Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Igazából Dunlap (és Atkins) legutóbbi meccsen mutatott játéka azért biztató, mert a Saints O-line azért nem rossz pass protection terén, már ha jól gondolom.

Ez a Dunlap, Mike Johnson, Atkins trió jó lehet, csak hát idő kell nekik, ami egyébként falemberek esetében nem szokatlan.

(Miattuk sem hoznék egyébként én domináns D-linemant, utalva itt egy korábbi, jó értelemben vett vitánkra.)

A Vasas fala pedig nagyságrendekkel rosszabb elméletben a Saintsénél, tehát illene a pinavadászt megkergetni pár alkalommal.

Persze úgyse lesz így, mert miért lenne.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Carlos Dunlap recorded 3.5 quarterback sacks in his previous two games and 4.5 quarterbacks sacks in his previous four games. Dunlap also has at least a quarterback hit or pressure in every game dating back to the team's November 8 loss to the Pittsburgh Steelers.

Geno Atkins is rated as the team's best pass rusher by Pro Football Focus with 13 quarterback pressures, five quarterback hits and 1.5 quarterbacks. Even Michael Johnson has been coming around recently with four passes batted at the line of scrimmage between the Bills and Jets -- with four stops against the Jets constituting a negative offensive play -- and at least one quarterback pressure in five of his previous six games.

Marvin nagyon jókat mondott, különösen Dunlappal kapcsolatban. bár kicsit a csöcsihez hasonlította ami nem biztos h pozitív, de a fejlődés elvitathatatlan. és reméljük jövőre ez csak hatványozódni fog. kulcskérdés a pass rush és sajna ebben nagyon gyengén szerepeltünk eddig.

vasárnap is nagyon fontos lesz, hogy legyen nyomás a röfin, mert félelmetes homályokra képes nyomás alatt, bár azt el kell ismerni, hogy most a Ravens ellen is rengeteg playt mentett meg, úgyhogy nem lesz elég csak a nyomás, földre kell vinni.

a labda másik oldalán is a pass rush megállítása lesz a legfontosabb, ha lesz ideje palmernek ezt a secondaryt kivégzi, futni nem nagyon lehet főleg a mi interoior line-unk mögött, illetve ezen Dline ellen. de ha a ravens egy kicsit pontosabban játszik ők is nyerhettek volna.

közel nem verhetetlen a steelers, jó lenne bizonyítani. de geci nehéz lesz

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
LOLgabtsi
Én is ezt mondom a mantrádra A többi meg tény..

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
LOL

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
első meccsen is geci jók voltak, kb annyira tartok tőlük most is.

aztán nehogy megvicceljünk titeket, mert nekünk már kb csak ez van hátra. kiváncsi leszek bírók nélkül fog e menni. bár nem hiszem h nélkülük kell játszanotok.gabtsi
Mondjuk múltkor is itt volt a nagyarc, hogy sima lesz nektek. Meg a bírózás még mindig vicces, miután hivatalosan is bocsánatot kértek azért, amikor 3 egymást követő büntivel fél pályát haladtatok a bíróknak köszönhetően. Szóval még a bírók se tudták megnyeretni a meccset veletek, de persze nyilván nekünk nem kell félni, hogy bírók nélkül jajj mi lesz😀😀😀D

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem értünk mi hozzá gabtsi. Ha értenénk, Vasas szurkolók lennénk. 😊Mikey
az még kevés, legfeljebb Soldi
a szurkolás nem agytevékenység, hanem nem-adekvált emocionális kisülés, hibás azonosulási metódus - mint mikor a kislibák követnek valami melákot, akiről azt hiszik az annyuk - rossz bevésődés
Konrad Lorenz
én pölö bevéstem egy falember méretű nagy fekete fickót, aki futott - követtem. erre elvittek a vágóhidra 😛sutianap
adekvált??? wtf?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
http://www.allproblogger.com/2010/12/06/a-mess-only-cam-newton-can-fix/

John Thornton is min lehet rajta...gabtsi
Tipikus college star. Biztos lesz pár jó szezonja a profik között is, mert tényleg ügyes gyerek, de kettézúzom a monitort, ha őt húzzuk az elején. CP jobb volt, jobb és még 1-2 évig jobb is marad.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Innen tanácsolnám neki, hogy szokjon le hamar.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://www.allproblogger.com/2010/12/06/a-mess-only-cam-newton-can-fix/

John Thornton is min lehet rajta...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Nem értünk mi hozzá gabtsi. Ha értenénk, Vasas szurkolók lennénk. 😊Mikey
az még kevés, legfeljebb Soldi
a szurkolás nem agytevékenység, hanem nem-adekvált emocionális kisülés, hibás azonosulási metódus - mint mikor a kislibák követnek valami melákot, akiről azt hiszik az annyuk - rossz bevésődés
Konrad Lorenz
én pölö bevéstem egy falember méretű nagy fekete fickót, aki futott - követtem. erre elvittek a vágóhidra 😛sutianap
😂 bakker, most már vedd be a gyógyszered!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem értünk mi hozzá gabtsi. Ha értenénk, Vasas szurkolók lennénk. 😊Mikey
az még kevés, legfeljebb Soldi
a szurkolás nem agytevékenység, hanem nem-adekvált emocionális kisülés, hibás azonosulási metódus - mint mikor a kislibák követnek valami melákot, akiről azt hiszik az annyuk - rossz bevésődés
Konrad Lorenz
én pölö bevéstem egy falember méretű nagy fekete fickót, aki futott - követtem. erre elvittek a vágóhidra 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Na ezért szeretem a Vasas elleni meccseket. Jobb a felvezetés és az utózönge, mint maga a meccs 😊nasheem
És még csak hétfő van 😂

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Na ezért szeretem a Vasas elleni meccseket. Jobb a felvezetés és az utózönge, mint maga a meccs 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jár a pont! 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nem értünk mi hozzá gabtsi. Ha értenénk, Vasas szurkolók lennénk. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hidd el hogy a mi fiainkat jobban látjuk. (bár én szerintem a tieiteket is 😊 )

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
A tegnapi játékot látva én is bízom abban, hogy szoros meccs lesz.

De szvsz pont nem Palmer a gyenge pont most. Inkább az, hogy nincs Benson, és nincs olyan védelem, amely 60 percen át tudna teljesíteni.Mikey
tutti szoros lesz, BB kábé mint a tojótyúk úgy totyog, még jó hogy 7es fallal játszunk, igy ugye folyamatosan csak 3WR-es felállás megy - viszont a blokk után elég ha kiszabadul valaki a LOS-ról, érts BÁRKI - s mivel folyamatos nyomásgyakorlás van ezért ülni fognak a lukban. Wallace pölö a második félidőben a folyamatos 9ycatch-cseivel,és minden driveban van futás és futás. Arians most formában van és a kiforditott agya szüleményei működnek.
a ST-nk viszont a visszahordásoknál életveszélyes lehet, sajna
hidd el CP a zúzott csont,amit nyomkodni fogunk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jah bár futni ezek ellen amúgy se lehet, bár ettől függetlenül a sok carryre szükség lesz, hogy pihenhessen a D.

jó lenne már két félidőn keresztül teljesíteni 3rd downon. ha tud pihenni a D és megfelelően koncentrálnak VÉGIG akkor nem lehet gond. ilyen szempontból talán segített a tegnapi vereség, tuti hogy az egész D felpaprikázódott. csak jól süljön el.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A tegnapi játékot látva én is bízom abban, hogy szoros meccs lesz.

De szvsz pont nem Palmer a gyenge pont most. Inkább az, hogy nincs Benson, és nincs olyan védelem, amely 60 percen át tudna teljesíteni.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
első meccsen is geci jók voltak, kb annyira tartok tőlük most is.

aztán nehogy megvicceljünk titeket, mert nekünk már kb csak ez van hátra. kiváncsi leszek bírók nélkül fog e menni. bár nem hiszem h nélkülük kell játszanotok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Most vasárnap is nálunk lesz a favorod "mindenkiellensége" ellen?

Ja, várjál, hisz' nekik szurkolsz. Akkor aligha. 😕Mikey
én tartok a meccstől, bár fel van adva a lecke mindkét oldalon
- mi mutattunk egy nagy lukat MekFedden személyében
- Cimmernek viszont lesz dolga bőven: Johnson, Brown, Sanders - ja és Kemó 😂

nagy retek rangadó lesz, szerintem megint év meccse kategória

a gyenge pontot fogjuk nyomni: Palmer:Nyuszifül LöbóLöbóLöbóLöbó - a közös többszörös 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igazából Ő is Bengals szurkoló, csak még magának se merte bevallani, hogy a sötét oldalról kezd átérni a fényre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Most vasárnap is nálunk lesz a favorod "mindenkiellensége" ellen?

Ja, várjál, hisz' nekik szurkolsz. Akkor aligha. 😕
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
süti még nálam is nagyobb provokátor, nem kell felvenni 😊gabtsi
igy van, nagy levegő OHHHHHHHHHHHMMMMMMMMMMMMM

de tényleg este a favorom nálatok volt a "nagy amerikai történet" ellen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
süti még nálam is nagyobb provokátor, nem kell felvenni 😊

ami nem hajlik, az törik!