NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
valaki elmondaná, hogy mi történt az elmúlt héten?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tegnap éjjel sikerült bepótolnom az első félidőt, és ha nem is a címvédővel játszottunk, de legalább biztatóan.

a védelem egészen pofás. ha nem lenne ez a standard áramkimaradás negyedenként egyszer, akkor nagyon jó egységről is beszélhetünk. pl Newton futott TD-jét csak 3 DB nézte végig közvetlen közelről, de tackle-t egyik se csinált volna. de összességében nem volt rossz, még ha a Panthers nem is rángatta az istrángot rendesen (Steve Smith pl olyan volt mint én egy 3 napos buli után hétfő reggel a munkában). Geno viszont egy szörny. én nem tudom, honnan van ebben a kis emberben ennyi erő, de egészen förtelmes módon dominálta az emberét. ami még nagyon tetszett így első blikkre, hogy nagyon agresszíven játszanak, néha kicsit talán (feleslegesen) durván, de ez legyen a legnagyobb baj.

a támadófal hibátlant nyújtott gyakorlatilag, bár nyilvánvaló volt, hogy a Carolina a fal belsején nem fog túl nagy pusztítást végezni, de hogy így fussunk és így tisztán tartjuk Daltont arra nem gondoltam. Dalton továbbra is rend szerint túl magas labdákat ad, hogy ennek technikai v biztonsági okai vannak azt nem tudom, de kurvára idegesítő. szerencsére szinte minden elkapó atletikus és jó kezű de azért ebből ne legyen tendencia. persze a szokásos TO az kellett, hogy tudjon valamiből az ellenfél pontot csinálni, de csak egy kis zavar volt, hogy ki hova álljon. ha a támadófal továbbra is így tud játszani az nagyban megkönnyíti dalton dolgát, nem beszélve a futójátékról: Scott 10es átlaggal, 7 yardos legrövidebb futással, jófajta, csak aztán lássuk a rendes szezonban is.

a playhívás továbbra is nagyon tetszetős, nem is tudom láttam-e valaha end-around játékot rögtön az első playben valaha a Bengalstól, a draw playek nagyon ültek, ezt remélem sokat láthatjuk, és volt varia bőven az elkapók között is.

szóval nagyon úgy tűnik, hogy a védelem jó, a futójáték is talán, ha Dalton ebben az ütemben fejlődik tovább, akkor nem lesz ez rossz. továbbra se gondolok többre 3-4 győzelemnél, de biztató dolgokat láttam a jövőre nézve.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
hozzászólásokból úgy néz ki mégsem egy veszett fejsze nyele ez a szezon. ezt jó olvasni 😊
én is jókor megyek el nyaralni. 😊 tyt-re sajnos valami oknál fogva nem tudok belépni, esetleg valami más ötlet ahonnan letudom szedni a meccset?


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Dunlap biztosan kihagyja a Colts elleni meccset is, de a Browns elleni season openerre állítólag játékra kész állapotban lesz.

Valamint, szinte bizonyos, hogy Adam Jones PUP-on kezdi a szezont.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
1.Hát ha Scaife lesz az idei "nagyFA bukás" akkor még talán ez a jobbik eset (Bryant után).
2.Vakapuna egy állat, milyen frizura az TE JÓ ÉG 😀.
3.Mostmár nincs Palmer a csapatnál, se kicsi se nagy 😐
4.Ez a safety sor most így olvasva nem is tűnik rossznak, bár gondolom jobban örülnénk annak, ha egy fix pont lenne mindkét safety poszton, mint a rotálás. Nelson szvsz FS-nek maradhatna fix, jó kezei vannak, a Sands-Mays páros közül pedig amelyik kevésbé üt kicsit az maradhatna pusztítani 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
"In another sign the Bengals are moving to just two quarterbacks on their Opening Day roster they released backup quarterback Jordan Palmer before Saturday’s practice.

Also released were veteran defensive backs Tom Nelson and LeRoy Vann, rookie wide receiver Jamere Holland and rookie linebacker Stephen Franklin, and veteran cornerback Fred Bennett’s contract was terminated." - bengals.com

😕 😕
Persze reálisan nézve semmi esélye sem volt rosterre kerülni, mert adott a Crocker, R. Nelson, Mays, Wilson, Sands ötös.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Úgy néz ki, mert Hobson is megírta, hogy ma lesz hivatalosan is megerősítve.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Scaife out for season?
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/27/bengals-fear-bo-scaife-will-miss-the-season/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Fui!!



😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Élvezet volt tegnap nézni a csapatot.
Dalton, Benson, Gresham és az elkapó egységből jópáran.Delonso_
++

De említhetnénk Scottot is, vagy az egész O-line-t. Nagyot pusztított a fal Smithestül, Bolingostul!!
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Andre Smith hogy muzsikált a meccsen? 😊
Látom Benson kezdi hozni a stabil szintjét, nagyon kellene szezonban is egy kiengyensúlyozott futójáték 😐 . Scott gondolom azért volt ilyen beast módban, mert sokadik védők ellen futkározott.MarioAna
Scott 2-3 nagy futása a Panthers 80%-ban kezdő forntja ellen ment, úgyhogy nagyon jó volt ő is. Sőt azt mondom még kicsit látványosabban is dolgozott, mint Benson. A Dagi, akárcsak a teljes Oline uralta a pályát.nasheem
Köszönöm és Wyattnak is 😊. A Carolina defense ennyire rossznak tűnik akkor, vagy mi mutattunk életre utaló jeleket? 😊
Bensont ezért is kedvelem, mert nem látványos futó, viszont általában a 3.5-4 yardot hozza minden futásnál, nem úgy hogy egyszer fut 10-15öt, utána pedig 3 0yardot....legalábbis mióta nálunk van, régebben nem hiába aggatták rá a "No Gain" becenevet :rolleyes: .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valami valótlant írtam? 😊
Volt egy kérdés, válaszoltam.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
bazzeg Wyatt, nálad nagyobb tyúkanyót még nem hordott hátán a föld
😂Szegecs
+10000
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
bazzeg Wyatt, nálad nagyobb tyúkanyót még nem hordott hátán a föld
😂


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kifejezetten pofás volt, pass protban egyszer volt, hogy közel került embere Daltonhoz (még így is tartotta), de aztán kilépett a zsebből a lelketlen, futásnál egyik goalline-szituációban borították meg egyszer, amúgy azt leszámítva tényleg nagyon jó volt mind futásnál, mind passznál az első félidőben (a másodikat már nem láttam) – végre

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Andre Smith hogy muzsikált a meccsen? 😊
Látom Benson kezdi hozni a stabil szintjét, nagyon kellene szezonban is egy kiengyensúlyozott futójáték 😐 . Scott gondolom azért volt ilyen beast módban, mert sokadik védők ellen futkározott.MarioAna
Scott 2-3 nagy futása a Panthers 80%-ban kezdő forntja ellen ment, úgyhogy nagyon jó volt ő is. Sőt azt mondom még kicsit látványosabban is dolgozott, mint Benson. A Dagi, akárcsak a teljes Oline uralta a pályát.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Andre Smith hogy muzsikált a meccsen? 😊
Látom Benson kezdi hozni a stabil szintjét, nagyon kellene szezonban is egy kiengyensúlyozott futójáték 😐 . Scott gondolom azért volt ilyen beast módban, mert sokadik védők ellen futkározott.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Élvezet volt tegnap nézni a csapatot.
Dalton, Benson, Gresham és az elkapó egységből jópáran.
A védelem is helyenként jó volt, de Cam futásait nagyon ették.

Egy harmatgyenge csapat kellett ehhez hogy így kijöjjön, de jót tesz a srácoknak egy felvezető meccs.
Nem lekicsinyelve persze a Pantherst, de ott még nagyon az út elején vannak.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Én is amondó vagyok, hogy az első félidőben mutatott játékra lehet alapozni. Bár én nem értek annyira hozzá mint ti, de szerintem ha tudjuk hozni ezt a szintet szerintem nem lesz annyira kilátástalan ez a szezon.morzsi
Kilátástalan semmiképp, de ettől még eredményes sem okvetlenül. A Panthers passzvédekezése katasztrofális, a faluk meg tartalékos volt. Nem ismerem különösebben őket, de Otah, Beason és Ziemba tuti sokat javít a teljesítményükön. Persze hiányzók nálunk is voltak, meg egy győzelmet (még ha előszezoni is) soha nem kell magyarázni.

Sokkal fontosabb a győzelemnél, hogy hétről hétre jobb a csapat szinte minden szempontból. Az irány tehát jó, majd meglátjuk meddig jutunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
morzsi 6
Én is amondó vagyok, hogy az első félidőben mutatott játékra lehet alapozni. Bár én nem értek annyira hozzá mint ti, de szerintem ha tudjuk hozni ezt a szintet szerintem nem lesz annyira kilátástalan ez a szezon.
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Na meg volt az első Mays tackle is, mehetek aludni 😊

ÉS remélem Miles rosteren marad. Határozottan tetszett.nasheem
most nem azért mondom, de mit is írtam pár sorral feljebb? 😊

107.5 quarterback rating, lesz még jobb is! 😊

(látod mondtam félidőben, hogy el kell menni aludni... ; aki nem látta, az első félidőt mindenképpen nézze meg! az egy jó alap, bár nem is nagyon lehet jobban jáccani. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Na meg volt az első Mays tackle is, mehetek aludni 😊

ÉS remélem Miles rosteren marad. Határozottan tetszett.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Na most akkor mint gondoljak? Az biztos, hogy csak a PRek szerint vagyunk ligautolsók.
OK, ez a Panthers gyengus volt, de mindkét falunk uralta a meccset. Az OL különösen látványosan. Bolinggal is!
Cam párszor verte a Dt, de ennyi belefér. Geno és MJ durván kergette minden passz hívásnál. A sec is rendben volt.
A Dalton to Green vonal nagyon stabilnak tűnik. Simpsont hanyagoljuk is, pedig ő is elszakad nagyon gyakran. Gresham és Shipley is jó volt... na inkább abba is hagyon.

Nugent 55ről bevarta 😊

Ja és Pressley komoly fegyver lehet!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
helló srácok!

mai tippek? 😊

sztem nyerünk!!! (ha nem is, akkor csak altatunk, mint eddig...😊
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ha jól fordítottuk le és mindezt jól értelmezem van benne valami igazság.morzsi
az, hogy könnyebb Dallas szurkolónak lenni, mint Jags. Legalábis kevesebb önértékelő kérdést kell megválaszolni 😀