Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Mikey én nem ugrom neked...

Én sem értettem miért nem adták meg Chad papa TD-jét...
Ha a futást tudtátok volna fogni és Palmer nem ennyire tök akkor akár a W is lehetett volna mert Sancsíta is hasonlóan balfaxkodott.
Sajnos a futásotok is 1 kalap xar volt...
A safety meg.... hát nem tom talán mert amikor megragadták Palmert ő egyből dobta is a lasztit lehet nem értek hozzá sőt biztos...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Elsőnek úgy ítélték, hogy Chad kilépett a TD-nél, és nem találtak rá döntő ellenérvet.

Egyébként írnám, hogy a bírók szopják le a Jets játékosait egytől egyig, de nem írom, mert akkor úgyis az lenne, hogy csak azért írom, mert kikapott a csapat.

Egyébként, az hagyján, hogy Palmer bedobta triple coverage-be, de Shipley full üresen volt a túl oldalon. Qrvára nem értem, mi a faszért nyomatja ennyire Owenst. (Lehet nekem ugrani, pont nem érdekel.)


Szerk.: Young, Russell? Na neee. Milliószor inkább draft akkor már.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Amúgy Vince Young állítólag nem fog többet játszani a Titans csapatában....

Rush D megint szar volt, Marvinban meg az a minimum sem volt meg, hogy kiálljon a játékosaiért. Tőle is elköszönnék. A csóró Kickert meg sajnálom, de most őt baszogatni értelmetlenség lenne. Egyetlen pozitívum az új corner volt, remélem nem csak a szezonvégéig kapott szerződést.

Szerintetek JMR mennyire fogyott le? hátha vele is történne egy "Vick csoda"....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Azt tudja valaki hogy Marvin miért olyanokat challengel amik esélytelenek és amik esélyesek azokat meg miért hagyja elúszni? Elvileg a puntba Caldwell érhetett bele, a közvetítés alatt mondták hogy lehet beleért és szólt Lewisnak hogy ne challengeljen mert igazuk van, de akkor miért hagyta hogy a Jets szerezze meg a labdát? Szerintem biztos hogy nem ért bele Caldwell, mert ha beleér akkor azt érzi és nem hagyja hogy NY szedje fel a labdát.

Az elejét hang nélkül néztem, akinek volt közvetítés el tudná mondani miért nem adták meg a Chad TD-t?

Megint elment a meccs hülyeségeken, a punton, a kihagyott field goalon.. Palmer szánalmasan játszott de így is meccsben voltunk. Furcsa volt hogy a fal néha jól megvédte Palmert, néha meg teljesen elengedett. Ami tetszett az elején az volt hogy nagy nyomásnál a gyorsan ki tudta dobni a hot WRnek. A faltól független Palmer hihetetlen balfasz volt megint, és pont akkor csinált angy hibákat amikor volt ideje a zsebben. Ja és megintcsak hogy dobta az interceptionöket? Triple coveragebe TO-nak.. A visszajátszásokon tisztán látszik hogy a túloldalon 1-1 volt

Csak mégegyszer hogy hátha meghallja valaki Ohioban: viszlát Brat, Marvin, (QB coach te is)


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ez a Bengals szánalmasabb a Lionsnál is, komolyan.

De szeretjük.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Most nézem a meccset felvételről, de a Bengals saját magát szopatta agyon....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Hát ez...szánalmas 😕. Btw, nem tudom tudna-e a csapat rosszabb irányítót húzni drafton, mint a jelenlegi Palmer.
Egy game managelő irányító is megtenné (Kolb, Shaun Hill, Kitna etc...), de ez ami most van...nem tudom kommentálni, teljesen kiégtem :rolleyes:

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/gamecenter/2010112502/2010/REG12/bengals@jets#tab:watch/analyze-channels:cat-post-boxscore

hallgassátok mit skandálnak a szurkolók a háttérben az összefoglaló végefelé... 😀
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
nem láttam a meccset, csak az összefoglalót az espn.en reggel, majd megnézem délután de hát úgy tűnt megint sikerült igen bohóc körülmények között szopni.gabtsi
És még enyhén fogalmaztál.
Nem hittem volna hogy hajnali órákban így fel lehet cseszni az agyamat de nektek sikerült. Az első negyed még azt mondom elment,vezettetek és számomra csak ez volt a lényeg de amikor kb 29 yardról nem volt képes a rúgótok bevágni a field goal-t na ott már kezdett füstölni a fülem aztán ez később csak rosszabb lett.

Ja,viszont az Ocho to TO passz ha bejön és TD lett volna belőle zsír lett volna,nem sok hibádzott.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem láttam a meccset, csak az összefoglalót az espn.en reggel, majd megnézem délután de hát úgy tűnt megint sikerült igen bohóc körülmények között szopni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Nem hiszem, hogy nyerhetünk, de végre egy olyan D játszik, amilyet szezon eleje óta szeretnék.
Ez a Wade használhatónak tűnik, sőt így elsőre jobb, mint bármelyik próbálkozásunk Adam Jones sérülése óta.

Mondok meglepőt is: Brat egy fax 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Amúgy - mégha csak érdekből is - ezt feljegyezzük. 😊Mikey
Tavaly szimpatizáltam veletek, ezt se felejtsd ki. 😉 (Persze miután mi már elszálltunk, de akkor is, tavaly tetszett a Bengals játéka)Soldados
Jah, irigykedtél. 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy - mégha csak érdekből is - ezt feljegyezzük. 😊Mikey
Tavaly szimpatizáltam veletek, ezt se felejtsd ki. 😉 (Persze miután mi már elszálltunk, de akkor is, tavaly tetszett a Bengals játéka)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Tudom én, hogy gondoltad. 😉

Amúgy - mégha csak érdekből is - ezt feljegyezzük. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért is tettem idézőjelbe, mert ez a meccs még csak meg sem közelíti azt, hiszen a tét nagyon nem ugyanaz. De igazából még akkor sem nevezném visszavágónak, ha mindkét csapat 8-2 lenne. Az igazi visszavágó az lenne, ha a Po-ban újra összefutna a 2 csapat, de ez már nem fog megtörténni idén.

Amúgy - igaz önös érdektől vezérelve - nektek szurkolok majd éjjel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Megint jókor mutatja a csapatot a Sport TV. :rolleyes:Mikey
Végül is látványos meccs lesz 😊nasheem
Plusz "visszavágó" a WC-ért. 😊Soldados
Jaj de nem szeretem az ilyet. 😊

Főleg, hogy az akkorihoz hasonlóan most is qrvára szétesett csapat utazott East Rutherfordba. 😕
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Jonathan Wade. Tudod, az a corner, akit 3 napja kukáztunk. 😊Mikey
eléggé szopóágon vagyok, úgyh Te vagy a fő információ forrásom jelenleg 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megint jókor mutatja a csapatot a Sport TV. :rolleyes:Mikey
Végül is látványos meccs lesz 😊nasheem
Plusz "visszavágó" a WC-ért. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Megint jókor mutatja a csapatot a Sport TV. :rolleyes:Mikey
Végül is látványos meccs lesz 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Jonathan Wade. Tudod, az a corner, akit 3 napja kukáztunk. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ki ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Olvastam valami olyat, hogy ha Joseph nem tudná vállalni a játékot - márpedig a hírek erről szóltak - akkor Wade fog kezdeni Hall mellett.

Jaj...

Megint jókor mutatja a csapatot a Sport TV. :rolleyes:
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/09000d5d81c63bd6/Playbook-Bengals-woes

Ugyanazokat hozzák fel mint mi eddig, hogy Palmer clutch momentteknél erőlteti TO-t és adja el a labdát, hogy az O végig passzol és a védelem nem pihen, hogy a D leeresztett, de mutatnak egy-két érdekes felvételt az eddig meccseinkről, érdemes megnézni.85
Az mondjuk tényleg érdekes változás, hogy a clutch helyzeteknél tavaly dobott mindenkire. Caldwellre nem keveset, de kapott Coles is. Idén meg tényleg olyan, mintha csak TO léteznek. Azt viszont kétlem, hogy ez Palmer döntése. Brat a hunyó!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/09000d5d81c63bd6/Playbook-Bengals-woes

Ugyanazokat hozzák fel mint mi eddig, hogy Palmer clutch momentteknél erőlteti TO-t és adja el a labdát, hogy az O végig passzol és a védelem nem pihen, hogy a D leeresztett, de mutatnak egy-két érdekes felvételt az eddig meccseinkről, érdemes megnézni.85
Jó video, köszönöm. 😊 Hát elég érdekes így visszanézni ezeket a hibákat. :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/09000d5d81c63bd6/Playbook-Bengals-woes

Ugyanazokat hozzák fel mint mi eddig, hogy Palmer clutch momentteknél erőlteti TO-t és adja el a labdát, hogy az O végig passzol és a védelem nem pihen, hogy a D leeresztett, de mutatnak egy-két érdekes felvételt az eddig meccseinkről, érdemes megnézni.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November