NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én is megnéztem a meccsetek felét.
Szerintem nem volt rossz az O.
A Jets ellen akik tuti playoff csapat meccselni a kezdőben sok sok rookieval nem egy egyszerű dolog.
Green nagyon dekoncentrált volt. A pick csak az ő hibája. Ilyeneket Fitz fél kézzel kap el.
A második pick már Daltoné, nagyon buta passz volt, de megzavarta az első pickje meg a fumble bénázás gondolom. Ami viszont ezután jött, van lelkiereje a srácnak.
Dropolások közepette is TD driveot vezetett a Jets ellen. Ship egészen pazar volt, Huber is nagykirály. Pekoék is elég jók voltak (tényleg ő lesz a szamoai mikulás?)
Én gyengébbnek hittem a csapatot. Pár hét után ez nem volt rossz.
És Sanchezt sem éreztem jobbnak Daltonnál, pedig ő nem első idényét tölti a csapatnál.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én abszte nem temetném az offense-t. jó persze szar volt, de gresham (ma scaife), green, simpson, pressley, és dalton is új ember a kezdőben. a skill poziciókon csak benson régi ember. természetes h nem megy minden azonnal. viszont én láttam fejlődést az első meccshez képest. össze tudtunk tenni egy drive-ot, még ha nem is volt 100-on a jets D, akkor is jobb volt mint múlthéten. lépésről-lépésre kell haladni, és ez sikerült múlthét óta. az első int nem dalton hibája volt, a második az borzasztó passz volt, de ilyen van. onnantól olyan nagy elemi hibára nem emlékszem, sőt voltak egészen szép dobások is. a TD drivben 6/8, green droppal, 68 yard, 5 különböző embernek. shipley egészen pazar volt, nem lepődnék megy egy 80+ elkapásos szezonon, és mindent megfog. elképesztő. caldwell is mit fogott meg, persze azt tudjuk, hogy jó, csak sűrűbben kéne mint szökő évente.

de a D nagyon tetszett. bár TE-n továbbra sem bírunk védekezni, ami elég aggasztó. bár Keller amúgy is csak akkor vert meg minket eddig, amikor találkozunk vele. az első D 0/6 volt 3rd downon, ami nem rossz, hanem kurva jó. a S játékunk a levegőben szar, viszont nagyon jól blitzelt Nelson és Murray is. Hall ismét bizonyította h nem véletlen a kedvenc playam, ilyen agilisnek rég láttam, nagyon felhúzták az első héten, remélem ez kitart mert nagyon kell az ő elit teljesítménye. én clements.et se éreztem szarnak, inkább a pálya közepére jövő passzokat nem tudtuk levédeni (első td). a második plaxico TD-nél ha rendes corner védekezik rajta sztem int, nagyon jó hívott zimmer az all-out blitz-cel, de a hulló falevélről nagyon lemaradt bennett.

na de a front7 az igen. és nem akármilyen fal ellen. a futást nagyon tömtük (nagyon fontos lesz!!), és a pass rush miatt se nagyon fanyaloghatunk. ha a sok sack nem is jött, jó százalékkal volt nyomás sanchezen. MJ amig meg művelt Fergusonnal szemben arra nincsenek szavak, tátottam a szám. korábban egy egysikú gyorsaságából élő end volt, erre most olyan move-okat láttam, hogy csak sikongattam. volt az a spin, amivel nagyon átbaszta, betolta bull rushsal sanchezig, megütötte balról és megkerülte, majd volt egy kurva nagy play, amikor egy lépéssel eladta a spin move-ot, ferguson belépett jobbra, ő meg villámgyorsan visszalépett, és szabad útja volt sanchezig. óriási volt. peko is, atkins is, ha Dunlap egészséges tudna lenni, akkor ez a fal akár össze vissza is verhetné a steelers és ravens falakat, amik nem mindenhol kielégítőek, hogy finom legyek. Mau megint nagyon tetszett, szerencsére nem volt szükség most arra, hogy nagy százalékát a playeknek ő állítsa meg mint a múlthéten, de ha kellett türelmes tudott maradni, nem reagálta túl mint régen, és amikor szembe került az emer kíméletlenül leütötte. nem volt tökéletes, de én előrelépést látok Dhanihoz képest.
kell is a jó front 7, mert a secondarynk átlag alatti sajnos coverage-ben, abban lehet reménykedni, hogy ahol egy fő célpont van azt Leon leveszi, de a többiek bajosan.

ja igen: HUBER!!! a field pozíció is kiemelten fontos lesz, ilyen 77 yardos puntokat szívesen veszünk 😊

ha mark sanchezzel afc döntőt lehet játszani, akkor daltonnal is. persze ehhez egy jobb secondary és jobb futójáték kellene, ami nincs. de ha a D ilyen jó lesz, akkor lehet elérjük a 4-5 győzelmet, de az épület alapja, sztem megvan.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A TE passzok ellen már évek óta szenvedünk. A legdurvább az volt, amikor a saját end zone-ból kapott egy 40yardost passzt Keller. Emberünk nem volt a képernyőn az elkapás pillanatában.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
annyival egészíteném ki, hogy clements szar, állandóan méterekre volt az emberétől, első td sem crocker-en múlt.
passz elleni védelem még mindig nem tetszik. nem volt ez a jets annyira jó formában.
viszont én tartom magam a tegnapihoz (ma hajnalihoz), hogy rettentő szar volt az idő. várnék még egy hetet az offense temetésével.
illetve -és lehet hogy a 'jest' def miatt látom így- de nekem play hívások sem tetszettek.


több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Egy lépés előre. A D határozottan jónak tűnt. Peko nagyon tetszett és az LB sor is meglepően jól működött. A falunk nagyon egyben volt, ráadásul a liga egyik legjobb O-line-ja ellen. Különösen örömteli, hogy a második sor is jól működött. McDonald és Shirley abszolút használható. Tank nem fog hiányozni. A futást öltük, a passrush is ment. Hall is rendben volt. Egyedül safety-ben voltunk sebezhetőek. Nem kell sok hozzá, hogy elérjen a D egy olyan szintet, amivel életben tarthatja a meccseinket.

Ha viszont nálunk a labda az közel teljes katasztrófa. 2 meccs alatt 1 drive. De legalább az szép volt. Leonard és Shipley hozta magát, és a fal sem volt rossz. Boling talán 2szer hibázott, pedig jó sokat volt bent. Simpson catch nélkül, de Green még nála is szarabb volt. Gresham mintha pályán sem lett volna. Fogjuk utóbbiakat a sérülésükre és reménykedjünk.
Sajnos Dalton nem tűnik túl magabiztosnak. Voltak durva hibái. A futásunk sem ment. Szóval van min dolgozni.

Szerk.: Gresham, nem "mintha", hanem valóban pályán sem volt 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
... akkor sztem jöhetne Gradkowski ... 😊
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Azt hittem Gruden dobat egy hosszút Revisre 😊nasheem
idáig jó... 😊

visszaszívom... 😕
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Azt hittem Gruden dobat egy hosszút Revisre 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
azt láttátok, hogy Chad barátunknak már van TD-je? 😊
A NE jó csapat lesz idén is...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a bengals rádión most azt mondták, 15 perc kb és kezdés. remélem nem csúszunk :/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Imádnám, ha az eső miatt csúszna a kezdés. Terveztem még egy kis alvást a meló előtt, de így bukta lesz 😕nasheem
majd alszol melóban... 😊)

üdvnhm
Sanszos 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Imádnám, ha az eső miatt csúszna a kezdés. Terveztem még egy kis alvást a meló előtt, de így bukta lesz 😕nasheem
majd alszol melóban... 😊)

üdv
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Imádnám, ha az eső miatt csúszna a kezdés. Terveztem még egy kis alvást a meló előtt, de így bukta lesz 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Legalább Gresham lesz. Reméljük dobunk is felé.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
na még egy óra és focsi 😊

Joe Reedy:
#bengals not playing Cox, Ghee, A.Jones, Wilson, Vann, Finley, Moch, Rivers, Muckelroy, Hudson, Fanene, Whalen, Sims, Dunlap, Mikaele ----> Gresham játszik 😊


több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Bengals scoutok vannak jelen, ami mint tudjuk olyan, mintha nem lenne senki 😊 Tomlin ráért kimenni, meg közel is van, a mieink meg már úton nyc-be.

ha jól tévedek, ha edz pacman már nem mehet vissza pupra.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
...tehát mindegy is, megnézzük-e. 😊

Más:

"According to Joe Reedy of the Cincinnati Enquirer, Bengals cornerback Adam Jones could finally return to practice next week. Jones suffered a neck injury against the Atlanta Falcons last year that forced him to miss the rest of the season. With two procedures required, the second to make sure things are healing properly, Jones has missed a majority of work during training camp." - Cincy Jungle

Gondolom PUP lesz belőle, aztán a 7. héten jön majd.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Papírforma.

Valamint olvasom, hogy megnézi a csapat Terrelle Pryor workoutját. Remélem ennyiben ki is merül a dolog, és véletlenül sem húzzák be supplementalon.Mikey
annyira nem lepődnék meg ha húznának egy váratlant. sok apró okból:
- Ken Anderson vezényelte a felkészítését (a mai napig jó barátságban van Mike Brownnal)
- Jim Tressel a héten a TC-ben járt
- Brown (és a család) nagy Buckeyes fan
- nem valószínű, hogy nagy szívfájdalom lenne elbúcsúzni a kisPalmertől és DLF-től.
- QB poszton amúgy is hiányt szenvedünk atletikusságban
- Jon Gruden is eltöltött vele egy kevés időt (még ha nem is a legőszintébb szakkommentátor, szeme van), és nem ápol rossz viszonyt az OC-unkkal.
- gigahype, nagy potenciál, olcsón. tipik Bengals pick.
- van egy extra 5. körünk jövőre (bár sztem ennél többe kerül majd).

nem gondolom, hogy áldozunk rá, de hogy sok insider infonk van róla az tuti. QB-ként egy jó hároméves projekt. bármi benne van, még az is szeretnénk, de végül Goodell mást javasol neki.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
@joreedy
#bengals have decided not to pick up the option on OT Andre Smith's contract. It remains at as a four-year deal with two years left.

Papírforma.

Valamint olvasom, hogy megnézi a csapat Terrelle Pryor workoutját. Remélem ennyiben ki is merül a dolog, és véletlenül sem húzzák be supplementalon.Mikey
Minek nekünk Pyror? Nem értem. :/

Srácok, el kell utaznom 1 hétre, majd jövő vasárnap jövök. Addig is jók legyetek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
@joreedy
#bengals have decided not to pick up the option on OT Andre Smith's contract. It remains at as a four-year deal with two years left.

Papírforma.

Valamint olvasom, hogy megnézi a csapat Terrelle Pryor workoutját. Remélem ennyiben ki is merül a dolog, és véletlenül sem húzzák be supplementalon.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Mert 2012-ig biztos csak a szerződése, onnantól nem. A 2013-14-es évek biztossá tétele is értelmezhető hosszabbításként.

(Más helyzet ugyan, de Whitworthnek is '13-ig van szerződése, de vele kapcsolatban is írta Hobson, hogy szeretnék meghosszabbítani a kontraktját. Bár itt szvsz leginkább arról lenne szó, hogy a fizetését emelnék.)

De én azt mondom, várják meg a dagival a szezon végét, hogy kibírja-e sérülés nélkül...Mikey
azért jó lenne tényleg ha Hall, Whit meg csöcsi hosszabb távra meglenne, mert könnyebbé válna a csapatépítés. (na, de bölcs voltam...) Szóval szerintem nem haladunk annyira rossz irányba, csak lassan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mert 2012-ig biztos csak a szerződése, onnantól nem. A 2013-14-es évek biztossá tétele is értelmezhető hosszabbításként.

(Más helyzet ugyan, de Whitworthnek is '13-ig van szerződése, de vele kapcsolatban is írta Hobson, hogy szeretnék meghosszabbítani a kontraktját. Bár itt szvsz leginkább arról lenne szó, hogy a fizetését emelnék.)

De én azt mondom, várják meg a dagival a szezon végét, hogy kibírja-e sérülés nélkül...
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
illetve elégedettek csöcsössel. állítólag ha így folytatja, lesz vele egy hosszabb távú megegyezés.Rush
Minek? 😮 8/30/2009: Signed a six-year, $42 million contract. The deal includes $21 million guaranteed. Another $8 million is available through incentives. The Bengals are off the hook for half of Smith's weekly game check anytime he reports over 350 pounds. 2011: $490,000 (+ Undisclosed Option Bonus), 2012: $1,083,750, 2013: $1,677,500 (Voided Years), 2014: $1.75 million, 2015: Free Agent

több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Gresham edzett, de még nem tudni, hogy játszik e vasárnap.
illetve elégedettek csöcsössel. állítólag ha így folytatja, lesz vele egy hosszabb távú megegyezés.
öröm és bódottá


több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Kötelező olvasmány örök optimistáknak:

http://msn.foxsports.com/nfl/story/reasons-every-NFL-team-can-win-super-bowl-081611nasheem
jaja már olvastam 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?