Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sztem Soldados most két külön dolgot mostál egybe. Olyan ninc, hogy egy ligaharmadik WR nem tett jót egy csapatnak. Ő érkezett egy gépezetbe, ami viszont elromlott tőle függetlenül. Ha ő sem lenne, akkor mi lenne itt? De most komolyan. Mikey is istenem. Hogy lehet azt mondani, hogy nincs szükség a csapatnál egy eddig így teljesítő WR-re. Nélküle nem lenne ennyi támadás sem. Ennyi erővel mondhatnátok, hogy Calvin johnson felesleges volt Detoritban az utóbbi pár évben (nem most), mert neki voltak statja, a csapat meg hulladék. De ha ő sem lett volna, akkor mennyi yardjuk lett volna? Vagy az idei Dallas. Érkezett Dez Bryant, aki kurva jól nyomja. Azt mondjátok felesleges, mert körülötte mindenki szar lett? Ugyanmár
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez itt sajnos/szerencsére nem lehetőség, mert se pénz nincs rá, se akarat.

szóval itt a lehetőségekből ki van hozva a maximum, és amíg Mike Brown a tulaj nem is fog ez nagyon változni. neki minden évben ki kell venni az a 20-30 millió dollárt amiből elkaristol a famili, így meg azért nehéz győztes csapatot építeni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Peppers ??? Trade ?? mióta is követed a Bengalst ? 😂gabtsi
Lehetőség volt. Én csak ennysit mondtam. 😊 Az más kérdés, hogy Ti sem éppen ezekről vagytok híresek, de tiltva nem volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ennyi és nem több. Tehát nem szidtam, nem bűnbak, csak megjegyeztem, hogy nincs javulás és épp azt róvom fel Lewiséknak, hogy egy ilyen smashmouth football játszó csapatba nem egy WR-t kellett volna, hanem passrushert, vagy OL-t upgradelni, stb.Soldados
mégis honnan ??? az ultralimitált FA piacról vmi négyezer éves veteránt ? vagy kire gondolsz konkrétan akit ide lehetett volna hozni ?

a draft második körében hoztunk passrushert, a 4-ben UT-t, és még később két OL-embert. TE volt az egyetlen igazi needünk, ide érkezett az első kör (sajnos csak egy volt). itt még mondjuk bulaga elérhető lett volna, biztos nagy upgrade Smith-hez képest.

szóval könnyű azt mondani, hogy mit kellett volna, de érdemes megnézni h mire volt lehetőség.gabtsi
Mays ugyan megosztotta anno a topikot, de megjegyzem őt is bepróbáltuk, csak nem jött össze. A draft-tal semmi baj nem volt szvsz. Papíron közelítette a tökéletest. Az egész holtszezonban csak Bryant benézése volt hatalmas bukta, épp ezért kellett a végén elérhető legjobb megoldásként TO.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Peppers ??? Trade ?? mióta is követed a Bengalst ? 😂

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ennyi és nem több. Tehát nem szidtam, nem bűnbak, csak megjegyeztem, hogy nincs javulás és épp azt róvom fel Lewiséknak, hogy egy ilyen smashmouth football játszó csapatba nem egy WR-t kellett volna, hanem passrushert, vagy OL-t upgradelni, stb.Soldados
mégis honnan ??? az ultralimitált FA piacról vmi négyezer éves veteránt ? vagy kire gondolsz konkrétan akit ide lehetett volna hozni ?

a draft második körében hoztunk passrushert, a 4-ben UT-t, és még később két OL-embert. TE volt az egyetlen igazi needünk, ide érkezett az első kör (sajnos csak egy volt). itt még mondjuk bulaga elérhető lett volna, biztos nagy upgrade Smith-hez képest.

szóval könnyű azt mondani, hogy mit kellett volna, de érdemes megnézni h mire volt lehetőség.gabtsi
Trédelni is lehet. 😉 Vagy ott volt Peppers a piacon. Lehetőség volt, csak Lewisék szvsz más irányba mozdultak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ennyi és nem több. Tehát nem szidtam, nem bűnbak, csak megjegyeztem, hogy nincs javulás és épp azt róvom fel Lewiséknak, hogy egy ilyen smashmouth football játszó csapatba nem egy WR-t kellett volna, hanem passrushert, vagy OL-t upgradelni, stb.Soldados
mégis honnan ??? az ultralimitált FA piacról vmi négyezer éves veteránt ? vagy kire gondolsz konkrétan akit ide lehetett volna hozni ?

a draft második körében hoztunk passrushert, a 4-ben UT-t, és még később két OL-embert. TE volt az egyetlen igazi needünk, ide érkezett az első kör (sajnos csak egy volt). itt még mondjuk bulaga elérhető lett volna, biztos nagy upgrade Smith-hez képest.

szóval könnyű azt mondani, hogy mit kellett volna, de érdemes megnézni h mire volt lehetőség.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
NA csak visszaolvastam 😊

Soldi, TO érkezése miért zárta ki, hogy Lewisék máshol is erősítsenek? Tök független volt a jövetele minden egyébtől, ráadásul a cap-et sem terhelte. Nem látom az összefüggést, de abban kétségkívül igazad van, hogy a run heavy vonulatról kár volt leakadni ennyire. Ehhez viszont semmi (na jó, csak minimális) köze van TOnak.

Egyébként a statjai és a mutatott hozzáállása lenyom minden ellenérvet. A csapat nincs tőle előrébb, de tuti, ohgy nélküle hátrébb lenne.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Kár volt Lewiséknak stílust váltani offense-ben.Soldados
Na igen.
És én ilyenkor dobom el az agyam, amikor olvasom Lewistól és Bratkowskitól, hogy run first csapat vagyunk még mindig.
Ekkora parasztvakítás a világon nincs.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Azt a kúúúrva életbe! Mekkora meccs volt már ez? Biztos jól kiveséztétek már, de én most kapcsoltam ki a tévét és a vérnyomásom az egekben, így bocs, hogy nem olvasom végig és bocs, ha ismételek:
1. Palmer jó volt. Nagyon jó.
2. RT kérdés megoldva, ha a Dagi lejön a zsírosdeszkáról.
3. A D# óriásit játszott, csak azt az egy tetves trükköt szívtuk be.
4. Lewis fasz volt, hogy megijedt az első bukott pirostól és nem vágta be a másodikat.
5. Minden zebra zsákmányállat.
6. Kár hogy Nedu nem találkozott Warddal.
7. Peko vs Polamalu 😀

Szóval minden elismerésem a csapaté, mert a szív hatalmas. Kár hogy azok a rohadt nüanszok, most ellenünk dolgoznak. Mindenesetre kb úgy várom a köv meccset, mint a nyitófordulót. Bassza meg, de nagy volt!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem azért nincs pass rush mert jött TO... azért nincs pass rush mert úgy gondolták jó lesz az eddigi is. Odom tavalyi formája alapján volt is esély + jött Dunlap aki mondjuk nem tudom mit csinált eddig de pass rushra jött.
TO-tól teljesen függetlenek a gondok. Azzal legalább egyet megoldottak, szegény arról nem tehet hogy a többit leszarták Lewisék.haromt
Odommal kapcsolatban Achilles-ínszakadás után azért erősen szkeptikus voltam.

De amúgy még egyszer, mert Te se érted, amit írtam. 😛 Nyilván nem TO megszerzése miatt nincs passrush. Én csak annyit írtam, hogy rá nem volt szüksége a Bengalsnak, mert a csapat támadójátéka nem lett jobb egy fikarcnyit sem. A tavalyi, good defense-rush heavy Bengalsba, nem kellett egy 2. prime time elkapó.

Ennyi és nem több. Tehát nem szidtam, nem bűnbak, csak megjegyeztem, hogy nincs javulás és épp azt róvom fel Lewiséknak, hogy egy ilyen smashmouth football játszó csapatba nem egy WR-t kellett volna, hanem passrushert, vagy OL-t upgradelni, stb.

De amúgy azt is megértem, ha vki rohadtul örül neki, mert qrva jól nyomja idén. Csak sztem a támadójáték mégsem lett jobb vagy hatékonyabb tőle. Kár volt Lewiséknak stílust váltani offense-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
hogy miért hasalunk el mégis folyton ? hát ez egy jó kérdés...gabtsi
Azért mert ez a Bengals

ja szezon végére szétkapják majd atomjaira a kis csapatodat. a nagyhirű művészurak tongue
csak ne felejts el Csadnek lesz igaza, ez az ő csapatasutianap
Ebben a pillanatban komoly összeget mernék rá tenni hogy Chad nem fog balhézni, TO-val meg végképp nem.

És feltehetőleg TO sem, mert gondolom szeretne jövőre még játszani valahol, uh nem árt ha a rendesebb arcát mutatja.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó D és rush heavy offense-hez nem kell 2 elit elit WR. Persze nem hátrány, de nem létszükséglet. És amit igazán mondani akarok, hogy a jelenlegi Bengals ennek nem tudja kihasználni előnyeit. S ebből következik, hogy felesleges igazolás volt. Jobb nem lett tőle semmi.Soldados
DE LEGALÁBB OLCSÓ VOLT 😀

Szerintem továbbra is fontos volt az elkapókérdés rendezése, csak a többit nem szabadott volna elhanyagolni. Ha alapból TO-t igazoljuk és Bryant pénzét fektetjük másba jobban járunk85
ja szezon végére szétkapják majd atomjaira a kis csapatodat. a nagyhirű művészurak 😛
csak ne felejts el Csadnek lesz igaza, ez az ő csapata


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak azt nem éted Soldi, hogy TO-nak semmi köze a többi problémához. tavaly azért nem tudtunk eredményesek lenni mert elfogyott a D a végére és meghalt a passzjáték. minden más rendben lévőnek tűnt.

visszatér ugyanaz a csapat, érkezik egy WR aki képes vertikálisan megnyújtani a pályát, és a drafton jön némi depth (minőségről lehet vitázni). és mégegyszer TO a tc napján írt alá, így semmi hatása nem lehetett az offseasonra.

mindenki egybehangzó véleménye volt h jó offseasont zártunk, jó draftot, megtettek mindent hogy megerősítsék a csapatot. az hogy a D ilyen szinten alulteljesít az semmilyen szinten nem volt várható, és ez sajnos alapvetően befolyásolja a futójátékot is. amíg tavaly megtehettük hogy futunk, addig idén nem egy meccsen kerültünk komoly hátrányba már a félidőben, ami elvágta az esélyét h statisztikailag jó futójátékunk legyen.

nekem meggyőződésem h nem a keret minőségével van baj, nyilván jó lenne egy trent cole a gyenge oldalra, de ez Cincinnati itt ilyen lehetőségek nincsenek. de ez egy minőségre jobb keret mint tavaly ez tuti.

hogy miért hasalunk el mégis folyton ? hát ez egy jó kérdés...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jó D és rush heavy offense-hez nem kell 2 elit elit WR. Persze nem hátrány, de nem létszükséglet. És amit igazán mondani akarok, hogy a jelenlegi Bengals ennek nem tudja kihasználni előnyeit. S ebből következik, hogy felesleges igazolás volt. Jobb nem lett tőle semmi.Soldados
DE LEGALÁBB OLCSÓ VOLT 😀

85
Ez igaz. És annyit megért, amennyit kapott, de most én csapat szempontból vizsgáltam a kérdést.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem azért nincs pass rush mert jött TO... azért nincs pass rush mert úgy gondolták jó lesz az eddigi is. Odom tavalyi formája alapján volt is esély + jött Dunlap aki mondjuk nem tudom mit csinált eddig de pass rushra jött.
TO-tól teljesen függetlenek a gondok. Azzal legalább egyet megoldottak, szegény arról nem tehet hogy a többit leszarták Lewisék.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Jó D és rush heavy offense-hez nem kell 2 elit elit WR. Persze nem hátrány, de nem létszükséglet. És amit igazán mondani akarok, hogy a jelenlegi Bengals ennek nem tudja kihasználni előnyeit. S ebből következik, hogy felesleges igazolás volt. Jobb nem lett tőle semmi.Soldados
DE LEGALÁBB OLCSÓ VOLT 😀

Szerintem továbbra is fontos volt az elkapókérdés rendezése, csak a többit nem szabadott volna elhanyagolni. Ha alapból TO-t igazoljuk és Bryant pénzét fektetjük másba jobban járunk


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én maximálisan egyetértek Soldival ebben a kérdésben... tudom, hallgassak, mert én rühellem Owenst, így nem vagyok objektív. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jó D és rush heavy offense-hez nem kell 2 elit elit WR. Persze nem hátrány, de nem létszükséglet. És amit igazán mondani akarok, hogy a jelenlegi Bengals ennek nem tudja kihasználni előnyeit. S ebből következik, hogy felesleges igazolás volt. Jobb nem lett tőle semmi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Úgy látom, nem értitek, amit mondtam. Nem volt rá szükség. Miért? Mondjak 5 nagyobb problémát, amivel foglalkozni kellett volna a Bengalsnak a WR-kérdés helyett? Azzal, hogy TO idejött, nem lett jobb a Bengals. Egyáltalán nem volt létkérdés. De ez jól látszik is a csapat támadóstatisztikáin, hogy semmivel nem lett jobb a Bengals O TO-val 2009-hez képest. Persze TO szárnyal, ez csodálatos és minden elismerésem az övé, én nem vártam ezt tőle. De ezek az ő személyes statjai. Ha megvizsgálaod a Bengals O statjait, jól látszik, hogy nem lett jobb a CSAPAT. (És itt most nem arra gondolok, hogy nem csapatember 😉, csak azt írom, hogy a csapat teljesítménye nem lett jobb) De azt készséggel elismerem, hogy még ez a helyzet is jobb, mint vártam tőle.

A lényeg, hogy futásra kellett volna a hangsúlyt fektetni, az OL-ra, a passrushra, nem TO-ra, hogy menjen ez a TOcho Show f.szkodás. Megint a bohóckodásról szólt minden, az eredmény meg megint távolmarad. Bezzeg tavaly, amikor semmi show nem volt, csak a kemény brusztulós foci minden felhang nélkül, akkor vhogy az eredménye is megvolt. 😉

Így hát amellett kitartok, hogy nem akkora para senkinek, hogy TO idejött. A Bengals O megoldható feladat.Soldados
Szerintem TO megoldás volt az egyik problémánkra, mégpedig jó megoldás. A baj az, hogy miután a WR kérdést 5 próbálkozásból sikerült megoldani hátradőlt a vezetőség hogy akkor minden rendben lesz és elfelejtették hogy ez egy új szezon, nem feltétlen fog minden más úgy menni mint tavaly (D, futás). TO megoldás volt egy problémára, de nyilván nem mindenre.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úgy látom, nem értitek, amit mondtam. Nem volt rá szükség. Miért? Mondjak 5 nagyobb problémát, amivel foglalkozni kellett volna a Bengalsnak a WR-kérdés helyett? Azzal, hogy TO idejött, nem lett jobb a Bengals. Egyáltalán nem volt létkérdés. De ez jól látszik is a csapat támadóstatisztikáin, hogy semmivel nem lett jobb a Bengals O TO-val 2009-hez képest. Persze TO szárnyal, ez csodálatos és minden elismerésem az övé, én nem vártam ezt tőle. De ezek az ő személyes statjai. Ha megvizsgálaod a Bengals O statjait, jól látszik, hogy nem lett jobb a CSAPAT. (És itt most nem arra gondolok, hogy nem csapatember 😉, csak azt írom, hogy a csapat teljesítménye nem lett jobb) De azt készséggel elismerem, hogy még ez a helyzet is jobb, mint vártam tőle.

A lényeg, hogy futásra kellett volna a hangsúlyt fektetni, az OL-ra, a passrushra, nem TO-ra, hogy menjen ez a TOcho Show f.szkodás. Megint a bohóckodásról szólt minden, az eredmény meg megint távolmarad. Bezzeg tavaly, amikor semmi show nem volt, csak a kemény brusztulós foci minden felhang nélkül, akkor vhogy az eredménye is megvolt. 😉

Így hát amellett kitartok, hogy nem akkora para senkinek, hogy TO idejött. A Bengals O megoldható feladat.

De ígérem többet nem szólok TOcho ügyben, mert megértem, ha vkik szeretik őket. De ettől még engedtessék meg, hogy én személy szerint ne ájuljak el tőlük, mert nincs akkor hatásuk jelenleg a csapatra - és ezt sztem éppen Ti bánjátok a legjobban. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Milyen durva hogy Hall pl milyen jó corner, és mekkorákat szokott védekezni és egy ilyen passzt meg képes benézni amit talán még is leszedek. Odafutok, megfordulok, elütöm, ennyi.

Nekem a szezon hátralevő részének az a lényege hogy Chad minél több yardot szerezzen, de legalább 1000-et összességében. A többi már nem számít. Kikaphatunk bárkitől, amíg neki jól megy felőlem 😊


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Sírva könyörgök, hogy ennyire ne legyünk már elfogultak a saját csapatunkkal szemben. Én semlegesként néztem a meccset, kicsit inkább a Bengalsnak szurkoltam, de sokkal inkább a bírók tartották életben őket, a Steelers végig jobb volt és megérdemelten nyert. Ezt a kamuzást a helyedben befejezném, mert nincs igazad, plusz a Steelers szurkolók jobban felháborodhatnának Hampton roughing the passer flagjén, meg utána a pass interferencen. Nem mintha a Steelers drukkereit védeném, mert ők elfogultságról beszélnek kommentátori részről, amit én bevallom nem hallottam a közvetítés során... (saját vélemény, anyázástól kíméljetek)npetiii
Szia Jaguars! 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szerintem palmer speciel jó volt. nem volt tökéletes ami vszleg kellett volna, de egy nagy hibán kívül semmi vállalhatatlan nem volt. azt a 2 warningot meg nem értettem h miért reklamálta Sanyi, nem elkapkodott snap volt, felálltak már, és így időkérés nélkül megállt volna az óra ha sikeres a play.

chad abból a szempontból volt fontos, hogy polamalut folyamatosan lekötötte, így az átellenes oldalon nem kellett tőle tartania, ami azért fontos szempont.

voltak azért szép pillanatok és összességében nem most ment el ez a szezon, de a kurva életbe megint látszott h mi maradt benne és ez az ami nagyon felbasz.

egyetlen playt nézett be a D is a második félidőben, jó nagy ívű passz volt, ha Hall nem Wallace mögé helyezkedik akár meg is szerezhette volna. meg a végén a volt mandenhallnak pár hosszabb futása, de a meccsen nagy részén ő is megvolt. egy (nálunk már szokásos) nagy futás emelte az átlagát.

smith se volt rossz, volt hogy rossz embert blokkolt de állta a sarat woodleyval szemben, aztán teljesen elkészült a 2. félidő végére, töltötték is az oldalát, az viszont óriási volt mikor woodley és harrison egyszerre támadta és fogta mindkettőt.

és hát peko: http://www.youtube.com/watch?v=huolfNTLgB0&feature=player_embedded

száz szónak is egy a vége, majdnem tökéletes játék kellett volna h nyerni tudjunk, ezt még az O meg a D úgy ahogy hozta volna, de a ST kinyírt. hát ennyit erről az évről.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Amúgy T.O. és Chad is Palmerrel balhézik.Amadeus91
85 twitter:

@RealSkipBayless if I were to point fingers I'd start with myself and that's where it'll end,I can only critique myself,it's my fault we 2-6

Az hogy meccsen odaszólnak hogy figyeljen már vagy hogy üresen voltam vagy kicsit előrébb add az nem balhé. Pályán kívül pedig mind a kettő védi Palmert (kicsit túlságosan is).


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November