NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
morzsi 6
Ha jól fordítottuk le és mindezt jól értelmezem van benne valami igazság.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Már többször téma volt, hogy ki miért szurkol a Bengalsnak. Aki esetleg bizonytalan, annak egy kis tudományos segítség a csapatválasztáshoz:
http://www.interpretationbydesign.com/wp-content/uploads/2011/08/IBD-football-flowchart.jpg

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Harbaugh Mays-ről:
"I've got a lot of respect for Taylor. I've been around him for about three or four weeks now, and he's a good football player and respect him as a person. He's been a hard-working guy out here. I think it's a better fit for him in Cincinnati, and he feels the same way."

Persze most minden szakértő elmondja, hogy nagyon nem tartották második körös pick-nek a draft előtt sem. Érdekes, én nem láttam olyan mockot, amiben a másodiknál később ment volna ki, viszont jó sok olyat, ahol az első végén...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
@BGhee: Feels Good to be back on the field

Szegénynek eddig nem alakult túl ideálisan az NFL karrierje. Remélem mostantól elkerülik majd a sérülések.
több mint 13 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Terrell Owensrol írna valaki valamit hogy sérült vagy hogy most miwan vele mikor fog játszani?
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Vegre Standeford waive


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
According to Geoff Hobson of Bengals.com, defensive tackle Pat Sims plans to be ready for the preseason finale on September 1 against the Indianapolis Colts. - Cincy Jungle

Nagyon jól hangzik.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egészen ideje is volt már összekapnia magát a daginak 😊

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Smith had a good battle in particular with Jets D-lineman Mike DeVito in this game, and he looked much better than I can remember him looking as a pro. He was solid at the point of attack in the run game but as also fine in pass protection, keeping his QB clean except for one occasion where he found himself unable to contain a bull rush from DeVito. The Bengals invested a lot of money in Smith and were widely ridiculed for it given the images from his pro-day workout, but don’t forget Smith has a lot of talent. Cincinnati would be in good shape if he maintains this kind of play in 2011.

pff review
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/08/22/first-impressions-bengals-jets/

****
#Bengals officially announce trade for S Taylor Mays. Also waive WR L. Cox, T A. Gardner, WR Bart Johnson, WR J. Standeford, RB J. Williams

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
fél ochora.gabtsi
Jogos, így még jobban tetszik 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
fél ochora.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Egy védelemben, amiben Reggie Nelson egész ügyesen elmuzsikál, lehet keresni valója Maysnek is.Húsrágó
nekem is eszembe jutott ez. tavaly, hogy röhögtek/röhögtünk nelson miatt, aztán mára az egyik legstabilabb játékos lett. egy solid egységbe, haverok közé kerül mays. nagy áldozatot nem hozunk.gabtsi
Ha ötödik pick lesz, akkor gyak. Ochora cseréltük.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Egy védelemben, amiben Reggie Nelson egész ügyesen elmuzsikál, lehet keresni valója Maysnek is.Húsrágó
nekem is eszembe jutott ez. tavaly, hogy röhögtek/röhögtünk nelson miatt, aztán mára az egyik legstabilabb játékos lett. egy solid egységbe, haverok közé kerül mays. nagy áldozatot nem hozunk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
ok, csak ne a cornert üsse 😀gabtsi
mér memoryba is gyengusok? 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Egy védelemben, amiben Reggie Nelson egész ügyesen elmuzsikál, lehet keresni valója Maysnek is.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ok, csak ne a cornert üsse 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
btw, az értelmi képesség az elég meredek lesz így a Sands - Mays backup párosnál 😀gabtsi
Akkor a tanulmányi versenyekre majd nem őket küldjük, viszont ütni kevesen fognak ekkorát 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
(én ötödik kört olvastam, persze nem hivatalos info és) ha abba gondolunk bele, hogy tavaly Zimmer elmondása szerint a feltrade-del is próbálkoztunk, hogy megszerezzük (talán nem baj h Dunlap jött), akkor azt mondom nagyon jó bolt így. nyilván nem lett rosszabb játékos egy év alatt, és az hogy a 9ersnél nem sikerült belőle játékost csinálni 1 év alatt, az nem jelenti azt, hogy nem is lehet. persze mélós lesz.

btw, az értelmi képesség az elég meredek lesz így a Sands - Mays backup párosnál 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Na, némi vigasz NDuke elvesztése után. Megint egy safety lesz a kedvencem 😊 Mays STben is nagyon jó lesz (illetve ott biztos). Negyedik vagy ötödik körös pickekről találgatnak a fórumokon félinformációkból kiindulva.
Egyébként érdekes, hoogy mekkora az ex-ek száma a 9ers és a mi keretünkben. Ott Smith, Madieu, Brooks, nálunk meg a most érkező hármas. Nem biztos, hogy felénk billen a mérleg nyelve 😕. Mind1, Mayst imádom!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ja, úgy néz ki.

@AdamSchefter: 49ers traded S Taylor Mays to Bengals for an undisclosed draft pick.

Nagyon nem kedvelem Mayst, de egy okból örömteli a trade. Zimmer már tavaly is nagyon akarta volna Mayst a csapatban látni, és bár kicsit késve, de megkapta. Ilyenkor azért felcsillan a remény, hogy nem teljesen reménytelen a front office.
több mint 13 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Jön helyette Mays nektek?! Schefter lenyomta twitteren mindenesetre


több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
no mit gondoltok ? jön Pryor ?!
sztem nem de bidelünk rá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én reálisnak érzem a 4-5- öt.
Aztán majd kiderül.

Ez az O sem harmatgyenge.
A D sem rossz. Vannak értékek a csapaton belül (még ha el is engedik őket )
Látok pár reménytelenebb csapatot is.
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ha nincs az a sok drop akkor egész tűrhető dobó százaléka lenne megint. nem reménytelen, de én azért többet vártam volna.
első 3-4 drive az egyszerűen vicc kategória.
nem szabad temetni daltont meg az o-t... de azért ez elég siralmas volt. ennyire optimisták se lehetünk. én sokallom a tippben leadott 4 győzelmet..


több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Dalton tényleg nem hibázott a második INTen kívül nagyot, de sok dobása pontatlan. Ember felé megy, de kicsit mögé, kicsit felé, kicsit elé. HA jobban érzi majd a társakat akkor ez persze javulhat. Így az elkapók többnyire örültek, hogy megvan a catch, de utána zúzták is őket, vagy maguktól a földön voltak.

Azt viszont a javára kell írni, hogy nem beszari. A borzalmas kezdés után is bedobálta a meleg helyekre. Remélem éles meccsen is ilyen lesz.

És egy szó DLFről: kevés 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."