Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Na hát Odom felőlem aztán pihenhetne a következő 7 hétben is.

Nyáron meg úgy ki kell vágni, hogy valahol Pennsylvaniában érjen földet. Az uccsó 2 meccsen pl. Dunlap fényévekkel többet csinált annál, mint amit Odom szokott.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
odomnak csuklótműtétje volt, még 2-3 hetet minimum pihen.

jövőre 4.5 milliót keres. azért h 3 évente legyen egy nagy meccse a cserék ellen, soknak érzem. mehet isten hirével.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
hát a letréd olyan mint a dugás, akkor jó ha mindketten akarják. ehhez meg egy játékos kell akit nagyon akar vki.

to-nak erre az évre van szerződése.gabtsi
...tehát ha nem hosszabbít, kell majd WR is.berger90
Azt mi majd megoldjuk a szabadügynök piacból. Onnan rutinosan hozunk WR. Gyakoroltuk eleget 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
hát a letréd olyan mint a dugás, akkor jó ha mindketten akarják. ehhez meg egy játékos kell akit nagyon akar vki.

to-nak erre az évre van szerződése.gabtsi
...tehát ha nem hosszabbít, kell majd WR is.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát a letréd olyan mint a dugás, akkor jó ha mindketten akarják. ehhez meg egy játékos kell akit nagyon akar vki.

to-nak erre az évre van szerződése.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
nekem is tetszik, de fal nélkül kb semmi értelmegabtsi
Ja egyetértek, csak könnyű elcsábulni, illetve guardot top5ben húzni elég szokatlan lenne. Ezért nálam az első opció a letréd és G+DT az első két magas pickre.nasheem
gondolod, h nem fogtok picket tradelni? TO-nak meddig szól a szerződése?

Mindig jövőre
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
nekem is tetszik, de fal nélkül kb semmi értelmegabtsi
Ja egyetértek, csak könnyű elcsábulni, illetve guardot top5ben húzni elég szokatlan lenne. Ezért nálam az első opció a letréd és G+DT az első két magas pickre.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Kicsit elveszem 85 kenyerét. Egy gyöngyszem Ocho twitteréről:
"Random: Just wrote Carson Palmer a check for 1 million, if this desperate financial bribery attempt doesn't work I'm resorting to violence"

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nekem is tetszik, de fal nélkül kb semmi értelme

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Kicsit tartok tőle, hogy a lejáró szerződésű Marvin és a székébe kapaszkodó Bratkovszki nem a fiatalok beépítésére koncentrál majd a szezon hátralévő részében. Bárcsak ne így lenne... Talán Simpson is átléphetné a 10 yardos álomhatárt 😊

A draftot tárgyaltuk kicsit korábban, de egy picit visszakanyarodnék. Nincs igazán DT szörny, úgyhogy ha nem cserélünk le, akkor egy Ingram pickkel meg tudnék barátkozni, ha Benson lelép. Lutri az RB top5ben, de Ingram nagyon tetszik.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
They are very simplistic in Cincinnati. They Bengals often get out-schemed, and that's a real problem with their passing game. They don't do a real good job of using pre-snap movement, formations and personnel groupings to get their best guys open.

Matt Williamson of Scouts Inc.

encé

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nem akarok nagyképűsködni, de én tavaly is mindig mondtam, hogy a futójátékot illetően nem Benson a 'csoda'. 😊
Nem véletlen volt tavaly Scottnak és Larry Johnsonnak is 100+ yardos meccse...

+ kicsit bővebb az az injury report a fentebb írtnál.

Benson, Tank és Fanene mellett Joseph, Mau, Ndukwe és Rucker sem edzett. (+Odom)
Limitáltan edzett Palmer, Crocker és Ghee.

Azért a DNP-sek sora igen szép megint.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jaja ezt beszéltük korábban. az viszont kiderült sztem, hogy benson sem csoda, ha van fal fut, ha nincs akkor nem. jó fal mögött anyám is összeszedne egy 4es átlagot, nagy pénzt én neki nem adnék. ezért is lenne jó látni h scott mennyire durabilis.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Igazából én sem.
Sőt, én akkor sem szomorkodnék, ha LeFevour kezdene. (Nyilván nem fog, de ez jól leírja, hogy állok hozzá a maradék 7 meccshez.)
A szezon hátralévő részében legszívesebben azt nézném, hogy a fiatalok komoly lehetőséget kapnak, Simpsonnal, Coffmannel, kis Nelsonnal az élen. Maut is megnézném MLB-ben... és így tovább, és így tovább. Persze nem egyszerre, hanem szépen apránként, mert azért ne adjuk oda eleve a W-t az ellenfeleknek.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem szomorkodnék annyira ha kihagyná a meccset benson., szívesen nmegnézném mit tud scott 1-2 downon, folyamatosan.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Fanene, Tank és Benson nem edzett ma.

Benson, éjáó.

Mellesleg, Owenstől olyan küzdést akarok látni a Bills ellen, hogy Chad legutóbbi 'hőstette' kutyafüle legyen ahhoz képest.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Lehet, de már így is 53-an vagyunk, ezért ha jön McCray, akkor valakit ki kell rakni. És Fanene az utolsó három meccsen out volt, ezért gondolom, hogy esetleg ez lehet a dolog mögött.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
passz. egy hétre még roster exemptiont kapott odom. lehet h csak addig szól.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Bengals Reportedly Sign Defensive End Bobby McCraygabtsi
Csak tipp: Fanene IR?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Bengals Reportedly Sign Defensive End Bobby McCray

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igazából tök8, úgyis csak azért jött h edzésen meglegyünk, sztem még a jumbo package-ben sem lesz pályán.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Chambers: 3 szezon a Bills és 2 a Browns játékosaként.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Csak most látom, hogy Rookie. Ha beválik akkor is elköszönünk tőle, ha visszatér Nugent?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Chambers nem a Billsben játszott legutóbb? Nekem a 2 másik nem mond semmit. Igazából csak Pettrey számít. Róla mit érdemes tudni?nasheem
De, játszott ott vagy 2 évet, kezdett is néhányszor, ha jól néztem. Persze ő kb. mindegy is.

Pettreyről meg azt írják, kickoffoknál császár, FG-knél viszont elég inkonzisztens. Inkább erős, mint pontos lába van, de fejlődőképes.
Valami Shane Andrust meg Hunter Lawrence-t gyűrt le a mai "állásinterjún".
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Pettrey? Hát ez meglepett. De örülök, hogy egy rookie-t igazoltunk le, és nem egy már száz helyről elküldött 'veteránt'.
(Ha már egyszer annyi a szezonnak...)

Chambersről viszont még csak nem is hallottam ezidáig.Mikey
Chambers nem a Billsben játszott legutóbb? Nekem a 2 másik nem mond semmit. Igazából csak Pettrey számít. Róla mit érdemes tudni?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."