Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
yepp, peerman megcsinálta ezek szerint.

vakapuna is cut, még 21

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jay Finley kirakva
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pedig semmi szükségünk rá, bár talán cosby helyett az ST szerepe miatt elférne. mindenesetre érdekes lesz a wr sor vége, whalen nem sokat játszott (bár akkor jónak tűnt) a preszezonban, hawkins rám jó benyomást tett, félő, hogy nem érne le a PS-be.

pletyka rovatunk: palmert és ügynökét szpotolták ma a PBS-ben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
azért szívesen látnám bengáli tigris csíkos mezben 😊


több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
rams kitette gilyardot, sztem már senki nem gondolja úgy cincinnatiben (se), hogy ördögtől való volt a shipley pick.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mára is jutott egy jó hír, james walker eltakarodik az espn afc north blogból.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
watta news!!

ez biztos a bengals ??
hall nagyon-nagyon olcsó volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Kész. Ennek fényében tuti, hogy Joseph akart menni.Mikey
Tény, hogy nem találtam tőle olyan nyilatkozatott amelyben nagyon sajnálkozna, hogy el kellett mennie innen...lehet neki is elege lett a viszálykodásból, Palmer, Ocho etc, lehet hogy csak SB-ra jobban esélyes csapatba akart menni (Texans nem rossz szerintem, PO-ra jók lehetnek), ezt már nem fogom megtudni. Minden esetre fájt az elvesztése, sokkal jobban mint Ocho és Palmer távozása (pedig Ochót nagyon csípem!) 😐MarioAna
egészen hihetetlen, de egyet kell. hogy értsek. pedig pamer-ocho miatt szerettük meg anno a csapatot.
itt van nekünk most már dalton és green, a fiatalság, úgy mint mi szurkolók, a játékosok is megkedvelték őket, és nem akarnák vissza csináni.
pölö bobbie nyilatkozata: "Carson is friend of mine, but this is business...I like blocking for 14 (Dalton)."
egy korszak lezárult.. palmer ne akarjon visszajönni, tradeljük el vagy tudom is én. nem kell ő már nekünk (akár mennyire is szeretjük még őt).


több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Kész. Ennek fényében tuti, hogy Joseph akart menni.Mikey
Tény, hogy nem találtam tőle olyan nyilatkozatott amelyben nagyon sajnálkozna, hogy el kellett mennie innen...lehet neki is elege lett a viszálykodásból, Palmer, Ocho etc, lehet hogy csak SB-ra jobban esélyes csapatba akart menni (Texans nem rossz szerintem, PO-ra jók lehetnek), ezt már nem fogom megtudni. Minden esetre fájt az elvesztése, sokkal jobban mint Ocho és Palmer távozása (pedig Ochót nagyon csípem!) 😐

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
According to Pro Football Weekly, Cook's extension is for four years and is worth $14 million with $5 million guaranteed.

Höhh, aprópénz! (Legalábbis a garantált.)
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
közben Cook-al is hosszabítottunk.
'Kyle Cook has reached a contract extension'


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kész. Ennek fényében tuti, hogy Joseph akart menni.
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Hall is megvan!!!
Joe Reedy:
Leon Hall has re-signed with #bengals. Four years, $39 million 😊

részletesebben: http://cincinnati.com/blogs/bengals/


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hál' istennek azóta sem tért vissza.



Látom, a cserék kikaptak 17-13-ra az Indytől. ... Kíváncsian várom a végső keretszűkítést, és a vele járó 1-2 meglepi cutot.

Jövő héten végre kezdődik!!!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Akkor azért igazán elmehetne a ..... de tényleg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Én már ezek után nem is szívesen látnám, de gondolom a csapattársak se annyira. Inkább Dalton, sőt Gradkowski 😛.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
ESPN's Bob Holtzman reported that Carson Palmer was at Paul Brown Stadium in late July. Says Bengals have discussed possible Palmer return.

Schefter: Certain Bengal officials believe it's possible Carson Palmer could return next week; people connected to Palmer don't. Say nothing new.
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Joe Reedy: #bengals not playing R.Nelson,Clements,Jennings,A.Jones,Scott,Hall,Benson,Crocker,Moch,Rivers,Hudson,Shirley,Scaife,Geathers,Dunlap


több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Whit alá is írt +2 évre, 20 millióért.

nem tudok olyat mondani aki jobban megérdemelte (csak olyat aki legalább ennyire: Hall).

well done Mike!gabtsi
Már majdnem azt írtam, hogy nem történt semmi, amíg nyaralgattam, de ez azért elég fontos hír. Ha Hall is meglesz, akkor tényleg tök mind1, hogy 1-15 vagy 5-11 a szezonunk. Jó év lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Whit alá is írt +2 évre, 20 millióért.

nem tudok olyat mondani aki jobban megérdemelte (csak olyat aki legalább ennyire: Hall).

well done Mike!gabtsi
szuper hír!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Whit alá is írt +2 évre, 20 millióért.

nem tudok olyat mondani aki jobban megérdemelte (csak olyat aki legalább ennyire: Hall).

well done Mike!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A Kócc elleni meccsre jó lesz a pálya szélén ácsorogni.
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
érkezett hozzánk Cornell Banks DT (?).
http://cincinnati.com/blogs/bengals/2011/08/31/bengals-sign-dt-cornell-banks/


több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Palmer miatt vszleg. de reméljük életre szóló lecke volt.

bottomline, hogy tán építeni kéne egy olyan franchise-t/csapatot ahonnan nem akar a 100 milliós QB visszavonulni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
"During Cincinnati's 24-7 win over the Carolina Panthers, Jason La Canfora with the NFL Network tweeted that the Bengals were negotiating extensions with cornerback Leon Hall and offensive tackle Andrew Whitworth, hoping "to get contracts done in (the) near future." On Wednesday, Geoff Hobson of Bengals.com is hearing the same thing." - Cincy Jungle

@GeoffHobson Hearing #Bengals talking to several players about extensions. Believed to be nearing two-year extension with Andrew Whitworth


De nagyon jó lenne, ha "in the near future" meg is történnének a hosszabbítások.
Viszont ha ez így lenne, még annyira se férne a fejembe Joseph elengedése (?) mint eddig.