Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
28-0 után zsinórban 13 jest' pont.. remélem csak félidei leeresztés volt az eagles-től. nagyon kell a win!Rush
nyugi, nem fog fordítani a jets...mert akkor jönne 10k sportfogadáson 😀 ...a mai nap pedig nekem nem erről szól sajnos 😕MarioAna
szerencsére már korábban megnyugodtam, 45-13nál meg már pláne 😊 (újra van remény😊)

...viszont a fogadásért meg kár nagyon, gondolom jól jött volna az a csekély kis összeg 😊:SRush
ho je, kikapott a Jets, a Titans és a Raiders is.

valaki elmondaná ezt a schedule-s dolgot

8-6-tal állunk a Jets -cel

jövőhéten ha nyerünk a Cards ellen akkor az 9-6 és a Giants elveri a Jets-t akkor ők 8-7
utolsó körben még ha ki is kapunk otthon a hollóktól 9-7 és még ha a Miami is kikap a Jets-től akkor ők is 9-7, szóval ilyenkor jön az a schedulos dolog nem? Ezt mi alapján számolják?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
félidőben 28-13ra megy az EaglesAmadeus91
28-0 után zsinórban 13 jest' pont.. remélem csak félidei leeresztés volt az eagles-től. nagyon kell a win!Rush
nyugi, nem fog fordítani a jets...mert akkor jönne 10k sportfogadáson 😀 ...a mai nap pedig nekem nem erről szól sajnos 😕MarioAna
szerencsére már korábban megnyugodtam, 45-13nál meg már pláne 😊 (újra van remény😊)

...viszont a fogadásért meg kár nagyon, gondolom jól jött volna az a csekély kis összeg 😊:S


több mint 12 éve
MarioAna 1 997
félidőben 28-13ra megy az EaglesAmadeus91
28-0 után zsinórban 13 jest' pont.. remélem csak félidei leeresztés volt az eagles-től. nagyon kell a win!Rush
nyugi, nem fog fordítani a jets...mert akkor jönne 10k sportfogadáson 😀 ...a mai nap pedig nekem nem erről szól sajnos 😕

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
csori aj-nek is lassan mar mindene fajni fog. multkor a terde, most a valla... szvsz a legkevesbe sem sajnalja, hogy mar csak 2 meccs. 😀Mikey
Az AJ sérülés azért engem aggaszt. Visszament, mert kellett, de elég szarul nézett ki. Remélem nem komoly. Más szerencsére nem sérült, legalábbis a képernyőn át így tűnt.

Megint meló?nasheem
szerencsere az 1000 yard mar megvan, igy felolem akar ki is hagyhatja a hatralevo 2 meccset... veletlenul sem kell eroltetni.

az am.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
félidőben 28-13ra megy az EaglesAmadeus91
28-0 után zsinórban 13 jest' pont.. remélem csak félidei leeresztés volt az eagles-től. nagyon kell a win!


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
félidőben 28-13ra megy az Eagles

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
csori aj-nek is lassan mar mindene fajni fog. multkor a terde, most a valla... szvsz a legkevesbe sem sajnalja, hogy mar csak 2 meccs. 😀Mikey
Az AJ sérülés azért engem aggaszt. Visszament, mert kellett, de elég szarul nézett ki. Remélem nem komoly. Más szerencsére nem sérült, legalábbis a képernyőn át így tűnt.

Megint meló?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
csori aj-nek is lassan mar mindene fajni fog. multkor a terde, most a valla... szvsz a legkevesbe sem sajnalja, hogy mar csak 2 meccs. 😀
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
jo olvasni, hogy atkins tovabb folytatta pro bowl-szintu jatekat.

ugye most nem serult le ujabb 2-3 kezdo?Mikey
green-nek voltak váll problémái, egyik play után esett rosszul, be is ment az öltözőbe.
aztán második félidőben visszajött. (egyik közeli képen látszott hogy fájlalja, de ezek szerint nem komoly)


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
jo olvasni, hogy atkins tovabb folytatta pro bowl-szintu jatekat.

ugye most nem serult le ujabb 2-3 kezdo?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Lássuk be kezd elfogyni az erő. Durva ez a liga. Szurkolóként utálom, hogy csak 5 hónap az egész szezon, de ilyenkor lehet érezni, hogy ennél többet játszatni a csapatokat teljes kizsigerelés lenne.
Nehéz kiemelni bárkit, a szokásos Green+Atkins+Clements trión kívül. Esetleg még Mau.
Sajnos a "gyengék" sor hosszabb. McGlynn döbbenet. Gresham, Benson, Whit és Simpson is messze tudása alatt játszott. Adam Jones is játszhatna sokkal tisztábban. De tényleg nem akarok nyafogni, mert meg van a meccs és meg maradt a PO esély!!!!

A Whalen catchnek örültem nagyon és volt egy nagyon bejövős Collins blokk egy screen játékunknál. Folytassuk!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Megmondtam múlt héten, hogy nem kell még feladni. 😊 9-7-tel sem esélytelen a PO.vassadi
nem esélytelen.. de nem is túl valószínű.. azért egy 10-6 jobban hangzik 😉


több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Megmondtam múlt héten, hogy nem kell még feladni. 😊 9-7-tel sem esélytelen a PO.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nagyon remélem, hogy Száncsezék' szopóágon lesznek ma. amúgy se szimpatizálok velük, nem tenne jót a közérzetemnek ha megnyernék a meccset, és miattuk szállna el az esélyünk :S


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
egyébként most nézve az eredményeket

A Redskins megverte a Giants-t, vagyis jövőhéten Eliéknak tepernie kell rendesen a Jets ellen. Nekünk pedig hozni a Cardinals meccset, illetve ma játszik még az Eagles ellen a Jets (go Eagles)... utolsó körben mind2 csapatra csoportrangadó vár, mi a Ravens ellen otthon a Jets pedig a Miami ellen. Jó lenne oda már az utolsó körbe egy 1 meccse előnnyel érkezni. Schedule erősség alapján előrébb vagyunk nem?

kikapott a Titans úgy fest ők végleg elszálltak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
megvan a kötelező győzelem! nem elég?? 😊)
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nem volt valami színvonalas meccs, de a lényeg hogy megvan... legrosszabb esetben is 8-8. ami már nagyszerű kategória!


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
hoo je, folytatódik tovább a versenyfutás. Dalton +3000 yard, A.J. +1000

jó kis rebuilding szezon ez. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
most nezem csak, hogy leonard sem jatszik.
hat de jo.
azert ev vegere megint kezdenek elfogyni a sracok...Mikey
Pressley se lesz, így szinte biztos, hogy Peermant látjuk majd pályán.
Caldwell is kiesett, ha jól néztem, de ez zavar a legkevésbé: Hawkins time!
És Whalen is a keretben! Tényleg fogy szépen a roster.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
most nezem csak, hogy leonard sem jatszik.
hat de jo.
azert ev vegere megint kezdenek elfogyni a sracok...
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle


am. rip (kerek 2 éve)Amadeus91
rip :/
tegnap... azaz ma hajnalban néztem is pár videót róla. szerettem nagyon.


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723


am. rip (kerek 2 éve)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/12/11/lawrence-vickers-shoves-adam-jones-says-pacman-spat-on-him/

At first it appeared that Vickers got away with a cheap shot, but it may have been Jones who got away with something: Ross Tucker, who’s working the game for Sports USA Radio, tweeted that the sideline reporter heard Vickers tell Texans coach Gary Kubiak that he pushed Jones away after Jones spat in his face.

....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
reedy szerint, ha a terdserules miatt egesz heten nem edzo pressley nem tud jatszani st. louisban, akkor peerman fog kezdeni a helyen.

...mindenki nagy oromere. 😉Mikey
Peerman FBben? Háááát, minimum érdekes. Jó hogy nem Scott 😊
Az viszont szent igaz, hogy jó lenne végre élesben (STn kívül) is látni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
reedy szerint, ha a terdserules miatt egesz heten nem edzo pressley nem tud jatszani st. louisban, akkor peerman fog kezdeni a helyen.

...mindenki nagy oromere. 😉