Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Szerencsére lefeküdtem a szünetben, így nem kaptam agyvérzést a 3. negyed elején. Sima cumi, bárhonnan nézzük. Vezettünk? Na és? Akkor sem lehetett érezni, hogy nyerhetnénk. Ég és föld a 2 csapat. Fal, fal, fal.
Tököm se tudja mi a kiút. Szerencsére nem is nekem kell tudnom. Fishert azonnal elfogadnám. Szerintem nulladik pillanatban dobná Bratkowskit, illetve nem is jönne, ha OC kérdésben nem dönthetne.

Annyira mély a gödör, hogy muszáj HCt váltani. Még egy ilyen mifajta franchisenél sem elfogadható ez a káosz.
Ja, Palmer tegnap tényleg szar volt. Ettől még messze jobb, mint az elhangzott nevek, JMRt a falban el tudnám képzelni 😊

Legalább a 85->TO akció összejöhetett volna 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
btw, jeff fisher nekem is tetszene, más kérdés h elképzelhetetlen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én sem gondolom, hogy gond lenne ebből.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Az, hogy én mit szeretnék és gondolok? Szerintem semennyire. 😊
Mikey
Nehéz úgy HC-t keresni, hogy itt a kulcs a franchise-hoz, de a DC és a védelem marad. Punktum.DoM
nem feltétlenül biztos, hogy feloldhatatlan az ellentét. zimmer 4 hc alatt dolgozott dallasban, alkalmazkodóképesnek gondolom.
ha jól tudom a 3-4et is ő vezette ott be, így ebből a szempontból sem lenne talán gond.

persze ez mind semmit sem jelent de nagy respetje és még 2 éves szerződése van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Az, hogy én mit szeretnék és gondolok? Szerintem semennyire. 😊
Mikey
Nehéz úgy HC-t keresni, hogy itt a kulcs a franchise-hoz, de a DC és a védelem marad. Punktum.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hihetetlen hogy megint, hogy kaptunk ki.

majd vki kevésbé elfogult kijavít, de a 8-2es Jets ellen beszívtunk 1 db reverse-t - szegény mike johnson nagyon benézte - illetve két ST buzulásból csináltak 14 pontot.

a D erőn felül teljesített, az hogy wade egyszer benézte holmes ellen, hát istenem, meg az a smith futás, azon kívül helytálltun. a falat nagyon dominálták futásnál, de nem volt tragikus összességében. Dunlap hosszú percek semmittevéseit egy egy zseniális megmozdulással szakítja meg, jó lenne ha ezt tudná állandósítani.

de gyerekek ez az offense... ezek mitakartak de mégis ?? palmer nyomás alatt szar, ezt tudjuk. sérült támaszkodólábbal meg főleg. ez alapvetően ki is nyírt minket. de a fal is elmehet a faszra, whitworth az egyetlen ember akire lehet számítani a többi ad-hoc jelleggel teljesít. playhívást nem szeretném kommentálni, érthetetlen hogy mi volt a gameplan.

shipley kapcsán remélem, hogy fel tudja venni idővel az nfl sebességét. nagy forgalomban nagyon sokat dropol, kulcspasszokat ejtett el a szezon során ő is. 25 évesen nem tudom még mennyi upside-ja van, de remélem ebben még tud fejlődni.

jövőhéten Saints. tükörsima lesz sajnos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Lewis aszonta, új K után néznek.

Kris Brown?Mikey
vége van az UFL-nek, lehet onnan is hozni márHöri
Tudom.
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
azt kell látni, hogy 12. játékhéten teljesen össze van omolva a csapat, el se akarom hinni tavalyi év után
nem bízunk már a csapattársunkba... káosz
sok sérült
ahogy mondtátok (bármennyire is szeretem lewist) teljes edzői stáb csere kell ide.

nagyon szeretném, hogy palmer újra régi legyen, nem tudom azt elképzelni, hogy kitegyük.
uj hc,oc és qb coach kell ide!!! minél előbb

owens tényleg nem kell ide, szép és jó amit csinál de tényleg felesleges... kőkemény védelem ami fontos, közepes offense-vel.... ez most már kétségtelen
2-9 ez még rosszabb mint a 4-11-1es év :/
nem baj, azért még go Bengals!!!


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lewis aszonta, új K után néznek.

Kris Brown?Mikey
vége van az UFL-nek, lehet onnan is hozni már

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Lewis aszonta, új K után néznek.

Kris Brown?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Az, hogy én mit szeretnék és gondolok? Szerintem semennyire. 😊


Egyébként már majdnem találtam pozitívumot a tegnapi meccsben, miszerint legalább nem sérült meg senki, erre pont olvastam, hogy Whitworth jobb térde jegelve volt a hazaút alatt... :/

Más.
Jason LaCanfora írta:
Could be the end of an era there. Coach Marvin Lewis, very, very unlikely he's back in 2011. Quarterback Carson Palmer could be gone as well, if there's a regime change and they draft a quarterback. Ochocinco, T.O., Cedric Benson also among those that could be entering the final month with the team.
Hát, ha az eszemre hallgatok, akkor azt mondom, remélem valóra válik, amit ír, míg ha a szívemre, akkor azt, hogy remélem nem.
Az a gondom igazából, hogy a jelenlegi FO nem hiszem, hogy ilyen szintű változtatásokat meglép egy offseason alatt.
Persze amíg marad Brown bácsi, hosszú távon úgyse lesz előrelépés. Szóval mindegy is.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
de mivel van Zimmer, én olyan HC-t szeretnék, aki az offense-hez jobban ért. Továbbra is bízom Zimmerben...Mikey
Kérdés, hogy ez mennyire szűkíti a lehetséges HC-k körét már az interjúztatás megkezdése előtt?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
szerintem van esély erre is arra is mármint a Young/Fisher elcserélésre, és ahogy néztem Jeff sokkal jobban kijön egy érettebb fazonnal mint pölö Palmer és lehet esélyetek lenne rá hogy felrázza az emberünket egy returnofdedzsedájjal amit képes volt igyaz csak egy évig és PO kapujáig Collins-szal, muszály lenne hogy valaki felrázza Palmert, Jeff bácsi pedig képes erre akárhogyis nem offense edző.Ha valakinek nem sikerül életetlehellnie belé,- akkor csak kolonc lesz-, márpedig TO nem fog, inkább úgy érzem tart a pofájától és azért tömi.
no mindegy csak ellemélkedtem rajta
no.zwei viszitek Vincét mimeg áteengedjük a Svédet és Texas egyetlen csillaga ismét felragyog...... POÉN! 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ha nem lenne Zimmer, nem ellenkeznék Fisher ellen - milyen szép is lenne, itt Jeff Fisher, amott Jimbo Fisher lenne a HC 😊 - de mivel van Zimmer, én olyan HC-t szeretnék, aki az offense-hez jobban ért. Továbbra is bízom Zimmerben...

...ellenben az összes offense coachot úgy b_sznám ki, hogy minimum Kentuckyban érnének földet, és nem engedném be többet őket az államba.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ki?Mikey
ű: http://www.nfl.com/teams/tennesseetitans/coaches?coaType=head&team=TENsutianap
Nincs vele semmi bajom, de olyan HC-ra lenne szüksége a csapatnak, aki offense guru.Mikey
Sztem pedig ő jó lenne. Jó kis fizikális futballt hozna Cincybe, sok futással. 😉 A Titans évek óta az egyik legdirtybb csapat. És bár ugye ezt sokan negatív jelzőként használják, de valójában azért ez általában érdem ebben a sportban. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ki?Mikey
ű: http://www.nfl.com/teams/tennesseetitans/coaches?coaType=head&team=TENsutianap
Nincs vele semmi bajom, de olyan HC-ra lenne szüksége a csapatnak, aki offense guru.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Ki?Mikey
ű: http://www.nfl.com/teams/tennesseetitans/coaches?coaType=head&team=TEN


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Annyira nem lehetsz elkeseredve, hogy Dzsámárkusz neve felmerüljön, mint opció.

Egyébként arról, hogy mi kéne az offseasonben, beszéltünk már sokat, ne menjünk bele megint. Gyakorlatilag kezdő WR, TE, OT, DE és CB nem kell, minden egyéb jöhet. Ezt nem kell ragozni. 😊
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Azért nem mondom hogy "csaltak" nekik, mert büntetésekből azért kedveztek nekünk néhányszor.

Young meg Russel (főképp utóbbi) remélem fel sem merül senkinél..
85
Elkeseredésemben.

Amúgy egyre inkább úgy tűnik nekem, hogy mozgalmas off-season lesz. Kell RB, QB (igenis kell), LB!, FB, Secondary is lyukas, Nelson #20 nem tudom, hogy csak mostanában gyenge-e, vagy tényleg ilyen, pedig ő 1.körös pick volt anno. Támadó fal régóta téma, nem tudom, mit gondoltok, hogy kellene-e esetleg Center is. (megmondom férfiasan őszintén, nem igen értek a falakhoz, nem is azon a poszton játszok amikor játszok - szép is lenne- meg nem is nagyon látom át, hogy mi merre hány méter).
ST szintén érdekes kérdés. KR/PR kéne. Returnből pedig már két TD-t kaptunk idén. (ez soknak számít?)

T.O.-val szemben lehet elfogult vagyok, de megérdemelne még 1 évet nálunk, mert nem rossz játékos (finoman szólva), és még mindig képes a hátán vinni egy csapatot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Szerintetek JMR mennyire fogyott le? hátha vele is történne egy "Vick csoda"....Amadeus91
JMR semennyire nem fogyott le, JMR a Redskins tryouton 286 fonttal mérlegelt. Az a dagadt barom csak tömi a fejét egész nap otthon Alabamában, belőle már a kurvaéletben nem lesz ember...
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Elvileg lefújták a playt mielőtt levitték volna az endzoneban, így sack lett de a 2 yardosra adták.. Hát Chad elkapása nekem egyértelmű TD-nek tűnt, és látszólag a pályán is mindenkinek. Mondjuk a vége 6 pont lett tehát mindegy, csak azért örültem volna ha 85-é a 6 pont.

Azért nem mondom hogy "csaltak" nekik, mert büntetésekből azért kedveztek nekünk néhányszor.

Young meg Russel (főképp utóbbi) remélem fel sem merül senkinél..

Palmert még most sem értem. Mindig akkor dobta be triplebe amikor valaki singleben/üresen volt a túloldalon (pl Shipley ahogy mondod), azért ez elképesztő volt. Ráadásul mindkét pick esélytelen volt


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ki?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Elsőnek úgy ítélték, hogy Chad kilépett a TD-nél, és nem találtak rá döntő ellenérvet.

Egyébként írnám, hogy a bírók szopják le a Jets játékosait egytől egyig, de nem írom, mert akkor úgyis az lenne, hogy csak azért írom, mert kikapott a csapat.

Egyébként, az hagyján, hogy Palmer bedobta triple coverage-be, de Shipley full üresen volt a túl oldalon. Qrvára nem értem, mi a faszért nyomatja ennyire Owenst. (Lehet nekem ugrani, pont nem érdekel.)


Szerk.: Young, Russell? Na neee. Milliószor inkább draft akkor már.Mikey
Fisher???? 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Én sem tudom, hogy amikor Sancsót teperték le az miért nem lett safety???

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Elsőre én is úgy láttam, hogy kilépett, és a lassítás engem sem győzött meg arról, hogy nem. De nem is amiatt írtam, hanem pl. a két safety miatt.
Mindegy, a szezon során már megszokhattuk, hogy segítik az egyébként jobb ellenfeleket.

Nincs futójáték, a passzjáték borzasztó esetleges, a futás elleni védelem mint olyan, nem létezik, passz defense secondary híján szintén nincs, a special teamek pedig egyenlőek egy kupac trágyával.

Hogy lesz ebből jövőre értelmes csapat, nem tudom...