Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Smithről egy pár kérdés:
Van olyan, hogy valakinek a fizikuma az egyetemen még domináns, de az NFL már egyszerűen sok neki?
Vagy elképzelhető az, hogy valakinek az izomzata-csontozata 23 éves korára annyira kikészül a folyamatos túlterheléstől (túlsúly+foci), hogy ilyen könnyen sérül?
Esetleg csak simán pechvogel a Dagi?

Nagyon kikészített a sérülése. Még pár ilyen esemény és tönkrebaxódik a szezonunk maradék értelme is.

A Bills ellen vajon szakad a sell-out streak?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
“I’m still going to be with the team, still going to meetings and learning the offense inside and out so that when I return I am clicking on all eight cylinders,” Smith said on Friday in the locker room. “I’m going to make sure I handle my business. Make sure I’m on a great nutritional diet and rehab the proper way.”

When asked if he felt like he was snakebit, Smith said: “Not really. Everything happens for a reason. I have to take it in stride and take care of it.”
Ma már nem is igazán dühös, sokkal inkább végtelenül csalódott vagyok a kiesése miatt.
Végre beverekszi magát a kezdőbe, egészen korrekten is játszik, erre megsérül.
Ha már nincs tétje ennek a szezonnak, akkor jó lett volna, ha ő gyűjti szépen a tapasztalatokat...
😕
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
“Well, Rey could’ve played better last week, a lot better,” Zimmer responded, without mentioning the play of Jones. “I don’t fight anything. If we felt like it was the best thing right now we would do it. We’ve lost five straight. We don’t owe anybody anything right now.”

“He plays hard but sometimes he runs around like a chicken with his head cut off,” said Zimmer. “He’s supposed to be here and he’s over there and he’s supposed to be here. He’s got to be a little more team oriented.”
A hasonlat mindenképpen érdekes. 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A preseason 4. hetében, amikor a zs-csapatok játszanak. 😊

Egyébként nem csak te érzed úgy.

Mellesleg, ha a Colts ellen sem fogunk futni (29. rush D), akkor szerintem hivatalosnak vehetjük, hogy Bratkowski inkompetens OC.
Mert ez már így is egyértelmű, de a körülményeket is figyelembe véve (Palmer dobó könyöke) futnunk KELL.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
geciraj...

szerk: kurva vicces lesz roland mathis-szel szemben.

csak mi nem fogunk nevetnigabtsi
Csak én érzem úgy, hogy jön a legkilátástalanabb meccsük idén? Ilyenkor szoktam pozitívan csalódni. A preseasonban pl mindig verjük a Coltsot 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
geciraj...

szerk: kurva vicces lesz roland mathis-szel szemben.

csak mi nem fogunk nevetni

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Nincs 2 napja, hogy leírtam: RT poszt megoldva. Csatlakozom Mikeyhoz: a büdös k..va életbe!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Azt hiszem Smith-szel mellényúltunk


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hivatalos oldalról:
In his second season, right tackle Andre Smith has broken his left foot for the second time. On Wednesday during a pass protection set, he suffered a stress fracture of the fifth metatarsal, the bone on the outside of the foot and next to the fourth metatarsal that he broke last season and had surgically repaired in January.
--> IR

Elnézést a vulgaritásért, de hogy a jó qrva isten b_ssza meg ezt az évet úgy egészében, ahogy van. :mad: :mad:
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hobson-blog:
Coming into the game they had faced 29 snaps of third-and two or less. They had dropped back to pass on 19 of them, completing seven of them for the first down. They had run it 10 times and made it six times, twice on Palmer sneaks.
Azaz 29 3rd&1 vagy 3rd&2 szituból max. 8-szor futott Benson.

Gratulálok.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja néztem énis.

mondjuk az accured alatt mit értünk az kérdés nekem. befejezett szezont v megkezdett szezont. mert már idén is játszott 3 meccsen.

de miután leigazoltuk, gondolom befejezett szezont értünk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
However, a player cannot participate on the practice squad for more than three seasons, or if he has accrued a year of NFL experience (six or more games on a club's 53-man active roster or official Injured Reserve list.) If the player was on the active list for fewer than 9 games during their "only Accrued Season(s)", he maintains his eligibility for the practice squad.Wikipédia
Nem az utolsó mondat a válasz a kérdésre?
Mert tavaly 7 meccse volt a Bucsban.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
pressley hogy kerülhetett a PS-ba 10 aktív meccsel ?gabtsi
Jé tényleg fel sem tűnt. Mondjuk remélem sokáig nem maradt ott.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pressley hogy kerülhetett a PS-ba 10 aktív meccsel ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Ennyit arról, hogy Brown milyen tulajdonos. 😕Mikey
lehet már sokan láttátok, azért hátha valaki nem:

http://www.youtube.com/watch?v=boaSVmxJ6L0

rövid videó valamicske angol tudással rendelkezőknek arról, hogy Mike Brown hogy rombolta le a franchiset (sajnos csak 2008-ig veszi a történetet)


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
On Monday night, the Cincinnati Bengals lost their 200th game since Mike Brown took over as owner and president in 1991. According to Joe Reedy of the Cincinnati Enquirer, that's the quickest an NFL owner has ever reached that mark. Brown's Bengals are 113-200-1 over the past 20 seasons.Szabler
Ennyit arról, hogy Brown milyen tulajdonos. 😕
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Kellemetlen az írás, de attól sajnos igaz...

.Szabler
Bengals, mi így szeretünk! 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
...Szesze
Mindenképpen van abban valami, amit írsz. Bár én másként fogalmaznék, és nem "irreálisan jónak" nevezném a tavalyi szezont.
Kiszenvedett egy 10-6 volt a tavalyi, de abszolút megérdemelt.
Míg tavaly nyerte a csapat a szoros meccseket, addig idén bukja. Ennyi a történet.

Ami boldogíthat minket jelenleg, hogy lesz ez még így se a jövőben.

Más.
Palmer, Chad, Fanene és Tank Johnson nem edzett ma, de a két offense tag tutira játszik a kiscsikók ellen.
Palmernek a dobó könyöke van pihentetve..... 😐
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Te most honnan gondolod, hogy Benson idén is jó szezont futott volna? Amadeus91
Ami van arra építek. Tavaly volt egy kiváló futójáték, tehát ezt tovább építem és megpróbálok még hatékonyabb lenni. Ezzel szemben a passzjátékot próbálták erősíteni egy évek óta formán kívüli Palmerrel, meg egy run blockingra jobban használható fal mögött. Én ezt hibának érzem. Egy bármilyen prime time WR helyett (a név tök mindegy ki az, felőlem akár Jerry Rice is lehetne) DE, OL, esetleg még egy RB kellett volna. No meg egy TE, de azt megoldották. Sztem amekkora WR-need volt, arra bőven elég volt Shipley. De azért a biztonság kedvéért ismét kihangsúlyozom, nem TO-t szidjuk, hanem Lewisékat, mert szerintünk nem volt need a WR, és rosszul sült el a stílusváltás.Soldados
Értem amit mondasz. Szerintem sem sült el jól a stílusváltás, úgy mond az egész szezon nem sült el jól.
Egyik előttem szólóval egyetértek viszont (Mikey?) a FB témában. Azért a jó futójátékhoz csak kéne egy jó FB nem?

Most már egyébként mind1. Kezdhetünk a következő szezonra gondolni, draftról álmodozni. Te hova erősítenél? Gondolom a támadó falba hoznál embert, nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Kellemetlen az írás, de attól sajnos igaz...

Ten facts about Mike Brown's record-setting ineptitude in Cincy

http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Ten-facts-about-Mike-Brown-s-record-setting-inep?urn=nfl-284142

On Monday night, the Cincinnati Bengals lost their 200th game since Mike Brown took over as owner and president in 1991. According to Joe Reedy of the Cincinnati Enquirer, that's the quickest an NFL owner has ever reached that mark. Brown's Bengals are 113-200-1 over the past 20 seasons.

It's another mark of infamy for one of the league's most inept franchises. How bad has Cincinnati been in the Mike Brown(notes) era? We decided to look deeper into the numbers:

1. It took 314 games for Brown to lose 200. The previous record, Reedy notes, was held by the original owner of the Atlanta Falcons, Rankin Smith, who did it in 327 games. (The third-shortest road to 200 losses was by Art Rooney of the Steelers, which is a pretty big surprise considering Pittsburgh has the most Super Bowl titles).

2. The Jacksonville Jaguars and Carolina Panthers began playing in 1995, but both franchises have more wins than Mike Brown has had, despite the fact they've been playing for four fewer seasons. Jacksonville has 129 franchise victories, Carolina has 118.

3. Brown's teams haven't won a playoff game during his tenure. Every other team that has existed since 1991 has won at least one postseason game. (The last playoff win for Cincinnati was in 1990, the year before Brown took over. The Texans haven't won a playoff game, but they only joined the league in 2002.)

4. The team has finished over .500 twice since 1991.

5. Twice is also the amount of times Cincinnati has made the playoffs in Brown's 20 seasons at the helm. (We're assuming the 2-6 Bengals don't make it this year.) The Detroit Lions have made it six times in that stretch.

6. In those 20 years, the Bengals have ranked in the top 10 on offense or defense just five times. They've been ranked No. 22 or below 18 times.

7. The Bengals have been outscored by 1,488 points during Brown's reign. They've only outscored opponents in five of Brown's full 19 seasons.

8. Brown was the fastest to 200 losses, but the slowest to 100 wins. It took the team 288 games to get to the century mark, the slowest in NFL history.

9. Since 1991 there have been 13 times when an NFL team began the season 0-8. The Bengals have done it four of those times.

10. The Bengals have had a winless October in eight of Brown's 20 seasons. His teams started 0-21 in the month before getting its first win in the month on Oct. 19, 1995.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Urak, lehetne személyeskedés nélkül? Nekem kifejezetten tetszik, hogy van 2 álláspont, amely közül mindkettő sok-sok érvvel védhető. Jó olvasni a hsz-eket, de NE próbáljuk már alázni a másikat. Van aki jobban ért a focihoz, van aki kevésbé. Véleménye mindenkinek lehet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Egy picit a másik oldalról is megközelíthető ez az egész. Nekem az AFC-s csapatok közül a Bengals a kedvencem és ezért örültem, h tavaly ilyen jó szezont futottak, de egy kicsit akkor is úgy gondoltam, h az a szezon irreálisan jól sikerült. Az előző évek teljesítménye absz nem vetítette előre azt a jó teljesítményt amit tavaly mutattak. Kicsit talán a vezetők is elhitték, h minden oké és nem az alapokat kell erősíteni, hanem csak finomhangolni és most ez üt vissza. Ettől függetlenül ez egy szerethető csapat sztem a sok balhés arccal együtt is, én nagyon bírom Palmert, de tény h a sérülése óta jóval gyengébb sajnos. Szurkolok, h javuljon a helyzet, talán még idén is van visszaút.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Kiegészítésként annyit, hogy neednek need volt szerintem a WR, csak nem az elsőszámú WR volt a need, hanem a második/harmadik számú --> Coles!!
Az meg is lett oldva Shipleyvel, de valamiért jött pluszba Owens is. Akivel nem vagyunk előrébb, mert Chad kb. észrevehetetlen lett.

Lefordítva: tavalyi Chad = idei Owens és idei Chad = tavalyi Coles. Ergo ugyanaz a szitu, csak más név van a játékos hátára írva

Egy Chad - Shipley - Caldwell trió, kiegészülve Greshammel (és adj isten Coffmannel) bőven elég lenne egy jó futójáték mellé.

De nem, mi letojtuk a futójátékot, a fullback poszt az smafu, és inkább Chad kedvében jártunk.

Ragozhatjuk ezt akármeddig, de aki úgy gondolja, hogy tavaly nem volt run first csapat a Bengals, és hogy idén tutibiztosra várható volt, hogy Benson szar lesz, azt úgy sem lehet meggyőzni az ellenkezőjéről.
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Sírva könyörgök, hogy ennyire ne legyünk már elfogultak a saját csapatunkkal szemben. Én semlegesként néztem a meccset, kicsit inkább a Bengalsnak szurkoltam, de sokkal inkább a bírók tartották életben őket, a Steelers végig jobb volt és megérdemelten nyert. Ezt a kamuzást a helyedben befejezném, mert nincs igazad, plusz a Steelers szurkolók jobban felháborodhatnának Hampton roughing the passer flagjén, meg utána a pass interferencen. Nem mintha a Steelers drukkereit védeném, mert ők elfogultságról beszélnek kommentátori részről, amit én bevallom nem hallottam a közvetítés során... (saját vélemény, anyázástól kíméljetek)npetiii
Szia Jaguars! 😀 😀Amadeus91
Ezt ha megmagyaráznád megköszönném.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Te most honnan gondolod, hogy Benson idén is jó szezont futott volna? Amadeus91
Ami van arra építek. Tavaly volt egy kiváló futójáték, tehát ezt tovább építem és megpróbálok még hatékonyabb lenni. Ezzel szemben a passzjátékot próbálták erősíteni egy évek óta formán kívüli Palmerrel, meg egy run blockingra jobban használható fal mögött. Én ezt hibának érzem. Egy bármilyen prime time WR helyett (a név tök mindegy ki az, felőlem akár Jerry Rice is lehetne) DE, OL, esetleg még egy RB kellett volna. No meg egy TE, de azt megoldották. Sztem amekkora WR-need volt, arra bőven elég volt Shipley. De azért a biztonság kedvéért ismét kihangsúlyozom, nem TO-t szidjuk, hanem Lewisékat, mert szerintünk nem volt need a WR, és rosszul sült el a stílusváltás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!