Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mivel kb. azóta losing streakel a csapat, hogy nem írok ilyet, így kabalából írok, hátha.

Matchday Injury Report:

Doubtful: T. Johnson (knee), Rucker (knee)
Questionable: Benson (foot), Crocker (calf), Maualuga (thigh)
Probable: Ghee (groin), Joseph (neck), Ndukwe (thigh), Chad (shoulder), Palmer (shoulder)

7 kezdő. Poénos.

+ napi booo:
» Although former Steelers kicker Jeff Reed decided not to play this weekend, it's believed he's still in the mix for a visit to Paul Brown Stadium, maybe even before the Bengals leave to play the Jets. His agent has said talks with interested teams could be revisited Sunday and Monday.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ezt olvastátok a Paul Daugherty blogon?

THE FILM DOES NOT LIE. Talked with a Bengals insider yesterday, who said the film shows that only 2 of C. Palmer’s 11 picks were his fault. The other nine were on the receivers, or simply great plays made by defenders. Believe what you want.

Messze vagyunk attól, hogy Palmert liga top5 QBnek higgyük, de attól is hogy temessük. Nem franchise QB sajnos, de egy erős közepes irányító, aki egy jó fal mögött nagyon magabiztos tud lenni. Egy jó falat könnyebb összerakni, mint CPnél sokkal jobb QB lelni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ez elég "merész" egy terv.
És így képen ezekkel a fényekkel még jól is mutat, de meccs közben látva szerintem már kicsit más lenne a véleményem.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Azért ti nagyon ott lettetek volna azon a bizonyos szeren :
http://lulzimg.com/i8/a3d843ef.pngundisputedly
ez de rohadt mód tetszik :cool:

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért ti nagyon ott lettetek volna azon a bizonyos szeren :
http://lulzimg.com/i8/a3d843ef.png
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Na igen. 😊 Most hogy mondod, ő az egyetlen a csapatból, akiről ha nagyon akarnék, se tudnék rosszat mondani. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Inaktívkodott.Mikey
Rossz a megközelítésed: hiba nélkül szerepelt és teljesen konstans, kiszámítható teljesítményt nyújtott 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Inaktívkodott.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát Reed elég megosztó személyiség lett 😀
Amúgy Reggie Stephens csinált már valamit a 9 meccs alatt?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ha bojkottálni én nem is fogom, de lelkesen booozok majd FG-knél, XP-knél és kickoffoknál ha tényleg jön.
Nem mintha hallaná, de akkor is.Mikey
miért utáljátok ennyire ezt a csávót?Noda10
Mert 8 éve Steeler. 😉

Ebben az a vicces, hogy verjük a fejünket a falba, hogy kidobtuk, a Bengals-fanok pedig majd verik a fejüket a falba, hogy leigazolták.Soldados
Már az brutál csúnya, hogy hívtuk, de még kéreti magát. Ne alázzuk már ennyire magunkat 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
reed túlélte a waivert két csapat tett ajánlatot, a Bengals az egyik, de visszautasította mert még egy hetet pihenni szeretne.

ha tényleg leigazoljuk én bojkottálom a meccseket.gabtsi
Ha bojkottálni én nem is fogom, de lelkesen booozok majd FG-knél, XP-knél és kickoffoknál ha tényleg jön.
Nem mintha hallaná, de akkor is.Mikey
miért utáljátok ennyire ezt a csávót?Noda10
Mert 8 éve Steeler. 😉

Ebben az a vicces, hogy verjük a fejünket a falba, hogy kidobtuk, a Bengals-fanok pedig majd verik a fejüket a falba, hogy leigazolták.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
reed túlélte a waivert két csapat tett ajánlatot, a Bengals az egyik, de visszautasította mert még egy hetet pihenni szeretne.

ha tényleg leigazoljuk én bojkottálom a meccseket.gabtsi
Ha bojkottálni én nem is fogom, de lelkesen booozok majd FG-knél, XP-knél és kickoffoknál ha tényleg jön.
Nem mintha hallaná, de akkor is.Mikey
miért utáljátok ennyire ezt a csávót?
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Azt jelenti, hogy Cincinnatiben és a város x km-es körzetében nem lesz élő közvetítés.Mikey
De mi látjuk


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Azt jelenti, hogy Cincinnatiben és a város x km-es körzetében nem lesz élő közvetítés.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/20665/bengals-bills-game-officially-blacked-outTibi76
Ez azt jelenti hogy nem tudjuk nézni majd?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/20665/bengals-bills-game-officially-blacked-out

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hát a Fanene IR-t eltaláltam fentebb, bár nem McCray jött, hanem Victor Adeyanju, volt Rams DE.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
reed túlélte a waivert két csapat tett ajánlatot, a Bengals az egyik, de visszautasította mert még egy hetet pihenni szeretne.

ha tényleg leigazoljuk én bojkottálom a meccseket.gabtsi
Ha bojkottálni én nem is fogom, de lelkesen booozok majd FG-knél, XP-knél és kickoffoknál ha tényleg jön.
Nem mintha hallaná, de akkor is.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Szerintem TO idén már csak arra megy rá, hogy megmutassa hogy nem öreg még, hátha talál jövőre is csapatot (akár minket is), szóval bízik benne hogy megkeresi más csapat is jövőre. Ha megkeresik akkor nyilván több pénzt akar majd kérni tőlünk, és akkor felőlem mehet ahova akar. Ha megint mi leszünk az egyetlen opciója én szívesen látom mégegy ingyenévre a dzsungelben (érdekes világ az NFL akkor az évi 3millió dollár szinte ingyennek minősül)


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
reed túlélte a waivert két csapat tett ajánlatot, a Bengals az egyik, de visszautasította mert még egy hetet pihenni szeretne.

ha tényleg leigazoljuk én bojkottálom a meccseket.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North fgyelő - 10. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1677


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ha néhány évvel (4-5) fiatalabb lenne, én is mondanám, hogy abszolút megérdemli, meg még többet is, de így 37-hez közel (szezon végére azon túl) én nem mernék adni neki annyit.

Igen, olyan vagyok mint Brown bácsi. 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Idén kap 2 millió alapfizut + 1 millió bónuszt.
Be is tenné a kiskaput, ha jövőre 4-5 milláért írna alá.
Már ha aláír.
De én (nagyon) nem szeretnék egy 38 éves WR-t nézegetni...Mikey
jah csakidén úgy jött ide, hogy "nem kellett senkinek" nem volt nagy szezonja a billsben (szar csapat) most meg ha csinál egy 1000+ yardos és 10+TD-s szezont akkor teljesen reális egy egy éves 4-5 milliós fizu sztem...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Idén kap 2 millió alapfizut + 1 millió bónuszt.
Be is tenné a kiskaput, ha jövőre 4-5 milláért írna alá.
Már ha aláír.
De én (nagyon) nem szeretnék egy 38 éves WR-t nézegetni...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Van ráció abban, hogy TO hosszabbítson még 1 évvel?Amadeus91
sztem simán, hacsak nem nő meg túlságosan az arca és kér nagy dellát. Remélem belátja, hogy valamit valamiért. Persze nyilván ne próbálják meg hülyére venni, de egy olyan 4-5 millás fizuért remélem aláír