Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ez nagyban függ a szezon további részétől sztem, de majdnem biztosra mondom h kap tendert és/vagy hosszútávú ajánlatot. a szezon elején gyengélkedett ő is, de most már kezdi a tavalyi szintet hozni, meglepődnék ha jövöre nem ő adná a snapeket.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hogy mik a tervek vele, azt nem tudom, de én örülnék, ha maradna.

Suisham? Jaj...
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
volt szó az offseason tervekről, de Cookról nem esett szó és ha jól tudom ő is FA lesz
ő majd biztos kap tendert vagy nincs tervben a hosszabbítás vele?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
akkor inkább rúgjon chad

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kicker Mike Nugent’s season has ended after an MRI confirmed that he severely injured his right knee. The MRI was done on Sunday night after the team returned from Indianapolis. The injury is a tear to his ACL and an MCL sprain.
😕 😕 😕

Van egyáltalán értelmes kicker, aki elérhető?Mikey
Shaun Suisham

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ő is próbálta visszaszerezni az onside kicket, és a rakás aljára került. szétnyomták gyakorlatilag.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
de vele pontosan mi történt? odament a verekedésbe vagy egyszerűen a rúgástól?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nemtudok róla 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Kicker Mike Nugent’s season has ended after an MRI confirmed that he severely injured his right knee. The MRI was done on Sunday night after the team returned from Indianapolis. The injury is a tear to his ACL and an MCL sprain.
😕 😕 😕

Van egyáltalán értelmes kicker, aki elérhető?
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nekem Lewis és Bratkowski távozása teljesen egyértelmű, ha top5-ben végzünk valószínűleg egy letrade mellett döntenék, a D-linet nem draftból akarnám megoldani. Hall Joseph kötelező amíg nincs rendes nyomás az ellenfél QB-in, melléjük egy jó safety meg erősítés az O-lineba, WR-t a második elején húznék legfeljebb (egy letradenél esélyes is, és pl Chad meg Desean jackson is onnan való, uh ott még bőven van érték), RB-t nem tudom, az sokmindentől függ. Szóval kb amit leírtatok már, de azért én is megosztom. Egy biztos, a két edző kolléga távozzon, lehet a QB coachot is eltávolítanám, hátha Palmernek jót tesz új edzőtől is tanulnia.

Chad meg azt írta twitteren hogy kiugrott a válla és visszatették, ez normális esetben nem kéne hogy egy komoly dolog legyen, főleg hogy utána játszott tovább, de az NFL-t ismerve lehet holnaptól IR is akár


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
induljunk ki onnan, hogy kell egy jó fal. mind D mind O, mert egyelőre ami van az alulról kapargatja a közepest. főleg az OLine.

aztán ha van OLine, akkor palmer tökéletes qb és tökmind1 hogy ki a wr és a rb.gabtsi
Ez rendben van, de ti top5 pickkel számoltok, idén nem igazán van franchise LT, vagy legalább RT, aki megérné a top15ös picket. Guardot vagy centert meg eléggé érdekes lenne húzni korán. Nyilván a letrade benne van a dologban, és szerintem is az egy okos döntés lenne, mert nagyon jó belső falemberek jönnek ki idén.tenorx
#1303gabtsi
My bad, nyomtam egy új üzeneteket, odadobott a top5 cetlis posztodhoz, én meg válaszoltam rá, nem vettem észre, hogy van még egy oldal.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
induljunk ki onnan, hogy kell egy jó fal. mind D mind O, mert egyelőre ami van az alulról kapargatja a közepest. főleg az OLine.

aztán ha van OLine, akkor palmer tökéletes qb és tökmind1 hogy ki a wr és a rb.gabtsi
Ez rendben van, de ti top5 pickkel számoltok, idén nem igazán van franchise LT, vagy legalább RT, aki megérné a top15ös picket. Guardot vagy centert meg eléggé érdekes lenne húzni korán. Nyilván a letrade benne van a dologban, és szerintem is az egy okos döntés lenne, mert nagyon jó belső falemberek jönnek ki idén.tenorx
#1303

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
induljunk ki onnan, hogy kell egy jó fal. mind D mind O, mert egyelőre ami van az alulról kapargatja a közepest. főleg az OLine.

aztán ha van OLine, akkor palmer tökéletes qb és tökmind1 hogy ki a wr és a rb.gabtsi
Ez rendben van, de ti top5 pickkel számoltok, idén nem igazán van franchise LT, vagy legalább RT, aki megérné a top15ös picket. Guardot vagy centert meg eléggé érdekes lenne húzni korán. Nyilván a letrade benne van a dologban, és szerintem is az egy okos döntés lenne, mert nagyon jó belső falemberek jönnek ki idén.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
induljunk ki onnan, hogy kell egy jó fal. mind D mind O, mert egyelőre ami van az alulról kapargatja a közepest. főleg az OLine.

aztán ha van OLine, akkor palmer tökéletes qb és tökmind1 hogy ki a wr és a rb.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Run first csapathoz kell egy jó futó és egy jó fb. Na most ott tartunk akkor, hogy semmihez nincs emberünk? Azért egy run first csapat 1.számú futója nem 24 yardot fut egy meccsen.Amadeus91
Run first csapathoz kell egy OL és RB. ez megoldható, egy WR-rel sztem nem sokat nyernétek, nem sokat lendítene a csapaton. FB is kell, de azt lehet húzni későbbi körökben, vagy akár olcsón FA-piacról.Soldados
Tényleg, ha már futók, megkérdezhetem, hogy mi a különbség a RB, HB és TB között?Amadeus91
A Rb az Red Bull, a HB az Hofbrau, vagy Happy Birthday, a Tb meg Tombredi😊)), avagy thunderbird

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az én álom offseasonöm 2011-ben:

3-13, top3 pick.
Lewistól szomorú, Bratkowskitól boldog búcsút veszünk. Zimmer lesz a HC. OC fogalmam nincs ki, de Bratnél bárki jobb.
Drafton WR pick, de hogy kit álmodtam meg, az maradjon titok. (Legfőképpen azért, mert nem akarok fasságot mondani.)
Korai körökben jön még RB, OG, SS.
Owens, Benson megy, Chad, Joseph, Fanene, Ndukwe, B. Johnson marad, ahogy Jones is, mert Mau még nem kész MLB-nek.
Odom és Geathers kézenfogva röpül a 6+ millájával. Dunlap és Mike Johnson lesz a kezdő.
Palmer elmegy valami természetgyógyászhoz, lélekgyógyászhoz, és rendbe jön.
Ahogy mindenki más is, hogy ne sérüljön majd le a fél csapat a 9. hétre.

Kb. ennyi lenne.

Szép álom volt, jó álom volt, kár, hogy álomnál több nem lesz.Mikey
Szerintem ebben az esetben, ha elmegy Benson RB draftra lenne szükség (Ingram pl.)
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
A múlt héten pont amellett érvelt Soldi - és én is - ebben a topikban, hogy a Chad, Shipley, Caldwell, Gresham négyes (bőven) elég lenne egy run first csapatnak.Mikey
Run first csapathoz kell egy jó futó és egy jó fb. Na most ott tartunk akkor, hogy semmihez nincs emberünk? Azért egy run first csapat 1.számú futója nem 24 yardot fut egy meccsen.Amadeus91
Run first csapathoz kell egy OL és RB. ez megoldható, egy WR-rel sztem nem sokat nyernétek, nem sokat lendítene a csapaton. FB is kell, de azt lehet húzni későbbi körökben, vagy akár olcsón FA-piacról.Soldados
Tényleg, ha már futók, megkérdezhetem, hogy mi a különbség a RB, HB és TB között?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De ha T.O. nem lesz itt jövőre, akkor Ocho, Shipley és Gresham elég lehet egy jó (jobb) szezonhoz? Azért Caldwell és Simpson..Amadeus91
A múlt héten pont amellett érvelt Soldi - és én is - ebben a topikban, hogy a Chad, Shipley, Caldwell, Gresham négyes (bőven) elég lenne egy run first csapatnak.Mikey
Run first csapathoz kell egy jó futó és egy jó fb. Na most ott tartunk akkor, hogy semmihez nincs emberünk? Azért egy run first csapat 1.számú futója nem 24 yardot fut egy meccsen.Amadeus91
Run first csapathoz kell egy OL és RB. ez megoldható, egy WR-rel sztem nem sokat nyernétek, nem sokat lendítene a csapaton. FB is kell, de azt lehet húzni későbbi körökben, vagy akár olcsón FA-piacról.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Maximálisan somossal értek egyet: eszembe nem jutna WR-t húzni a Cincy helyében korai körben. OL és DL ez a Cincy hatalmas gondja, de ha Benson megy, akkor RB-t is hamarabb húznék.Soldados
De ha T.O. nem lesz itt jövőre, akkor Ocho, Shipley és Gresham elég lehet egy jó (jobb) szezonhoz? Azért Caldwell és Simpson..Amadeus91
A múlt héten pont amellett érvelt Soldi - és én is - ebben a topikban, hogy a Chad, Shipley, Caldwell, Gresham négyes (bőven) elég lenne egy run first csapatnak.Mikey
Run first csapathoz kell egy jó futó és egy jó fb. Na most ott tartunk akkor, hogy semmihez nincs emberünk? Azért egy run first csapat 1.számú futója nem 24 yardot fut egy meccsen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Maximálisan somossal értek egyet: eszembe nem jutna WR-t húzni a Cincy helyében korai körben. OL és DL ez a Cincy hatalmas gondja, de ha Benson megy, akkor RB-t is hamarabb húznék.Soldados
De ha T.O. nem lesz itt jövőre, akkor Ocho, Shipley és Gresham elég lehet egy jó (jobb) szezonhoz? Azért Caldwell és Simpson..Amadeus91
A múlt héten pont amellett érvelt Soldi - és én is - ebben a topikban, hogy a Chad, Shipley, Caldwell, Gresham négyes (bőven) elég lenne egy run first csapatnak.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Maximálisan somossal értek egyet: eszembe nem jutna WR-t húzni a Cincy helyében korai körben. OL és DL ez a Cincy hatalmas gondja, de ha Benson megy, akkor RB-t is hamarabb húznék.Soldados
De ha T.O. nem lesz itt jövőre, akkor Ocho, Shipley és Gresham elég lehet egy jó (jobb) szezonhoz? Azért Caldwell és Simpson..

Szerinted kellene FB a futójátékhoz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Akkor közkívánatra: jöjjön D-lineman első körben!

😉
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Maximálisan somossal értek egyet: eszembe nem jutna WR-t húzni a Cincy helyében korai körben. OL és DL ez a Cincy hatalmas gondja, de ha Benson megy, akkor RB-t is hamarabb húznék.Soldados
Vazze, egyre többször egyezik a véleményünk, de gáz... 😀

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Maximálisan somossal értek egyet: eszembe nem jutna WR-t húzni a Cincy helyében korai körben. OL és DL ez a Cincy hatalmas gondja, de ha Benson megy, akkor RB-t is hamarabb húznék.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
s
Azért lennék én a WR pick mellett, mert akárhogy is nézzük, Chad 34 éves lesz a következő szezon végén, mikor FA lesz. Tehát mindenképpen időszerű lenne megtalálni az utódját, és én jobb szeretném úgy, hogy az az utód jövőre elkaristol mint második számú WR, aztán '12-ben előlép egy év tapasztalattal első számúvá.
Mikey
ezt kellett volna idén megtenni, mert ehhez voltunk jó helyen. a top5/3-ban wr-t húzni nagyon ritka, ilyen helyen egy franchise alapkövét kell letenni aki vagy qb, vagy LT, vagy más domináns falember. nagyon esetleg cb, még inkább esetleg vmi korszakos prospect egy adott posztra (pl berry).

és ja megoldja Tank, de pont ez a gond idén h megoldja, nem pedig zúz mint az állat. ma már ez kell, akit peko mellett duplázni kell majd, hogy legyen hely. Peko sztem megfelelő kezdő az NT-re, de egy olyan UT aki penetrál izomból belülre is rengeteg helyet niytna az atletikus DE-inknek, illetve alapjaiban segítené az amúgy nem rossz passzvédekezést.

ami nem hajlik, az törik!