Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Rengeteg a szubjektív érv abban, amit TOval kapcsolatban írtok. Jól is van ez így. Objektívkodjon a szakma. Innen tényleg megítélhetetlen, hogy mit hozott és mit vitt. Totál teoretikus a kérdés, úgyhogy épp ezért lehet rajta jól elvitatkozni. Soha senkinek nem lehet igaza 😊
Én pl szeretem, de nem annyira a yardok miatt, hanem azért mert az első Shipley TDnél 2 embert blokkolt a vonal előtt, vagy tegnap a hosszú Benson futásnál szintúgy. Nekem leginkább ez a zseniális a fociban, ezért szeretem TOt is (most már).
És persze az is igaz, hogy korábban feladja, mint Ocho vagy akár Palmer. Ezért nem lesz soha akkora kedvenc mint ők. Akkor sem, ha még 2 évig marad és évenként 100+ lasztit kap le 1500+ yardért.

A lényeg, hogy Lewis és Brat húzzon a rákba.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Vakapuna, Smith, Fanene, Rucker, Adam Jones, Trent, Crocker, Wilson, Nugent.

Korrekt.

...és még van 6 hét. 😕
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
crocker és rucker is IR.

nem is értem miért gondoltam, hogy ez a rémszar 2010 pont a Bengalsnak lesz jó...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
http://www.bengals.com/news/article-1/Odom-added-to-roster-CB-signed-Crocker-Rucker-to-IR/da25b293-5e36-4560-b3aa-b5b0175f186b

Odom a rosteren, Jonathan Wade (FA, Lionsnál játszott az első 8 meccsen) CB singned.Amadeus91
Szidták is rendesen. De negyedik számúnak, míg Joseph nincs, kb. mindegy is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez most hol is tartunk ez mondjuk frappáns? 😀

Én azt nem értem, hogy miért nyomatják annyira. Sztem tényleg felszedik azt a sok faszságot, amit róla állítanak. Nem szólna egy szót sem, ha nem minden második passz az övé lenne. Valótlanság, hogy amiatt sírt volna Dallasban, hogy nem kap elég labdát. (Nem hülye, megvolt a stat, hogy őt célozták legtöbbször. Neki az volt ott a baja, hogy olyan státusza volt Wittennek, mint itt neki. Vannak playek, amelyekben tökmindegy ki miylen szabadon van a QB az előre eltervezett emberre erőlteti a labdát. Ez volt ott Witten. Itt meg TO.)

Itt sem kéne ennyire nyomatni. Sztem eddig a csodával határos, hogy nem volt INT abból, hogy Flyra dobja Palmer a labdát, mert TO egyszerűen már nem annyival gyorsabb, hogy Flyon mindenkit megverjen. Bármely TDje is volt így, ha megnézitek, nem azért mert lefutott bárkit. Még most sem lassú, de neki már routeokkal kell operálni. Én Chad helyében egyébként hamarosan önteném a bilit, mert ez egy vicc....
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
http://www.bengals.com/news/article-1/Odom-added-to-roster-CB-signed-Crocker-Rucker-to-IR/da25b293-5e36-4560-b3aa-b5b0175f186b

Odom a rosteren, Jonathan Wade (FA, Lionsnál játszott az első 8 meccsen) CB singned.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Múlt héten talán gabtsi tett be egy cikket, melyben xy leírta, hogy Palmer addigi 11 INT-jéből 2 volt a saját hibája, és 9 volt a rossz route futás, vagy a szép védekezés következménye.
Na most akkor nem csak Palmer a szar, hanem az elkapók is. Amibe, ha elfogadjátok, ha nem, beletartozik Owens is.

De ezt a kérdést, hogy hova küzdjön, nem is értem. Bazz, profi sportoló, pénzért játszik, EZ A MUNKÁJA. Ezért küzdjön. Azt már meg sem említem, hogy van 52 csapattársa, akit nem illene cserben hagyni, mert egy hozzá hasonló egoistát ez nem érdekel úgyse.

Olyat senki nem írt, hogy rajta múlik a szezon, olyat meg pláne nem, hogy Caldwell hozott volna 900 yardot. Húú...Mikey
37 éves korára már hülyére kereste magát. Nem hiszem, hogy a pénz még motiválja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jaj.

hát kezdeném ott, hogy egyáltalán nem ralatív, hogy ki hibázik, max számunkra nem értelmezhető az információ.

másrészről nem értem ezt a TO-t nyomatjuk dolgot, ja ok ő a legtöbb yardot termelő elkapó és a legtöbb td-je is neki van, de ettől függetlenül elég sokat keres másokat is, greshamnek, shipleynek rookie rekord körüli elkapásszámai vannak, és ha chad megjátszható őt is eteti. TO szerepéből adódnak a számai, nem azért mert ő a legjobb játékos az univerzumban.

mégegyszer szeretném aláhúzni, hogy nem érdemeit vitatom, csak ez nem annyin múlik, hogy ő gecijó mindenki más szar. pl palmer nélkül TO se lenne.

TO nélkül itt se tartanánk ? miért mégis hol tartunk ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Múlt héten talán gabtsi tett be egy cikket, melyben xy leírta, hogy Palmer addigi 11 INT-jéből 2 volt a saját hibája, és 9 volt a rossz route futás, vagy a szép védekezés következménye.
Na most akkor nem csak Palmer a szar, hanem az elkapók is. Amibe, ha elfogadjátok, ha nem, beletartozik Owens is.

De ezt a kérdést, hogy hova küzdjön, nem is értem. Bazz, profi sportoló, pénzért játszik, EZ A MUNKÁJA. Ezért küzdjön. Azt már meg sem említem, hogy van 52 csapattársa, akit nem illene cserben hagyni, mert egy hozzá hasonló egoistát ez nem érdekel úgyse.

Olyat senki nem írt, hogy rajta múlik a szezon, olyat meg pláne nem, hogy Caldwell hozott volna 900 yardot. Húú...
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Nem hiszem, hogy a route futással bármi gondja lenne.... bár ez relatív, hogy a most a WR fut szarul, vagy a QB nem dobja normálisan a labdát. Alapból az a baj, hogy szar az OC, szar Palmer, és kurva átlátszó, hogy T.O.-t nyomatjuk. A legnagyobb idióta DC is kiszopja az ujjából (még Maradona is kiszopná), hogy T.O.-t kell figyelni.
Küzdés? Hova küzdjön. Azért jött ide, hogy egy PO esélyes csapattal minél tovább jusson. Ehhez képest a csapat legjobbja, és így is 2-8 (vagy már 9) állunk. Te küzdenél? Most őszintén. nem rajta múlik ez a szezon. Amit mint WR meg tud tenni megteszi.
Nélküle még itt se tartanánk szerintem. Mert aki azt mondja, hogy mondjuk Caldwell hozná ezt a szintet....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
És most már tudom hogy nem szeretném TO-t jövőre Bengals mezben látni.85
Mi a baj vele?Azért kérdem mert bár a meccseteket nem láttam de érdekel h megint kezdi a bomlasztó magatartást?Joco
Szeretem TO-t, engem nem zavar amiért ennyire balhésnak tartják, szeretem a karakterét, és HOF játékos. A Bills meccs után viszont egyszerűen úgy gondolom hogy hiába játszik idén egyénileg nagyon jól, megváltoztatta a csapat játékát. Az egyik kommentátor is ezt mondta egyébként, hogy nem balhézik idén, de azzal hogy ott van nagy figyelmet követel amit látszólag nem bír el. Erre mondjuk mondhatjátok TO fanok hogy mégis sok yardot meg TD-t szerez, tehát kihasználja a lehetőségeit, de én nem ezt a Bengalst szeretem. Én szeretném Chadet látni hosszú passzoknál és Palmert szétszórni a passzait. Ezek nem erős érvek, de igazából nem az érveim miatt nem akarom hogy itt legyen jövőre.

Palmert meg hiába idegesít nem temetem, jövőre új OC, talán QB coach, és meglátjuk jót tesz-e neki a változás. Ha most nem lesz drasztikus változás az offseasonban akkor soha.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Azt, hogy összességében jó Owens, nem vitatja senki. Én sem.
Csak apróságokat vitatok, mint pontos route futás, és a gabtsi által említett nemküzdés.
Ezzel meg nem kötelező egyetérteni.
Az pedig, hogy rühellem, egészen addig érződni fog az írásaimon, míg a Bengals játékosa.
Ha tetszik is jó, meg ha nem tetszik is. Ezt kell szeretni.

(Ez most leginkább a TO fanatikusoknak szól, és nem szeretnék most belemenni semmilyen vitába.)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha a nagyanyámnak fasza lenne, ő lenne a nagyapám, szóval nehéz megmondani, hogy ha nem lenne. én nem vitatom, hogy jó, csak annyit jegyeztem meg, hogy nem érzem rajta azt, hogy szét akarna tépni mindent, néha igen, de többnyire nem. de amit kell azt megcsinálja, inkább a habot a tortáról hiányolom.

lewis kapcsán pedig az tuti, hogy a szezont ő zárja, de lejár a szerződése az év végén, és nehéz érveket mondani mostanában a hosszabbítás mellett. elvitathatatlan érdemei ellenére. az jövő évi hc személye nagyban befolyásolhatja a többi kérdést is: to, palmer, smith hosszabbítása, stb.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Továbbmegyek. Megkockáztatom, hogy egy normális, kompetens tulajdonos mellett a tegnapi lett volna az utolsó meccse Bengals HC-ként.

Szerk.: nem láttam még Noda hsz-ét, mikor rámentem a hsz írásra...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Cowboys és a Vikings már lépett. A Bengalson a sor. nincs miért itt tartani ezt a faszit. Tele klasszisokkal nem más, mint az edző a hibás.

(egyébként az vicces, hogy egy rohadt gyenge csapatnál szidnak egy olyan WR-t, aki jelenleg a liga harmadik legjobbja statok alapján, Minden idők top 5-je. Teljesen mindegy hova bonyolítjátok, hogy így szar nektek, úgy szar nektek, de tulképp összetehetitek a két kezeteket, hogy van. Mert legalább van mit nézni. Nélküle még ennyi futójáték sem lenne, ennyi passzjáték sem, homály lenne az egész baszott csapat. Csak hát az objektivitás.Még shipley jó, a többiek nulla. Chad sem lenne jobb, ha nem lenne itt TO. Ugyan mitől? Még nagyobb figyelmet kaphatna. 3. gyenge szezonja. pont. Ja és ezt úgy mondom, hogy láttam asszem 5 meccset)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért egyre nehezebb amellett is érvelni, hogy Marvin maradjon az edző.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én főleg egy olyan meccs után nem szólnám meg Palmert, amikor az offense 24 pontot felrakott az eredményjelzőre.
Nem azért, mert lenézem a Billst, de ellenük ez elég kellett volna legyen.
Nekem a tegnapi Palmer nagyon tetszett, de igaz ez az egész offense-re. Végre volt futójáték is, legalábbis az első félidőben.

De a védelem az NULLA. És ennyi, nincs mit magyarázni ezen. És azért, szidjuk itt Bratkowskit, de ebben Zimmer is benne van vastagon, mert nem tud kitalálni semmit. Persze az is igaz, hogy egy bizonyos idő után hiába találsz ki bármit, már mindegy.
Mert az azért minimum elgondolkodtató, hogy a tavalyi top5 védelem idén bottom 5 lett.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nyilván nem mondom, hogy jó volt palmer, de azt kellene látni, hogy messze nem ő a legnagyobb probléma.

kulcsfontosságú dropok, td-t visszavonó büntetések, kihagyott field goal és ordas lófasz D-játék mellett senki nem tud eredményes lenni. gyakorlatilag az endzone int-ig tökéletesen játszott (8/9 3rd down), ott is egy precíz passz ment TO-nak, de Shipleyről levállt az ember és megcsinálta a playt, van ilyen. ezenkívül eladta a végén, amikor már tökmind1 volt és erőltetni kellett, de én egyáltalán nem láttam azt hogy mentálisan mélyponton lenne.

emellett kaptunk úgy 49 pontot hogy össze vissza voltunk szopatva. a linebackereknek fingja nem volt, hogy hol az ember kit kellene védeni, úgy szaladtak át rajtunk mint forró kés a vajon. botrányos 3rd down cédekezés újfent, és rövid passzok után a földet megkerülték YAC-ban, mert nem vagyunk képesek megcsinálni a tacklet.

reggie nelson az pl milyen halucinogénen volt rajta ? kérnék belőle.

nem a mundért akarom védeni, mert messze nem olyan jó az ember mint amennyit keres, de nem ő az oka annak h itt tartunk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Szerencsére, igen. De ne bonyolódjunk bele n+1-edjére most.

Carson a franchise irányító. Amíg nem fog egymást követő meccseken 10 INT-t dobni, nem lesz lecserélve.
Ha lecserélnék, még annyira se menne a csapat, mint vele. Kicsi Palmer a másik 31 csapatnál még talán 3rd string QB sem lenne, LeFevour pedig nem NFL ready.
De ezt annyiszor leírtuk már...
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Szerencsére csak 1 évre írt alá.Mikey
Szerencsére? Egyetlen értelmes ember Shipleyn és Greshamen kívül a támadóegységben. Többiek sehol nincsenek idén.

Palmert ne szidjuk?! Borzasztó szinten van mentálisan. Rossz nézni. Nem igaz, hogy ne lehetne legalább 1 drive erejéig akár a másik Palmert vagy DLF-t berakni. Vagy úgy vannak vele, hogy majd jövőre?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ha esetleg lesz olyan téma itt a fórumon hogy "az év legnagyobb meglepetés csapata ,az év legnagyobb csalódás csapata" akkor titeket az utóbbiba foglak sorolni,hihetetlen hogy a tavalyi PO után hol tartotok 😕Joco
azért nagy a konkurencia: 49ers, Vikes, Cowboys. de ja, elég nagy sallert kapott a bengal nation

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Szerencsére csak 1 évre írt alá.
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Jövőre van még szerződése veletek v csak 1 évre hoztátok?

Ha esetleg lesz olyan téma itt a fórumon hogy "az év legnagyobb meglepetés csapata ,az év legnagyobb csalódás csapata" akkor titeket az utóbbiba foglak sorolni,hihetetlen hogy a tavalyi PO után hol tartotok 😕

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem, erről szó sincs. semmi rosszat nem nyilatkozik, csak én a motivációt nem érzem rajta, annak ellenére hogy nagyon jó teljesítményt nyújt. persze 37 évesen 2-8-nál nincs min csodálkozni, de lehet h egy fiatal jobban küzdene a helyén.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
És most már tudom hogy nem szeretném TO-t jövőre Bengals mezben látni.85
Mi a baj vele?Azért kérdem mert bár a meccseteket nem láttam de érdekel h megint kezdi a bomlasztó magatartást?