Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Még egy.

Odom placed on IR, Adeyanju re-signed.

Remélem tavasszal release lesz belőle...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Owens szeretne maradni jövőre is:
"Of course. Like I said, when the opportunity presents itself and everything works out. I don’t know what’s going to happen after this year. I think a lot of rumors are swirling out there about everything, coaching staff and I don’t know. I let all that stuff kind of play itself out. My agent and I will get together after the season and see how it goes."

"If you factor in what I've done this year, and obviously with more time and us getting to know each other," Owens said, "you can only imagine what would happen with this year under our belt."
Mondjuk miért is ne akarna, mikor idén kishíján "karrier éve" van. 😛
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Olvastátok Suggs nyilatkozatát CincyJungle-ön?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Report: No Contract Discussions Going On Between Cedric Benson And The Bengals http://sbn.to/hNn0Xu

surprise moriri

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Palmert egyébként kétségtelenül nagyon lehúzzák a "szakik", de azért van alapja annak, amiket írnak róla.

Szerintem a tavalyi játéka volt az, amit tényleg tud. Game manager, aki ha kell, megtudja nyerni a meccset. De sajnos nem elég konzisztens már ahhoz, hogy rá lehessen építeni 60 percen keresztül - lásd idei év -, viszont fejben nagyon ott tud lenni, amikor kell.

Csak hát a fizetését nem erre kapja...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
én hiszek neked. de mitől ? szóval mitől jobb Ő mint bradford/stafford/ryan ?gabtsi
Nagyon szakmázni nem fogok, de ahogy nekem feltűnt, fejben rettentő erős, szép a mozgása, pontos és mobilis. Nem tudnék belekötni a játékába, pedig majd' minden QB-éba beletudnék.

De Ponderről szinte pont ugyanilyen véleménnyel vagyok, aztán róla azt írják, hogy csak 2-3. körös pick lehet, szóval... 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Palmer szerintem nem annyira rossz, mint amilyen a sajtója. Persze messze nem az a kaliber, aminek indult és amennyit fizetünk neki, de egy erős közepes QB. A visszaesését leggyakrabban a sérülésivel magyarázzák, de szerintem az előtte dolgozó srácok teljesítménye sokkal többet számít. A nagy kérdés vele kapcsoltban az, hogy egy jó fal mögött milyen lenne.

QB fronton erős a 2011-es class (aminek Mikey kedvence nem annyira örül😊 ). Luck nagyon komoly játékos, nem is vitás, sőt szerintem az arkansasi srác vagy Locker is nagy QB lehet. Ennek ellenére baromság lenne őket húzni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én hiszek neked. de mitől ? szóval mitől jobb Ő mint bradford/stafford/ryan ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Szerintem igen, de én nem értek hozzá... 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Te Mikey, és ez a Luck tényleg ilyen korszakos kihagyhatatlan zseni ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nem tudom elképzelni én sem a Palmer trade/release dolgot, pont azok miatt, amiket írsz gabtsi.
Jelen helyzetben nem érné meg semmilyen szempontból vagy ennek a franchise-nak, vagy a trade partnernek.
1-2 év múlva már esetleg...
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Szerintem Palmernek kellett volna egy minőségi csere hogy a mentora lehessen (lsd Kitna) vagy versenyeztesse kicsit, és akkor ha nagyon szarul játszik le lehetne cserélni jelzésértékűen. Megy a franchise QB szöveg évek óta, és persze nem fogjuk kirúgni vagy elcserélni, de szerintem jobban játszana ha nem lenne ilyen kényelmes helyzetben. Bármit csinál ő fog játszani, Lewiséknak kellett volna a bátorság ahhoz hogy padoztassák egy két negyedre néha (csak ehhez ugye kellett volna egy másik QB ami évek óta nincs).


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jaja. legalábbis eljegyezte azt a raptor bulát.

volt egy pár tweet váltása tegnap v ma QBKillaval, aki nagyon szidta Palmert, legalábbis őt okolta tk minden rosszért, de Chad megvédte, mert szerinte a QB olyan amilyenek az emberek körülötte.

néztem Höri elmélkedését a QB kérdésről, én még mindig nagyobb esélyét látom, hogy Palmer lesz jövőre is a kezdő. most őszintén kinek kellene egy trade során ekkora fizetéssel ?

ha meg top 5ben QB-t húzunk szintén kap egy orbitális fizetést, aztán v jó lesz v nem. vagy egy év holdout.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Egyet tudnék mondani, de az ő érkezésére nullánál is kevesebb az esély. 😕

Amúgy ha már Chad, és bulvár, akkor: ha jól olvastam házas ember lesz. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mai kisszínes:
Ocho legutóbb 190 yardot és 3 TD-t szerzett a Saints ellen 6 elkapásból:
"My son will have him up in fantasy this week and he won't even flinch," said Payton. "I'll look at the list before I leave and say 'What are you doing?' and he'll say 'I just like the matchup,' he'll tell me."

óriási arc, pont vmi ilyesmi forma kellene nekünk is...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Hosszú idő után minden defensive back edzett!
Igaz Ghee csak az oldalvonal mellett végzett limitált edzést, de akkor is.

Várom a tippeket, hogy ennek örömére a Saints elleni meccsen hány játékos fog lesérülni.Mikey
Nulla? Egyszer minden sorozat megszakad 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hosszú idő után minden defensive back edzett!
Igaz Ghee csak az oldalvonal mellett végzett limitált edzést, de akkor is.

Várom a tippeket, hogy ennek örömére a Saints elleni meccsen hány játékos fog lesérülni.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Josephnek egy nagy hátránya van, hogy a tavalyi éven kívül egy szezont se játszott végig. valami sérülése mindig van.

ettől függetlenül egy ilyen corner aki "can cover and lay the wood", nagyon drága. arról nem is beszélve, hogy nélküle Hall sem ugyanaz.

ezért is volt okos a GB, mert kapott egy jófajta signing bonust a cap nélküli évre, a szerződése többi része pedig abszte vállalható. ezzel mi nem fogjuk megúszni, és akkor 2012-ben jöhet Hall....

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Komoly aggályaim fogalmazódtak meg JoJo szerződésével kapcsolatban. Remélem az új HC feltételként szabja a kulcsemberek megtartását. Illetve ez hülyeség, olyan HC nálunk szóba se kerül majd, aki feltételeket szab...

A Benson, 85, JoJo hármasból, ha csak 2 ember lelép, nagyon durván sok need lesz a holtszezon előtt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nem lebecsülve Tramon érdemeit, ez alapján Josephnek 4 évre vagy 60 milla járna... de én még a 4/40 felálláson is meglepődnék erőteljesen...
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Williams ennyire jó corner lenne?

Most kezdtem el aggódni Joseph miatt...

Szerk.:

Stitser a Sam Swank, Nick Novak, Garrett Lindholm (who?) triónál bizonyult jobbnak tegnap, ezért kapott ő szerződést.

Érdekes, hogy Brownt és Reedet meg sem kerestük ezek szerint.Mikey
Jelenleg a GB secondary legmegbízhatóbb embere 😊. Papíron Woodson ugye jobb, de Tramon nagyon sokszor fogja az 1. számú WR-t, és nem teljesít rosszul...meg hozzátartozik az is, hogy Green Bay-ben saját emberekből építkeznek, ha Tramon szar lenne akkor is hosszíbbítanánk vele 😀, de így hogy meglepően sokat fejlődött, megéri a pénzét 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Egy ilyen kell nekem is. 😊

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Williams ennyire jó corner lenne?

Most kezdtem el aggódni Joseph miatt...

Szerk.:

Stitser a Sam Swank, Nick Novak, Garrett Lindholm (who?) triónál bizonyult jobbnak tegnap, ezért kapott ő szerződést.

Érdekes, hogy Brownt és Reedet meg sem kerestük ezek szerint.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a Packers szerződést hosszabbított, a 2nd cornerrel, irányadónak sztem elég jó a közelgő (???) Joseph dealhez:

Bob McGinn of the Milwaukee Journal-Sentinel reports the team signed cornerback Tramon Williams to a four-year, $41.25 million contract that runs through 2014. Much of the money is up front.

Williams received a $6 million signing bonus and his salary increased this year to $14,376,333. Basically, Williams is one of the highest paid players in the league this year so the Packers can avoid cap hits in future years.

Williams will earn roster bonuses of $2.5 million in 2011, $2.8 million in 2012 and $300,000 in both 2013 and 2014.

valahogy így működik egy hatékony franchise, vannak kétségeim hogy mi egy ilyen összeget megadnánk e JJo-nak. pedig kellene.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ezek a practice squad move-ok teljesen jelentéktelenek. pl olvasom h ez a develin még DE volt az egyetemen, itt most mint fullback jelölik.

bricoe-t aktiválta a tampa, hát kiváncsi leszek.

John Torton legutóbbi posztját ajánlom figyelmetekbe, a kommentekben is értékel pár embert, és marvinról is van szó:
http://www.allproblogger.com/2010/11/29/a-top-5-dt/

ami nem hajlik, az törik!