Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
... és ha még figyelembe vesszük, hogy a Bengalsnál hány korai pick égett be a történelemben ... 😊

De egyébként persze, elég lutri a WR draft. De csak úgy nyerhetsz vele nagyot, ha bevállalod. Mert ha be sem vállalod, akkor az esélyt sem adod meg magadnak. (Mekkora okosság, wow.)

Egyébként összességében egyet is értek az általad írtakkal. Peko és Tank tényleg nem az az irányítók réme típus. Elvileg ezért jött Atkins - akinek nyilvánvalóan idő kell - hogy belülről is legyen nyomás.

Szóval, lényeg a lényeg, én WR-t hoznék, de ha DE jön - na jó, legyen D-lineman - akkor sem fogok értetlenkedni.

Aztán a valóság úgyis az lesz, hogy jön valami olyan, amiről szó sem lesz addig. 😊
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
somos:

Lehet, hogy nem vagy fan, ellenben sokkal jobban értesz a dolgokhoz, mint pl. én.

Igazából én meggyőzhető lennék arról is, hogy DE lenne a jó húzás első körben.
DT-t ugyanakkor tuti nem hoznék, mert Peko, és egy egészséges Tank Johnson teljesen jó kezdőnek. Ahogyan Sims és Atkins is cserének. Szerintem. Nem elit egység, de szolid. (A szó USA-ban használatos jelentésével.)

Azért lennék én a WR pick mellett, mert akárhogy is nézzük, Chad 34 éves lesz a következő szezon végén, mikor FA lesz. Tehát mindenképpen időszerű lenne megtalálni az utódját, és én jobb szeretném úgy, hogy az az utód jövőre elkaristol mint második számú WR, aztán '12-ben előlép egy év tapasztalattal első számúvá.

De legalább abban egyetértünk, hogy guard és safety kell.Mikey
Jó a marketingem... 😊

Védőfalon belül igazából szerintem mindegy, hogy DT vagy DE érkezik, de egyszerűen az az érzésem, hogy kevés most ez a fal mind passz, mind futás ellen. Ráadásul egyre inkább azok a csapatok lehetnek dominánsak defense oldalon, akik komolyabb blitz nélkül, a 4 d-lineman segítségével tudnak nyomást rakni az irányítóra, mert amint elkezdesz embereket kivenni a back sevenből pass rushra, menthetetlenül szétdobálnak. Titans, Giants, tavalyi Vikings D mind erre épült/épül. A másik, hogy nem véletlenül húztak az idei drafton 3 DT-t a top 10-ben (jó, Alulu is benne van), az egyre mobilisabb irányítók ellen nem elég, ha kívülről van nyomás, az is kell, hogy ne tudjon visszalépni a zsebbe, legyen nyomás középről is. Túl egyszerű lenne Suh példáját felhozni, de ő, és egy kiöregedőben lévő FA DE (KVB) hatalmasat dobtak a Lions d-line hatékonyságán. Erre pedig szerintem mind Tank, mind Peko alkalmatlanok.

WR draft teljes lutri, lassan nagyobb zsákbamacska, mint az 1. körös QB. Ha visszanéz az ember az elmúlt pár évre, a nagy egyetemi sztárok elég nagy arányban égtek meg (Sweed és HArdy a két "kedvencem" ebből a szériából, de lehetne hozni még 100 példát).

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
somos:

Lehet, hogy nem vagy fan, ellenben sokkal jobban értesz a dolgokhoz, mint pl. én.

Igazából én meggyőzhető lennék arról is, hogy DE lenne a jó húzás első körben.
DT-t ugyanakkor tuti nem hoznék, mert Peko, és egy egészséges Tank Johnson teljesen jó kezdőnek. Ahogyan Sims és Atkins is cserének. Szerintem. Nem elit egység, de elegendő.

Azért lennék én a WR pick mellett, mert akárhogy is nézzük, Chad 34 éves lesz a következő szezon végén, mikor FA lesz. Tehát mindenképpen időszerű lenne megtalálni az utódját, és én jobb szeretném úgy, hogy az az utód jövőre elkaristol mint második számú WR, aztán '12-ben előlép egy év tapasztalattal első számúvá.

De legalább abban egyetértünk, hogy guard és safety kell.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért is hoztam fel a témát, mert engem ez foglalkoztat most leginkább, kevésbé a jelenlegi szezonban maradt lehetőségek.
szóval a kulcskérdés nekem az, hogy van-e ebben a csapatban annyi, amire fel lehet építeni egy sikeres (!!) csapatot, és inkább azt gondolom h igen.

vannak olyan "vadhajtások" ami nyilvánvalóan nem váltak be és meg kell tőlük szabadulni, hogy a jelenleg a sorban mögöttük állók megkapják a lehetőséget, és az ő helyükre pedig prosperáló fiatalokat keressünk.
Akinek szerintem nem kellene visszatérnie 2011-ben: Benson, Geathers, Odom, Tank Johnson, Dhani Jones, Roy Williams. és nem azért mert rosszak, hanem azért mert semmivel nem jobbak mint azok a fiatalok akik elől foglalják a helyet, viszont legalább zero upside-juk van.

FA szezon úgy indulna nálam h Palmer paycut. nem hinném, hogy nála jobb opciót találunk az elkövtkezendő 3 évben, viszont azt a teljesítményt már nem tudja, amiért ezt a nagy pénzt kapta, úgyh ez elkerülhetetlen. aztán keresnék egy veterán futót aki kis pénzért vállal néhány nehéz carry-t scott helyett (pl ronnie brown), illetve seymournak és/vagy poslusznynak egy üres lapot adnék, és írják rá az összeget.

draft: top5 nagyon kinéz (reálisan 2 meccsen van még győzelmi esélyünk). top5-ben pedig ha nem qb-t húzunk, akkor valami domináns Lineman kellene, miután OT nem kell, belső OL-t meg ritkán húznak ilyen magasan, maradok a DT-nél (bár fogalmam sincs, hogy egy suh v sedrick ellis kaliberű playa elérhető-e.) továbbiakban G-t, RB-t, LB-t és S-t mindenképpen draftolnék, hogy milyen sorrendben az majdnem mind1.

és akkor a végén a legfájóbb kérdés: Marvin Lewisnak menni kell, és nem azért mert rossz edző, hanem mert nem hiszek abban, hogy képes újra és újra megújulni, márpedig itt arra van szükség, új impulzusok új inger és hogy valamennyi játékos azt érezze, hogy meg kell szakadnia ha meg akar ragadni. De ez mind nem ér semmit, ha Bratkowski a helyén marad, márpedig ha Zimmer lesz a főedző akkor erre elég nagy esély van. szóval vagy Zimmer a HC és új OC, vagy új offense beállítottságú HC és maradjon Zimmer a DC. kár h egyikre se sok esély van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Érdekes, én ugyan nem vagyok fan, emiatt kevesebb a rálátásom, de én biztos, hogy elsőre d-line-ba hoznék embert, akár FA, akár draft, szerintem egy DT és egy DE is elférne bőven. Aztán jöhetne egy guard, egy safety, és csak utána a WR.

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Az én álom offseasonöm 2011-ben:

3-13, top3 pick.
Lewistól szomorú, Bratkowskitól boldog búcsút veszünk. Zimmer lesz a HC. OC fogalmam nincs ki, de Bratnél bárki jobb.
Drafton WR pick, de hogy kit álmodtam meg, az maradjon titok. (Legfőképpen azért, mert nem akarok fasságot mondani.)
Korai körökben jön még RB, OG, SS.
Owens, Benson megy, Chad, Joseph, Fanene, Ndukwe, B. Johnson marad, ahogy Jones is, mert Mau még nem kész MLB-nek.
Odom és Geathers kézenfogva röpül a 6+ millájával. Dunlap és Mike Johnson lesz a kezdő.
Palmer elmegy valami természetgyógyászhoz, lélekgyógyászhoz, és rendbe jön.
Ahogy mindenki más is, hogy ne sérüljön majd le a fél csapat a 9. hétre.

Kb. ennyi lenne.

Szép álom volt, jó álom volt, kár, hogy álomnál több nem lesz.Mikey
Simán összejöhet. Talán csak az első körös WR draftra minimális az esély, bár olyan rohadt messze van még, hogy akár az is lehet belőle. A Brat búcsú is kérdőjeles, ha Lewis megy és Zimmer feljebb lép, de igen csak örömteli változás lenne. A nép akaratát egyszer csak hajlandó meghallgatni a tulaj úr.nasheem
Én is WR-t draftolnék (Ha Owens nem maradna) 1.nek. Utána RB, QB, FB, OG. Minden mással teljesen egyetértek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Az én álom offseasonöm 2011-ben:

3-13, top3 pick.
Lewistól szomorú, Bratkowskitól boldog búcsút veszünk. Zimmer lesz a HC. OC fogalmam nincs ki, de Bratnél bárki jobb.
Drafton WR pick, de hogy kit álmodtam meg, az maradjon titok. (Legfőképpen azért, mert nem akarok fasságot mondani.)
Korai körökben jön még RB, OG, SS.
Owens, Benson megy, Chad, Joseph, Fanene, Ndukwe, B. Johnson marad, ahogy Jones is, mert Mau még nem kész MLB-nek.
Odom és Geathers kézenfogva röpül a 6+ millájával. Dunlap és Mike Johnson lesz a kezdő.
Palmer elmegy valami természetgyógyászhoz, lélekgyógyászhoz, és rendbe jön.
Ahogy mindenki más is, hogy ne sérüljön majd le a fél csapat a 9. hétre.

Kb. ennyi lenne.

Szép álom volt, jó álom volt, kár, hogy álomnál több nem lesz.Mikey
Simán összejöhet. Talán csak az első körös WR draftra minimális az esély, bár olyan rohadt messze van még, hogy akár az is lehet belőle. A Brat búcsú is kérdőjeles, ha Lewis megy és Zimmer feljebb lép, de igen csak örömteli változás lenne. A nép akaratát egyszer csak hajlandó meghallgatni a tulaj úr.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Az én álom offseasonöm 2011-ben:

3-13, top3 pick.
Lewistól szomorú, Bratkowskitól boldog búcsút veszünk. Zimmer lesz a HC. OC fogalmam nincs ki, de Bratnél bárki jobb.
Drafton WR pick, de hogy kit álmodtam meg, az maradjon titok. (Legfőképpen azért, mert nem akarok fasságot mondani.)
Korai körökben jön még RB, OG, SS.
Owens, Benson megy, Chad, Joseph, Fanene, Ndukwe, B. Johnson marad, ahogy Jones is, mert Mau még nem kész MLB-nek.
Odom és Geathers kézenfogva röpül a 6+ millájával. Dunlap és Mike Johnson lesz a kezdő.
Palmer elmegy valami természetgyógyászhoz, lélekgyógyászhoz, és rendbe jön.
Ahogy mindenki más is, hogy ne sérüljön majd le a fél csapat a 9. hétre.

Kb. ennyi lenne.

Szép álom volt, jó álom volt, kár, hogy álomnál több nem lesz.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
félreértettél sztem.

nem gondolom h harcolnánk a jobb draftcletiért, de jelenleg az 5. helyen állunk hátulról, és speciel a Dallas nyilván fog még erősíteni, illetve a héten a Buffaloval kiesési derby, úgyh nem lesz egyszerű ezen javítani.

utána meg jets, saints, steelers, browns, chargers, ravens, nem hinném h nagyot fogunk még előrelépni, mégha az effort ott is lesz.

a kérdés arra irányult, merre lépjünk távbb: HC ügyben, Draft ügyben, egyéb Personell kérdések tekintetében (benson, chad, to, joseph, tank, roy williams) etc...gabtsi
Tényleg félreértettelek. Erre viszont sokkal nehezebb válaszolni. Annyira hozzámnőtt ez a csapat, hogy jószívvel senkit nem engednék el. JoJo és jövőre Hall megtartása alap. Chad szintén. Tank és Roy kezdőnek már egyre kevésbé elég. Maradnék a guard első picknél és S is mindenképp kell az első 4 körben. A szezon vége remélhetőleg segít majd tisztábban látni. Kiderül, hogy a fiatalok mire hivatottak. DE posztra viszont csak valami márkás szabadügynököt szeretnék, vagy akkor inkább senkit. Ha ez nem jön össze és TO lép, akkor nekifutnék harmadszorra is a WR szabadügynöknek. Előbb-utóbb csak sikerül 😊

Lewis-zal holtponton vagyok. Félek nem jönne jobb, ezért mondom, hogy maradjon, de ha nem hosszabbít, akkor sem fogok sírni. A Zimmer HC lépés adná magát, de komoly kockázat.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
viszont érik a top 5 cetli (jelenleg 5, de lesz ez jobb is), Ti merre indulnátok (így h matematikai esélyünk sincs) ?gabtsi
Rágyúrnék a top3 pickre egy kellemes 3-13-mal. (De valószínűbb hogy 4-12 lesz és top5 pick.)

Drafton pedig ... fene tudja. Kéne egy jövőbeni no. 1 WR.Mikey
Top3ban WR pick. Wow, merész. Kit néztél ki? Sokat nem tudok az idei WR classról. Van aki megér ennyit? Hankerson? Jernigan tetszik, de gondolom ő alacsony Palmernek 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
félreértettél sztem.

nem gondolom h harcolnánk a jobb draftcletiért, de jelenleg az 5. helyen állunk hátulról, és speciel a Dallas nyilván fog még erősíteni, illetve a héten a Buffaloval kiesési derby, úgyh nem lesz egyszerű ezen javítani.

utána meg jets, saints, steelers, browns, chargers, ravens, nem hinném h nagyot fogunk még előrelépni, mégha az effort ott is lesz.

a kérdés arra irányult, merre lépjünk távbb: HC ügyben, Draft ügyben, egyéb Personell kérdések tekintetében (benson, chad, to, joseph, tank, roy williams) etc...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
viszont érik a top 5 cetli (jelenleg 5, de lesz ez jobb is), Ti merre indulnátok (így h matematikai esélyünk sincs) ?gabtsi
Rágyúrnék a top3 pickre egy kellemes 3-13-mal. (De valószínűbb hogy 4-12 lesz és top5 pick.)

Drafton pedig ... fene tudja. Kéne egy jövőbeni no. 1 WR.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
viszont érik a top 5 cetli (jelenleg 5, de lesz ez jobb is), Ti merre indulnátok (így h matematikai esélyünk sincs) ?gabtsi
Szerintetek ez tényleg így működhet? Mármint, ha elszáll egy csapat, akkor direkt buknak meccseket, hogy jobb pick jöjjön a drafton? Nagyon furcsa lenne. Illetve talán nem lenne furcsa, de én nem tudom elképzelni. Ezek a srácok győzelemre vannak "tenyésztve", ráadásul egy jó adag egoizmus is lakozik majd mindegyikben. Önmagában már az fura, ha egy vezető azt sugallja, hogy nem mindenáron kell hozni a meccseket, de ha ez még meg is történne, a játékosok saját dollárokban is kifejezhető érdeke az, hogy minden meccsen jól játszanak.

ugyanakkor az tökigaz, hogy ha csak a csapat 10% pörög 100 helyett 90%, az is általában elég a meccsek elbukásához. Szóval lövésem sincs, hogy játszanak-e direkt a draft pickekre.

Én egyébként azt mondom, hogy minden meccsen a maximumot kell nyújtani, akkor is, ha látszólag nincs értelme. Annyi persze belefér, hogy az ifjak ilyenkor már több lehetőséghez jussanak, de direkt nem buknék meccset.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
viszont érik a top 5 cetli (jelenleg 5, de lesz ez jobb is), Ti merre indulnátok (így h matematikai esélyünk sincs) ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
😊
Azért az nem olyan nagy dolog még tőlem sem, hogy azt mondom, a semminél többet ér Owens.

Mondjuk én meglennék nélküle ... de ez a múlt héten már meg lett tárgyalva, szóval nem kezdek bele.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Sajnos nem tudom megcáfolni. 😕
De megerősíteni sem fogom. 😛Mikey
Már ez is sokkal több, mint amit bármely TO fan remélhetett Tőled 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Sajnos nem tudom megcáfolni. 😕
De megerősíteni sem fogom. 😛
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
egyetértek, de chad + owens >>>>>> chad egyedülgabtsi
Sőt ez az 1+1>2 tipikus esete.
.... vagy az előző egyenlőtlenségeknek is helyt adva: 1,5+1>2,5 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyetértek, de chad + owens >>>>>> chad egyedül

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Az utolsó drive első sack-je után TO megállt a route végén és nem indult vissza. Úgy döntött vége a meccsnek. Lewis felrobbant a pálya szélén. Utána nagy nehezen visszajött, ...
...
Ocho full respekt. 2-6-nál, érezhetően bukott meccsnél, ilyen fájdalmakkal felmenni és vállalni az ütközéseket, eséseket. Le a kalappal előtte.nasheem
Chad >>>>> Owens

Ennél részletesebben csak azért nem fejtem ki a véleményem, mert szerintem anélkül is tudjátok, mit gondolok most, hogy leírnám. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
I will do all I can 2 win next week! I promise on everything I love! We will win sumhow, sum way!!


I wanna apologize 2 the fans! I lost the game 4 us, gotta make more plays, gotta make sure I check n 2 eat 'just ok' food nite b4 the game.

ezeket írta twitteren
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
14 futásból 24 yard, tisztességes 1.7es átlag bensontól + fumble.

bezzeg leonard 42-es átlaggal futott, wildcatből 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Az utolsó drive első sack-je után TO megállt a route végén és nem indult vissza. Úgy döntött vége a meccsnek. Lewis felrobbant a pálya szélén. Utána nagy nehezen visszajött, de a többiek is megzavarodtak a közjátéktól, így törvényszerű volt a következő sack.
Elég gáz volt, de nem ezen ment el.

A D tényleg jó volt és Palmer is hozott egy jó átlagot, főleg azzal együtt, hogy látszott a tartásán, hogy fáj a karja, vagy ha nem is fáj, akkor félti. Az INTek mellett volt 2 olyan labdája Ocho felé, ami ha pontos (illett volna annak lennie), akkor +20-as játék és TD esély. Viszont mindkét hiba után végigvitte TDre a drive-ot, így ott max idő veszett el, pont nem.
Ocho full respekt. 2-6-nál, érezhetően bukott meccsnél, ilyen fájdalmakkal felmenni és vállalni az ütközéseket, eséseket. Le a kalappal előtte.

Az OLt nem értem. Jött Roland, aki elvileg futás ellen használható(bb). Erre állat jól védték Palmert, de nem tudtuk futtatni a back-eket. Van olyan, hogy az egyikre koncentrálsz és azért nem megy a másik? Vagy épp a védelem koncentrált a futásokra, azért nem mentek?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én egyedül a harmadik INT-jén gondolkodom, hogy az nem az ő hibája volt. Mert ott Owens megállt egy pillanatra, és pont ennyivel dobta elé a labdát. (Ha jól emlékszem.) A másik kettőt én neki adnám.

De egyébként tényleg tetszetősen mozgott és osztogatott.

Viszont a futójáték az minden eddiginél szánalmasabb volt. A liga 29. futás elleni védelme ellen Benson 14 carry, 24 yard, Scott 4 carry, 8 yard.
Legalja, komolyan.
És az a baj, hogy ezt nem lehet sem Smith kiesésével, sem a fullback nemlétével magyarázni.
Ez úgy szar, ahogy van. Tamadófalastól, Bensonostól.

A Bills pedig megszerezte első győzelmét (csóri Lions...), szóval vasárnap lesz önbizalmuk, az tuti.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
3ból kettő sztem nem az ő hibája volt, de bővebben majd ha este megnéztem a meccset. ellenben igen jól mozgott a zsebben, a nyomás elől (ami azért jött folyamatosan) jól lépett fel v oldalra és elvállata a hosszúkat is. az elején a két passza az botrány volt, de sztem utána megbízhatóan játszott.

TO esetet én sem láttam, de vmi gixer volt mert több helyen olvastam róla.

ami nem hajlik, az törik!