Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Átmegyek kicsit iktriadba.

Roy Williams (és Odom) biztosan nem játszik a Jets ellen.
Joseph, Murray és Ghee kérdéses.
Palmer és Roland valószínűleg igen.

Rossz esetben marad Hall, Ndukwe, Nelsonok, Wade, Bennett és Miles a secondarybe.
Sanchezből is istent fogunk csinálni...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
MORE MOVES: Remember when the Bengals went 37 days without making a transaction at the beginning of the season? In response to their injury-riddled secondary, they made their 25th and 26th moves in the last 16 days on Wednesday. In order to activate rookie safety Jeromy Miles from the practice squad, they waived fifth-year defensive end Victor Adeyanju six days after they signed him and three days after he was inactive against Buffalo.
Lassan felhívnak telefonon engem is, hogy nincs-e kedvem menni játszani. 😂
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Reedy-blog: "QB Carson Palmer is practicing. He wore a protective boot on his left foot the past two days but was in cleats and jogging out to the field."

Hurrá.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Én McDanielst nem akarom nálunk látni, egyrészt mert nem szimpatikus, másrészt mert kirúgná Chadet 😊

Marvin viszont nem maradhat, a nyilatkozatában is mondja hogy még nem tudta véghezvinni amit akart meg ilyenek, ez szép őszinte beszéd, de azért mégis volt rá vagy 8 éve, volt közte jópár top10 draftpick, ő építhette a csapatot és 8 év alatt sem jutottunk el oda hogy jók legyünk. Ráadásul amit mondanak róla hogy motivátor meg kijön a játékosokkal - szerintem ha 8 éven keresztül próbál az ember felrázni ilyenekkel hogy "fight back" meg hasonlók az 1-2x lehet hogy bejön, de egy idő után beleunnak a játékosok. Marvinnak megvoltak az esélyei, ennél többet én nem adnék neki semmiképp. Mi rossz történhet, hozunk egy rossz HC-t és jövőre 2-14 leszünk? Ja tényleg, az van idén is..

Azmeg hogy általában nem cserélnek le egész edzőgárdát az igaz, de egy 10-6 után egy 2-14 szezon az elég különleges helyzet, ami különleges megoldást is vár. Palmernek meg nagyon kéne egy "új start" új kordinátorral és esetleg QB coachcsal.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egészen botrányos az orvosi stábunk, nonszensz h a fél keret vagy IR vagy rehab.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Na ja. Én igazából ezért nem akarok komolyan belemélyedni a napokban tárgyalt kérdésekbe. 😊

Inkább foglalkoztat a holnapi meccs. Még ha totál esélytelennek is tartom a bandát.
Palmer és a fél secondary nem edzett egész héten... 2-8 ide, esélytelenség oda, nagyon frusztrál ez.
Persze Palmer tuti játszik, mert "he's fine", csak akkor vagy eddzen, vagy ne vetítsenek.
Azért egészen sokáig kell gondolkodnom, hogy rájöjjek, mely testrésze miatt nem hagyott ki még edzést idén Palmer. Volt már itt minden. Váll, könyök, fej, csípő, most éppen láb... mind a búcsúba. 😕
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igen, mert ha Lewis marad akkor sztem Palmer a megkérdőjelezhetetlen kezdőnk.

amit beszéltünk múltkor is, top3 pickkel akárkit nem érdemes behúzni, QB, T nem kell, korszakos DLine emberről én viszont nem hallottam. ellenben sok olyan csapatról igen, ahol szinte csak QB kérdés van és érdekelt lehet a 3 (1) QB közül valamelyikben. azaz potenciális cserepartner. nyilván nem egyszerű a top3-ból letrade-elni, de talán most itt a pillanat.

aztán lehet h lesz egy jó kis run a végén mint 2008-ban, aztán baszhatom az elméleteket 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Meglepne, ha azt mondaná, hogy nem akar maradni. 😊
De csak rosszmájúskodom, mert kedvelem is, és tisztelem is. Ezáltal el is hiszem neki, hogy tényleg így is gondolja, és nem csak kampányol.

Egyébként mire gondolsz gabtsi? Mert szerintem kimaradt valami fontos az utolsó bekezdésből. Ha Lewis marad, akkor a top3 pickünk (ergo QB pick) nem kell nekünk?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
gondolom olvastátok, ML:

“Oh, I see a future here. Again, I have been telling you guys this. For everybody involved, I want this thing. I haven’t got done what I came here to do, and I failed them. But we’re still doing it, and we’re going to keep on doing it and just keep working at it. This has not been the season we all wanted, but it is where we are right now. I think we continue, my guys coach very hard, and that’s not going to change.”

realista ember Marvin, nem szokott összevissza nyilatkozni, meglátjuk. ha viszont marad akkor tökösebbnek kell lennie mint eddig bármikor.

ha Marvin marad, akkor Palmer a QB, azaz nekünk nem kell. viszont sokaknak meg egyre inkább, talán lesz piac egy trade-re, és gyűjthetünk pickeket, embereket.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Igazából ha Zimmer lenne a HC, akkor a DC személye oly' mindegy lenne, mert gondolom a védelemért attól még ő felelne.

Egyébként lehetett olvasni olyan találgatásokat, hogy Lewis "elvesztette az öltözőt", és ezért esett vissza a csapat.
Nem tudom, mert nem vagyok ott, de lehet ebben is valami, akkor pedig egyértelműen új HC kell. Nyilván nem csak ez lenne az ok, de a sok közül az egyik oka simán lehet a 2-8-nak.

Lewis, Bratkowski menjen, Zimmer maradjon DC, és jöjjön Harbaugh HC-nek. Vele egyben megoldódna az OC kérdés is. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sok opció van, olvastam olyan véleményt is h messze Marvin a legjobb edző akit megengedhetünk magunknak, és vszleg ebben is van igazság.

ha viszont Zimmer lesz a HC (szerintem ez a legvalószínűbb ha tényleg távozik Lewis), akkor kereshetünk új DC-t is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
én nevekben nem tudok most gondolkodni (gruden szép álom, harbough nekem is szimpatikus), de mindenképpen olyan edző kellene aki az offense számára jelent változást.

ez a bajom a Zimmer HC dologgal is, hogy egymillió százalék, hogy a jó Bob a helyén maradna így.

nekem még az is belefér ha Lewis mard, csak Brat takaroggyon.gabtsi
Hát igen ez a legnagyobb baj, mármint, ha Zimmer előrelép, akkor Brat tuti marad, mert mindhárom poszton egyszerre szerintem még nem volt csapat, aki váltott volna. Valószínű túl sok is lenne. Ha viszont csak OCt váltunk, akkor nem tudom, hogy az elég új impulzus-e a csapatnak, fel tudja-e rázni a jelenlegi nihilt ML? Mivel vele estünk szét, nem nagyon hiszem, bár ha találunk egy olyan hatékony megoldást a posztra, mint amit Zimmer jelentett 2 éve, akkor talán.

A legvonzóbb útnak számomra a Lewis el, Brat el, Zimmer marad DC tűnik, de erre sem látok 10%-nál több esélyt. A legvalószínűbb, hogy Lewis vagy Brat távozik csak és Zimmer marad DC. Ez esetben meg valóban az a jobbik opció, amit Te is írsz. Kérdés mihez lesz elég.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nevekben nem tudok most gondolkodni (gruden szép álom, harbough nekem is szimpatikus), de mindenképpen olyan edző kellene aki az offense számára jelent változást.

ez a bajom a Zimmer HC dologgal is, hogy egymillió százalék, hogy a jó Bob a helyén maradna így.

nekem még az is belefér ha Lewis mard, csak Brat takaroggyon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
QB coachnak tuti jó, lásd Orton szereplése, de HC-nek már nem tűnik az igazinak. Vannak érdekes dolgai, így néhanapján beleolvasgatva a Broncos topikba. Meg nekem végtelenül antipatikus is, persze ez a kutyát nem érdekli. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Én pont tegnap gondolkoztam egy Stanford meccs megnézése közben, hogy vajon milyen lenne Jim Harbaugh HC-nak.
És arra az álláspontra jutottam, hogy én gondolkodás nélkül kipróbálnám. (Az már csak álmodozás volt, hogy meglesz az 1/1, és akkor behúzzuk Luckot.)
😊

Schottenheimert nem ismerem, de a másik háromtól mentsen meg minket az isten.
Gruden úgyse jön ide, Manginit meg nem kéne elküldeni Clevelandből.

De mindenképpen ilyen, nem "sztár" edzőkben kell gondolkodnunk, akik inkább az offense-hez értenek jobban.Mikey
McDaniels miért annyira gáz? OK, Denverben bukik és a Belichick bébikből sokra senki nem vitte eddig, de nekem ő szimpatikus, ráadásul QB coach is volt ha jól emlékszem. Csak azért kérdezem, mert nagyon nem ismerem a pályáját.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én pont tegnap gondolkoztam egy Stanford meccs megnézése közben, hogy vajon milyen lenne Jim Harbaugh HC-nak.
És arra az álláspontra jutottam, hogy én gondolkodás nélkül kipróbálnám. (Az már csak álmodozás volt, hogy meglesz az 1/1, és akkor behúzzuk Luckot.)
😊

Schottenheimert nem ismerem, de a másik háromtól mentsen meg minket az isten.
Gruden úgyse jön ide, Manginit meg nem kéne elküldeni Clevelandből.

De mindenképpen ilyen, nem "sztár" edzőkben kell gondolkodnunk, akik inkább az offense-hez értenek jobban.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ha Lewis pattan és nem Zimmer lép a helyébe akkor szerintetek kit lenne érdemes kipróbálni illetve ki az aki kipróbálná milyen főnök Brown bácsi?
Schottenheimer? Norv Turner? Jack Del Rio? Josh McDaniels? Gondolom Gruden vagy Mangini szóba sem jöhet felénk. Esetleg Harbough?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kíváncsi vagyok kinek kell Revis Islandről menekülnie majd? 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Tank Johnson is IR-en.

Rosterhelyére érkezett Fred Bennett CB.
Fred Bennett, a former fourth round pick by the Houston Texans, played cornerback at South Carolina where he was a two-time All-SEC cornerback and defensive captain as a senior in 2006. Bennett finished his collegiate career with nine interceptions and 108 tackles. Bennett was waived by the Texans in early August, after three seasons in which he recorded five career interceptions and 123 total tackles, and picked up by San Diego. He only played four games.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
AFC North figyelő - 11. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1703Soldados
Pár napja a-tól z-ig kibeszéltük a témát itt, úgyhogy sok hozzáfűzi valóm nincs. Annak mondjuk tök örülnék, ha a támadófalunkkal kapcsolatos megérzéseid beigazolódnának, de nekem a Dagival felálló fallal kapcsolatban is komoly fenntartásaim vannak, nem is beszélve a rolandos verzióról.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 11. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1703


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Elnézésedért esedezem. 😐
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Na meg én azt se hiszem, hogy Owens nagyon maradni akarna egy 2-14-es csapatnál...

Lewis egyébként azt mondta, hogy a csütörtöki meccsen komoly szerepet kaphat néhány fiatal.
Konkrétan megnézném Scottot, Coffmant, Atkinst, Dunlapet kezdőként, és akár még Skutát is bedobnám néhány play erejéig MLB-be.
Hogy Tom Nelson kezdene FS-ben, az pedig egyértelmű azt hiszem. 😊Mikey
Én meg protestálok Simpson kifelejtéséért 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Na meg én azt se hiszem, hogy Owens nagyon maradni akarna egy 2-14-es csapatnál...

Lewis egyébként azt mondta, hogy a csütörtöki meccsen komoly szerepet kaphat néhány fiatal.
Konkrétan megnézném Scottot, Coffmant, Atkinst, Dunlapet kezdőként, és akár még Skutát is bedobnám néhány play erejéig MLB-be.
Hogy Tom Nelson kezdene FS-ben, az pedig egyértelmű azt hiszem. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként sztem szinte nulla az esélye, hogy maradjon jövőre is, ha új edzői stáb lesz. ki kezdené azzal a munkáját, hogy TO-t újraigazolja? 😊