Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valami ilyen válaszra számítottam, köszönöm.Mikey
UgyeTe sem gondolod komolyan,hogy a liga a Bengals vagy Lions szintű csapatokat fogja a bírókon keresztül segíteni?
Bazzani
Ez azért nagyon hülyeség... Pl a Bengals elég nagy hazai pályát kapott a Steelers ellen.

Ahogy mondani szokták, a bírói tévedések az idény folyamán, de hosszútávon mindenképpen, kiegyenlítődnek.Soldados
Ez itt off,de a Lionsnál mikor fognak kiegyenlítődni?
Nameg persze,biztos hagyna az NFL egy Lions-Bengals SB-t.
Azért ennyire hülye én sem vagyok...

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Valami ilyen válaszra számítottam, köszönöm.Mikey
UgyeTe sem gondolod komolyan,hogy a liga a Bengals vagy Lions szintű csapatokat fogja a bírókon keresztül segíteni?
Bazzani
Ez azért nagyon hülyeség... Pl a Bengals elég nagy hazai pályát kapott a Steelers ellen, de a Ravens ellen is nekik fújtak. 😉

Ahogy mondani szokták, a bírói tévedések az idény folyamán, de hosszútávon mindenképpen, kiegyenlítődnek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Dehogy gondolok én ilyet, nem vagyok naiv...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valami ilyen válaszra számítottam, köszönöm.Mikey
UgyeTe sem gondolod komolyan,hogy a liga a Bengals vagy Lions szintű csapatokat fogja a bírókon keresztül segíteni?
Az embereknek/nézettségnek a Pats,Jets,Colts,Cowboys stb csapatok csatái kellenek a rájátszásban bármi áron.
Ha kell vállalhatatlan csalások árán,de vissza kell nyomni a kiscsapatokat a posványba.
Ehhez a dologhoz méltó társ a Faragó Ricsi féle teljesen elfogulatlan Jetsnek szurkolás és társai.
Így van kitalálva.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Erre mondom én azt, hogy az ilyen ember ne akarjon csapatot.

Nem azért, mert én csak eredményekben tudok gondolkodni - éppen ellenkezőleg - hanem mert ennek így nem sok értelme van. Már szakmailag.
Emberileg persze van, mert ő megél belőle, 53 játékosa szintén, és én is szeretem ezt a csapatot. Csak hát azért mindenki szeretné, ha sikeres is lenne a csapat.

No mindegy, ez van. Lesz ez még így se. 😊Mikey
arrúl nem is beszélve hogy a cirkuszból kell megcsinálni az eladásokat - igy viszont nem is olyan hülye, és T.O. totál illik bele, csak eljácca a szerepét - MackóÚr meg zsebel. Hát nem is tudom mit mondjak ha igy van, akkor szánni való, tényleg jobban járnátok egy szép hosszú nekrológgal.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Erre mondom én azt, hogy az ilyen ember ne akarjon csapatot.

Nem azért, mert én csak eredményekben tudok gondolkodni - éppen ellenkezőleg - hanem mert ennek így nem sok értelme van. Már szakmailag.
Emberileg persze van, mert ő megél belőle, 53 játékosa szintén, és én is szeretem ezt a csapatot. Csak hát azért mindenki szeretné, ha sikeres is lenne a csapat.

No mindegy, ez van. Lesz ez még így se. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Más sportból is tudnék tökéletes példát felhozni arra, amikor a tulajdonosnak nem esik (esett) le, hogy egy jó eredményeket elérő csapatból még több pénzt tud kivenni... igazából ez nem is hozzá nem értés, hanem szimpla debilség. Vagy csóróság, de akkor meg ne akarjon csapatot az illető.Mikey
A gond az, hogy ez a biztos és ez van most. Mármint ér annyit a klub, amennyit és évente hoz pár tízest a családnak. Ha lenne másból is bevétel (illetve lenne más fejőstehén), akkor gyúrhatnának arra, hogy a franchise többet érjen és idővel jóval többet is lehessen belőle kivenni. Ez viszont sokkal nehezebb pálya és nem is hoz azonnal eredményt. Megoldás lehetne, hogy eladják a klubot, de akkor nincs napi szereplés a médiában, nincs meghívó az összes zártkörű high-end zsúrra, stb.

Egyszer talán majd lesz másképp.

(OFF: Az európai fociban a kedvenc csapatom dettó ebben a helyzetben vergődik évek óta. Én az ilyen klubokra bukom 😊 )

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Valami ilyen válaszra számítottam, köszönöm.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem hangyányit hozzáér a fehérhez a lába...Soldados
A Jets safetyjéről és a Cincy nemsafetyjéről mi a véleményed? Már ha láttad.

Azok engem személy szerint jobban foglalkoztattak, mert ezt én is úgy láttam, hogy egy hangyafasznyit rálóg a fehérre Chad sarka.Mikey
Finoman fogalmazva vicces döntések... Sztem ezzel mindent elmondtam.

De az Ocho elkapásnál sztem jó döntés született, a safetyknél nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Sztem hangyányit hozzáér a fehérhez a lába...Soldados
A Jets safetyjéről és a Cincy nemsafetyjéről mi a véleményed? Már ha láttad.

Azok engem személy szerint jobban foglalkoztattak, mert ezt én is úgy láttam, hogy egy hangyafasznyit rálóg a fehérre Chad sarka.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az tipikusan az az eset, hogy ha a pályán megadja akkor visszanézés után is TD, de én a nem TD-n se tudok vitatkozni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
kicsit vissza a csütörtökhöz...

ittvan feketén-fehéren... nem igaz hogy nem volt döntő bizonyíték arról hogy bent volt e a lába vagy sem... 😒
buzi bírók...rush999
A köcsög zebra aki ott áll 2 lépésre kint látta. Utána a lassítás már nem volt egyértelmű. HA a képet megnézed ez van vagy 2cm. Az még HDben sem tiszta. Egyébként nekem is úgy tűnt csípte a vonalat a sarka, oszt még sem. Kár érte.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem hangyányit hozzáér a fehérhez a lába...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
kicsit vissza a csütörtökhöz...

ittvan feketén-fehéren... nem igaz hogy nem volt döntő bizonyíték arról hogy bent volt e a lába vagy sem... 😒
buzi bírók...


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Más sportból is tudnék tökéletes példát felhozni arra, amikor a tulajdonosnak nem esik (esett) le, hogy egy jó eredményeket elérő csapatból még több pénzt tud kivenni... igazából ez nem is hozzá nem értés, hanem szimpla debilség. Vagy csóróság, de akkor meg ne akarjon csapatot az illető.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
hát ja, de halált nem kívánok senkinek.

egyébként úgy tudom, hogy Katie Blackburn GM párti.gabtsi
ezér mi??
http://bengals.enquirer.com/img/photos/2000/06/062500blackburn.jpg
kiszorithatná Palmert, 😉

azért Csiroki Adams se az az egyszerű lélek, és nem tette meg a bizonyos szivességet a pacsker feldobására. Gondolom Fish lerakna egy hosszú listát, aztán lehet gondolni Micimackónak, mer ugye győzes frencsájz többet ér, vagy ez még nem esett le??


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én sem kívánok neki semmi ilyet. Ennyi emberség szorult belém... csak más "megoldás" nemigen látszik.

Én is úgy tudom amúgy...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ja, de halált nem kívánok senkinek.

egyébként úgy tudom, hogy Katie Blackburn GM párti.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Az egyébként egészen elképesztő, hogy 20 év szopás alatt sem látta be Brown, hogy ez így nem oké.

Vagy nem is akarja belátni, ami mindennél rosszabb.

Akkor viszont minél előbb történhetne valami olyan esemény, hogy tulajdonosváltásra kerüljön sor.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Gabtsi, mik az akadályai a Fisher ügyletnek?sutianap
az objektív körülmények. úgy nem lehet győztes csapatot építeni, hogy a tulajdonos/menedzsment célja, hogy az egyetlen családi bevételi forrást jelentő franchise-ból kivegyék azt az évi 30-40 millió dollárt ami kell, hogy elkaristoljanak.

olyan alap dolgok hiányoznak (pl scoutok, fedett edzőpálya, GM, úgy átalában: pénz), amik nélkül, egy komoly edző max magát kinevettetni jönne, akkor meg minek. emellett Mike Brown számtalan kérdésbe - nulla szakértelem ellenére - nem enged beleszólást, és ez akár a játékoskeretet is érintheti, ami szintén nem az edzők álma.

ez egy amatőr franchise, ahova majd jön valaki a lehetőség miatt, hogy egy - tökmind1melyik - nfl csapatnál HC állást kapott, aztán vagy szerencsénk lesz vele és nem szopunk egyfolytában (mint Lewis alatt), vagy jön vmi fasz és folyamatosan az idei nihil lesz.

én meg Frisco szurkoló leszek 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
hát Bud Adams szerintem VY-t választja, ő tudja. Tehát Fisher felszabadul. Nem tudom, talán Wiz is búcsúzik Arizónától s akkor Arians is szabadulna mimeg visszavennénk Wiz-t. a fejem meg a bilibe lóg 😛
Gabtsi, mik az akadályai a Fisher ügyletnek?sutianap
Szerintem leginkább az, hogy Fisher komoly edző, aki szereti, ha hagyják dolgozni. Na mármost most ez a dzsungelben nem annyira szokás.nasheem
LeBeau komoly forma, összevissza majd 15 évet lehúzott nálatok. Mit akar BarnaMájk megin bojkottot????

http://www.whodeyrevolution.com/whodeyrevolution/lost-generation/sutianap
LeBeau a kivétel aki erősíti. Mondjuk a HC éveire ő sem szívesen emlékszik vissza.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
hát Bud Adams szerintem VY-t választja, ő tudja. Tehát Fisher felszabadul. Nem tudom, talán Wiz is búcsúzik Arizónától s akkor Arians is szabadulna mimeg visszavennénk Wiz-t. a fejem meg a bilibe lóg 😛
Gabtsi, mik az akadályai a Fisher ügyletnek?sutianap
Szerintem leginkább az, hogy Fisher komoly edző, aki szereti, ha hagyják dolgozni. Na mármost most ez a dzsungelben nem annyira szokás.nasheem
LeBeau komoly forma, összevissza majd 15 évet lehúzott nálatok. Mit akar BarnaMájk megin bojkottot????

http://www.whodeyrevolution.com/whodeyrevolution/lost-generation/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
hát Bud Adams szerintem VY-t választja, ő tudja. Tehát Fisher felszabadul. Nem tudom, talán Wiz is búcsúzik Arizónától s akkor Arians is szabadulna mimeg visszavennénk Wiz-t. a fejem meg a bilibe lóg 😛
Gabtsi, mik az akadályai a Fisher ügyletnek?sutianap
Szerintem leginkább az, hogy Fisher komoly edző, aki szereti, ha hagyják dolgozni. Na mármost most ez a dzsungelben nem annyira szokás.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
hát Bud Adams szerintem VY-t választja, ő tudja. Tehát Fisher felszabadul. Nem tudom, talán Wiz is búcsúzik Arizónától s akkor Arians is szabadulna mimeg visszavennénk Wiz-t. a fejem meg a bilibe lóg 😛
Gabtsi, mik az akadályai a Fisher ügyletnek?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Néhány fan topicban Hue Jackson a legfelkapottabb név, mint potenciális HC. Ez olyan igazi Brownos választás lenne. Nagyon nem ismerem, de nem tűnik egy nagy upgrade-nek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."