Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Palmerre én is mondanám, hogy jó volt, de a 3 INT az akkor is 3 INT, szóval csak nem tudom rá mondani hogy jó volt.
Olyan szinten homály passzai vannak néha, hogy azt még úgyis nehezen tudom elhinni, hogy a saját szememmel látom.
De mondjuk ezt már megszokhattuk.

Ami nagyon tetszett, hogy volt Manningen nyomás, még ha ez számszerűleg nem is mutatkozik meg.
És itt kiemelném Dunlapet, aki láthatóan nagyon jó úton halad, még ha kicsit lassan is.

Igazából ez a csapat nem rossz, de nem is jó. Nevezhetjük szimplán lúzernek. 😊 Egyszer a jó futójáték hiányzik a W-hez, egyszer a jó passzjáték, egyszer a sok INT okozza a bajt, egyszer szétfutják, egyszer szétpasszolják a védelmet... valami mindig hibádzik...

Szerk.: ez az Owens eset mi volt a legvégén? Behalt a streamem addigra, és így lemaradtam a végéről... b_szott sietni no-huddle-nél, vagy mi volt?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
3 INT után vicces lehet azt mondani vkire h jó volt, de nekem Palmer is tetszett.

a D pedig kezd újra régi fényében ragyogni.

aki azt mondja h ez a liga legrosszabb csapata, az v hülye v rosszindulatú.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
After the game Nugent was on crutches, and the fear is that he has suffered an ACL and MCL injury.

"It doesn't look good," Nugent said.
Ha már maga Nugent is azt mondja, amit, akkor kezdhetünk aggódni.

Chadről és Bensonról viszont nem találtam semmit.

Egyébként tegnap a defense nagyon tetszett. Persze az Indy offense is tele van sérültekkel, de akkor is szép dolog így megfogni Manninget és Wayne-t.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ha az onside náluk landol, akkor annyit mondanék, hogy "nem történt semmi, az élet megy tovább".
Így inkább nem mondok semmit.

(Azért remélem nem sérül komolyan 85, Nugent és Benson sem.)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Arra gondoltam, hogy meccs alatt az eseményekről ne a csapattopikba írd be az egysoros gondolatokat, hanem az eredménykövető topikba.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Van ám eredménykövető topik is kicsit fentebb. 😉


Úgy látszik, ez az év már csak ilyen. Valaki, vagy valami mindig éppen annyira rossz, hogy kikapjon a csapat.

2-7. Bengals, én így szeretlek.Mikey
Élőben nézem streamen.


Azért, hogy pont Gresham hagyja el a labdát, amikor az utolsó negyedben kifejezetten jól játszott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Van ám eredménykövető topik is kicsit fentebb. 😉


Úgy látszik, ez az év már csak ilyen. Valaki, vagy valami mindig éppen annyira rossz, hogy kikapjon a csapat.

2-7. Bengals, én így szeretlek.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Kellett nekem mondani. :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Hát, ha ezt megnyerjük... most az onside után lehet rá esély.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nem lepne meg, ha sem Benson, sem a Coach nem kapna új szerződést.

Esélyes, hogy Lewis-t év közben kirúgják?Amadeus91
Szerintem annyi esélye van mint az idei PO-nak. Benson meg ha nem is azt hozza mint amit tavaly, jelentős előrelépés az előző futóinkhoz képest


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Nem lepne meg, ha sem Benson, sem a Coach nem kapna új szerződést.

Esélyes, hogy Lewis-t év közben kirúgják?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Inkább ne játszana.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Palmer fájdalomcsillapítókkal a dobóvállában játszik (hurrá!), nem lepődnék meg ha még LeFevourt is látnánk ma.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
#Bengals inactives: QB D. LeFevour, DE J. Fanene, S C. Crocker, DT T. Johnson, C R. Stephens, WR J. Simpson, CB M. Trent, RB C. Peerman

crocker az egyetlen safetynk aki valamennyire kapargatja az emberfogás felszínét, és out. csúnya lesz attól félek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy biztos: TO hozni fogja magát. Remélem meglesz neki az 1000+ yard és 10+ TD...
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
ma felülünk a mészárszékre. peyton nyomás nélkül kicsinál bárkit, nemhogy egy megtizedelt secondaryt.

mathisnek career dayt tippelek, és ha freeney csak 70%-os akkor az amúgy nagyon megbízható witworthnek is minimum nehéz napja lesz.

futni mindenképp kellene, legalább azért h pihenjen a D és ne legyen nagyon csúnya.gabtsi
Innen szép nyerni. 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ma felülünk a mészárszékre. peyton nyomás nélkül kicsinál bárkit, nemhogy egy megtizedelt secondaryt.

mathisnek career dayt tippelek, és ha freeney csak 70%-os akkor az amúgy nagyon megbízható witworthnek is minimum nehéz napja lesz.

futni mindenképp kellene, legalább azért h pihenjen a D és ne legyen nagyon csúnya.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Most már úgy is mindegy.Amadeus91
Hát azért teljesen nem mind1. Egyrészt a jövő év miatt (Dagi; Trent), másrészt nagyon nem szeretnék egy motiválatlan, széteső csapatot nézni a következő 2 hónapban.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Most már úgy is mindegy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Smith IR-en, Murray (megint) rosteren.

Egyébként Fanene out, Crocker és Tank Johnson doubtful minősítést kapott a meccsre, ergo nem játszanak.
Ahogy Trent sem, ez ma vált biztossá. Azaz Ghee lesz a nickel.

Nem elég, hogy szar a csapat, még kezd is elfogyni... megint...
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A hivatalos oldalon írták, hogy a Bills ellen tuti nem lesz sellout. Ezáltal 57 meccsnél megszakad ez a sorozat.

Szerintem egyébként Smith nem épült fel rendesen, mert gyanús, hogy a tavaly eltört csont melletti tört el most. Szerintem ez emiatt lehet, mert ilyenkor túlterhelődik a többi csont, és reccs... de persze ez csak minden szakmai tudást nélkülöző okoskodás. 😊Mikey
A szakmai tudást leginkább az orvosi stábtól várná az ember. Az már nagyobb baj, hogy onnan is hiába...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A hivatalos oldalon írták, hogy a Bills ellen tuti nem lesz sellout. Ezáltal 57 meccsnél megszakad ez a sorozat.

Szerintem egyébként Smith nem épült fel rendesen, mert gyanús, hogy a tavaly eltört csont melletti tört el most. Szerintem ez emiatt lehet, mert ilyenkor túlterhelődik a többi csont, és reccs... de persze ez csak minden szakmai tudást nélkülöző okoskodás. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ochocinco's fine also was for violating the NFL Uniform policy -- he wore dominantly gold shoes, which is not part of the Bengals' color scheme.

Rend a lelke mindennek. Baromság a négyzeten...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Smith szerintem szimplán sérülékeny alkat, nem hiszem hogy a fizikumával baj lenne. Mégiscsak jópár éve erre készül, az ilyen szöveg egy kora körös picknél hogy nincs kész az NFL-re szerintem majdnem mindig kamu.

Ha én Cincinnatiben élnék pont egy Bills meccsre mennék ki szívesen (ha már úgyis vesztett a szezon), mégiscsak utolsók kapott pontokban, hátha lesz egy jó napja az offensenek.


Manninget össz 10-szer sackkelték idén, szerintetek a meccs utáni kézfogást leszámítva fog hozzáérni bengáli fiú?85
Ha sérülékeny alkat lenne, akkor már az egyetemen is lett volna hasonló problémája. Ott meg nyoma sem volt. Ebből gondolom, hogy vagy az NFL edzések és fokozott tempó (bengals edzések?) nem ízlenek a fizikumának, vagy 20on alig túl máris elhasználódott.
Persze lövésem sincs a fiziológiához, úgyhogy csak találgatok.

Sack? Atkins ma végre megszerzi az ötből az elsőt 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Smithről egy pár kérdés:
Van olyan, hogy valakinek a fizikuma az egyetemen még domináns, de az NFL már egyszerűen sok neki?
Vagy elképzelhető az, hogy valakinek az izomzata-csontozata 23 éves korára annyira kikészül a folyamatos túlterheléstől (túlsúly+foci), hogy ilyen könnyen sérül?
Esetleg csak simán pechvogel a Dagi?

Nagyon kikészített a sérülése. Még pár ilyen esemény és tönkrebaxódik a szezonunk maradék értelme is.

A Bills ellen vajon szakad a sell-out streak?nasheem
Smith szerintem szimplán sérülékeny alkat, nem hiszem hogy a fizikumával baj lenne. Mégiscsak jópár éve erre készül, az ilyen szöveg egy kora körös picknél hogy nincs kész az NFL-re szerintem majdnem mindig kamu.

Ha én Cincinnatiben élnék pont egy Bills meccsre mennék ki szívesen (ha már úgyis vesztett a szezon), mégiscsak utolsók kapott pontokban, hátha lesz egy jó napja az offensenek.


Manninget össz 10-szer sackkelték idén, szerintetek a meccs utáni kézfogást leszámítva fog hozzáérni bengáli fiú?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November