszi
a TD volt a false start, nem? 😕

mindegy
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A FG nem lett visszafújva, false start volt, utána meg blokkoltuk.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
húúú de fáj.. 😊
namindegy ez van..., viszont nem kezdődött rosszul a meccs sztem, teljesen jól toltuk, az más kérdés, hogy a TD-t, illetve a FG is visszafújták! 😕

több, mint 100y büntetés... , volt egyáltalán már ennyi? 😕
az a PI különösen ótvar volt! 😕

és ráadásul a Houston qrva jó! 😕
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nagyon megvertek minket, a steelers főleg, de mi is magunkat, a bírókról meg nem is akarok semmit mondani, vicc.gabtsi
Most nem jött össze nektek szinte semmit (hát ha valaki tudja milyen ez, akkor a Steeles fanok erős anyázásba tudnának kezdeni O terén...), a bírókra meg azért nem mondok semmit, mert kivételesen nem ránk repültek gyakran a zászlók. Részemről a PI szabály sürgősen megváloztatandó, igaz a safety vs. kibaszom a labdát a picsába is . . .

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagyon megvertek minket, a steelers főleg, de mi is magunkat, a bírókról meg nem is akarok semmit mondani, vicc.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
az a baj, hogy dalton-green kettős baromi jó, de nem fény az alagút végén. ha...ismétlem HA! elit csapat akarunk lenni, több célpont kell, és per pillanat simpson és caldwell nem jó megoldás.

ez a baj pontosan, ha valaki kidől (márpedig ez egy ilyen sport) máris borul minden.
sajnos a mai meccstől kicsit pesszimista lettem, de hát ilyen ez a szakma.. nagyon kéne a po ennek a csapatnak, de ha nem hát nem.
draft... már lassan ott tartunk hogy minden posztra kell ember, valahova meg már 2 is. amit én gondolok az: cb, s, lb, g, rb, wr (véletlen sorrend)
cb, s, g-t szerintem nem kell ecsetelnem. wr kell green mellé, megbízható rb benson helyére szerintem ez is stimmel, és lb-t meg hozni középre és mau vissza szélre, mert nekem nem meggyőző.Rush
egyet is értek meg nem is.

CB kell, létkérdés, ahogy G is. Safety-nk van. Reggie önmagát meghazudtolva tolja, mellette Crocker megbízható. Mays nagy potenciál, Sands pedig több éves project lesz (már ha lesz). WR-t és RB-t hoznék. Szerintem a LB sor most nem fő probléma. Mau jó középen, nem gyárt nagy playeket de szorgosan gyűjti a Tackle-t, Howard nagy igazolás volt. Rajtuk kívül még Rivers, Lawson, Moch és a most IR Muckelroy is ott van.

criminal lawyer or criminal lawyer?