Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Pettrey? Hát ez meglepett. De örülök, hogy egy rookie-t igazoltunk le, és nem egy már száz helyről elküldött 'veteránt'.
(Ha már egyszer annyi a szezonnak...)

Chambersről viszont még csak nem is hallottam ezidáig.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
#bengals have signed former Ohio State K Aaron Pettrey

+

#bengals have also signed OT Kirk Chambers to the 53-man roster and OT Andrew Gardner to the practice squad

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hát akkor nem valószínű, hogy Rayner szabad lesz a közeljövőben...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor most hétvégén rúgjon Chad, aztán jövő héten már jöhet valamelyik UFL-es (Hauschka, Swank, Novak).
Inkább, mint Reed.Mikey
Hauschka remek volt nálunk,amikor Hanson nem játszott az offseasonban.
Remélem hozzánk jön vissza.Bazzani
Én személy szerint Hauschkától sem vagyok elájulva, de a lehetőséget közül tán még ő lenne a legjobb.
Vagy Rayner... Hanson sérülése mennyire komoly? (Pedig egyébként olvasom a Lions topikot, de ez kimaradt.)Mikey
Ez az utolsó cikk az ügyben:
http://detnews.com/article/20101109/SPORTS0101/11090415/Lions-sign-ex-MSU-kicker-Dave-Rayner-to-replace-injured-Jason-Hanson

Azért rendesen járnak csapatról csapatra a kickerek...

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Akkor most hétvégén rúgjon Chad, aztán jövő héten már jöhet valamelyik UFL-es (Hauschka, Swank, Novak).
Inkább, mint Reed.Mikey
Hauschka remek volt nálunk,amikor Hanson nem játszott az offseasonban.
Remélem hozzánk jön vissza.Bazzani
Én személy szerint Hauschkától sem vagyok elájulva, de a lehetőséget közül tán még ő lenne a legjobb.
Vagy Rayner... Hanson sérülése mennyire komoly? (Pedig egyébként olvasom a Lions topikot, de ez kimaradt.)
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor most hétvégén rúgjon Chad, aztán jövő héten már jöhet valamelyik UFL-es (Hauschka, Swank, Novak).
Inkább, mint Reed.Mikey
Hauschka remek volt nálunk,amikor Hanson nem játszott az offseasonban.
Remélem hozzánk jön vissza.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát én sem örülnék, ha nálatok látnám újra. 😛 Gyenge lábú, de pontos kicker - kivéve idén. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Akkor most hétvégén rúgjon Chad, aztán jövő héten már jöhet valamelyik UFL-es (Hauschka, Swank, Novak).
Inkább, mint Reed.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak Reedet neeeeeeeeeee 😕

pedig nem zörög a haraszt....

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akkor már inkább Suisham.Mikey
jól tippeltem, elvitte őt a Steelers.

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
a CJ-n már Jeff Reedet pedzegetik ha a héten lküldi a steelers. attól mentesen meg minket a jóisten.gabtsi
megkoronázná az idei szezont.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
a CJ-n már Jeff Reedet pedzegetik ha a héten lküldi a steelers. attól mentesen meg minket a jóisten.gabtsi
#1337 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Akkor már inkább Suisham.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a CJ-n már Jeff Reedet pedzegetik ha a héten lküldi a steelers. attól mentesen meg minket a jóisten.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Gondolom Nugent hatótávolságán a rehab után is hagy némi nyomot egy ilyen térdsérülés...nasheem
Korábban Nedneynek és Kasaynek is hasonló sérülése volt, és manapság is elég jó kickereknek számítanak.
Szóval ha felépül rendesen Nugent, remélhetőleg nem lesz gond vele sem.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
minek ? akkor érdemes irányítót húzni, ha van defense, van futójáték, és legfőképpen van FAL. amíg ebből csak 1 adott felesleges tönkretenni valakit.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
laoce Cincinnati Bengals 742 — laoce68@freemail.hu
Biztosan hülye vagyok, de ha CP paycut, a sorsulásunk meg erősen predesztinál a TOP3 ra,miért ne lehetne irányító,két év CP mögött nem férhet bele anyagilag?

Lou Anarumo for president
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Chad >>>>> Owens

Ennél részletesebben csak azért nem fejtem ki a véleményem, mert szerintem anélkül is tudjátok, mit gondolok most, hogy leírnám. 😊Mikey
természetesen ez gondolom csak a jelenre vonatkozik. Bár ott sem ennyi kacsacsőr. Összességében lábnyomába sem...Noda10
ebben az esetben tényleg igaz. Chad nem volt semmi ilyen hozzáállással és TO-t sem értettem. Hogyha tényleg rinyált vagy nemtommi, akkor miért. Bár sztem ez is csak fel van fújva, mert ha Buffaloban befogta, akkor itt pláne be kell neki. Szopnak itt is, de legalább őt kiszolgálják... sztem már csak tele van a töke a vereségekkel, neki az utolsó esélyei úsznak el a szeme előtt.
Ahogy a sok kacsacsőr nem valós a jelenben, úgy ez a lábnyom dolog sem. Egyébként meg most pont nem a játéktudás és elért eredmények, statisztikák voltak terítéken, hanem az, hogy 85 kiugrott vállal is repkedett a lasztiért, TO pedig baszott felállni az utolsó snap-nél.

Különben nem kell védened, mert szeretjük, respektáljuk, örülünk neki. Titkon Mikey is készül felfesteni a mezére a 81es számot. Vagy tévedek? 😊nasheem
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Erről kinek mi jut eszébe: Steelers will bring in kickers, could cut Jeff Reed 😀

Amúgy Swank és Stover él még? Graham milyen szerződést kapott a Patstől? Parádés nevek. Asszem tényleg Ocho a legjobb alternatíva.

Gondolom Nugent hatótávolságán a rehab után is hagy némi nyomot egy ilyen térdsérülés...nasheem
Stover visszavonult szerintem örökre.
Swank az UFL-ben van, onnan pedig csak hálaadás után lehet szerződtetni játékost.
(rajta kívül Wolfert, Scaccia, Hauschka és Novák érintett abban a ligában)

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Erről kinek mi jut eszébe: Steelers will bring in kickers, could cut Jeff Reed 😀

Amúgy Swank és Stover él még? Graham milyen szerződést kapott a Patstől? Parádés nevek. Asszem tényleg Ocho a legjobb alternatíva.

Gondolom Nugent hatótávolságán a rehab után is hagy némi nyomot egy ilyen térdsérülés...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Az utolsó drive első sack-je után TO megállt a route végén és nem indult vissza. Úgy döntött vége a meccsnek. Lewis felrobbant a pálya szélén. Utána nagy nehezen visszajött, ...
...
Ocho full respekt. 2-6-nál, érezhetően bukott meccsnél, ilyen fájdalmakkal felmenni és vállalni az ütközéseket, eséseket. Le a kalappal előtte.nasheem
Chad >>>>> Owens

Ennél részletesebben csak azért nem fejtem ki a véleményem, mert szerintem anélkül is tudjátok, mit gondolok most, hogy leírnám. 😊Mikey
természetesen ez gondolom csak a jelenre vonatkozik. Bár ott sem ennyi kacsacsőr. Összességében lábnyomába sem...Noda10
Ahogy a sok kacsacsőr nem valós a jelenben, úgy ez a lábnyom dolog sem. Egyébként meg most pont nem a játéktudás és elért eredmények, statisztikák voltak terítéken, hanem az, hogy 85 kiugrott vállal is repkedett a lasztiért, TO pedig baszott felállni az utolsó snap-nél.

Különben nem kell védened, mert szeretjük, respektáljuk, örülünk neki. Titkon Mikey is készül felfesteni a mezére a 81es számot. Vagy tévedek? 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az utolsó drive első sack-je után TO megállt a route végén és nem indult vissza. Úgy döntött vége a meccsnek. Lewis felrobbant a pálya szélén. Utána nagy nehezen visszajött, ...
...
Ocho full respekt. 2-6-nál, érezhetően bukott meccsnél, ilyen fájdalmakkal felmenni és vállalni az ütközéseket, eséseket. Le a kalappal előtte.nasheem
Chad >>>>> Owens

Ennél részletesebben csak azért nem fejtem ki a véleményem, mert szerintem anélkül is tudjátok, mit gondolok most, hogy leírnám. 😊Mikey
természetesen ez gondolom csak a jelenre vonatkozik. Bár ott sem ennyi kacsacsőr. Összességében lábnyomába sem...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Süti.

Nézzük, Ghee mit tud...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
trent is IR. alakul ez.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A versen yállása:
1 BUF (1-8) [0.569] LW=1
(tie) CAR (1-8) [0.569] LW=3
3 DET (2-7) [0.542] LW=5
4 DAL (2-7) [0.543] LW=2
5 CIN (2-7) [0.556] LW=7
6 ARI (3-6) [0.458] LW=8
7 SF (3-6) [0.503] LW=4
8 MIN (3-6) [0.521] LW=9
9 DEN (3-6) [0.528] LW=6
10 CLE (3-6) [0.542] LW=10

Ebből + a sorsolásunkból top5nél rosszabb pick nehezen jöhet ki. Én azt mondom, ha nem letréd, akkor DE/DT. Ha letréd, akkor OG/S/DT-ből 2. Jöhetne pl a kis Punci 😊
Kb 5 posztra kell erősítés, amiből legalább egyet szabadügynökkel kellene megoldani: OG; DT, S; RB; DE. Nagyjából sorrend is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."